صفحه 410 از 417 نخستنخست ... 310360400401402403404405406407408409410411412413414415416417 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,091 تا 4,100 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    CE AUT

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

اگه دانشجوی ارشد فارغ‌التحصیل نشه (انصراف بده یا اخراج بشه) و بخواد مدرک لیسانسش رو آزاد کنه (با پرداخت هزینه) چی کار می‌تونه بکنه؟ لازمه اول که با دانشگاه ارشدش تسویه حساب کنه؟ یا میشه یه طریقی اصل گواهی موقت لیسانس رو از دانشگاه ارشد گرفت؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

دوستان کسی از طریق سیستم گلستان برای گرفتن دانشنامه اقدام کرده؟

سلام دوستان. کسانی که با پروژه ی کسری (نه نخبگان) سربازیشون رو تموم کردن، مدت زمان سربازیشون از از تعهد خدمتشون کم میشه یا نه؟ ممنون.

سلام. تو جدول محاسبه هزینه گفته شده:
    *هزينه هر نيمسال تحصيلي در دوره هاي كارداني و كارشناسي، در ازاي ۱۲ واحد درسي ، در دوره هاي كارشناسي ارشد ناپيوسته ۸ واحد درسي ، دكتري تخصصي ۶ واحد درسي و در دوره هاي كارشناسي ارشد پيوسته يا دكتراي حرفه اي ۱۲ واحد درسي محاسبه شده است . در صورتيكه دانشجو در هر نيمسال بيش از اين حدنصاب نيز واحد اخذ نموده باشد ، همان هزينه تحصيلي به حساب بدهي وي منظور مي گردد و در صورت اخذ تعداد واحدهايي كمتر از حد نصاب، هزينه نيمسال وي با ضرب تعداد واحد در هزينه هر واحد درسي محاسبه خواهد شد .
    کامل این قسمت رو متوجه نشدم، اگر یک ترم رو حذف کرده باشیم، یا یک ترم فقط پایان نامه داشته باشیم، هزینه چجوری محاسبه میشه؟ ممنون. موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر شریف

سلام
    من از لیسانس تا دکتری رو پشت سر هم خوندم و تموم کردم و از دوره ارشد سر کار هم می رفتم و سابقه بیمه دارم.
    الان می خواستم از طریق سامانه، درخواست آزاد کردن مدارک لیسانس و ارشدم بدم، دیدم نوشته سوابق بیمه ای که در طول تحصیل بوده قابل محاسبه برای آزاد کردن مدرک نیست!!!
    میخواستم ببینم واقعه اینطوره؟ کسی همچین تجربه ای داره؟ اگه سابقه کار در طول تحصیلم وارد کنم می فهمن؟؟!
    و اینکه اگه اطلاعاتم تو سامانه ویرایش و سوابق تحصیلیم حذف کنم چی؟! یعنی اول فقط سابقه لیسانس وارد کنم و درخواست آزاد کردن لیسانس بدم. بعد از تایید شدنش اطلاعات ارشد وارد کنم...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک علم و صنعت

سلام دوستان من برای لغو تعهد از طریق پرداخت هزینه تو سامانه سجاد درخواست دادم که چون منطقه 2 بودم هزینش دو برابر محاسبه شد. چون از قبل کارنامه دوستام که منطقه 1 بودن رو دیدم بودم که هم تراز کل و هم رتبه کشوری ضعیفتری از من دارن, اطمینان داشتم که میتونم به ورودی منطقه 1 تبدیل بشم. ولی در کمال تعجب کارند آموزش دانشگاه با بررسی یه فایل که سازمان سنجش بهشون داده بود گفت شما شامل نمیشی.
    حالا به نظرتون احتمالش چقدره که اشتباه از سازمان سنجش باشه؟ ارزش پیگیری داره؟

Junior Member

سلام خدمت همه دوستان، اگر شخصی دانشجوی دکترا باشه و بخواد ارشدشو آزاد کنه، ( ارشد مکانیک دانشگاه تربیت مدرس) کارشناسی رو هم آزاد کرده . بعد از درخواست در سامانه سجاد سازمان امور دانشجویان تایید کنه درخواستو، پولم بریزی، باز تایید نهایی بکنه سامانه سجاد بعد دانشگاه باز مدارکم بگیره، (که یکی از مدارک تحصیل در مقطع بالاتره،) بعد دو بار که محصول آموزش میگه مدارک جدید بذارین، یهو بعد ۲ ماه مینویسه باید برین دکترا رو که تموم کردین اونو هم لغو تعهدشو بیارین بعد!! از سازمان امور دانشجویان چجوری باید پیگیری کرد؟؟ اگر بگیم میخوایم پست داک بخونیم میشه؟ من واقعا ممنون میشم اگر یکی راه حلی بگه از طریق سازمان امور دانشجویان پیگیری کنیم، نمیدونیم چی بگیم، دانشگاه حق داره بعد تایید سامانه سجاد بعد ۲ ماه مدرک خواستن، بگه نه؟!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه اراک

سلام دوستان
    مدرک لیسانسم رو با پرداخت هزینه دارم آزاد میکنم ( احتمالا دو هفته دیگه میرسه دستم)، بعدش برای آزاد کردن مدرک ارشدم میخوام اقدام کنم. مرحله بعد باید چکار کنم؟ باید برای ترجمه مدرک بفرستم یا برای تایید مدرک بفرستم؟ هرکدوم از چه سامانه ای هستن؟ همون سجاد؟ چی کنم وقت کمتری صرف بشه برای این مراحل؟ هر دو مدرک رو باید باهم بفرستم یا جدا جدا؟

ممنون عزیزان لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mmjj نمایش پست ها
    سلام دوستان
    مدرک لیسانسم رو با پرداخت هزینه دارم آزاد میکنم ( احتمالا دو هفته دیگه میرسه دستم)، بعدش برای آزاد کردن مدرک ارشدم میخوام اقدام کنم. مرحله بعد باید چکار کنم؟ باید برای ترجمه مدرک بفرستم یا برای تایید مدرک بفرستم؟ هرکدوم از چه سامانه ای هستن؟ همون سجاد؟ چی کنم وقت کمتری صرف بشه برای این مراحل؟ هر دو مدرک رو باید باهم بفرستم یا جدا جدا؟

ممنون عزیزان لطفا راهنمایی کنید
    سلام دوست گرامی

بله، هنگامی که مدرک لیسانس رو گرفتید برای ارشد هم اقدام کنید. در یکی از مراحل میخواد که دانشنامه لیسانس رو آپلود کنید. پشت مدرک هم حتما آپلود کنید که تمبر داره. بعد که ارشدتونم گرفتید در همین سامانه سجاد درخواست تایید مدارک برای ترجمه رو بزنید. برای هر دو دانشنامه لازم است که آپلود کنید. هنگامی که ثبت نام تکمیل شد درخواست به دانشگاه های کارشناسی و ارشدتون میره که باید تایید کنند که معمولا زیاد طول نمیکشه. سپس سازمان امور دانشجویان هر دو دانشنامه رو تایید می کند و برای هر دانشنامه یک pdf تاییدیه در سایت براتون آپلود میکنه. سپس شما این دو تاییدیه دانشنامه رو دانلود میکنید سپس پرنیت بگیرید و با دانشنامه هاتون ببرید یک ترجمه رسمی که ترجمه کند. بله کلیه ی مدارک از طریق همین سجاد است. الان دیگر پست مدرک اینا نمونده. فقط کافیه در سایت آپلود کنید.
    سوالی هم بود قطعاا بپرسید.

شاد و موفق باشید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی دانشگاه اراک

سپاس از پاسخ مفیدتون
    فقط اینکه من شهرستان هستم (استان همدان). دارالترجمه رسمی و معتبر که بعدا جایی ایراد نگیره، از کجا پیدا کنم؟ مرکز استان ها داره یا حتما تهران باید برم؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahed_90 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی

بله، هنگامی که مدرک لیسانس رو گرفتید برای ارشد هم اقدام کنید. در یکی از مراحل میخواد که دانشنامه لیسانس رو آپلود کنید. پشت مدرک هم حتما آپلود کنید که تمبر داره. بعد که ارشدتونم گرفتید در همین سامانه سجاد درخواست تایید مدارک برای ترجمه رو بزنید. برای هر دو دانشنامه لازم است که آپلود کنید. هنگامی که ثبت نام تکمیل شد درخواست به دانشگاه های کارشناسی و ارشدتون میره که باید تایید کنند که معمولا زیاد طول نمیکشه. سپس سازمان امور دانشجویان هر دو دانشنامه رو تایید می کند و برای هر دانشنامه یک pdf تاییدیه در سایت براتون آپلود میکنه. سپس شما این دو تاییدیه دانشنامه رو دانلود میکنید سپس پرنیت بگیرید و با دانشنامه هاتون ببرید یک ترجمه رسمی که ترجمه کند. بله کلیه ی مدارک از طریق همین سجاد است. الان دیگر پست مدرک اینا نمونده. فقط کافیه در سایت آپلود کنید.
    سوالی هم بود قطعاا بپرسید.

شاد و موفق باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)