صفحه 365 از 417 نخستنخست ... 265315355356357358359360361362363364365366367368369370371372373374375415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,641 تا 3,650 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام، این جدول مربوط به ارشد مهندسی صنایع علم و صنعت هست

شماره ترم تعداد درس پروژه مبلغ تعهد مدت تعهد (روز) مبلغ باقيمانده تعهد مبلغ تخفيف مبلغ نهايي تعهد درترم
    تعداد واحد موثر در آموزش رايگان
    ثبت نامي جبراني پروژه

1 3911 12 0 0 0 22,306,000 180 22,306,000 0 22,306,000
    2 3912 11 0 0 0 22,306,000 180 22,306,000 0 22,306,000
    3 3921 6 0 0 0 18,736,500 135 18,736,500 0 18,736,500
    4 3922 3 0 0 0 9,368,250 67/5 9,368,250 0 9,368,250
    5 3931 0 0 0 0
    6 جمع 72,716,750 72,716,750 0 72,716,750

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

[QUOTE=mtorabimech;2473637]سلام
    من هفته پيش مدرک کارشناسیم رو خریدم. ورودی سال 86 بودم. با توجه به اینکه 21 ماه برام تو سربازی بیمه رد شده بود و جمعا 48 ماه (4 سال لیسانسم طول کشید) تعهد به خدمت داشتم، کمتر از 800000 تومن پرداخت کردم و مدارکم رو گرفتم. اگر خدمت رفتید حتما به مسئول دانشگاهتون بگید. چون امکان داره مثل دانشگاه ما در جریان این موضوع نباشند که باید بیمه سربازی رو از هزینه آموزش رایگان کم کنند (برای من حدود 500000 تومن از کل هزینه کم شد).

سلام دوست عزیز
    تبریک می گم. ببخشید از روی کارت نگاه کردن چند ماه سربازی رفتید؟ یا مدرک دیگه ای خواستن؟
    اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

Junior Member

سلام
    من بعد از دوران کارشناسی تا آخر دوران ارشد (که هنوز هم مشغولم) مشغول به کار بودم و توی این مدت هم قرار داد تمام وقت و هم پاره وقت داشتم که برای همش هم بیمه رد شده. بعد از ارشد هم سربازی دارم.
    1- الان من میتونم بعد از فارغ التحصیلی مدرک رو از کاریابی آزاد کنم؟ اگر کارشناسی رو بخرم چی میشه؟ (یکی از دوستان میگفت در قانون جدید سوابق بیمه قبل از فارغ التحصیلی محاسبه نمیشه. دوست دیگری میگفت که برای دانشجوی روزانه سوابق پاره وقت حساب هستند ولی تمام وقت خیر)
    2- میتونم مدرک کارشناسی رو بخرم و سابقه بیمه رو از تعهد خدمت ارشد کم کنم؟ اگر بله زمان خریدش مهمه، باید قبل از تمام شدن ارشد باشه؟
    3- چی تعیین میکنه که سابقه بیمه از کدوم مدرک کم میشه؟ مثلا فردی دوران ارشدش 2 سال سابقه داره، بعد میره سربازی و 1 سال هم دوباره سرکار، وقتی میره برای گرفتن مدرک چجوری حساب میکنن؟
    اگر موقع ارشد بره مدرک کارشناسیش رو بخره چجوری؟
    خیلی خیلی ممنون

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دریافت ریز نمرات و دانشنامه از دانشگاه دولتی

تجربه آزاد کردن مدرک.

من لیسانس روزانه بودم، ورودی 87 و با سهمیه منطقه 2 می خواستم مدرکم رو بخرم و مبلغی که بهم گفتن سه میلیون و نیم بود حدودا.
    اما به پیگیری های همسرم متوجه شدیم که امکانش هست درخواست تغیر سهمیه بدید از منطقه 2 به یک، که مربوط به رتبه قبولیتون هست و اگر شرایطتون درست باشه این مبلغ نصف خواهد شد
    یعنی یک میلیون و پونصد

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    معماری

با سلام، دوستان من یه سوال دارم من الان کارشناسی ارشد دانشگاه آزاد تهران جنوب قبول شدم و برای ثبت نام باید اصل مدرک کارشناسی رو تحویل دانشگاه بدم اگر چند ماه دیگه بخوام اصل مدرکمو ترجمه کنم ، دانشگاه موقتا مدرک کارشناسی رو در ازای سفته و ... به من میده؟؟!

[QUOTE=Alireza90;2478661]
    نقل قول نوشته اصلی توسط mtorabimech نمایش پست ها
    سلام
    من هفته پيش مدرک کارشناسیم رو خریدم. ورودی سال 86 بودم. با توجه به اینکه 21 ماه برام تو سربازی بیمه رد شده بود و جمعا 48 ماه (4 سال لیسانسم طول کشید) تعهد به خدمت داشتم، کمتر از 800000 تومن پرداخت کردم و مدارکم رو گرفتم. اگر خدمت رفتید حتما به مسئول دانشگاهتون بگید. چون امکان داره مثل دانشگاه ما در جریان این موضوع نباشند که باید بیمه سربازی رو از هزینه آموزش رایگان کم کنند (برای من حدود 500000 تومن از کل هزینه کم شد).

سلام دوست عزیز
    تبریک می گم. ببخشید از روی کارت نگاه کردن چند ماه سربازی رفتید؟ یا مدرک دیگه ای خواستن؟
    سلام دوست عزیز
    من 21 ماه بعد ارشد خدمت کردم و برای ارشدم 1.5 سال تعهد خدمت دارم ایا می تونم با احتساب سربازی مدرک رو ازاد کنم اگه اره شرایطش چیه..
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسي صنايع

سلام دوستان براي ازاد سازي مدرك ليسانس، تعرفه هاي جديد رو ميدونيد؟ كسي امسال ازاد كرده مدرك اش رو ؟

Junior Member

سلام دوستان برای آزاد کردن مدارک میخوام یه مشورتی بکنم. اینکه آقا میگن قبل از اعزام به خدمت بیمه رد کنید که خدمت جزو سابقه بیمتون باشه ولی برای آزاد کردن مدارک با ثبت نام تو سایت وزارت کار، من شنیدم میگن شما که سابقه بیمه داشتی دیگه نمیتونی مجانی مدارکتو آزاد کنی!!!!
    کسی میدونه چیکار بهتره بکنم؟؟؟
    بعد یه سوال دیگه اینکه چه مدت باید بعد از فارق التحصیلی بگذره تا مدارکو بدن؟ 6 ماه یا یه سال؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Araskho نمایش پست ها
    سلام من بعد از دوران کارشناسی تا آخر دوران ارشد (که هنوز هم مشغولم) مشغول به کار بودم و توی این مدت هم قرار داد تمام وقت و هم پاره وقت داشتم که برای همش هم بیمه رد شده. بعد از ارشد هم سربازی دارم. 1- الان من میتونم بعد از فارغ التحصیلی مدرک رو از کاریابی آزاد کنم؟ اگر کارشناسی رو بخرم چی میشه؟ (یکی از دوستان میگفت در قانون جدید سوابق بیمه قبل از فارغ التحصیلی محاسبه نمیشه. دوست دیگری میگفت که برای دانشجوی روزانه سوابق پاره وقت حساب هستند ولی تمام وقت خیر) 2- میتونم مدرک کارشناسی رو بخرم و سابقه بیمه رو از تعهد خدمت ارشد کم کنم؟ اگر بله زمان خریدش مهمه، باید قبل از تمام شدن ارشد باشه؟ 3- چی تعیین میکنه که سابقه بیمه از کدوم مدرک کم میشه؟ مثلا فردی دوران ارشدش 2 سال سابقه داره، بعد میره سربازی و 1 سال هم دوباره سرکار، وقتی میره برای گرفتن مدرک چجوری حساب میکنن؟ اگر موقع ارشد بره مدرک کارشناسیش رو بخره چجوری؟ خیلی خیلی ممنون
    دوستان ممنون میشم به این سوال جواب بدید.. کسی تجربه مشابهی نداره؟ من کارشناسیم حدود سه تومن میشه هزینش، ارشدم حدود 12 تومن.. سه سال و نیم هم سابقه بیمه دارم. چجوری میشه ارشد رو با سابقه بیمه آزاد کرد و لیسانس رو خرید؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران - دانشگاه گرگان

نقل قول نوشته اصلی توسط salimir نمایش پست ها
    سلام دوستان برای آزاد کردن مدارک میخوام یه مشورتی بکنم. اینکه آقا میگن قبل از اعزام به خدمت بیمه رد کنید که خدمت جزو سابقه بیمتون باشه ولی برای آزاد کردن مدارک با ثبت نام تو سایت وزارت کار، من شنیدم میگن شما که سابقه بیمه داشتی دیگه نمیتونی مجانی مدارکتو آزاد کنی!!!!
    کسی میدونه چیکار بهتره بکنم؟؟؟
    بعد یه سوال دیگه اینکه چه مدت باید بعد از فارق التحصیلی بگذره تا مدارکو بدن؟ 6 ماه یا یه سال؟
    به هیچ وجه بیمه رد نکن چون دیگه نمیتونی با عدم کاریابی آزاد کنی.
    یکسال از تاریخ صدور گواهی موقت باید بگزره

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)