صفحه 107 از 417 نخستنخست ... 757979899100101102103104105106107108109110111112113114115116117157207 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,061 تا 1,070 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط mahspice نمایش پست ها
    من بعید می دونم حساب بشه، چون تابستون ها که فارغ التحصیل که نیستیم، بازم دانشجو محسوب میشیم، هرچند که درس نداریم، تو همون تابستون هم ما آقایان از معافیت تحصیلی استفاده می کنیم چون دانشجو محسوب می شویم.اگه دوستان نظر دیگه ای خلاف نظر من دارن لطفا بگن، من اینجوری فکر می کنم.
    بله احتمال قوی تا زمانی که دانشجو هستین کار حساب نمیشه
    تابستون اینا نداره
    قرمز باشی

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    اول رشتتون رو مشخص کنید
    بعد تو جدول اگه یه ترم رو بالای 12 واحد برداشتین قیمت میشه همون عددی که زیر هر نیمسال نوشته شده
    اگه هر ترمی کمتر از 12 تا برداشتین تعداد واحد ضرب در عدد هر واحد درسی میشه
    ترم مهمان و مرخصی هم پول نمیدین
    اون عددها رو جمع میزنین
    در ضمن این پول زبون بسته رو خود دانشگاه به شما میده لازم نیس حساب کنید ولی باز اطمینان مهمه
    قرمز باشی
    دوست خوبم منظورتون از ترم مهمان چیه ؟؟ منظورتون اینه که اگه کسی دانشجوی دانشگاه تهران باشه ولی مثلا دو ترم دانشگاه مشهد درس خونده باشه ، اون دو ترم حساب نمیشه ؟؟
    و اینکه من نفهمیدم منظرتون از اینی که گفتید : "در ضمن این پول زبون بسته رو خود دانشگاه به شما میده لازم نیس حساب کنید ولی باز اطمینان مهمه" چیه
    در ضمن مهم نیست چه رنگی باشی. سلامت باشی
    (If you never try you never know just what you want (cold play-fix you

Member mary22 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Shahid Beheshti uni. Med. Sien

اینجا همه سر کارتون با وزارت علومه.. هیچ کس از وزارت بهداشت نمیخواد مدرک آزاد کنه! =(( من الان یه ماهه که می رم وزارت بهداشت و میام این خانومه هر روز میگه ءءءءء شمایی امروز دیگه نامه تون رو آماده می کنم =((( قراره نامه بزنه به سه تا دانشگاه که اعلام کنن به من نیاز ندارن تازه بعد بره قیمت تعیین کنه... متنفرم ازشون... رسما رو اعصاب من داره یه قل دو قل بازی میکنه منم هیچی نمیتونم بگم =(( چی کارررر کنم ؟ واسه 13 خرداد وقت سفارت دارم هنوز مدرکم آزاد نشده =((((((

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط askary_amir69 نمایش پست ها
    خب اینکه جدیدا قانون عوض شده رو هم باید در نظر گرفت. ظاهرا دبگه وثیقه ای در کار نیست. ولی من یه چیزی نشنیدم بیام یه چیزی بگم، هنوز هم تو سایت وزارت علوم این قانون هست و اینکه اونا سایتشون رو آپدیت نکردند دیگه مشکل اوناست. شما هم رعایت کنید بهتره
    راستی نگفتی اون قرمز و آبی و ستاره به شما میخوره یا نه؟
    به قول دوستمون هررنگی میخوای باش، سلامت باشی!
    دیدی دوست من
    قانون عوض شده خوب ماهم باید عئض بشیم دیگه
    چیزای جدید رو بدونیم تا دیگرون دچار درد سر نشن
    قرمز باشی

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط mary22 نمایش پست ها
    اینجا همه سر کارتون با وزارت علومه.. هیچ کس از وزارت بهداشت نمیخواد مدرک آزاد کنه! =(( من الان یه ماهه که می رم وزارت بهداشت و میام این خانومه هر روز میگه ءءءءء شمایی امروز دیگه نامه تون رو آماده می کنم =((( قراره نامه بزنه به سه تا دانشگاه که اعلام کنن به من نیاز ندارن تازه بعد بره قیمت تعیین کنه... متنفرم ازشون... رسما رو اعصاب من داره یه قل دو قل بازی میکنه منم هیچی نمیتونم بگم =(( چی کارررر کنم ؟ واسه 13 خرداد وقت سفارت دارم هنوز مدرکم آزاد نشده =((((((
    دوست من بهتره به قسمت پزشکی فروم مراجعه کنین تا به نتیجه برسین
    با دوستاتون اونجا هماهنگ کنین
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...B4%DA%A9%DB%8C
    http://www.applyabroad.org/forum/for...AE%D8%B4%DB%8C
    قرمز باشی

Banned
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط elahe_eli نمایش پست ها
    دوست خوبم منظورتون از ترم مهمان چیه ؟؟ منظورتون اینه که اگه کسی دانشجوی دانشگاه تهران باشه ولی مثلا دو ترم دانشگاه مشهد درس خونده باشه ، اون دو ترم حساب نمیشه ؟؟
    و اینکه من نفهمیدم منظرتون از اینی که گفتید : "در ضمن این پول زبون بسته رو خود دانشگاه به شما میده لازم نیس حساب کنید ولی باز اطمینان مهمه" چیه
    در ضمن مهم نیست چه رنگی باشی. سلامت باشی
    دوست من نه خیر
    منظورم افرادی هستن که ترم مهمان مثلا 4 یا 6 واحد رو پولش رو دادن و تو دانشگاه منطقه خودشون خوندن
    مگه شما ترم مهمان ندارین(ترم تابستونی ببخشین)
    منظورم اینه دانشگاه خودش حساب میکنه به شما برگه میده بریزین پول رو و شما لازم نیس حساب کنید( یعنی برای اطمینان از اینکه زیاد ننویسن که تقریبا بعدیه میتونین حساب کنین)
    قرمز باشی

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

سلام دوستان

حقیقتش من یه مشکل یه کم پیچیده دارم، هر کی لطف کنه کمکم کنه شب و روز دعاش می کنم.

حقیقتش من شهریور 91 دفاع کردم از پروژه ارشدم، الان تو بازه یک ساله هستم. برای یه دانشگاه تو کانادا اپلای کرده بودم که چون نیمی از ریزنمرات ارشد رو رسمی فرستاده بودم براشون، برام پذیرش مشروط اومده. حالا می گن تا کل ریزنمرات و ترجمه رسمی دانشنامه رو نفرستی، ما پذیرش غیر مشروط بهت نمی دیم.
    طبق پیگیریهای من، اصل دانشنامه رو تنها با روشن شدن وضعیت نظام وظیفه میدن. من دنبال سیستم طرح نظام وظیفه بنیاد نخبگان هستم، که هنوز جواب قطعیش نیومده (پس نمی تونم دفترچه بفرستم که دانشنامه بگیرم که پذیرش نهایی بیاد که برم سفارت!)
    حالا به نظرتون باید چه کار کنم؟
    یکی از دوستان گفت برو تو سامانه نشا ثبت نام کن، از اون طریق معافیت تحصیلی بگیر، بعد برو دنبال طرح نظام وظیفه نخبگان. آیا این طرح شدنیه؟
    دستم به دامنتون، لطفا راهنماییم کنین.

دمتون گرم...

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

درود

دوستان خواهش دارم بیشتر به قوانین فروم احترام بگذارید، پست های گتگوی شخصی و نامرتبط اخیر حذف شد یا به بخش های مرتبط منتقل شد.

در مورد نکته مورد مناقشه : البته برام جالبه که دوستان قدیمی هم درگیر این بحث بودن چون این بحث قبلن مطرح شده بود در فروم، این امکانی که وزارت علوم در نظر گرفته وجود داره، ولی دارای حلقه ای بود که از ابتدای اعلام روی سایت نشا مورد مناقشه بود، حلقه هم بسیار ساده هست، شما بدون ریزنمرات نمیتونید پذیرش بگیرید و این امکان وزارت علوم هم شرطش داشتن پذیرش هست و از طرقی تا مدرک آزاد نشه ریزنمره به کسی نمیدن که باش پذیرش بگیرید! مورد معتبری وجود نداره که کسی تونسته باشه از این امکان استفاده کنه. بارها هم دوستان تلاش کردن پیگیری کنن راه استفادشو پیدا کنن تا الان مورد موفقی گزارش نشده.

شاد باشید
    مدیریت تالار
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Veteran
    arashgold2002 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود

دوستان خواهش دارم بیشتر به قوانین فروم احترام بگذارید، پست های گتگوی شخصی و نامرتبط اخیر حذف شد یا به بخش های مرتبط منتقل شد.

در مورد نکته مورد مناقشه : البته برام جالبه که دوستان قدیمی هم درگیر این بحث بودن چون این بحث قبلن مطرح شده بود در فروم، این امکانی که وزارت علوم در نظر گرفته وجود داره، ولی دارای حلقه ای بود که از ابتدای اعلام روی سایت نشا مورد مناقشه بود، حلقه هم بسیار ساده هست، شما بدون ریزنمرات نمیتونید پذیرش بگیرید و این امکان وزارت علوم هم شرطش داشتن پذیرش هست و از طرقی تا مدرک آزاد نشه ریزنمره به کسی نمیدن که باش پذیرش بگیرید! مورد معتبری وجود نداره که کسی تونسته باشه از این امکان استفاده کنه. بارها هم دوستان تلاش کردن پیگیری کنن راه استفادشو پیدا کنن تا الان مورد موفقی گزارش نشده.

شاد باشید
    مدیریت تالار
    یعنی هیچ راه حل مشخصی تا به حال ارائه نشده؟
    البته ریزنمرات رو که با پول میشه آزاد کرد، مشکل اصلی دانشنامه است که دانشگاه مقصد هم گفته تا ترجمه اون رو نیاری پذیرش قطعی نمیدیم.
    به نظر دوستان من باید با دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتم مکاتبه کنم تا یه جوری مساله حل شه، یا این که اینجا پیگیر مسایل مربوط به سربازی بشم؟

با تشکر

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط arashgold2002 نمایش پست ها
    یعنی هیچ راه حل مشخصی تا به حال ارائه نشده؟
    البته ریزنمرات رو که با پول میشه آزاد کرد، مشکل اصلی دانشنامه است که دانشگاه مقصد هم گفته تا ترجمه اون رو نیاری پذیرش قطعی نمیدیم.
    به نظر دوستان من باید با دانشگاهی که ازش پذیرش گرفتم مکاتبه کنم تا یه جوری مساله حل شه، یا این که اینجا پیگیر مسایل مربوط به سربازی بشم؟

با تشکر
    دوست عزیز متاسفانه راه حلش مشخصه، پولو میدی ریزنمره و مدرکتو میگیری،(توی پرانتز: شما برای گرفتن ویزای عموم کشورها و موارد دیگه (از جمله گرفتن ارز و فرجه نظام وظیفه) به مشکل بر نمیخورید با پذیرشی که مشروط بر ارایه مدرک دانشنامه هست یعنی اون پذیرش رو میتونید بگیرید روش اقدام کنید و در پایان مدرکتون رو به دانشگاه ارایه بدید (البته روال دانشگاهها متقاوت هست چیزی که من میگم نرماله قضیه هست) )
    صحبتی که دوستان داشتن درباره یه امکانی بود که وزارت علوم گفته بود تعهد رو عقب میندازه که یعنی مجبور نباشید بخریدش، برید و مثلا 4 سال دیگه بیاید تعهدتون رو ادا کنید،که همونظور که گفتم داستانش قبلن بحث شده، جهت شفاف سازی عرض میکنم این داستان از داستان خدماتی که وازرت علوم برای نظام وظیفه ارایه میده جدا هست ها، اون روال خودش رو داره که توی ویکی هست و در تاپیک های دیگه هم بحث شده .

شاد باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)