صفحه 367 از 417 نخستنخست ... 267317357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,661 تا 3,670 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان
    ظاهرا خرداد یه بخشنامه تصویب شده که کسایی که میخوان برن مدرک رو از طریق اداره کاریابی آزاد کنن حداکثر باید شش ماه از تاریخ فارغیشون گذشته باشه وگرنه از این طریق نمیتونن مدرک ازاد کنن... من الان یک سال از فارغیم گذشته و دارم کارهای فارغیمو انجام میدم تازه.... کسی هست مشکل من رو داشته باشه؟ کسی اطلاعی داره؟ ینی واقعا نمیشه با این راه مدرک رو ازاد کرد؟؟ حتما باید پول بدیم یعنی؟ هیچ راه دور زدن یا چیزی نداره؟؟؟

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان

سؤالی در مورد وام های صندوق رفاه و آزاد کردن مدرک تحصیلی دارم. برای پرسیدن این سوال جایی از این تاپیک بهتر پیدا نکردم.
    آیا امکان این وجود داره که بدون پرداخت بدهی به صندوق رفاه مدرک تحصیلی آزاد بشه؟

نزدیک ۱۰ سال پیش با دانشگاه و وزارت علوم و ... (نمیدونم هر سازمان دیگه ایی که در اون زمان لازم بود) تصفیه کردم و بعد از آزاد کردن مدرک تحصیلیم از ایران خارج شدم. حالا خانواده من در ایران مسیجی دریافت کردند که به صندوق رفاه بدهی معوقه دارم و اکانتی درست کردند در سایت صندوق رفاه که وام های مختلفی (که به هیچ وجه یادم نمیاد گرفته باشم) را لیست کردن و بیش از خود وام جریمه دیرکرد!!

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه؟

سپاس

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    بیوتکنولوژی

سلام
    من هم همین مشکل رو دارم من الان 6 ساله فارغ التحصیل شدم و مدرکم رو هم گرفتم (تا اونجایی که یادمه تا تسویه حساب با دانشگاه نکنی مدرک دستت نمیدن) بعد الان همش پیام مبنی بر بدهی میاد به دانشگاه هم زنگ زدم کسی جوابگو نبود در نهایت هم یه پیامک اومد که شما به لیست بدحسابان بانک مرکزی اضافه شدید مسخرس نه

Junior Member Aileen123 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Finance

سلام، یه سوال داشتم، میشه کسی بهم بگه برای آزادسازی مدرک از طریق بیمه چه کار باید بکنم؟ البته مدرک ارشد.ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان میخواستم بپرسم برای آزاد کردن مدرک (کارشناسی ارشد) برای کسی که از طریق سهمیه استعدادهای درخشان در اون پذیرفته شده بوده، هزینه ای که باید پرداخت بشه متفاوت از حالت عادی هست؟
    کسی در این مورد اطلاعی داره یا حتی چیزی شنیده؟

ممنون

Junior Member

با سلام و احترام به همه،
    نکته ای طلایی میخوام بگم در مورد مدت زمان تعهد خدمت لیسانس. اگر کسی از سهمیه منطقه 2 و یا 3 استفاده کرده برای لیسانس 8 سال تعهد خدمت داره و یا باید معادل اون پول پرداخت کنه. اما یه قانون هست که اگر شما رتبتون در کنکور سراسری اونقدر خوب شده باشه که حتی بدون استفاده از سهمیه منطقه باز هم اون رشته محل رو قبول می شدید میتونید 8 سال رو تبدیل به 4 سال کنید. ابتدا یک درخواست کتبی به امور فارغ التحصیلان دانشگاهتون بدید پس از این کار اونا خودشون از سازمان سنجش استعلام میگیرن و سازمان سنجش تایید میکنه و جواب رو به دانشگاه میده. نیازی به رفتن به سازمان سنجش نیست. من خودم از این قانون در تابستان 96 استفاده کردم. بعد از این به جای 8 سال شما 4 سال تعهد خدمت دارید که بسیار کمک کننده است. جالبه که من هم خودم این مورد رو از همین سایت بسیار خوب متوجه شدم وگرنه حدود چند میلیون باید پول اضافه میریختم تو حلقوم اینا. موفق باشید.
    بخشنامه 41/5/91646 مورخ 5/11/1387 درسی و یکمین صورت جلسه کمیته مطالعه و برنامه ریزی کنکور سراسری دانشگاه ها. استعلام در مورد امکان تغییر سهمیه قبولی. هرکس که خواست به آدرس rezaei.mohammad@yahoo.com ایمیل بزنه تا عکس استعلام رو براش بفرستم.

Junior Member

با سلام و احترام به همه،
    نکته ای طلایی میخوام بگم در مورد مدت زمان تعهد خدمت لیسانس. اگر کسی از سهمیه منطقه 2 و یا 3 استفاده کرده برای لیسانس 8 سال تعهد خدمت داره و یا باید معادل اون پول پرداخت کنه. اما یه قانون هست که اگر شما رتبتون در کنکور سراسری اونقدر خوب شده باشه که حتی بدون استفاده از سهمیه منطقه باز هم اون رشته محل رو قبول می شدید میتونید 8 سال رو تبدیل به 4 سال کنید. ابتدا یک درخواست کتبی به امور فارغ التحصیلان دانشگاهتون بدید پس از این کار اونا خودشون از سازمان سنجش استعلام میگیرن و سازمان سنجش تایید میکنه و جواب رو به دانشگاه میده. نیازی به رفتن به سازمان سنجش نیست. من خودم از این قانون در تابستان 96 استفاده کردم. بعد از این به جای 8 سال شما 4 سال تعهد خدمت دارید که بسیار کمک کننده است. جالبه که من هم خودم این مورد رو از همین سایت بسیار خوب متوجه شدم وگرنه حدود چند میلیون باید پول اضافه میریختم تو حلقوم اینا. موفق باشید.
    بخشنامه 41/5/91646 مورخ 5/11/1387 درسی و یکمین صورت جلسه کمیته مطالعه و برنامه ریزی کنکور سراسری دانشگاه ها. استعلام در مورد امکان تغییر سهمیه قبولی. هرکس که خواست به آدرس rezaei.mohammad@yahoo.com ایمیل بزنه تا عکس استعلام رو براش بفرستم.

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

با سلام و عرض ادب

من لیسانسم رو از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس رو از دانشگاه دولتی دوره روزانه (ورودی سال 92) گرفتم. در حال حاضر هم مشغول گذروندن خدمت سربازی هستم. توی گواهینامه موقت پایان تحصیلات کارشناسی ارشدم قید شده که "نامبرده به مدت 2.5 سال از مزایای آموزش رایگان بهره مند بوده و به میزان 2.5 سال تعهد خدمت در ایران دارد". حالا دو سوال داشتم:

1) با توجه به اینکه خدمت سربازی من 24 ماهه هست و در این 24 ماه هم بیمه هستم، آیا میشه بعد از اتمام سربازی از این مدت بیمه ی 2 ساله استفاده کرد و مدرک رو آزاد کرد؟ با توجه به اینکه 2.5 سال تعهد خدمت دارم مقدار هزینه ی 2 سالش بابت بیمه ای که در مدت زمان سربازی واسم رد شده باید waive بشه و فقط هزینه ی مدت 0.5 سال معادل با 6 ماه رو محاسبه و اخذ کنند. درسته؟

2) مقدار شهریه ی آزادسازی مدرک کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی 92 رشته های مهندسی چقدر هست؟

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سنگ

سلام دوستان

من فارغ التحصیل هر سه مقطع کارشناسی،‌ارشد و دکتری یکی از رشته های فنی مهندسی در ایران و در دوره روزانه دانشگاه سراسری هستم. برای دوره پسا دکتری میخوام از ایران برم و باید مدارکم آزاد کنم. هزینه آزادسازی مدرک کارشناسی و ارشدم (که هر دو در یک دانشگاه بودند) طبق جداول ورودی هر مقطع کلا حدود 4.5 میلیون میشه ولی هزینه دکتری (که در دانشگاه دیگری بود)‌ حدود 23 میلیون میشه میخواستم ببینم چطور میتونم با استفاده از کاریابی مدارکم آزاد کنم. آیاد میشه هر سه مقطع رو با این روش آزاد کرد؟ اگر نمیشه میخوام مدرک کارشناسی و ارشد بخرم و دکتری با کاریابی آزاد کنم. باید چیکار کنم؟ اول مدارک کارشناسی و ارشد آزاد کنم بعد برم دنبال کاریابی یا ...؟

خیلی خیلی ممنونم از راهنماییتون.

Junior Member

سلام .
    من یک مشکل بزرگ درباره ی مدرکم دارم من دانشگاه فرهنگیان خوندم یا همون تربیت معلم سابق دو برابر تحصیلم تعهد کاری دارم چون تعهد استخدامی داشتیم تا این چه سال نگذره بهمون نمیدن مدرک با توجه به اینکه برای تحصیل چ در مقطع ارشد مجدد چه در دکترا نیاز به مدرک لیسانس میشه خب حتما من چیکار میتونم که از مبلغ زیادی کهه هست کم کنم اصلا راهی هست وگرنه باید 30 میلیون بدم به عنوان خسارت مثل خودم ندیدم این شرایط تربیت معلمی رو ممنون میشم کسی تجربه مشابه داره یا میتونه راهنمایی ام کنه.ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)