صفحه 9 از 22 نخستنخست 12345678910111213141516171819 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 218

موضوع: تجربیات آزمون 12 اکتبر 2013 (20 مهر 92)

پیش فرض پاسخ : تجربیات آزمون 12 اکتبر 2013 (20 مهر 92)

نقل قول نوشته اصلی توسط innertide نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها سوال زیر بدجوری ذهنمو مشغول کرده ، اگه اشتباه نکنم D مشد، نه ؟
    سوال رابطه ی مقایسه ای اندازه کمان OA و OB با شعاع رو خواسته بود فکر کنم.
    فایل پیوست 23215
    اگه O مرکز دایره کوچکتره، شعاع دایره کوچکتر کوچکتر از اندازه کمان OA و OB خواهد بود. اگر هم نگفته که O مرکز دایره کوچکتر هست گزینه D جواب هست.

Junior Member

اینو من خودم زدم کمان بزرگتر از شعاع چون کمان از مرکز رد میشد شبیه یکی از سوالات خود ets بود البته با این فرض که سوال مقایسه کمان با شعاع دایره کوچک می خواهد.
    ولی بعد از امتحان یکی از دوستان می گفت سوال مقایسه کمان AB با شعاع دایره بزرگتر را خواسته بود که در این صورت گزینه D درست میشه. کسی هست صورت دقیق سوال یادش باشه؟

O مرکز دایره بالایی بود (اشاره مستقیم متن سوال)
    گزینه ها: مقایسه طول کمان AOB با: Diameter of the upper circle

و اما در مورد آزمون:
    Verbal:
    مطابق انتظار بنده بود: لغتی نبود که معنی اش رو ندونم، و به نظرم کسی که میخواد در قسمت وربال حرفی برای گفتن داشته باشه باید بالای 3500 کلمه مخصوص GRE مطالعه کنه.
    TC: انصافاً سوال خیلی دشوار نداشت. مخصوصاً درقیاس با چند تا سوال خیلی سخت powerprep و Official Guide و من هیچ کدوم رو شانسی نزدم، هر چند یکی دو مورد شک داشتم بین دو جواب.
    SE: مثل همیشه برای کسی که دایره لغاتش خوب باشه آسون ترین سکشن هست، فقط یک سوال رو شک کردم.
    RC: چیزی که بیشتر از همه توجه من رو جلب کرد، شباهت ریدینگ ها از نوع ساختار، جنس و حتی موضوع باسری سوالات بیگ بوک بود. ولی چند تا سوال خیلی سخت داشت که بین دو گزینه خیلی نزدیک شک کردم و احتمالآ 4 یا 5 غلط از RCها داشته باشم.

Quantitative:
    من چون تمرکزم روی وربال بود (رشته ام مهندسی نیست)، تمرین کافی برای این بخش نداشتم و کم آوردن وقت رو هم نتیجه طبیعی این قضیه میدونم. امیدوارم که تعداد جواب های اشتباهم بیشتر از 9 تا نشه.

ولی در نهایت همه این ها حدس و گمانه، باید تا اعلام نتیجه ها منتظر بود.

سلام دوستان
    شما که 20 مهر امتحان دادید، اگر برگردید به سه یا چهار هفته قبل از امتحان، کدوم منابع را حتماً مطالعه یا مرور می کردید یا کدوم ها رو اصلاً نمی خوندید!!! یا اشتباهتون مثلاً در لغت خوندن و یا هر چیز دیگه ای چی بوده؟ یا اگر ان شاا... نمره خوبی بیارید نمرتون را (به جز تلاش و کوش و تقلبتون) مدیون چی هستید؟؟؟
    اینها رو گفتم که به نوعی توصیه هاتون را به بچه هایی که 18 آبان امتحان دارند دوستانه مطرح کنید.

با آرزوی موفقیت، سربلندی، سعادت و سلامت
    .If you worry about yesterday’s failures, then today’s successes will be few

Junior Member

دیگه ایراد از ماشین حسابم از اون حرفاست. واسه بچه های بعدی ایجاد تشویش نکنید. یه ماشین حساب معمولی سایز کوچک حدودcm 5*10 بود که تو بازار فراوونه.

Junior Member

بچه ها همه تغییرات correction stub تو پروفایلتون انجام شده؟ من هنوز آدرس ها تو پروفایلم نیومده. هیچ میلی هم دریافت نکردم در حالیکه هم میل زده بودم هم فکس کردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

نقل قول نوشته اصلی توسط sh_bld نمایش پست ها
    بچه ها همه تغییرات correction stub تو پروفایلتون انجام شده؟ من هنوز آدرس ها تو پروفایلم نیومده. هیچ میلی هم دریافت نکردم در حالیکه هم میل زده بودم هم فکس کردم.
    سلام من هم همین مشکل رو دارم. با این که admission ticket رو اسکن و ایمیل کردم هیچ تغییری ایجاد نشد. من کد دنشگاه ها رو قبلا نزه بودم. یه روز قبل امتحان ایمیل زدم. چطور می تونیم مطمئن شیم این تغییرات تو پروفایل ایجاد می شه؟ شما به نتیجه ای رسیدین؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع

من برای وربال و کوانت خیلی کار نکرده بودم. اما سر امتحان اکثر لغات وربال به نظرم آشنا اومد. اکثرشو قبلا دیده بودم. برای بیشتر سوال ها هم می شد حتی اگر با خود سوال مشکل دارین از طریق مقایسه و حذف گزینه به جواب رسید. در کل وربال به نظرم آسون بود. رایتینگ هم خیلی خوب بود. خیلی راحت می شد راجب موضوع بحث کرد و هی موضوع رو کش داد. موضوع های آسون و خوبی انتخاب کرده بودن. من که برای argument خیلی راحت نوشتم. issue هم موضوعش خیلی خوب و ساده بود.

نقل قول نوشته اصلی توسط innertide نمایش پست ها
    سلام
    بچه ها سوال زیر بدجوری ذهنمو مشغول کرده ، اگه اشتباه نکنم D مشد، نه ؟
    سوال رابطه ی مقایسه ای اندازه کمان OA و OB با شعاع رو خواسته بود فکر کنم.
    فایل پیوست 23215
    مقایسه کمان رو با قطر خواسته بود. از اونجایی که ذکر شده بود o مرکز دایره هست. پاره خط های OA و OB هر کدوم برابر یک شعاع هستند. اما از اونجا که هر کمان از خط مستقیم طول بیشتری داره پس مجموع دو کمان از دو شعاع(قطر) بیشتر میشه پس B

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)