صفحه 363 از 417 نخستنخست ... 263313353354355356357358359360361362363364365366367368369370371372373413 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,621 تا 3,630 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزی

نقل قول نوشته اصلی توسط TIMETRAVELER نمایش پست ها
    سلام
    من موردی مثل شما سراغ داشتم. اگر از اون دوره انصرافی نخواید مدرک یا دانشنامه ای بگیرید، لازم نیست بابتش پول بدید یا تعهدی داشته باشید. چون اصلا فارغ التحصیل نشدید.
    اما اگر بعضی از درسهای اون دوره رو تطبیق داده باشید به دوره بعدی، ممکنه اوضاع فرق کنه
    مرسی از این که پاسخ دادین
    من 32 واحد تطبیق خورده دارم
    از طرفی توی دانشنامه ی لیسانسم نوشته شده که 13 ترم خوندم و دو برابر این مقدار هم تعهد دارم. اما من که انصراف دادم یه بار پس چرا باز هم توی دانشنامه برام اون هفت ترم لحاظ شده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    chemical engineering/ sharif university of technology

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان.
    من فارغ التحصیل سال 92 هستم. کارشناسی ارشد.
    نزدیک 3 سال سابقه کار دارم با بیمه.
    کارشناسی ورودی 85 بودم و ارشد ورودی 90.
    می خواستم ببینم این سابقه بیمه چجوری اعمال میشه؟ منطقه یک هستم.
    حساب کردم حول و حوش 8700000 واسه دوتا مدرکم هزینه میشه.

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

دوستان میخواستم ببینم راهی نیست که بشه برای خرید مدرک بلافاصله بعد فارغ التحصیلی، یه مقدار هزینه ها رو کاهش داد؟
    من ورودی 91 کارشناسی و 95 ارشدم، مجموع قیمت مدارک حدود 22-23 میلیون میشه که واقعا زیاده

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی صنایع/امیرکبیر

سلام دوستان
    ببخشید آزاد کردن مدرک کارشناسی الان چنده؟
    ممتاز بودن دانشگاهی توی هزینش تاثیر داره؟ مثلا تخفیف بگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران - دانشگاه گرگان

سلام دوستان عزیزم یه سوال خیلی مهم دارم.
    من دوره لیسانس رو تو دانشگاه تهران و دوره ارشد رو تو دانشگاه گرگان (هر دو روزانه) گذروندم.
    و جمعاً 6 سال تعهد خدمت دارم. بعد از فارغ التحصیلی و پایان سربازی حدود 4 ساله سابقه کار تو شرکت مهندسی (ثبت شده و دارای آگهی رسمی) به عنوان مدیر عامل دارم اما دراین مدت بیمه نشدم.
    ولی متأسفانه هر دو دانشگاه میگن سابقه کار فقط با بیمه قبول هست و اینو از من قبول نکردن.
    کسی میتونه راهنمایی کنه که باید چیکار کنم؟

سلام دوستان

من فارغ التحصیل ارشد هستم . لیسانسم مال خیلی وقت پیشه و اگر بخوام بخرمش هزینه اش خیلی کم میشه . اما ارشد رو سال 93 گرفتم و فکر میکنم 10 ملیون هزینه آزادسازی اش میشه. حالا به نظر شما اگر من مدرک لیسانسم رو الان با پرداخت هزینه آزاد کنم و از الان تا دو سال دیگه برم سرکار، با این دو سال سابقه کار میتونم ارشدم رو (دو سال دیگه) آزاد کنم؟ چون شنیدم که سابقه کار ابتدا برای آزاد کردن مدرک پایینتر باید استفاده بشه و هر چقدر از تعهد که باقی بمونه، (مربوط به مقاطع بالاتر) اونها رو باید خرید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی منابع طبیعی دانشگاه تهران - دانشگاه گرگان

دوستان دوباره تأکید می کنم طبق بخشنامه جدید 1/3/96 فقط تا 6 ماه بعد فارغ التحصیلی یا سربازی فرصت دارید برید کاریابی ثبت نام کنید. یعنی بشه 7 ماه ازتون قبول نمیکنن.
    البته کسایی که قبل این تاریخ گذاشتن مشکلی ندارن.
    مثلا من فارغ التحصیل 92 و پایان خدمت 94 هستم هفته پیش بردم قبول نکردن ازم!

دوستان کسی میدونه اگه ترم آخر ارشد فقط تمدید پایان نامه داشته باشیم (بدون واحد درسی) هزینه آزادسازی مدرک کمتر میشه یا نه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali_me2010 نمایش پست ها
    دوستان دوباره تأکید می کنم طبق بخشنامه جدید 1/3/96 فقط تا 6 ماه بعد فارغ التحصیلی یا سربازی فرصت دارید برید کاریابی ثبت نام کنید. یعنی بشه 7 ماه ازتون قبول نمیکنن.
    البته کسایی که قبل این تاریخ گذاشتن مشکلی ندارن.
    مثلا من فارغ التحصیل 92 و پایان خدمت 94 هستم هفته پیش بردم قبول نکردن ازم!
    این رو مطمءن هستید؟ پس قانون قبلی کنسل میشه؟ من یک ماهی هست که سربازی رو تموم کردم .. طبق قانون قبل میبایست تازه ۱ سال از تاریخ کارت پایان خدمتم بگذره بعد تازه ۶ماه بزارم تا مدکم آزاد بشه !! یعنی ۱ سال و ۶ ماه بعد!!
    یعنی الان با این قانون جدید من اگه قبل از ۶ ماه تموم کردنه سربازی برم تا ۶ ماه بعدش مدرکم آزاد میشه؟؟ اگه هرکی میدونه راهنمایی کنه

سلام. دوستان من اگر بخوام برای ارشد خارج از کشور اقدام کنم و با وجود اینکه الان دانشجوی ترم 2 ارشد هستم(18 واحد پاس کردم) توی تهران، میتونم یه جوری از زیر بار هزینه اون 18 تا واحد در برم و کلآ ارشد اینجا رو بیخیال شم یا حتمن جریمه میکنن. چون این 18 واحد(اگه به واحد حساب کنیم) حدود 5 میلیون آب میخوره برام
    (البته اگه درست حساب کرده باشم و از قرار واحدی حدود 280000 تومن) لطفأ کمکم کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)