صفحه 413 از 417 نخستنخست ... 313363403404405406407408409410411412413414415416417 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,121 تا 4,130 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط nazaninmm نمایش پست ها
    سلام، 1) از طریق سامانه سجاد درخواست آزادسازی بدید تا مبلغ دقیق رو براتون محاسبه کنند، یا 2)با اداره دانش آموختگان محل تحصیلتون تماس بگیرید و بپرسید، بر اساس سال ورودی مبالغ متفاوته. 3)"ھزينه و شھريه لغو تعھد خدمت آموزش رايگان رشته ھاي تحصيلي مقطع کاردانی و کارشناسی" رو سرچ کنید، جدول تقریبی هزینه ها در سایت های مختلف قرار داده شده
    ممنون. اگر درخواست آزادسازی بدم که مبلغ دقیق مشخص بشه... دیگه از روش دیگه‌ای نمیتونم برای آزاد سازی اقدام کنم؟ می‌خواستم ببینم قیمتش چه قدر هست که اگر قابل پرداخت بود و پرداختش کنم اگر نه ببینم چه کار میشه کرد. نمیخوام منجر بشه به تنها راه آزاد سازی.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط S4MI نمایش پست ها
    ممنون. اگر درخواست آزادسازی بدم که مبلغ دقیق مشخص بشه... دیگه از روش دیگه‌ای نمیتونم برای آزاد سازی اقدام کنم؟ می‌خواستم ببینم قیمتش چه قدر هست که اگر قابل پرداخت بود و پرداختش کنم اگر نه ببینم چه کار میشه کرد. نمیخوام منجر بشه به تنها راه آزاد سازی.
    نه مشکلی پیش نمیاد.

دانشگاه تهران کسی اخیرا درخواست آزاد سازی مدرک داده توی سامانه سجاد؟ آیا پیگیری میکنن؟ الان یک ماه هست که من درخواست دادم منتهی همچنان در حالت بررسی مدارک توسط دانشگاه هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک دانشگاه تهران

دوستان سلام
    من 31 تیر از کارشناسی فارغ التحصیل شدم و نامه لغو معافیت تحصیلیم آبان صادر شده.
    الان برای دریافت مدرک موقت یا خرید دانشنامه از من برگه اعزام به خدمت میخوان.
    اگر برای دریافت برگه اعزام اقدام کنم، و در صورتی که امسال پذیرش بگیرم (احتمالا برای سپتامبر) مشکلی پیش نمیاد؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MBA SUT

نقل قول نوشته اصلی توسط S4MI نمایش پست ها

قیمت گرفتن هیچ تعهدی نمیاره که مجبور کنه از همین تنها راه اقدام کنی
    صرفا حساب و کتاب می‌کنند و بهت اطلاع میدن که برای آزاد سازی چقدر بدهکاری.

سلام دوستان، من دبیرستان رو منطقه دو بودم و لیسانس رو منطقه یک درس خوندم، یه چیزی شنیده بودم در مورد اینکه اگر رتبه کنکورم از آخرین نفری که دانشگاه از منطقه یک پذیرش گرفته باشه، آزادسازی مدرک من با نرخ منطقه یک حساب میشه ( چیزی حدود 8 میلیون به جای 23)
    داخل سایت سجاد درخواست آزادسازی دادم و یه گزینه هم داشت که با نرخ منطقه یک حساب کنه ولی بعد از ثبت درخواست و محاسبه همچنان قیمت رو همون 23 میلیون اعلام کرد.
    فرم سامانه سجاد رو اشتباه پر کردم یعنی؟ یا همچین تبصره ای نیست اصن؟

نقل قول نوشته اصلی توسط hadi0x7c7 نمایش پست ها
    دانشگاه تهران کسی اخیرا درخواست آزاد سازی مدرک داده توی سامانه سجاد؟ آیا پیگیری میکنن؟ الان یک ماه هست که من درخواست دادم منتهی همچنان در حالت بررسی مدارک توسط دانشگاه هست.
    من از حدود دو ماه پیش درخواستم رو در سامانه سجاد با همه مدارک مورد نیاز ثبت کردم. اما باز هر دو هفته یکبار یه دونه پیغام میفرستن و یه فایل میخوان یا یه چیزی رو میگن باید اصلاح کنی. برای مثال پرینت سابقه بیمه رو ارسال کردم گفتن باید حتما امضای کارمند اداره بیمه پاش باشه. اینجوری هم نیست که یک دفعه همه موارد اصلاحی رو بهت بگن. هر دو هفته فقط یه ایراد. در نهایت که پرونده تکمیل شد و مبلغ واریزی رو اعلام کردن نمیگن از کجا و به چه شماره حسابی باید پرداخت بشه. تو یه سایتی خوندم تو همون سامانه سجاد یه لینک باز میشه که میتونی آنلاین پرداخت کنی اما برای من همچین لینکی اضافه نشده و هیچ راهنمایی ای هم نکردن.

کسی از دوستان اینجا اطلاع داره بعد از اینکه مبلغ بدهی برای آزاد کردن مدرک با سابقه بیمه در سامانه سجاد اعلام شد از کجا و چطور میشه هزینه رو پرداخت کرد؟ درگاه پرداخت الکترونیک داره یا باید بریم بانک حضوری پرداخت کنیم یا از سایت سامانه جامع آموزش EMS؟

Junior Member

من دانشگاه تهران نیستم ولی یک درخواست آزادسازی با پرداخت دادم (فقط پرداخت بیمه و اینا نداشت) و ۲ روز بعد دانشگاه تایید کرد و به در انتظار پرداخت تغییر حالت داد. الان که وارد صفحه درخواست می‌شم در انتها مبلغ درج شده و گزینه پرداخت آنلاین داره.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Heriot-Watt University

سلام دوستان، من این پیام رو دریافت کردم از سجاد:

ظاهرا سجاد این سابقه بیمه ای که آنلاین میشه از تامین اجتماعی گرفت رو قبول نمیکنه. حتما باید حضوری رفت شعبه بیمه ای که اونجا بیمه شدید؟

ممنون پیشاپیش

نقل قول نوشته اصلی توسط ChandlerBing نمایش پست ها
    سلام دوستان، من این پیام رو دریافت کردم از سجاد:

ظاهرا سجاد این سابقه بیمه ای که آنلاین میشه از تامین اجتماعی گرفت رو قبول نمیکنه. حتما باید حضوری رفت شعبه بیمه ای که اونجا بیمه شدید؟

ممنون پیشاپیش
    بله
    کارشناس بیمه باید پرینت سابقه بیمه رو مهر کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)