صفحه 102 از 417 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109110111112152202 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    ببخشید من باز به یه مشکلی برخوردم امروز رفتم ریز نمره هام رو ازاد کردم ولی هر چه بهشون گفتم بهم نامه لغو تعهد بهم بدید گفتن لازم نیست و موقعی که خواستی دانشنامه بگیری بهت میدیم. حالا تو سایت وزارت علوم که میخوام اپلاود کنم خواسته. من چی کار کنم یعنی گیر میدن ؟میشه اسکن فیش واریز رو اپلود کنم؟
    وا باید بدن
    در ضمن از خود وزارت زنگ بزن بپرس کاری نداره که
    معمولا دانشگاه باید بده
    یعنی چی دانشنامه
    قرمز باشی

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

سلام دوستان
    من امروز ریزنمرات و دانشنامه لیسانسم را با پول+کپی برگه معافیت تحصیلی آزاد کردم.
    الان چند تا سوال دارم:
    1. من اگه بخام حضوری برم تهران برای تایید دانشنامه ، از من اشتغال به تحصیل میخاد !؟ یا همون کپی برگه معافیت تحصیلی کافیه !؟
    2. نشانی وزارت علوم برای تایید دانشنامه دقیقا کجاست !!؟ (نمیخام اینترنتی انجام بدم.)
    خیلی ممنون
    .You can either have results or excuses; not both

Member mary22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Shahid Beheshti uni. Med. Sien

نقل قول نوشته اصلی توسط mary22 نمایش پست ها
    سلام دوستان من یه سوالی داشتم من می خوام مدرک ارشدم رو آزاد کنم از دانشگاه یه نامه دادن به وزارت علوم . رفتم اونجا مسئولش بهم گفت که چون شما تعهد خدمت داری اول یه کمیسون تشکیل میشه که ایا اجازه داری مدرک رو بخری یا نه.. بعد از دو هفته کمیسیون تشکیل شد و گفتن که باید به سه دانشگاه نامه بدیدم ببینیم کسی رو با تخصص شما نیاز دارن یا نه اگه اعلام نیاز کنن شما اجازه نداری بخری مدرکت رو =((( حالا سوال من اینه که فقط به دانشگاه های تهران که محل سکونت منه اجازه دارن بفرسن یا کل ایران؟ خوب معلومه که شاید یه دانشگاه تو سولوقون آباد به من نیاز داشته باشه این جوری که بیچاره میشم من پذیرشم اومده =((((یه چیز دیگه اینکه اون خانم مسئول به من گفت اسم سه تا دانشگاه رو بگو که نامه ات رو اونجا بفرستم که بعدش بتونی بری التماس کنی که عدم نیاز بهت بدن... منم سه دانشگاه تو تهران گفتم... خانمه گفت اینا دانشگاه تیپ یکه و تابلو که به یه کارشناسی ارشد نیاز نداره!! از طرفی هیچ دانشگاه تیپ 2 تو تهران رشته من رو ارائه نمیده به نظرتون چی کار می کنن ؟ میدن به شهرستان ها؟!!!
    دوستان کسی جواب این سوال رو نمیدونه البته من اشتباه نوشتم وزارت علوم منظور وزارت بهداشت بود !!!

ApplyAbroad Veteran
    rikavache آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Université de Sherbrooke, Civil Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط mary22 نمایش پست ها
    دوستان کسی جواب این سوال رو نمیدونه البته من اشتباه نوشتم وزارت علوم منظور وزارت بهداشت بود !!!
    وزارت علوم ازین مسخره بازی ها در نمیاره ولی خب دیگه . . .
    فکر نمی کنم جای نگرانی باشه، شما اگه بخواین هم از هیچ دانشگاهی اعلام نیاز نمی گیری تو شرایط فعلی مملکت !
    موفق باشی

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط Omid_Adljuy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من امروز ریزنمرات و دانشنامه لیسانسم را با پول+کپی برگه معافیت تحصیلی آزاد کردم.
    الان چند تا سوال دارم:
    1. من اگه بخام حضوری برم تهران برای تایید دانشنامه ، از من اشتغال به تحصیل میخاد !؟ یا همون کپی برگه معافیت تحصیلی کافیه !؟
    2. نشانی وزارت علوم برای تایید دانشنامه دقیقا کجاست !!؟ (نمیخام اینترنتی انجام بدم.)
    خیلی ممنون
    دوست من اگر الان در حین خوندن هستین به نظر من یه اشتغال به تحصیل بگیرین ضرر نداره که( چون من 5 ماه پیش تو دانشگاه شما یه دختری ارشد میخوند رفته بود تایید اما وزارت علوم گفته بود که تو برگت نوشته دانشجویی منم چیز زیادی نفهمیدم و فقط اینو میدونم دانشجوی ارشد بود) شما هم باز بپرس از خود دانشگاه که لازمه یه نه
    باید چن بار بپرسی که جواب بدن
    از وزارت علوم هم بپرس
    اره میگن اینترنتی سخته و اگه حضوری قبول دارن برو این کار رو تو ادرس زیر انجام بده
    آدرس(تهران): خیابان انقلاب، میدان فردوسی، خیابان شهید موسوی، جنب هتل اسکان، پلاک 37
    آدرس کمکی:میدان فردوسی که رفتید (مترو یه ایستگاه دقیقا تو این میدون داره!) از میدان میرید به سمت شرق. در سمت شمالی خیابان انقلاب. اولین خیابان ایرانشهر هست، اون رو رد میکنید. دومین خیابان(یا کوچه) میشه خیابان موسوی. اون رو میرید بالا. توی خیابان موسوی باید یه 3-4 دقیقه پیاده برید. وزارت علوم سمت شرق و درست کنار خیابان هست(تو کوچه نمیرید). بن بست سهیل یه طرف وزارت علومه و طرف دیگرش هم هتل اسکان هست.
    مدارکی که باید همراه ببرید: دانشنامه، ریز نمره فارسی، برگه لغو تعهد خدمت (یا تسویه حساب برای بقیه)
    باز بپرس

قرمز باشی

Junior Member

با سلام و خسته نباشید
    ببخشید دوستان من خبری رو شنیدم که نمیدونم واقعا درست هست یا نه
    چندی پیش یکی از دوستانم رفته بود وزارت علوم و بهش گفته بودن که این قانونی که میشه با عدم کاریابی مدرک رو آزاد کنین دیگه برداشته شده و دیگه نمیتونین اینجوری مدرکتون رو آزاد کنین

میخواستم بپرسم آیا این خبر حقیقت داره؟ شما چیزی در این مورد شنیدین؟
    اینجور که پیداست اگه قانون رو برداشته باشن ما باید 11 میلیون پول مدرک ارشدمون رو بدیم که واقعا پول زیادیه

با تشکر

Member
    رشته و دانشگاه
    Water Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط shroya نمایش پست ها
    با سلام و خسته نباشید
    ببخشید دوستان من خبری رو شنیدم که نمیدونم واقعا درست هست یا نه
    چندی پیش یکی از دوستانم رفته بود وزارت علوم و بهش گفته بودن که این قانونی که میشه با عدم کاریابی مدرک رو آزاد کنین دیگه برداشته شده و دیگه نمیتونین اینجوری مدرکتون رو آزاد کنین

میخواستم بپرسم آیا این خبر حقیقت داره؟ شما چیزی در این مورد شنیدین؟
    اینجور که پیداست اگه قانون رو برداشته باشن ما باید 11 میلیون پول مدرک ارشدمون رو بدیم که واقعا پول زیادیه

با تشکر
    دوست عزیز نمی دونم این خبر صحت داره یا نه اما هزینه آزاد کردن مدرک ارشد 4.5 ملیون هست و نه 11 ملیون

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها
    دوست عزیز نمی دونم این خبر صحت داره یا نه اما هزینه آزاد کردن مدرک ارشد 4.5 ملیون هست و نه 11 ملیون
    خدا کنه که این قانون برداشته نشده باشه ولی هزینه آزادسازی مدرک ارشد بستگی به سال ورود دانشجو داره و بچه هایی که اخیرا در مدرک کارشناسی ارشد تحصیل میکنن هزینه بالایی را باید بپردازن.

Senior Member blur آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Horticulture-Medicinal Plants (Urmia University)

نقل قول نوشته اصلی توسط civil_water نمایش پست ها
    بسته به ورودی هزینه فرق میکنه...ورودی 90 رشته مارو گفته بودن حدود 7- 8 ملیون باید بدن! وزارت علوم یه سری جداول داره که هزینه هارو با توجه به ورودی و رشته محاسبه کردن. یه مقدار ثابت نیست که میگین 4.5 میلیون!
    اگر آهسته از بال اين دره‌ی برهنه بر پنجه‌ی پا بگذريم،
    می‌بينی که همه‌ی چکاوک‌ها با دو چشم بسته می‌خوانند،
    پس بی‌جهت به هر شب تاريک شک مکن!
    گاه با پلک بسته هم می‌توان از پل به چشمه رسيد. س.ع صالحی

سلام دوستان
    من الان نیاز به ریزنمرات رسمی دارم ولی دانشگاه میگه یا باید بری سربازی و یا از دانشگاه خارجی پذیرش قطعی بیاری! (یک لوپ)
    دانشگاه به من ریزنمرات غیررسمی می ده. حالا من یه فکر شومی دارم!
    به نظرتون میشه ریزنمرات غیررسمی رو خودم با دستم خودم رسمی کنم؟ یک مهر دانشگاه می زنم زیرش و امضا می کنم. خودش هم که انگلیسیه دیگه نیاز به دارالترجمه هم نیست.
    به نظرتون کجا به مشکل بر می خورم!؟ دانشگاه ما می فهمه یا دانشگاه خارج؟ اصن از کجا می فهمن؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)