صفحه 356 از 417 نخستنخست ... 256306346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366406 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,551 تا 3,560 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط tortz نمایش پست ها
    من الان ترم 6 کارشناسی هستم و به آموزش دانشگاهم رفتم و گفتم میخوام منطقم رو از 2 به 1 تغییر بدین و اونا تو سیستمشون چک کردن و گفتن که میتونی این کار رو بکنی.هر وقت خواستی مدارکت رو آزاد بکنی ما نامه میدیم به وزارت علوم که برات این کار رو بکنن.
    حالا من نگران اینم که تا اون موقع این قانون عوض بشه و من مجبور بشم دو برابر پول بدم.آیا نمیشه از دانشگاه بخوام این نامه رو همین الان بفرسته به وزارت علوم که از همین الان منطقه 1 حساب بشم؟
    خیلی ممنون میشم که جواب بدین.
    یعنی چی درخواست تغییر منطقه دادید؟
    اگر از سهمیه مناطق استفاده نکرده باشید، اونا خودشون موقعی که دانشنامه رو صادر میکنن، تعهد شمارو براساس منطقه یک حساب میکنن (تجربه شخصی)

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

دوستان یه سوالیو بالاتر پرسیدن، ولی کسی جواب نداد. چون سوال خود منم هست، ممنون میشم اگه کسی اطلاعی یا تجربه ای داره در اختیار بقیه بذاره.

فرض کنید یکی 3 سال سابقه کار داره و مقطع ارشدش هم تموم شده. حالا برا آزاد کردن مدارک، آیا این فرد میتونه 3 سال اول کارشناسی رو با پرداخت هزینه بخره و باقی مونده رو با سابقه کار آزاد کنه؟! (چون مدرک ارشد گرون تره)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    یعنی چی درخواست تغییر منطقه دادید؟
    اگر از سهمیه مناطق استفاده نکرده باشید، اونا خودشون موقعی که دانشنامه رو صادر میکنن، تعهد شمارو براساس منطقه یک حساب میکنن (تجربه شخصی)
    نقل قول نوشته اصلی توسط m_rond نمایش پست ها
    سلام
    یه نامه درخواست تبدیل سهمیه 2 به 1 به آموزش دانشگاهتون می دین اونا هم یه نامه به سازمان سنجش می زنن و استعلام می کنن. می تونین نامه رو خودتون دستی ببرین سازمان سنجش یا اینکه خود دانشگاهه ارسال کنه که ترجیحاً اگه خودتون دستی ببرین تحویل سازمان سنجش بدین خیلی بهتره. اونا هم در عرض 7 تا 10 رو نتیجه رو به دانشگاه اعلام می کنن.
    در مورد سوال دومتون هم مشکلی نیست. می تونین مدرک لیسانس رو آزاد کنین.
    موفق باشید.
    این مورد بالایی رو بخونین.هر چند مال سال 2012 هست ولی گفته که برای تغییر سهمیه از 2 به 1 باید برید نامه بزنید به سازمان سنجش که اونا با این درخواستتون موافقت بکنن.نمیدونم.آیا الان که 2017 هستیم داستان عوض شده و دیگه این نامه زدنا لازم نیست؟چون اگه این نامه زدنا لازم باشه من ترجیح میدم که تا این قانون عوض نشده برم و اقدام بکنم..

سلام و عرض ادب
    ببخشید من یه سوالی داشتم که نتوستم جوابشو پیدا کنم تو صفحات مختلف(احتمالا به خاطر عدم دقت من بوده)

من سربازیم تموم شده و شرکتی که کار می کنم قراره از ماه بعد بیمه منو رد کنه
    می خواستم بدونم اگه بیمه رو دیرتر رد کنم (که اولین سابقه ی بیمه من هست)، می تونم برم مدرک لیسانس رو با پرداخت هزینه آزاد کنم (که دوران سربازی هم از اون کم می کنه،) و بعد در شرکت برای من بیمه رد کنن، که در نهایت این بیمه از تعهد خدمتی مقطع ارشد من کم کنه؟؟

خیلی ممنون میشم راهنماییم کنید

Junior Member Reza2kn آواتار ها

سلام به همه دوستان.
    ببخشید اگر سوالم تکراری هست، یا قبلا جواب داده شده.

ولی اون زمانی که باید بعد از فارغ التحصیل شدن بگذره تا گواهی "کار پیدا نشد" رو بگیریم و بدیم به دانشگاه تا مدرکمون آزاد بشه چقدر هست؟

1 سال؟ 1 سال و نیم؟ یا... یعنی بالافاصله بعد از فارغ التحصیل شدن میشه گواهی موقت رو برد کاریابی و بعد از گذشت 6 ماه، اون نامه رو گرفت؟ یا باید اول یک سال بگذره، و بعد هم شیش ماه روش؟ ( در ضمن، 6 ماه سابقه خدمت سربازی رو هم دارم، البته نمیدونم به این موضوع مرتبط باشه یا نه)

یه خورده تو این زمینه گیچ شدم..

خیلی ممنونم.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2kn نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    ببخشید اگر سوالم تکراری هست، یا قبلا جواب داده شده.

ولی اون زمانی که باید بعد از فارغ التحصیل شدن بگذره تا گواهی "کار پیدا نشد" رو بگیریم و بدیم به دانشگاه تا مدرکمون آزاد بشه چقدر هست؟

1 سال؟ 1 سال و نیم؟ یا... یعنی بالافاصله بعد از فارغ التحصیل شدن میشه گواهی موقت رو برد کاریابی و بعد از گذشت 6 ماه، اون نامه رو گرفت؟ یا باید اول یک سال بگذره، و بعد هم شیش ماه روش؟ ( در ضمن، 6 ماه سابقه خدمت سربازی رو هم دارم، البته نمیدونم به این موضوع مرتبط باشه یا نه)

یه خورده تو این زمینه گیچ شدم..

خیلی ممنونم.

موفق باشید
    یک سال باید از تاریخ فارغ التحصیلی بگذره. برا پسرا تبصره یک سال بعد کارت پایان خدمت/معافی هم اضافه میشه.

اگر فرض کنیم شما در یک تاریخ مشخص بعد فارغ التحصیلی، کارت پایان خدمت بگیرید، 6 ماه بعد دریافت کارت در کاریابی ثبت نام میکنید، و 6 ماه بعد ازون اونا دنبال کار میگردن و اگر پیدا نشد، مدرک آزاد میشه.

Junior Member Reza2kn آواتار ها

یک سال باید از تاریخ فارغ التحصیلی بگذره. برا پسرا تبصره یک سال بعد کارت پایان خدمت/معافی هم اضافه میشه.

اگر فرض کنیم شما در یک تاریخ مشخص بعد فارغ التحصیلی، کارت پایان خدمت بگیرید، 6 ماه بعد دریافت کارت در کاریابی ثبت نام میکنید، و 6 ماه بعد ازون اونا دنبال کار میگردن و اگر پیدا نشد، مدرک آزاد میشه.
    خیلی ممنونم دوست عزیز.

البته من تو فکرش هستم که تا وقتی دارم ارشد رو میگذرونم، با پروژه های بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، 15 ماه سربازی که دارمو هم تموم کنم، که یه جورایی تاریخ فارغ التحصیلی و تاریخ صدور کارت پایان خدمتم یه زمان (هوپفولی خرداد 97) بشه.. اینطوری یک سال بعد از اون تاریخ (خرداد 98) میتونم همه کارامو بکنم و مدرک رو بگیرم.. درسته؟

ممنون.

موفق باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Reza2kn نمایش پست ها
    خیلی ممنونم دوست عزیز.

البته من تو فکرش هستم که تا وقتی دارم ارشد رو میگذرونم، با پروژه های بنیاد نخبگان نیروهای مسلح، 15 ماه سربازی که دارمو هم تموم کنم، که یه جورایی تاریخ فارغ التحصیلی و تاریخ صدور کارت پایان خدمتم یه زمان (هوپفولی خرداد 97) بشه.. اینطوری یک سال بعد از اون تاریخ (خرداد 98) میتونم همه کارامو بکنم و مدرک رو بگیرم.. درسته؟

ممنون.

موفق باشید
    خواهش.
    معمولا بعیده بتونید همزمان با فارغ التحصیلی کارت پایان خدمت بگیرید. چون بالاخره پروسه های اداریش (بعد فارغ التحصیلی) ممکنه چند ماهی طول بکشه.
    موفق باشید

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

سلام،

خیر. سابقه کار ابتدا برای مدرک پایین تر حساب میشه. این رو طبق پرس و جویی که 2 سال پیش از دانشگاه خودم کردم میدونم.

موفق باشید.

دوستان یه سوالیو بالاتر پرسیدن، ولی کسی جواب نداد. چون سوال خود منم هست، ممنون میشم اگه کسی اطلاعی یا تجربه ای داره در اختیار بقیه بذاره.

فرض کنید یکی 3 سال سابقه کار داره و مقطع ارشدش هم تموم شده. حالا برا آزاد کردن مدارک، آیا این فرد میتونه 3 سال اول کارشناسی رو با پرداخت هزینه بخره و باقی مونده رو با سابقه کار آزاد کنه؟! (چون مدرک ارشد گرون تره)

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

اگر قبل از اینکه فوق لیسانس تموم شه، فرد هیچ سابقه ای نداشته باشه و سربازی هم نرفته باشه، می تونه لیسانس رو قبل شروع سربازی یا شروع به کار بخره، و بعد از کسب دو سال سابقه، ارشد رو ازاد کنه.( این روش فقط به درد کسی می خوره که لیسانس و فوق رو خونده باشه بدون سر کار رفتن، و تازه بعدش هم بخواد بره سربازی یا دو سال کار کنه. روش سریعی نیست )
    با این حساب مورد شما منتفیه متاسفانه

اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)