صفحه 361 از 417 نخستنخست ... 261311351352353354355356357358359360361362363364365366367368369370371411 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,601 تا 3,610 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزی

نقل قول نوشته اصلی توسط tortz نمایش پست ها
    این مورد بالایی رو بخونین.هر چند مال سال 2012 هست ولی گفته که برای تغییر سهمیه از 2 به 1 باید برید نامه بزنید به سازمان سنجش که اونا با این درخواستتون موافقت بکنن.نمیدونم.آیا الان که 2017 هستیم داستان عوض شده و دیگه این نامه زدنا لازم نیست؟چون اگه این نامه زدنا لازم باشه من ترجیح میدم که تا این قانون عوض نشده برم و اقدام بکنم..
    بله دوست عزیز این کار هنوز هم ممکنه! من امروز همین نامه رو از دانشگاه گرفتم و به سازمان سنجش پست کردم!

Junior Member

سلام دوستان
    کسی می دونه تخفیفی که هزینه آزاد کردن دانشگاه ها دولتی بخاطر رتبه اول، دوم و سوم دانشگاه اعمال می کرد مال چه سالی بود؟ آیا هنوز اجرا میشه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

سلام دوستان
    من دانشجو دکترا ایران هستم الان پذیرش گرفتم و نیاز به اصل مدرک ارشد دارم که برای دانشگاهی که پذیرش گرفتم بفرستم و چون دانشجو ام مدرک ارشد رو نمیتونم از طریق کاریابی ازاد کنم
    دوستانی هستن که تجربه مشابه داشته باشن؟؟ به غیر از خرید مدرک ارشد راه دیگه ای وجود داره؟؟؟

سلام دوستان
    من سال 91 لیسانس رو تموم کردم و ارشد رو هم شبانه خوندم و کارت پایان خدمت هم دارم... از سال 89 تا به امروز 5 سال سابقه بیمه دارم آیا الان مدرک من آزاد میشه بدون هیچ هزینه ای؟؟ یا چون بیمه من در حین تحصیل بوده و یا قبل از کارت پایان خدمت بوده به حساب نمیاد؟؟ ممنون میشم جواب بدید.

Junior Member

سلام دوستان
    هرینه آزاد کردن مدرک برای ورودی 92 کارشناسی مهندسی حدودا چنده؟

سلام دوستان
    یک سوال خیلی مهم داشتم
    من شهریور 93 بعد از 4 ترم از پایان نامه ارشدم دفاع کردم که هزینه مدرکم میشه 11 و اندی. بهمن پارسال لیسانسم رو خریدم. و مشغول به کار هم بودم. الان از بهمن تا مرداد حساب کنیم که تقاضای خرید مدرکم رو بدم حدودا یک سال و نیم میشه آیا در این صورت باید فقط هزینه ی یک ترم رو بدم؟ ( طبق مطلبی که در همین سایت بود این برداشت رو کردم). تو مدرک موقتم هم نوشته با توجه به این که سهمیه ازاد داشتم 2 سال تعهد کار در ایران را دارم.
    مرسی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix74 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    سلام
    منطقه ی یک ترمی در حدود یک میلیون و مناطق 2 و 3 به ترتیب ضریب 2 و 3 می خوره.

Junior Member

سلام
    من منطقه سه هستم برای آزاد کردن مدرک لیسانس ضریب میخوره بهش
    شنیدم ک اگه درخواست تبدیل رتبه به منطقه یک بدیم با اون رتبه تبدیل شده هم قبول بشیم همین رشته رو ، ضریب برداشته میشه
    میخواستم بدونم تو این تبدیل رتبه بعد ک میاد با دانشجوهای هم دوره رشته خودم مقایسه میکنه فقط روزانه ها رو در نظر میگیره یا شبانه ها هم محسوب میشن ؟

Junior Member pmaie_javad آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics@NTU Singapore

نقل قول نوشته اصلی توسط phoenix74 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    حدودا ده میلیون تومان برای منطقه یک هستش.
    A dream doesn’t become reality through magic; it takes sweat, determination and hard work -Colin Powel
    ×××××××××××××××××××××××لط فا تا حد امکان از ارسال پیام خصوصی خودداری کنید××××××××××××××××××××× ×××××

Junior Member

سلام من کارشناسی ارشد روزانه فارغ التحصیل شدم و الان یک سال هست که امریه هستم و یک سال دیگه از خدمتم مونده. با توجه به اینکه من بعد از ارشد و قبل از سربازی دوماه سابقه بیمه دارم:
    1- الان که هنوز پایان خدمت ندارم، میتونم برای خرید کارشناسی اقدام کنم؟ اگر بله آیا یکسال خدمتم و اون سابقه کارم حساب میشه برای تعهد کارشناسی؟
    2- باتوجه به اینکه بدیهی های رفاه (وام دانشجویی و ..) مربوط به کارشناسی و ارشد توی یک دفترچه تجمیع شده آیا اید اون رو هم تسویه کنم برای مدرک کارشناسی یا نه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)