صفحه 354 از 417 نخستنخست ... 254304344345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364404 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,531 تا 3,540 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط mahdiarkak نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از المان برای اسفند 95 پذیرش ارشد دارم ولی هنوز فارغ التحصیل کارشناسی ایران نشدم. بنده نیمه اول بهمن اخرین نمره کارشناسیم ثبت میشه.
    سوالم اینه:
    - ازاد کردن مدرک از طریق خریدن آن ( مثلا از طریق سامانه نشا) چقدر زمان میبره؟ ایا میشه بلافاصله بعد از ثبت اخرین نمره ام اقدام کنم؟
    - آیا من میتونم 20 روزه یا نهایت 30 روزه مدرکم رو از طریق خریدن تعهد اموزش رایگان آزاد کنم؟
    تشکر فراوان

سلام
    فك ميكنم اول شما بايد كاراي فارغ التحصيلي رو انجام بديد و مدرك موقتتون صادر بشه ك همين پروسه احتمالا ١ ماه طول بكشه و بعد براي خريد مدرك اقدام كنيد.
    البته بازم مطمئن نيستم ك ميشه ١ هو برا خريد اقدام كنيد يا نه، شايد بسته ب دانشگاه بشه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام. اگر الان کامل قبل سربازیتون بود که بدون شک می شد و بهترین راه بود واسه کسی که میخواد اینجا سربازیشو بره. ولی الان، این سه ماه که سربازی رفتی شما بیمه اش واسه لیسانست حساب میشه اگه همین الان بری بخری. و بقیه سربازیت میمونه واسه ارشدت که بعدا ازاد بشه.

نقل قول نوشته اصلی توسط alipanah_f نمایش پست ها
    سلام دوستان
    اگه كسي دانشجوي دكتري ست و براي سربازي پروژي نخبگان برداشته، و الان ٢ ماه از شروعش گذشته، ميتونه كارشناسي رو با خريد مدرك آزاد كنه و سابقه سربازي رو براي ارشد بحساب بياره؟
    ١جا نوشته بود ظاهرا اگر شروع سربازيت مدركات آزاد نباشه ديگه نميشه كاري كرد واز پايينترين مقطع حساب ميكنن، ولي ميخوام بدونم ميشه الان كارشناسيو آزاد كرد و بعدش مثلا اين ٣ ماه رو حساب نكنن و باقي مدت سربازي رو براي ارشد حساب كنن يا نه؟
    يا اگر در حين تحصيل حساب نميكنن سابقه سربازي رو، مدتي ك بعد از فارغ التحصيلي مونده ررو براي ارشد حساب كنن؟
    لطفا اگه كسي اطلاعاتي داره ممنون ميشم پاسخ بده
    اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL

نقل قول نوشته اصلی توسط rahaazad2011 نمایش پست ها
    سلام

من شنیدم که برای آزاد کردن مدرک از طریق خریدن باید کسایی که با سهمیه منطقه ۲ قبول شدند هزینه رو ضرب در ۲ کنند ولی یک شرایطی وجود داره که اگه با همون رتبه کشوریت قبول میشدی نیاز به این ضرب کردن (ناعادلانه!) نیست. آیا کسی می دونه اینو از کجا میشه پیگیری کرد؟

ممنون

سلام
    شما باید برید آموزش دانشگاه و ازشون یه نامه مبنی بر بررسی کارنامه تون میگیرین و یا اونها خودشون نامه رو به سازمان سنجش میفرستن و یا خودتون دستی میبرین. و بعد سازمان سنجش بررسی میکنه کارنامه قبولیتون رو و اگه رتبتون به منطقه 1 بخوره میتونین هزینه منطقه 1 رو برا خرید بدید. من هم همینکا رو کردم و نامه رو گرفتم و دستی بردم.

آیا پایان‌نامه‌ای که مجدد گرفته می‌شه (ترم جدید فقط ادامه پایان نامه باشه) هم هزینه داره برای آزاد سازی مدرک؟

نقل قول نوشته اصلی توسط RahaCanada نمایش پست ها
    سلام
    شما باید برید آموزش دانشگاه و ازشون یه نامه مبنی بر بررسی کارنامه تون میگیرین و یا اونها خودشون نامه رو به سازمان سنجش میفرستن و یا خودتون دستی میبرین. و بعد سازمان سنجش بررسی میکنه کارنامه قبولیتون رو و اگه رتبتون به منطقه 1 بخوره میتونین هزینه منطقه 1 رو برا خرید بدید. من هم همینکا رو کردم و نامه رو گرفتم و دستی بردم.
    دقیقا از آموزش دانشگاه چه نامه‌ای رو باید خواست؟ عنوان خاصی داره؟ شما تصویری از این نامه دارید؟ (می‌تونه به من کمک زیادی بکنه و ممنون می‌شم راهنمایی کنید)

Junior Member

من دانشجوی ورودی سال 88 کارشناسی ارشد بودم که24 واحد(دو ترم) در سال تحصیلی 88-89 و سه ترم بعدی مشغول پایان نامه بودم.
    اطلاع دارید که1) برای آزاد کردن مدرکم باید مطابق با جدول ورودی های 88 پول پرداخت کنم یا اینکه ترکیبی از سال 88 و سال های بعد هست؟
    2) کارشناسی ارشدم 5 ترم حساب میشه یا کمتر؟

با سلام.
    می تونم بپرسم چقدر طول میکشه تا سازمان سنجش نتیجشو اعلام کنه؟
    با تشکر
    نقل قول نوشته اصلی توسط RahaCanada نمایش پست ها
    سلام

با سلام به همه دوستای گلم
    من الان میخوام مدرک لیسانسمو آزاد کنم (شیمی شهید بهشتی 1385) و بعدش مدرک ارشدمو (شیمی معدنی امام خمینی 1392)، من فکر میکردم که لیسانس رو اول آزاد میکنم با پول (تقریبا یکی دو تومن میشه) بعدش با سابقه کارم که از برج شش 94 تا الان واسم حساب میشه ارشدمو مجانی آزاد میکنم. ولی الان رفتم واسه ارشدم میگه که سابقه کارتو اول واسه لیسانس باید ببری بعد اونو که آزاد کردی بیای اینجا واسه ارشدت؟! در حالی که تعهد کارم برای ارشد 2 ساله و با پولم 9 میلیون ازاد میشه، ولی تعهد کارم واسه لیسانس 10 ساله و با پول 1 یا 2 تومن آزاد میشه!
    بچه ها کسی میتونه کمکم کنه که چکار کنم؟ آیا همچین قانونی هست که اگه با پول مدرک کارشناسیتو آزاد کنی دیگه نمیتونی از سابقت برای ارشد استفاده کنی؟
    در ضمن من برج 6 سال 1390 از لیسانس فارق التحصیل شدم و رفتم خدمت برای 2 سال، بعدشم که برج 6 سال 1394 از ارشدم فارق التحصیل شدم.

سلام
    ببخشید میخواستم بدونم هزینه ازادسازی فوق لیسانس امسال برای منطقه 3 چقدره
    ممنون میشم جواب بدین

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladsoltany99 نمایش پست ها
    سلام
    ببخشید میخواستم بدونم هزینه ازادسازی فوق لیسانس امسال برای منطقه 3 چقدره
    ممنون میشم جواب بدین
    برای ورودی های سال 1391 برابر 2500 هستش که به ازای هر سال 20 درصد زیاد میشه مثلا واسه سال 1392 میشه 3 تومن
    ویرایش توسط alj_kaka22 : January 20th, 2017 در ساعت 12:52 AM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)