صفحه 366 از 417 نخستنخست ... 266316356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375376416 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,651 تا 3,660 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران - دانشگاه گرگان

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط M.student نمایش پست ها
    دوستان ممنون میشم به این سوال جواب بدید.. کسی تجربه مشابهی نداره؟ من کارشناسیم حدود سه تومن میشه هزینش، ارشدم حدود 12 تومن.. سه سال و نیم هم سابقه بیمه دارم. چجوری میشه ارشد رو با سابقه بیمه آزاد کرد و لیسانس رو خرید؟
    تنها راه برای کم کردن هزینه هات اینه که همین الان مدرک لیسانستو با سابقه کارت و هزینه آزاد کنی. بعد ازین که آزاد شد هر ماه که برات سابقه بیمه رد بشه رو میتونی بزاری برای مدرک ارشد

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Lhamini نمایش پست ها
    تجربه آزاد کردن مدرک.

من لیسانس روزانه بودم، ورودی 87 و با سهمیه منطقه 2 می خواستم مدرکم رو بخرم و مبلغی که بهم گفتن سه میلیون و نیم بود حدودا.
    اما به پیگیری های همسرم متوجه شدیم که امکانش هست درخواست تغیر سهمیه بدید از منطقه 2 به یک، که مربوط به رتبه قبولیتون هست و اگر شرایطتون درست باشه این مبلغ نصف خواهد شد
    یعنی یک میلیون و پونصد

موفق باشید

سلام.

ببخشید میشه به من بگید برای این مورد به سنجش مراجعه کردید یا وزارت علوم؟ منم همین مورد رو دارم راستش ولی هرچه میگردم در سایتها موردی پیدا نمیکنم.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Lhamini نمایش پست ها
    تجربه آزاد کردن مدرک.

من لیسانس روزانه بودم، ورودی 87 و با سهمیه منطقه 2 می خواستم مدرکم رو بخرم و مبلغی که بهم گفتن سه میلیون و نیم بود حدودا.
    اما به پیگیری های همسرم متوجه شدیم که امکانش هست درخواست تغیر سهمیه بدید از منطقه 2 به یک، که مربوط به رتبه قبولیتون هست و اگر شرایطتون درست باشه این مبلغ نصف خواهد شد
    یعنی یک میلیون و پونصد

موفق باشید

سلام
    ممنون میشم اگر بگید برای تغییر سهمیه باید به کجا مراجعه کرد و راهی هست که بدونم شرایطش رو دارم و یا نه ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام
    ببخشید سهمیه منطقه مربوط به دانشگاه منطقه تحصیلی یا منطقه ای که کنکوردادیم ؟
    من برای کنکورمنطقه 3بودم یعنی باید 3برابرپول بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

Member
    رشته و دانشگاه
    B.Sc. & M.Sc.: Ferdowsi, Chem Eng- PhD Student: British Columbia, Materials Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط marrrryam نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید سهمیه منطقه مربوط به دانشگاه منطقه تحصیلی یا منطقه ای که کنکوردادیم ؟
    من برای کنکورمنطقه 3بودم یعنی باید 3برابرپول بدم ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
    سلام دوست عزیز
    منطقه 2 و 3 باید 2 برابر هزینه عادی و پرداخت کنن
    البته اگر هنوز وقت دارین و سر کار هم نرفتین میتونین مدرکتون و به یک کاریابی بدین و بخواین که 6 ماه براتون کار پیدا نشه و بعدش با گواهی اونا میتونین مدرکتون و رایگان تحویل بگیرین

Junior Member

سلام دوستان من دانشجوی دکتری روزانه هستم و میخوام مدارکم رو ازاد کنم. در اون فرصت شش ماه توی کاریابی ثبت نام کردم و نامه شو دارم اما چون الان دانشجوی ام می تونم از طریق نامه کاریابی مدرکمو آزاد کنم؟ آیا روش دیگه ای برای کاهش قیمت یا ندادن پول هست؟ ارشدم سال 92 گرفتم و باید 8 تومن بدم. ممنونم

Junior Member

Question پاسخ : راهکار برای آزادسازی مدرک با عدم کاریابی یا پرداخت هزینه

سلام دوستان،
    لطفا کسی اگه اطلاع داره راهنمایی کنه، شرایطم اینه:
    من تیر 96 از دوره کارشناسی دانشگاه دولتی در رشته زبان فارغ التحصیل شدم و مهر 96 هم دانشگاه تهران برای ارشد مشغول به تحصیل شدم (هر دو روزانه). میخوام انصراف بدم و برم خارج کشور برای کار . مدرکم رو لازم دارم.
    قبل از کارشناسی خدمتم رو رفتم (18 ماه) و کارت پایان خدمت دارم. ضمنا سابقه بیمه هم ندارم.
    چندتا سوال دارم.
    01. اگه بخوام مدرکم رو با عدم کاریابی انجام بدم، میتونم اینکارو بکنم با توجه به اینکه 6 ماه از تاریخ فارغ التحصیلیم رد شده؟ این 6 ماه ربطی به مقطع ارشدم که نداره؟ من چند جایی خوندم ولی بیشتر گیج شدم.
    02. اگه بخوام از ارشد انصراف بدم باید هزینه یک ترم رو بدم، درسته؟ آیا میشه قبل اینکه انصراف بدم مدرکم رو آزاد کنم یا چون هنوز دانشجو هستم نمیشه به کاریابی بسپرم؟ یعنی مجبورم اول در دانشگاه مقطع ارشدم هزینه هارو بدم و بعد برای اون اقدم کنم؟
    03. این پروسه چجوری میشه زودتر انجام بشه که مدرکم ازاد شه؟ اگه عدم کاریابی حل بشه، چقدر طول میکشه که مدرک آماده بشه؟
    04. اگه شرایط عدم کاریابی جور نشه و مجبور بشم هزینه ش رو بدم، آیا دوران خدمتم از هزینه ها کم میکنه؟ توجه کنین که خدمتم رو قبل از کارشناسی تموم کردم.
    05. اگه مدرک کارشناسیم رو به هر طریقی ازاد کنم درحالی که هنوز ارشد رو تسویه حساب نکردم، آیا برای خروج از کشور به مشکل برنمیخورم؟ ممنوع الخروج نشم بخاطر این یه ترم ارشد که تسویه نکردم.
    ** هر پیشنهاد پروسه ای و زمانی برام دارین میتونه خیلی بهم کمک کنه. خدا خیرتون بده.

با آرزوی موفقیت برای همه دوستان.

دوستان من 6 ترم به صورت مهمان در دانشگاه دیگه ای درس خوندم و دقیقا مثل ورودی های شبانه هزینه پرداخت کردم، کسی میدونه برای آزاد کردن مدرک مشمول هزینه میشم یا نه؟ یا حداقل از چه طریق باید اطلاعات بگیرم در این خصوص

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Beheshte123 نمایش پست ها
    دوستان من 6 ترم به صورت مهمان در دانشگاه دیگه ای درس خوندم و دقیقا مثل ورودی های شبانه هزینه پرداخت کردم، کسی میدونه برای آزاد کردن مدرک مشمول هزینه میشم یا نه؟ یا حداقل از چه طریق باید اطلاعات بگیرم در این خصوص
    سلام دوست عزیز.
    فک نمیکنم برای اون مدت باید هزینه بدی، ولی هر ترمی که جز تحصیلات رایگانت بوده باشه، مشمول هزینه میشه.
    باید از دانشگاه بپرسی، جایی داره برای صدور دانشنامه که اونجا مسئولش در جریان همه چیز هست. جدول هزینه ها و... رو هم داره. فرقی نمیکنه از دانشگاهی که مهمان بودی یا از دانشگاه اصلیت میتونی بپرسی.

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

سلام دوستان.
    من اگر مدرک کارشناسیم رو بخرم و بعد از چند ماه با سابقه کار ( 2 سال ) مدرک ارشدک رو ازاد کنم مشکلی پیش میاد؟
    دانشگاه ارشدم به تاریخ آزاد کردن کارشناسیم نگاه میکنه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)