صفحه 414 از 417 نخستنخست ... 314364404405406407408409410411412413414415416417 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,131 تا 4,140 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط S4MI نمایش پست ها
    من دانشگاه تهران نیستم ولی یک درخواست آزادسازی با پرداخت دادم (فقط پرداخت بیمه و اینا نداشت) و ۲ روز بعد دانشگاه تایید کرد و به در انتظار پرداخت تغییر حالت داد. الان که وارد صفحه درخواست می‌شم در انتها مبلغ درج شده و گزینه پرداخت آنلاین داره.
    ممنونم از توضیحاتت. من الان یک هفتست مبلغم مشخص شده اما هنوز درگاه پرداخت آنلاین برام فعال نشده.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    انسان‌شناسی - دانشگاه تهران

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان
    ممنون میشم وقت بذارید و باتوجه به شرایطم نظرتون رو بگید.
    من امروز کارای فارغ‌التحصیلیم از دانشگاه تموم شد و خواستم برای آزاد کردن مدرک از طریق سایت سجاد اقدام کنم ولی تو قسمت وضعیت نظام وظیفه گیر کردم!
    من تا آخر شهریور 1400 معافیت تحصیلی دارم ولی اگه گزینه معاقیت تحصیلی رو بزنم احتمالا ازم برگه اشتغال به تحصیل بخواد که چون فارغ التحصیل شدم عملا امکان نداره از طرفی هم بعید میدونم بشه ادمیشن‌لتر دانشگاه ارشدم رو بذارم.
    پس میمونه وضعیتم رو بذارم رو مشمول که این یعنی باید برگه سبز بگیرم! و خب تا جایی که میدونم چند ماه بعدش باید رفت سربازی در صورتی که سفارت بلژیک گفته 3 ماه قبل از شروع دانشگاه یعنی مثلا خرداد میشه برای ویزا اقدام کرد.
    به نظرتون من آزادسازی مدرک رو عقب بندازم تا اون موقع یا راه دیگه‌ای هست؟

سلام
    من سابقه بیمه از سایت تامین اجتماعی گرفتم
    1- لازم هست برای توی سایت سجاد مهر و امضا داشته باشه؟
    2- 4 سال سابقه بیمه دارم. میخوام 2 سالش رو برای کارشناسی بذارم و بقیش رو پول بدم، 2 سالش رو هم بذارم برای کارشناسی.. میشه؟

Junior Member

شماره پیگیری که به رنگ آبی ثبت شده رو روش کلیک کنید احتمالا اون حاوی لینکه
    من چون لغو کردم درخواستم رو نتونستم امتحان کنم ببینم وارد صفحه پرداخت میشه یا نه ولی تو پی دی افی که خود سامانه سجاد همون مرحله اول گذاشته بود اینجوری نوشته بود

Junior Member

سلام. کسی تونسته سهمیه منطقه ۲ رو به سهمیه منطقه ۱ تبدیل کنه و هزینه لغو تعهد آموزش رایگانش رو نصف کنه ؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_re نمایش پست ها
    سلام. کسی تونسته سهمیه منطقه ۲ رو به سهمیه منطقه ۱ تبدیل کنه و هزینه لغو تعهد آموزش رایگانش رو نصف کنه ؟؟
    سلام و وقت بخیر. بله من پارسال همینکارو کردم و با مبلغی در حدود 3 تومن مدرک کارشناسیم آزاد شد. ورودی 88 بودم. فنی مهندسی

Member Garibaldi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics - SUT

من ورودی سال 82 بابت کمتر از 60 واحد نزدیک به 5 میلیون تومان پرداخت کردم
    نقل قول نوشته اصلی توسط china2020 نمایش پست ها
    سلام و وقت بخیر. بله من پارسال همینکارو کردم و با مبلغی در حدود 3 تومن مدرک کارشناسیم آزاد شد. ورودی 88 بودم. فنی مهندسی
    96 nine or six

Junior Member

ممنون از پاسختون . منکه در سامانه سجاد درخواست دادم بیشتر از ۲۰ میلیون تومن برام آورد. که برام هزینه زیادیه و سعی دارم تا جایی که بتونم کمش کنم .
    میتونین راهنمایی کنین که به کجاها باید زنگ زد یا مراجعه کرد ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط zahra_re نمایش پست ها
    ممنون از پاسختون . منکه در سامانه سجاد درخواست دادم بیشتر از ۲۰ میلیون تومن برام آورد. که برام هزینه زیادیه و سعی دارم تا جایی که بتونم کمش کنم .
    میتونین راهنمایی کنین که به کجاها باید زنگ زد یا مراجعه کرد ؟
    البته برای مدرک کارشناسی ارشد بنده هم 15 تومن آورده بود. این توضیحات مربوط به مدرک کارشناسی هست. من پارسال که درخواست دادم تو سامانه سجاد، اولش 8 تومن آورده بود برام (ورودی 88 بودم و 8 ترمه تموم کرده بودم، سال ورود و تعداد ترم ها بسیار مهم و تاثیرگذاره) یه گزینه داشت برای بررسی رتبه کنکور، که اگه سهمیه هم نداشتی قبول میشدی یا نه، تو همون سامانه که درخواست میدادی میگفت 15 روز کاری بعد بیا نتیجه شو ببین. بعد 15 روز رفتم دیدم شده سه تومن. اتوماتیک 3 تومن شده بود. البته برای آقایون میگم اینو، 6 ماه هم سربازی داشتم، اونم زدم تنگش شد 1.5 تومن. خیلی خوب بود. هر چند سر مدرک ارشد 10 11 تومن ازم گرفتن.

Junior Member

البته برای مدرک کارشناسی ارشد بنده هم 15 تومن آورده بود. این توضیحات مربوط به مدرک کارشناسی هست. من پارسال که درخواست دادم تو سامانه سجاد، اولش 8 تومن آورده بود برام (ورودی 88 بودم و 8 ترمه تموم کرده بودم، سال ورود و تعداد ترم ها بسیار مهم و تاثیرگذاره) یه گزینه داشت برای بررسی رتبه کنکور، که اگه سهمیه هم نداشتی قبول میشدی یا نه، تو همون سامانه که درخواست میدادی میگفت 15 روز کاری بعد بیا نتیجه شو ببین. بعد 15 روز رفتم دیدم شده سه تومن. اتوماتیک 3 تومن شده بود. البته برای آقایون میگم اینو، 6 ماه هم سربازی داشتم، اونم زدم تنگش شد 1.5 تومن. خیلی خوب بود. هر چند سر مدرک ارشد 10 11 تومن ازم گرفتن.
    خیلی ممنونم . واقعا کمک کردید.اینکه به صورت اتوماتیک ۳ تومن شده یعنی اینکه بررسی کردن و درست بوده که شما بدون سهمیه منطقه۲ هم قبول میشدین. منم اون تیک که برای درخواست تبدیل سهمیه بود رو زدم و امروز دیدم که نصف شده یعنی برام ۱۰ میلیون آورده. پس یعنی لازم نیست که از سازمان سنجش یا دانشگاه استعلامی بگیرم ؟؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)