صفحه 357 از 417 نخستنخست ... 257307347348349350351352353354355356357358359360361362363364365366367407 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,561 تا 3,570 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza90 نمایش پست ها
    اگر قبل از اینکه فوق لیسانس تموم شه، فرد هیچ سابقه ای نداشته باشه و سربازی هم نرفته باشه، می تونه لیسانس رو قبل شروع سربازی یا شروع به کار بخره، و بعد از کسب دو سال سابقه، ارشد رو ازاد کنه.( این روش فقط به درد کسی می خوره که لیسانس و فوق رو خونده باشه بدون سر کار رفتن، و تازه بعدش هم بخواد بره سربازی یا دو سال کار کنه. روش سریعی نیست )
    با این حساب مورد شما منتفیه متاسفانه
    ممنون. اون سه سال سابقه که گفتم منظورم سابقه دستیار آموزشی بنیاد ملی نخبگان (حین ارشد) و پروژه جایگزین خدمت بنیاد هست (طی پرس و جوهام جفتش به عنوان سابقه کار رد میشه). پس با این حساب میشه در حین انجام پروژه جایگزین خدمت، مدرک لیسانس رو (یا حداقل سه سالشو) بخرم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Chemical Eng, safety and environmental

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

کار باید بیمه رد شده باشه و همزمان با تحصیل نباشه . شما ارشدتون تموم شده یا نه؟ اگر ارشد تموم شده باشه و سابقه کار بیمه ای بعد تحصیل هم داشته باشین، نه نمی تونین بخرین. از بیمتتون واسه اولین مدرک استفاده میشه. اگر فوق لیسانس رو تموم کردین و هنوز بیمه ای رد نشده, میتونید برید لیسانس رو بخرید و بیمه ی کار یا سربازی بعد فوق لیسانستون رو واسه ارشد مصرف کنید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    ممنون. اون سه سال سابقه که گفتم منظورم سابقه دستیار آموزشی بنیاد ملی نخبگان (حین ارشد) و پروژه جایگزین خدمت بنیاد هست (طی پرس و جوهام جفتش به عنوان سابقه کار رد میشه). پس با این حساب میشه در حین انجام پروژه جایگزین خدمت، مدرک لیسانس رو (یا حداقل سه سالشو) بخرم؟
    اگر سوالی جنبه عمومی داره، بهتره تو فروم بپرسیم، چون احتمالا سوال خیلی از افراد دیگه هم هست.

نقل قول نوشته اصلی توسط Alireza90 نمایش پست ها
    کار باید بیمه رد شده باشه و همزمان با تحصیل نباشه . شما ارشدتون تموم شده یا نه؟ اگر ارشد تموم شده باشه و سابقه کار بیمه ای بعد تحصیل هم داشته باشین، نه نمی تونین بخرین. از بیمتتون واسه اولین مدرک استفاده میشه. اگر فوق لیسانس رو تموم کردین و هنوز بیمه ای رد نشده, میتونید برید لیسانس رو بخرید و بیمه ی کار یا سربازی بعد فوق لیسانستون رو واسه ارشد مصرف کنید.
    مسئول استعداد درخشان دانشگاه گفت بخاط دستیار آموزشی، این بیمه در حین تحصیلم رد میشه. یعنی با این شرایط باید اول کارشناسیو با بیمه آزاد کنم :/
    آخه این بیمه بعد تحصیل نیس. گیج شدم :/

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    مسئول استعداد درخشان دانشگاه گفت بخاط دستیار آموزشی، این بیمه در حین تحصیلم رد میشه. یعنی با این شرایط باید اول کارشناسیو با بیمه آزاد کنم :/
    آخه این بیمه بعد تحصیل نیس. گیج شدم :/
    با سلام
    ببخشید این مشکل دقیقا برای همسر من هم پیش اومده،ایشون دانشجوی دکتران و پروژه نخبگان جایگزین سربازی دارن انجام میدن، این ماه باید بیمه اشتغال مربوط ب پژوهش یاری نخبگان رو رد کنن، اما قصد خرید کارشناسیو داریم تا بتونیم بعداز دفاعش از بیمه ی سربازی ک بعداز تحصیل رد میشه برای ارشد استفاده کنیم، بنظرتون اگه قبل ازینکه این بیمه رد بشه کارشناسیو بخریم، میشه این بیمه رو برای ارشد استفاده کرد و سوال بعدی اینکه آیا بیمه سربازی ک در حین تحصیله از الان حساب میشه یا چون درحین تحصیله حساب نمیشه و چندماهی ک بعد از تحصیلش مونده رو میشه برای ارشد استفاده کرد؟(اگه از الان در نظر بگیرن متاسفانه باید برای کارشناسیشون در نظر بگیریم!)
    ممنون میشم راهنمایی کنید.

سلام دوستان برای کارشناسی کامپیوتر ورودی ۹۰ منطقه ۱ طبق جدول زیر حدود ۷ میلیون میشه؟ http://www.isna.ir/news/9011-07042.1...5-%D8%B4%D8%AF بعد اطلاعی دارید ۲۱ ماه خدمت سربازی و حدود ۶ ماه بیمه چقدر کم میشه؟ به خاطر بعد مسافت نمی تونم به دانشگاهم مراجعه کنم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق

سلام.
    مدت زمان سربازی ازش کم میشه. اون روز که رفتم دانشگاه برای یک آقای محاسبه میکرد مسئول دانشنامه. مدت زمان سربازی رو کم کرد.

من شنیدم هزینه خرید تو سال 96 زیاد میشه. کسی شنیده؟ صحت داره؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزی

سلام، من در حین تحصیل ارشدم پروژه کسری خدمت انجام دادم و بعد از فارغ التحصیلی تونستم شرایط نخبگی رو احراز کنم و پروژه کسریم رو تبدیل به پروژه نخبگی بکنم و عملا فقط آموزشی مونده. میخواستم بپرسم با این شرایط چقدر از مدرکم رو میتونم آزاد کنم؟ آیا اصلا میتونم آزاد کنم؟ چون پروژه کسری در حین دوران تحصیلم بوده و عملا بیمه‌ای از طریق خدمت واسم رد نشده تا حالا.
    ممنون

Junior Member Donnie آواتار ها

سلام عزیزان
    وقتتون به خیر و سال نو مبارک

من ورودی سال 86 کارشناسی هستم و سال 90 فارغ التحصیل شدم. تا چند وقت پیش سیستم گلستان دانشگاه رو چک می کردم قسمت " هزینه ی تحصیلات رایگان" رو 2700000 تومان نوشته بود، ولی امروز چک کردم دیدم این مبلغ به 5400000 تغییر پیدا کرده. در حالی که قاعدتاً برای هر ورودی همیشه یک مبلغ ثابت در نظر گرفته میشه. چند تا از دوستان من هم که وضعیت منو داشتند (منطقه 3) قبلاً همین مبلغ (2700000) رو پرداخت کرده و مدرکشون رو آزاد کرده بودن.
    می خواستم بپرسم تازگی وزارت علوم قانون آزاد کردن مدرک از طریق پرداخت هزینه رو عوض کرده؟

Junior Member SpecialALIREZA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران - دانشگاه شریف

برای آزاد کردن مدرک میان سوابق بیمه مون رو چک میکنن و متوجه میشن که ما سرکار رفتیم؟
    یا میشه همینجوری گفت که کار گیر نیومد....
    الان من که فوق لیسانسم دی ماه 95 فارغ التحصیل شدم ولی در حین تحصیل حدود 1 سال و نیم کار کردم و بیمه برام رد شده چجوری محاسبه میشه؟
    بعد اگر به فرض من یک سال بعد تاریخ فارغ التحصیلیم کار کنم با سابقه ی بیمه، این مدت نباید از تعهد خدمت من کم بشه؟
    از تعهد خدمت لیسانسم کم میشه یا فوق لیسانس؟
    چون قیمتش دقیقا 10 برابر فرق میکنه... هر ترم لیسانسم با فوق لیسانسم واسه خریدن مدرک...

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Donnie نمایش پست ها
    سلام عزیزان
    وقتتون به خیر و سال نو مبارک
    من ورودی سال 86 کارشناسی هستم و سال 90 فارغ التحصیل شدم. تا چند وقت پیش سیستم گلستان دانشگاه رو چک می کردم قسمت " هزینه ی تحصیلات رایگان" رو 2700000 تومان نوشته بود، ولی امروز چک کردم دیدم این مبلغ به 5400000 تغییر پیدا کرده. در حالی که قاعدتاً برای هر ورودی همیشه یک مبلغ ثابت در نظر گرفته میشه. چند تا از دوستان من هم که وضعیت منو داشتند (منطقه 3) قبلاً همین مبلغ (2700000) رو پرداخت کرده و مدرکشون رو آزاد کرده بودن.
    می خواستم بپرسم تازگی وزارت علوم قانون آزاد کردن مدرک از طریق پرداخت هزینه رو عوض کرده؟
    سلام دوست عزیز.
    به نظرم خیلی نمیشه به سیستم گلستان اعتماد کرد. بهتره خودتون از امور فارغ التحصیلان دانشگاهتون بپرسید و البته اونا هم از جدول های وزارت علوم استفاده میکنن که شما ورودی 86 هستید باید جدول زیر رو بررسی کنید و با این حساب کنید که البته چون منطقه 3 هستید در نهایت هزینه ای که برطبق این جدول بدست میارید رو باید ضرب در 3 کنید! اگرچه هزینه به رشته تحصیلی بستگی داره ولی به نظرم برای 8 ترم کارشناسی سال 86 منطقه 3 هزینه باید همون حدود 5 تومن بشه نه 2.7، ولی بازم خودتون دقیق حساب کنید.
    موفق باشید
    http://mad.saorg.ir/EDUS/FileBakhshn...ahrie/8687.pdf

نقل قول نوشته اصلی توسط SpecialALIREZA نمایش پست ها
    برای آزاد کردن مدرک میان سوابق بیمه مون رو چک میکنن و متوجه میشن که ما سرکار رفتیم؟
    یا میشه همینجوری گفت که کار گیر نیومد....
    الان من که فوق لیسانسم دی ماه 95 فارغ التحصیل شدم ولی در حین تحصیل حدود 1 سال و نیم کار کردم و بیمه برام رد شده چجوری محاسبه میشه؟
    بعد اگر به فرض من یک سال بعد تاریخ فارغ التحصیلیم کار کنم با سابقه ی بیمه، این مدت نباید از تعهد خدمت من کم بشه؟
    از تعهد خدمت لیسانسم کم میشه یا فوق لیسانس؟
    چون قیمتش دقیقا 10 برابر فرق میکنه... هر ترم لیسانسم با فوق لیسانسم واسه خریدن مدرک...
    سلام دوست عزیز
    مطمئن نیستم ولی اینو درنظر بگیرید که فاصله بین اینکه شما مدارکتون رو تحویل میدید به دانشگاه تا اینکه دانشنامتون آزاد بشه حدود 1 ماه طول میکشه و شاید تو این مدت 1 ماه استعلام هم بگیرن! حالا از این حرفا گذشته هدفتون از این کار چیه؟ میخواید از کاریابی مدرکتون رو آزاد کنید؟!
    کار در حین تحصیل از تعهد خدمت کم نمیکنه! البته چون در حین ارشد کار کردید احتمالا میتونید از این بیمه برای آزاد کردن کارشناسی استفاده کنید.
    جدا از اینکه شما در حین تحصیل کار کردید یا بعد از تحصیل، قانونش اینه که همیشه آزاد کردن مدارک از پایین ترین مقطع شروع میشه یعنی اگه شما مثلا 2 سال سابقه بیمه دارید 2 سال از تعهد لیسانستون کم میشه!
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)