صفحه 359 از 417 نخستنخست ... 259309349350351352353354355356357358359360361362363364365366367368369409 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,581 تا 3,590 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزی

نقل قول نوشته اصلی توسط mohammad7352 نمایش پست ها
    سلام لطفا کمک کنید (خیلی مهمه)
    اول این که قیمت هایی که میگم تقریبی هست و اصل سوال مهمه
    با توجه به این که کسانی که منطقه دو (کارشناسی-روزانه) بودن برای آزاد کردن مدرک باید دوبرابر هزینه رو پرداخت کنن(حدود 15 میلیون) و کسانی که شبانه بودن کلا حدود7.5 میلیون تومن شهریه پرداخت کردن و همین طور که شما دوستان گفتید برای آزاد کردن مدرک شبانه نیازی به پرداخت هزینه نیست پس با این حساب اونایی که منطقه 2 هستن برای آزاد کردن مدرک به نفعشونه که شبانه باشن؟! آخه روزانه که باید 15 میلیون بدن شبانه هم همون شهریه که میشه 7.5 میلیون!
    لطفا اگه میدونید پاسخ بدید خیلی ممنون میشم...
    بله!! اگر شما قصد دارید بعد از فارغ التحصیلی مدرک دوره روزانه رو بخرید اگر شبانه باشید/بودید ارزون تر برای شما تموم میشه/میشد!

Junior Member

والا من که کلی از صفحه های این تاپیک رو خواندم هنوز درست نفهمیدم هزینه برای آزاد کردن مدرک چطور محاسبه میشه!!!

من ورودی 83 رشته مهندسی با سهمیه منطقه 2 هستم. 8 ترم و 141 واحد گذراندم. 20 ماه خدمت سربازی و 18 ماه هم سابقه کار (بعد از تحصیل و خدمت، همزمان نبودند) دارم.
    جدول هزینه ها هم به تفکیک سال ورودی توی لینک زیر هست.
    http://shirazu.ac.ir/fa/node/1940
    حالا خواهش میکنم یک نفر از دوستان دقیقا حساب کنه چقدر باید برای مدرک کارشناسی ام پرداخت کنم؟؟؟ (فعلا بیخیال دوره ارشد)
    مطمئنم جواب این پست به درد خیلی ها میخوره و خیلی سوالات رو جواب میده.
    ویرایش توسط Abbas1986 : April 20th, 2017 در ساعت 05:50 PM دلیل: غلط املایی

سلام دوستان
    من 2 سال تعهد خدمت آموزش رایگان دارم. خدمت سربازیم که 19 ماه بوده رو انجام دادم. ینی 6 ماه از 24 ماه کم دارم.
    زنگ زدم دانشگاه میگفت که نمیخواد بیای اصل دانشنامه رو بگیری گفت که دانشگاه های دولتی با همون گواهی موقت هم میشه اقدام کرد برای ترجمه رسمی. الان من گواهی موقتی که دستمه داخلش نوشته این گواهی ارزش ترجمه نداره.
    حالا بنظرتون من باید چیکار کنم؟ هزینه اون 6 ماه رو پرداخت کنم و اصل دانشنامه رو بگیرم؟
    خود مسول آموزش میگفت چه کاریه پول بدی به دولت گفت یا با همون گواهی موقت اقدام کن یا 6 ماه سابقه بیار مدرک اصلتو بگیر. اما الان که میبینم توی گواهی موقت زده قابل ترجمه رسمی نیست. ینی گواهی موقت به درد ارزیابی نمیخوره؟

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق

نقل قول نوشته اصلی توسط aalavi نمایش پست ها
    بله!! اگر شما قصد دارید بعد از فارغ التحصیلی مدرک دوره روزانه رو بخرید اگر شبانه باشید/بودید ارزون تر برای شما تموم میشه/میشد!
    خیلی ممنون از پاسختون فقط یه سوال دیگه، برای شبانه ها هیچ هزینه ای برای خرید مدرک نمیگیرن؟ آخه جدیدا فهمیدم مدرک شبانه هم بخوایم آزاد کنیم مقداری هزینه داره!(البته مطمئن نیستم)

Junior Member

سلام دوستان.
    آیا خدمت سربازی هم جزو سابقه برای آزاد کردن مدرک حساب میشه ؟؟؟
    اگه میشه تو گواهی موقت کارشناسی ارشدم زده 1.5 سال تعهد خدمت. با این اوصاف اگه خدمت رو تموم کنم این 1.5 سال تعهد رو پوشش میده و نیازی به پرداخت هزینه نیست؟؟
    ممنون از پاسختون

Junior Member

سلام دوستان. من تو یه شرایط عجیب غریبی گیر افتادم! کارشناسی و ارشد تو دانشگاه صنعت نفت خوندم و علاوه بر تعهد نفت، تعهد علوم هم دارم. تعهد نفت با عدم کاریابی آزاد شد و من تا یک ماه دیگه تازه میتونم گواهی موقت بگیرم. از طرفی 6 ماه پیش در موسسات کاریابی آزاد هم ثبت نام کردم و گفتن هروقت گواهی موقت آوردی بهت نامه عدم کاریابی میدیم. اما دانشگاه صنعت نفت میگه باید 6 ماه از صدور گواهی موقت گذشته باشه. من نامه پذیرش دکتری با فاندم به زودی میاد و وقت سفارت هم گرفتم. الان راهی نیست من بدون پول دادن دانشنامه بگیرم؟ آیا موسسه کاریابی نباید بدون ارایه گواهی موقت منو ثبت نام میکرد یا مشکل چیز دیگه ایه؟ از طرفی من دکتری داخل هم میخوام بدون انصراف ول کنم! واقعا الان به شدت دچار استرس شدم چون فکر میکردم با ارایه گواهی موقت به کاریابی و گرفتن نامه تا دو سه ماه آینده که وقت سفارت دارم دانشنامه دستمه...ممنون میشم راهنمایی کنید دوستان

Junior Member

با سلام
    ممکنه سوالم تکراری باشه ولی ممنون میشم اگه کسی لطف کنه راهنمایی کنه.

بنده فارغ التحصیل رشته کامپیوتر هستم و قصد آزاد کردن مدرک کارشناسی و ارشد رو دارم. شرایطم به صورت زیر هست.
    کارشناسی ورودی 88 (منطقه 2) و ارشد ورودی 93 و سربازی هم نرفتم که قراره 2 ماه بعد برم.
    من نامه مبنی بر تبدیل وضعیت منطقه 2 به منطقه 1 مربوط به دوره کارشناسی رو فرستادم (برای کاهش میزان تعهد خدمت) سازمان سنجش و منتظر جوابش هستم. در ادامه میخوام برم سربازی.

آیا من میتونم با کاهش تعهدات خدمت مدرک کارشناسی رو بخرم (به خاطر پرداخت هزینه کمتر) و بعد از طریق اداره کار (آزاد کردن مدرک 6 ماه بعد سربازی) یا سابقه کار مدرک ارشدم رو آزاد کنم؟ آیا خرید مدرک کارشناسی باید قبل از شروع خدمت سربازی انجام شود؟

چطور می توانم مدارکم رو آزاد کنم که هرینه کمتری رو بپردازم؟

ممنون میشم اگه راهنمایی کنید
    با تشکر

Junior Member

با سلام خدمت همه دوستان.
    من لیسانس و فوق لیسانس رو پشت سر هم خوندم و هیچ سابقه بیمه ایی ندارم. بعدش هم 21 ماه خدمت کردم.
    حالا میخوام برای آزاد کردن مدرک اقدام کنم. سوالم اینه که آیا میتونم اول مدرک کارشناسی رو با پول آزاد کنم بعدش از سابقه بیمه سربازیم برای آزاد کردن مدرک ارشدم اقدام کنم؟

خیلی کارم گیره. ممنون میشم از راهنمایی دوستان.

سلام دوستان
    بخشنامه وزارت علوم در مورد ازادسازی مدرک از طریق خرید رو داره کسی؟
    واقعیت من دانشگاه لیسانسم داره الکی اذیت میکنه سر قانونی که وجود نداره! میگن باید یک سال از کارت پایان خدمتت بگذره تا دانشنامه رو بهت بدیم... در صورتی که این قانون یک سال بعد از کارت پایان خدمت در صورتی هست که کسی بخواد از طریق کاریابی مدرکش رو ازاد کنه... ولی من میخوام بخرم مدرک رو
    خواهش میکنم از دوستان کمک کنید در این خصوص

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط blueknight نمایش پست ها
    سلام دوستان
    بخشنامه وزارت علوم در مورد ازادسازی مدرک از طریق خرید رو داره کسی؟
    واقعیت من دانشگاه لیسانسم داره الکی اذیت میکنه سر قانونی که وجود نداره! میگن باید یک سال از کارت پایان خدمتت بگذره تا دانشنامه رو بهت بدیم... در صورتی که این قانون یک سال بعد از کارت پایان خدمت در صورتی هست که کسی بخواد از طریق کاریابی مدرکش رو ازاد کنه... ولی من میخوام بخرم مدرک رو
    خواهش میکنم از دوستان کمک کنید در این خصوص
    تا اونجایی که من میدونم چنین چیزی وجود نداره. اصلا خرید مدرک ربطی به داشتن یا نداشتن کارت پایان خدمت نداره چون تو کل هزینه رو بابت تحصیلات رایگان پرداخت میکنی.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)