صفحه 411 از 417 نخستنخست ... 311361401402403404405406407408409410411412413414415416417 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,101 تا 4,110 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط mmjj نمایش پست ها
    سپاس از پاسخ مفیدتون
    فقط اینکه من شهرستان هستم (استان همدان). دارالترجمه رسمی و معتبر که بعدا جایی ایراد نگیره، از کجا پیدا کنم؟ مرکز استان ها داره یا حتما تهران باید برم؟
    بله همه ی استان ها و بعضی شهرستان ها دارند دفاتر ترجمه رسمی که مورد تایید دادگستری هستند.
    گوگلش کنید یک pdf است که به راحتی پیدا می شود. سپس در pdf همدان رو سرچ کنید و نزدیک ترین جا به مکانتون برید.

شاد و موفق باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان

من برای لغو تعهد ارشدم اقدام کردم اما فکر می کنم هزینه ای که برام نوشتن احتمالا اشتباهه و بیشتر از هرینه ایه که باید پرداخت کنم. میدونید برای اعتراض باید با کجا تماس بگیرم و از کجا پیگیری کنم؟
    کسی چنین تجربه ای داشته؟

یک سوال دیگه هم اینکه ترم هایی که به دانشگاه برای سنوات جریمه پرداخت کردیم رو دیگه در هزینه لغو تعهد حساب نمی کنن دیگه؟ درسته؟

Junior Member

سلام
    من فارغ التحصیل دوره کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی هستم و در حال حاضر نامه اداره کار مبتنی بر عدم کاریابی رو دریافت کردم. کسی میتونه برای ادامه مراحل مرا راهنمایی کند ؟باید در سیستم گلستان و سامانه سجاد درخواست بدم؟آیا نیاز به پست مدارک برای دانشگاه هست یا نیاز به حضور در دانشگاه وجود دارد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط n_t نمایش پست ها
    سلام
    من فارغ التحصیل دوره کارشناسی دانشگاه شهید بهشتی هستم و در حال حاضر نامه اداره کار مبتنی بر عدم کاریابی رو دریافت کردم. کسی میتونه برای ادامه مراحل مرا راهنمایی کند ؟باید در سیستم گلستان و سامانه سجاد درخواست بدم؟آیا نیاز به پست مدارک برای دانشگاه هست یا نیاز به حضور در دانشگاه وجود دارد؟
    سلام نامه اداره کار رو به علاوه مدارک موقت تحصیلی و شناسنامه و کارت ملی در سامانه سجاد آپلود می کنید. بعد از چند روز نامه وزارت علوم مبنی بر آزاد سازی مدرک رو دریافت می کنید که بایستی تحویل دانشگاه محل تحصیل بدید تا دانشنامه صادر بشه. این مرحله تو بعضی دانشگاه ها مثلا اصفهان اینترنتی بود، بعضی جاها حضوری، از اداره دانش آموختگان دانشگاهتون سوال کنید.

Junior Member

سلام، من پزشک عمومی هستم و بعد از اینکه طرحم تموم شد درخواست دادم تا مدرک من ازاد بشه. سهمیه قبولی کنکور من منطقه ۲ زنجان بود. ولی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با ازاد سازی مدرک(یا همون خرید تعهدات اموزش رایگان) موافقت نکرد، چون میگفت ما به خدمات این نیرو نیاز داریم.
    حالا ۲ تا سوال:
    ۱. اولا تو مدارک لازم برای ازادسازی مدرک اصلا چیزی درمورد نامه عدم نیاز استان مبدا پذیرش کنکور نگفته؛ ایا این مخالفت قانونیه؟
    ۲. چه راه‌(ها)ی برای ازاد کردن کردن مدرک با این شرایط بوجود اومده وجود داره؟

Junior Member ahmad747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsol نمایش پست ها
    سلام، من پزشک عمومی هستم و بعد از اینکه طرحم تموم شد درخواست دادم تا مدرک من ازاد بشه. سهمیه قبولی کنکور من منطقه ۲ زنجان بود. ولی دانشگاه علوم پزشکی زنجان با ازاد سازی مدرک(یا همون خرید تعهدات اموزش رایگان) موافقت نکرد، چون میگفت ما به خدمات این نیرو نیاز داریم.
    حالا ۲ تا سوال:
    ۱. اولا تو مدارک لازم برای ازادسازی مدرک اصلا چیزی درمورد نامه عدم نیاز استان مبدا پذیرش کنکور نگفته؛ ایا این مخالفت قانونیه؟
    ۲. چه راه‌(ها)ی برای ازاد کردن کردن مدرک با این شرایط بوجود اومده وجود داره؟
    سلام دوست گرامی

این تاپیک که شما سوالتون رو توش مطرح کردید مربوط به فارغ‌التحصیلان وزارت علوم هست.چون شما زیر مجموعه‌ی وزارت بهداشت بودین بهتر هست سوالتون رو توی تاپیک زیر مطرح کنید تا بهتر جواب بگیرید:
    موفق باشید

Junior Member

دوستان سوال دارم
    من خواهرم ارشدش خوارزمی بوده والان مدرکشو میخواد بگیره بهش گفتن یا باید4سال بری سرکار یاباید 80تومن بدی برای آزادکردن مدرکت راهی داره که پول نده و سرکار نره برای cvمیخواد که ارائه کنه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی سمنان

Lightbulb پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان
    می‌خواستم #تجربه آزادسازی مدرکم رو به اشتراک بذارم که از طریق انجام کار غیرمرتبط به رشته و بدون بیمه در شرکت خصوصی بود.

من ورودی 91 دانشگاه دولتی در رشته مهندسی و منطقه2 بودم، ولی چون رتبه کنکورم نسبت به سطح دانشگاه، بهتر از اکثر پذیرفته‌شدگان بود، منطقه1 محسوب شدم و 4سال و 3 ماه تعهد خدمت داشتم، که باید تقریبا 9 میلیون پرداخت می‌کردم برای آزادسازیش.
    از این مقدار 1سال و 4/5 ماهشو خدمت رفتم و دو ماه دیگه هم بیمه داشتم در یک شرکت، که باید حدودا 6 تومن دیگه میدادم که حساب صاف بشه. مدرکم رو هم 6ماه پیش گذاشتم کاریابی تا با قانون جدید بتونم آزاد کنم، ولی وقتی دیدم اینجا دوستان به نتیجه‌ای نرسیدن و باید شکایت کرد و منتظر موند، و من هم عجله دارم، تصمیم گرفتم شانسمو با یه روش دیگه امتحان کنم.

بعد از اینکه فایل «دستور جامع ایفای تعهد رایگان» رو چندبار مطالعه کردم، فهمیدم که از طریق سابقه کار معتبر و بدون بیمه هم میشه اقدام کرد. با دانشگاه تماس گرفتم و اونا هم مطالب دستور جامع رو تأیید کردن و گفتن میشه با آپلود این مدارک اقدام کرد:

1- گواهی اشتغال به کار در سربرگ شرکت که شروع و پایان کار ذکر شده باشه و به امضا و مهر مدیرعامل شرکت برسه.
    2- آگهی ثبت و تغییرات شرکت در روزنامه رسمی که میتونین از سایت rrk دات ir دریافت کنید.
    3- آخرین گواهی پرداخت مالیات شرکت

فقط من برای محکم کاری، این مدارک رو بردم به دفتر صنف شهرستان و خواستم که یه نامه برای سازمان امور دانشجویان بزنن که تایید کنه من اونجا کار می‌کردم. ولی نیازی به این کار نبود در کل.
    بعد همه اینها رو در یک فایل pdf تو سامانه سجاد آپلود کردم. بعد از چند روز مدارکم توسط دانشگاه تایید شد و سابقه کارم 3سال و 8ماه محاسبه شد که برای 9 ماه باقی‌مونده 1میلیون و 300 تومن پرداخت کردم. یکی دو روز بعد هم توسط سازمان تایید شد. فقط باید صبر کنم شهریور دانشگاه باز شه که برم تحویل بگیرم.

- اگرم ‌واقعا در اون شرکت کار نکرده باشین، ولی شرکت حاضر باشه همکاری کنه، بازم احتمالا جواب بگیرین. درمورد من کسی استعلام نگرفت از شرکت و مدارک دیگه رو هم حتی اگه استعلام گرفته باشن، درست بوده.
    ضمنا من این وسط یه مدت کوتاه کار با بیمه هم داشتم، ولی چون گواهی اشتغال به کار طوری نوشته شده بود که همه این مدت رو پوشش میداد، کارشناس دانشگاه گفت که همین کافیه و اون کار با بیمه رو لازم نیست وارد کنی. خوشبختانه خیلی راهنمایی و کمک کردن. همش مجموعا یه هفته طول کشید.

بازم سوالی هست در خدمتم...

پ.ن: یه فایل ورد حاوی نمونه گواهی اشتغال به کار هم خواستم پیوست کنم که نمیدونم چطوری باید پیوست کرد. اگه خواستینش پیام بدید بفرستم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط eshk73 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    می‌خواستم #تجربه آزادسازی مدرکم رو به اشتراک بذارم که از طریق انجام کار غیرمرتبط به رشته و بدون بیمه در شرکت خصوصی بود.

من ورودی 91 دانشگاه دولتی در رشته مهندسی و منطقه2 بودم، ولی چون رتبه کنکورم نسبت به سطح دانشگاه، بهتر از اکثر پذیرفته‌شدگان بود، منطقه1 محسوب شدم و 4سال و 3 ماه تعهد خدمت داشتم، که باید تقریبا 9 میلیون پرداخت می‌کردم برای آزادسازیش...
    سلام ممنون از اطلاعات خوبتون. فقط یه سوال. اینکه دوره خدمت جزء سابقه کار محسوب میشه رو من نمی دونم با چه مدرکی به کجا باید ارائه کرد؟ یعنی چه مدرکی از کجا بیاد بیگریم به کجا تحویل بدیم اصلا؟ بیمه دوره خدمته یا چجوریه جریانش؟ بعد این سهمیه مناطق برای دوره لیسانس هستش دیگه؟ من فوق لیسانس فقط دیدم که سهمیه آزاد داره، پس هزینه ها یکیه؟ ممنون میشم اگه راهنمایی کنید که این سابقه دوره خدمت رو چطوری حلش کنم.

Member Stifler آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

سلام و وقت بخیر...من قبلا (7 سال پیش) با عدم کاریابی ، کارشناسی رو آزاد کرده بودم...الان چند سالی هست که مشغول به کار هستم (با بیمه ) و ارشد هم آخراش هستم(دولتی) ..میخواستم بدونم برای آزاد کردن ارشد ، آیا سابقه بیمه باید بعد از تاریخ فارغ التحصیلی باشه ؟ یا مشکلی نداره سابقه ی قبلی؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)