صفحه 101 از 417 نخستنخست ... 51919293949596979899100101102103104105106107108109110111151201 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,001 تا 1,010 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

سلام
    من کارشناسی ناپیوسته خوندام
    می خواستم بدونم که خرید مدرک کاردانی و کارشناسیم چقدر می شه؟
    با تشکر

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط Noormohammadi نمایش پست ها
    سلام
    من کارشناسی ناپیوسته خوندام
    می خواستم بدونم که خرید مدرک کاردانی و کارشناسیم چقدر می شه؟
    با تشکر
    اخه دوست من شما نه سال گفتی نه هیچی بعد انتظار دارین بچه ها نظر بدن
    قرمز باشین

Junior Member

دوستان من شنیدم برای آزاد کردن مدرک پول یارانه هایی که دادند (برای خوابگاه یا مثلا غذای سلف) رو هم میگیرن! صحت داره؟؟؟؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط dani2 نمایش پست ها
    دوستان من شنیدم برای آزاد کردن مدرک پول یارانه هایی که دادند (برای خوابگاه یا مثلا غذای سلف) رو هم میگیرن! صحت داره؟؟؟؟
    چی رو میگیرن؟
    مگه شما واسه غذا پول نمیدادید قبلا؟ یا خوابگاه؟ عجب حرفی؟
    اخه این شایعات چیه؟هر حرفی که میشنویم اینجا مینویسیم؟
    دوست من شما
    1- وام رو اگه دارید تسویه میکنید
    2- از طریق کاریابی یا لغو تعهر رایگان با پول تمام مدارکتون تو دانشگاه ازاد میشه
    3- پسر باشید مشکل سربازی باید حل شده باشه
    قرمز باشین

سلام دوستان من مي خوام مدرك ليسانس و فوق م رو آ‍زاد كنم .ليسانس از شيراز و فوق از تربيت مدرس. براي دانشگاه ليسانس مي خوام نامه بگيرم كه با حد نصاب منطقه يك هم قبول مي شدم. ارشد رو هم ترجيح ميدهم برا سريعر شدن فرايند با پول آ‍زاد كنم .ليسانس رو با مدرك كارم. به نظرتون اين فرايند چقدر طول ميكشه بطور متوسط با اين فرض كه من هر روز پيگيريش بشم؟ كارنامه هاي رسي رو هم همزمان بايد درخواست كنم؟

سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنین، من فوق لیسانس دارم و میخوام هم مدرک لیسانس و هم فوقم رو بخرم، با توجه به اینکه 16 ماه خدمت هم رفتم و کارت پایان خدمت دارم، همینطور 12 ماه سابقه کار بیمه ای دارم که این سابقه کاری بعد از تحصیلاتم بوده، با این حساب اگه با سربازی هم حساب کنیم در مجموع 28 ماه سابقه کار دارم، سوال اولی که دارم اینه که آیا مدت زمان سربازی جزء سابقه کار به حساب میاد واسه خرید مدرک؟ و سوال دوم اینکه سابقه کار چقدر از پول لازم واسه خرید مدرک کم میکنه؟ و سوال آخر اینکه سابقه کار پول خرید مدرک لیسانسو کم میکنه یا فوق لیسانسو؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط nasimsobh نمایش پست ها
    مرسی از پاسختون Omid_Adljuy و torkanturk ...
    من از هردوتا دانشگاهم پرسیدم اونام یه حرف رو زدن !
    بنظر میرسه که راهی نداره
    مرسی....
    دوست عزیز منم شرایط مشابه با شما دارم، سربازیم تموم شده و 1 سال هم سابقه کار بعد تحصیل، برداشتی که از پست شما من کردم اینه که میشه پول مدرک لیسانسو کامل بپردازی و بعدش وقتی میخوای مدرک فوقو بخری به ازای سابقه کارت ترم های فوقتو به اندازه ترم های لیسانس با آدم حساب میکنن، درست میگم؟ شما همچین چیزی گفتین؟ یعنی به جای اینکه تخفیف رو از ترمای لیسانس بگیری یه جورایی واسه ترمای فوق گرفتی، همچین چیزی امکانش هست؟

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoolmazruee نمایش پست ها
    سلام دوستان
    ممنون میشم راهنماییم کنین، من فوق لیسانس دارم و میخوام هم مدرک لیسانس و هم فوقم رو بخرم، با توجه به اینکه 16 ماه خدمت هم رفتم و کارت پایان خدمت دارم، همینطور 12 ماه سابقه کار بیمه ای دارم که این سابقه کاری بعد از تحصیلاتم بوده، با این حساب اگه با سربازی هم حساب کنیم در مجموع 28 ماه سابقه کار دارم، سوال اولی که دارم اینه که آیا مدت زمان سربازی جزء سابقه کار به حساب میاد واسه خرید مدرک؟ و سوال دوم اینکه سابقه کار چقدر از پول لازم واسه خرید مدرک کم میکنه؟ و سوال آخر اینکه سابقه کار پول خرید مدرک لیسانسو کم میکنه یا فوق لیسانسو؟
    ممنون
    سلام دوست عزیز
    تا اونجایی که میدونم خدمت سربازی هم جزو سابقه کار حساب میشه.
    ولی نکته اینجاست که سابقه کار شما را اول برای لیسانس حساب میکنن و بعد اگه چیزی ازش موند برای ارشد حساب میکنن.
    پس در مورد شما که 28 ماه سابقه داری ، حدودا نصف پول لیسانس کم میشه ؛ ولی کل پول ارشد را باید بدین.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Member
    رشته و دانشگاه
    University of Groningen

ببخشید من باز به یه مشکلی برخوردم امروز رفتم ریز نمره هام رو ازاد کردم ولی هر چه بهشون گفتم بهم نامه لغو تعهد بهم بدید گفتن لازم نیست و موقعی که خواستی دانشنامه بگیری بهت میدیم. حالا تو سایت وزارت علوم که میخوام اپلاود کنم خواسته. من چی کار کنم یعنی گیر میدن ؟میشه اسکن فیش واریز رو اپلود کنم؟

Member mary22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Shahid Beheshti uni. Med. Sien

سلام دوستان من یه سوالی داشتم من می خوام مدرک ارشدم رو آزاد کنم از دانشگاه یه نامه دادن به وزارت علوم . رفتم اونجا مسئولش بهم گفت که چون شما تعهد خدمت داری اول یه کمیسون تشکیل میشه که ایا اجازه داری مدرک رو بخری یا نه.. بعد از دو هفته کمیسیون تشکیل شد و گفتن که باید به سه دانشگاه نامه بدیدم ببینیم کسی رو با تخصص شما نیاز دارن یا نه اگه اعلام نیاز کنن شما اجازه نداری بخری مدرکت رو =((( حالا سوال من اینه که فقط به دانشگاه های تهران که محل سکونت منه اجازه دارن بفرسن یا کل ایران؟ خوب معلومه که شاید یه دانشگاه تو سولوقون آباد به من نیاز داشته باشه این جوری که بیچاره میشم من پذیرشم اومده =((((یه چیز دیگه اینکه اون خانم مسئول به من گفت اسم سه تا دانشگاه رو بگو که نامه ات رو اونجا بفرستم که بعدش بتونی بری التماس کنی که عدم نیاز بهت بدن... منم سه دانشگاه تو تهران گفتم... خانمه گفت اینا دانشگاه تیپ یکه و تابلو که به یه کارشناسی ارشد نیاز نداره!! از طرفی هیچ دانشگاه تیپ 2 تو تهران رشته من رو ارائه نمیده به نظرتون چی کار می کنن ؟ میدن به شهرستان ها؟!!!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)