صفحه 10 از 417 نخستنخست 123456789101112131415161718192060110 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 91 تا 100 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

سلام دوستان

من دانشجوي ارشد هستم و تا يك ماه ديگه فارغ مي شم. سربازي هم اميدوارم براي چشمام معافيت پزشكي بگيرم.

من طي نامه هايي كه براي اساتيد محترم فرستادم چند تا نامه اميدوار كننده دريافت كرده ام و مي خواهم تو اون دانشگاه براي دكترا اقدام كنم.

حالا براي تهيه پايان نامه و ريزنمرات مي خواهم اقدام كنم. آيا با گواهي اشتغال به تحصيل ميسر هست يا نه؟

در ضمن آيا با صندوق رفاه مي شه به صورت قسطي كنار اومد يا همشو بايد يجا تسويه كرد؟

من شبانه خوندم ، تسویه حساب و کارای فارغ التحیلی رو کردم .
    میشه به من بگید الان اولین کاری که برای گرفتن دانش نامه باید انجام بدم چیه؟ کجا باید برم ؟از کجا اقدام کنم ، ضمن اینکه الان نزدیک 2 ماهه که مدارکم رو دادن گفتن که هنوز مدرک موقتت حاضر نیست/

همه ی بخش نامه های وزارت علوم مربوط به خرید مدرک و تحویل مدرک و ریز نمرات و آزاد کردن مدرک از طریق کاریابی و ...:
    -شرایط تحویل ریز نمرات
    -جدول نحوه محاسبه هزینه و شهریه تحصیلی مربوط به آموزش رایگان دانشجویان و دانش آموختگان
    -لغو تعهد خدمت از طریق باز خرید
    -عدم درج کلمه شبانه در مدک تحصیلی دانش آموختگان
    -تحویل مدارک تحصیلی و لغو تعهد دانش آموختگان با ارائه گواهی از کار افتادگی
    -بخشنامه ارسال ممهور مدارک به خارج از کشور
    -فرم نحوه انجام تعهد خدمت از طرف دانشگاهها به منظور تائیید مدارک تحصیلی توسط وزارت علوم
    -بررسی لغو تعهد دانش آموختگان متعهد خدمت دبیری
    -موارد 9 گانه نظام وظیفه برای بازخرید تعهد خدمت موسسات آموزش عالی غیرانتفاعی غیر دولتی
    -صدور گواهی اشتغال به تحصیل
    -تعویق تعهدات دانشجویان اخراجی انصرافی
    -بخشنامه لغو تعهد خدمت از طریق عدم کاریابی

در آدرس : http://www.msrt.ir/sites/ddstu/Lists/List1/view2.aspx
    HOPE, GIVES YOU WINGS

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط DGdriver
    سلام
    من دانشجو روزانه اميركبير بودم ارشد ورودي 84 مكانيك و 5 ترمه تمام شد الان كه مي خواهم فقط مدرك ارشد را بخرم ميگن ترمي 286 تومن يعني در كل 1.5 ؟

به نظرم يه جاي كار مشكل داره چون خيلي زياده

كسي هست كه اخيرا از دانشگاه ديگري با شرايط مشابه اين كاررا كرده باشه ؟
    میشه لطفا این تاپیک رو از اول بخونید!

Junior Member

سلام ترم های بالای 12 واحد رو پولشون باید کامل بدی و ترم هایی که پروژه تکرار شده باشه رو فقط یه بار حساب می کنند. من هم 5 ترم بودم 2 ترم واحد و سه ترم پروژه که کلا 3*285 تومان حساب کردند.

Junior Member

چون پروسه استعلام و اینا طول میکشه و دانشگاه ماهم خیلی عوضی ان .. من میتونم پول منطقه 2 بدم (یعنی مثلا 1200) بعدا بقیشو پس بگیرم ؟کسی این کارو کرده؟

نقل قول نوشته اصلی توسط stranger
    چون پروسه استعلام و اینا طول میکشه و دانشگاه ماهم خیلی عوضی ان .. من میتونم پول منطقه 2 بدم (یعنی مثلا 1200) بعدا بقیشو پس بگیرم ؟کسی این کارو کرده؟
    متاسفانه نه!
    شما این پول رو به یه حسابه دولتی واریز میکنی، و اگه بر فرض محال هم این کار امکان پذیر باشه، احتمالا باید دو برابرش هزینه کنی تا بتونی پولت رو پس بگیری.
    من میخواستم این کار رو بکنم با مسئولش تو دانشگاهمون و یکی دو نفر دیگه صحبت کردم، گفتن نمیشه، پولی که دادی دیگه رفته ....
    ایشالله که کار شما هم زود راه بیوفته.

پیروز باشی
    «مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Junior Member

سلام
    کسی مرحله استعلام رتبه برحسب منطقه رو انجام داده که بگه چه جوریه، دوست من رفته دانشگاه شیراز بهش گفتن ما چنین چیزی نداریم

سلام.
    کار کردن تو یه شرکت خصوصی، بعد از فارغ التحصیلی (حدود 2 سال و بدون بیمه) میتونه هزینه خرید مدرک رو کاهش بده؟ چقد؟
    دوران سربازی چقد کم میکنه؟
    ممنون.

سلام خدمت همه ي دوستان
    من ريزنمراتم رو خريدم و فارغ التحصيل هم شده ام وحالا مي خوام اين ريزنمرات مهر شده توسط دانشگاهمون رو ببرم وزارت علوم تا مهر اونجا رو هم روش بزنم. ولي يك مشكل الان دارم و اينكه دانشگاهم به من مي گه كه تا تكليف نظام وظيفت روشن نشده باشه (يعني تا وثيقت رو نگذاري) هيچ نامه اي بهت داده نمي شه. يعني قبل از گذاشتن وثيقه، من نمي تونم نمره هام رو ترجمه كنم؟
    ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)