صفحه 105 از 417 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109110111112113114115155205 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Member fkolahjooei آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    (دانشگاه تهران)

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط PAL نمایش پست ها
    دوستان من الان دانشجوی ترم آخر هستم و پذیرش من مشروط به ارائه مدرک کارشناسی به دانشگاه مقصد تا تاریخ معینی هست.
    اصلا بعد از پایان امتحانات ترم آخرم به من مدرک موقت میدهند یا باید حتما از وزارت علوم نامه بیارم؟
    (از این میترسم که دانشگاه مدرک موقت به من نده و نامه از وزارت علوم بخواد و از طرفی هم وزارت علوم به مشروط بودن پدیرشم گیر بده و من تو یه لوپ گیر کنم.)
    با تشکر.
    چرا دانشگاه برای دادن مدرک موقت از وزارت علوم نامه بخواد!؟
    مدرک موقت رو زود می تونید بگیرید.
    می تونید از آموزش دانشگاهتون بپرسید چقدر طول میکشه که مدرک موقت بدن.
    ضمنا دانشگاهی که شما رو پذیرفته، اصل دانشنامه رو می خواد واسه ثبت نام شما.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

دوستان من الان دانشجوی ترم آخر هستم و پذیرش من مشروط به ارائه مدرک کارشناسی به دانشگاه مقصد تا تاریخ معینی هست.
    اصلا بعد از پایان امتحانات ترم آخرم به من مدرک موقت میدهند یا باید حتما از وزارت علوم نامه بیارم؟
    (از این میترسم که دانشگاه مدرک موقت به من نده و نامه از وزارت علوم بخواد و از طرفی هم وزارت علوم به مشروط بودن پدیرشم گیر بده و من تو یه لوپ گیر کنم.)
    با تشکر.
    بله مدرک موقت چند روزه هم داده میشه چون چیزی نیس که
    در واقع کافیه مدارک از دانشکده به اموزش برسه والسلام
    ولی برای پذیرش رسمی همون طور که دوستمون گفت اصل مدرک هم سفارت و هم مقصد میخواد
    قرمز باشی

Banned

من متوجه نمیشم داری چی میگی! ببینید وثیقه برای خروج از کشور برای اونایی که سربازی دارند که 15 میلیونه و تکلیفش معلومه. من دارم راجع به اون دوستانی که دانشگاه سراسری روزانه بودند و به دلیل تعهد خدمت در برابر آموزش رایگان ریزنمره رسمی و دانشنامه بهشون داده نمیشه صحبت میکنم. این دوستان دو گزینه دارند برای گرفتن اصل مدارک: 1-خرید مدارک که این روزا خیلی گرون شده و فکر کنم لیسانس و فوق رو هم بیشتر از 10 تومن بشه. 2- همونطور که تو پست قبلی گفتم، میتونند 5 میلیون وثیقه بزارند نزد وزارت علوم و تعهد خدمتشون رو به تعویق بندازند.با این کار اصل مدارکشون(ریزنمره رسمی) آزاد میشه و میتونند ترجمه کنند. بعر تشریف میبرند خارج تحصیلشون رو میکنند.بعد اگه دلشون خواست برمیگردند و چندسا خدمت رو دربرابر آموزش رایگان میکنند و 5 میلیون وثیقشون رو هم پس میگیرند، اگرم دلشون نخواست قید 5 میلیون وثیقه رو میزنند و همون خارج میمونند. دیگه کامل تر از این نمیتونستم توضیح بدم. اگه هنوز نفهمیدی بگو تا بازم بشکافمش
    نقل قول نوشته اصلی توسط milad_golkaram نمایش پست ها
    جان؟؟؟!!!۵ میلیون رو از کجا اوردید؟!!!اقا با تمامی احترام تو رو حدا از این چیزا ننویسید . بله این که میفرمایید ریزنمره غیر رسمی رو خیلی ها قبول دارن درسته ولی هیچ قانونی وجود نداره که حول وحوش ۵ میلیون باشه. مگه این که بخواید برید سفر زیارتی و سربازی داشته باشید و برگردید که بعدش مصلما ریز نمره نمیدن بهتون!!!

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    من متوجه نمیشم داری چی میگی! ببینید وثیقه برای خروج از کشور برای اونایی که سربازی دارند که 15 میلیونه و تکلیفش معلومه. من دارم راجع به اون دوستانی که دانشگاه سراسری روزانه بودند و به دلیل تعهد خدمت در برابر آموزش رایگان ریزنمره رسمی و دانشنامه بهشون داده نمیشه صحبت میکنم. این دوستان دو گزینه دارند برای گرفتن اصل مدارک: 1-خرید مدارک که این روزا خیلی گرون شده و فکر کنم لیسانس و فوق رو هم بیشتر از 10 تومن بشه. 2- همونطور که تو پست قبلی گفتم، میتونند 5 میلیون وثیقه بزارند نزد وزارت علوم و تعهد خدمتشون رو به تعویق بندازند.با این کار اصل مدارکشون(ریزنمره رسمی) آزاد میشه و میتونند ترجمه کنند. بعر تشریف میبرند خارج تحصیلشون رو میکنند.بعد اگه دلشون خواست برمیگردند و چندسا خدمت رو دربرابر آموزش رایگان میکنند و 5 میلیون وثیقشون رو هم پس میگیرند، اگرم دلشون نخواست قید 5 میلیون وثیقه رو میزنند و همون خارج میمونند. دیگه کامل تر از این نمیتونستم توضیح بدم. اگه هنوز نفهمیدی بگو تا بازم بشکافمش
    دوست من منبع این حرفتون رو قرار بدین تا واسه همه آشکار بشه
    چون این مملکت بعیده از این کارا بکنه
    یعنی یکی 10 تومن باید بده مدارک ازاد کنه 5 تومن میده تمام و رفت پی کارش؟
    فک نمیکنم این طور بوده باشه یا لااقل اگر هم باشه اجازه نمیدن بمونه اونور
    در هر حال منبع از وزارت علوم قرار بدید خیلی خوبه تا حرفای دیگران
    قرمز باشی

اینجا یه چیزایی گفته.
    ماده 2 بند 3 رو بخونید.
    نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوست من منبع این حرفتون رو قرار بدین تا واسه همه آشکار بشه
    چون این مملکت بعیده از این کارا بکنه
    یعنی یکی 10 تومن باید بده مدارک ازاد کنه 5 تومن میده تمام و رفت پی کارش؟
    فک نمیکنم این طور بوده باشه یا لااقل اگر هم باشه اجازه نمیدن بمونه اونور
    در هر حال منبع از وزارت علوم قرار بدید خیلی خوبه تا حرفای دیگران
    قرمز باشی

ApplyAbroad Hero OMID-313 آواتار ها

البته اونطور که من میدونم، در این حالت باز هم اصل مدارک را به شما نمیدن. یک چیزی مثل همون گواهی موقت میشه ولی قابل ترجمه.
    در اینصورت باز هم فکر کنم برای ثبت نام در دانشگاه مقصد به اصل مدارک احتیاج هست.
    موفق باشید
    .You can either have results or excuses; not both

Banned
    رشته و دانشگاه

اینجا یه چیزایی گفته.
    ماده 2 بند 3 رو بخونید.
    دوست من این واسه گرفتن ارز دانشجویی هستش
    دوست من اینها به خاطر یک ریال هم ادمو اعدام میکنن به ناحق حالا بیان بگن 5 تومن بده بای!!
    ممنون و
    قرمز باشی

Member
    رشته و دانشگاه
    جامعه شناسی دانشگاه تهران

سلام.
    یک سوالی آدم میشه که بدون تسویه حساب وام (یعنی با همون ضمانت وثیقه و تریپ قسطی کردن و اینا مثلا) مدرکشو ازاد کنه؟
    بعد هیچ جوری احتمالش وجود نداره که آدم بتونه با دانشگاه مقصد صحبت کنه که اصل ترجمه شده ی مدرک رو دیرتر از آدم بخوان (مثلا برای ثبت نام ترم دوم) و همینطوری با ریزنمرات رسمی آدمو قبول کنن؟ (وقتی مثلا شرایطی باشه که اگر مجبور شی 40 روز وایستی تا مدرکت بیاد، دیگه به کارای ویزا و .. ات قبل شروع کورس نرسی و کلا مانع به موقع شروع کردنت بشه مثلا...)

Banned

ظاهرا شما نمیخواین این حرف رو باور کنید. به هر حال مختارید! همونطور که دوست عزیزمون PAL منبعش رو گذاشت http://nesha.msrt.gov.ir/nesha/mosha...66d0a3f1fffda0 با وثیقه 5 میلیون تومان میشه این تعهد رو انداخت برای بعد از پایان تحصیلات. قرمز و سفید و سبز باشین. با اون الله وسطش.

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دوست من این واسه گرفتن ارز دانشجویی هستش
    دوست من اینها به خاطر یک ریال هم ادمو اعدام میکنن به ناحق حالا بیان بگن 5 تومن بده بای!!
    ممنون و
    قرمز باشی

Banned
    رشته و دانشگاه

ظاهرا شما نمیخواین این حرف رو باور کنید. به هر حال مختارید! همونطور که دوست عزیزمون PAL منبعش رو گذاشت http://nesha.msrt.gov.ir/nesha/mosha...66d0a3f1fffda0 با وثیقه 5 میلیون تومان میشه این تعهد رو انداخت برای بعد از پایان تحصیلات. قرمز و سفید و سبز باشین. با اون الله وسطش.
    دوست من اصلا اون سه رنگی که شما گفتید به فلسفه ما نمیخوره و اونا رنگهای معمولی هستن
    در هر حال این حرفی که شما میگید هیچ ربطی به حرف اولتون که 5 تومن بده برو خداحافظ نداره
    تبصره 4: مدت استفاده از تسهيلات مزبور براي ادامه تحصيل در مقطع كارشناسي ارشد حداكثر 3 سال و در مقطع دكتري حداكثر 5 سال مي باشد.
    قرمز باشی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)