صفحه 11 از 417 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161111 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

ApplyAbroad Hero

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

نقل قول نوشته اصلی توسط soltanihaji
    سلام خدمت همه ي دوستان
    من ريزنمراتم رو خريدم و فارغ التحصيل هم شده ام وحالا مي خوام اين ريزنمرات مهر شده توسط دانشگاهمون رو ببرم وزارت علوم تا مهر اونجا رو هم روش بزنم. ولي يك مشكل الان دارم و اينكه دانشگاهم به من مي گه كه تا تكليف نظام وظيفت روشن نشده باشه (يعني تا وثيقت رو نگذاري) هيچ نامه اي بهت داده نمي شه. يعني قبل از گذاشتن وثيقه، من نمي تونم نمره هام رو ترجمه كنم؟
    ممنون
    شما حتما باید مساله نظام وظیفه را حتما روشن کنید تا بتونید مدارکتون رو آزاد کنید.

می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

پیش فرض سوال: استعلام خود دانشگاه خارجی

سلام
    من زنگ زدم به دانشگاه دوره لیسانسم واسه ریزنمره. گفتن بهترین راه اینه که من خودم ریزنمره را نگیرم. ولی خود دانشگاه مقصد که می خوام پذیرش بگیرم باید از دانشگاه لیسانسم تو ایران استعلام کنه و اونوقت براش ریزنمره من را بدون دخالت خودم و هزینه اضافی می فرستن. به نظر خودم کار نامطمئنیه. نظر شما چیه؟

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

من تمامي ارسالهاي اين تاپيک را خوندم ولي يک سوال جواب داده نشده بود.
    همانطور که ميدونيد هزينه خريد مدرک در سالهاي مختلف فرق ميکنه. حالا اگر کسي با چند سال سابقه کار بخواهد که مدرکش را بخره آيا اين سابقه کار براي دوره هاي گران قيمت منظور ميشه يا براي سالهاي اوليه (که مسلما هزينش کمتره)؟
    شهريه ليسانسم که قبل از 81 هست چيز زيادي نميشه ولي شهريه فوقم خيلي خيلي زياد ميشه اگه بخواهند که سابقه کارم را از شهريه ليسانسم کم کنند بيچارم >

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.k
    همانطور که ميدونيد هزينه خريد مدرک در سالهاي مختلف فرق ميکنه. حالا اگر کسي با چند سال سابقه کار بخواهد که مدرکش را بخره آيا اين سابقه کار براي دوره هاي گران قيمت منظور ميشه يا براي سالهاي اوليه (که مسلما هزينش کمتره)؟
    شهريه ليسانسم که قبل از 81 هست چيز زيادي نميشه ولي شهريه فوقم خيلي خيلي زياد ميشه اگه بخواهند که سابقه کارم را از شهريه ليسانسم کم کنند بيچارم >
    تا جایی که من میدونم، به ترتیب از اول تحصیل سابقه کار رو کم می کنند. مثلا اگه دو سال کار کرده باشید، شهریه دو سال اول لیسانس رو نمیدید.

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

نقل قول نوشته اصلی توسط سهیل
    معمولا بر عکسه! یعنی از آخرین ترم تحصیلی شروع می کنند. مثلا اگر بعد از فارغ التحصیلی یکسال کار کرده باشی که هزینه دو ترمت رو پوشش میده، هزینه دو ترم آخر فوق لیسانست رو میتونی کم کنی. (شریف اینطوره حداقل)
    اگر این کار رو نکردن براشون توضیح بده و وارد فرایند چانه زنی شو
    از ترم های اول که ارزون تره حساب می کنن.
    برای خود من دانشگاه صنعتی اصفهان برای مدرک لیسانسم، 2.5 سال سابقه کار رو از ترمهای اولم که ارزون تر بود کم کرد و بخاطر همین من پارسال حدود یک میلیون تومان به حساب وزارت علوم واریز کردم. همونجا به مسئولش که گفتم چرا از ترمهای آخر که گرون تره کم نکردین، گفت قانون اینه که از اول کم کنیم نه از آخر.
    خلاصه اینکه فرایند چانه زنی عمل نکرد و آخرسر یه جوری حساب کرد که مجبور شدم مبلغ زیادی بدم.

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

علم و صنعت هم از ترم های اول شروع میکنه به کم کردن... به نظر میرسه که قاعده ی منطقی هم باید همین باشه البته
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

سلام دوستان عزیز
    ممنون میشم به سوالم جواب بدید
    من الان دانشجوی فوقم و در ضمن سر کار هم میرم و حتی فرم بیمه رو هم برای ایجاد سابقه کار پر کردم. با توجه به اینکه دانشگاه کارشناسیم با ارشدم فرق میکنه میشه رفت اونجا و این یک سال سابقه کار رو برد و گفت که از پول مدرک کارشناسیم کم کنن؟ (یعنی بهشون نگم که ارشد میخوندم موقع کار)
    و یا حتی اگه بفهمن هم میشه کم کرد یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein.k
    اگه تو لینک داده شده در چند پست قبلی برید و فایل قسمت لغو تعهد خدمت از طریق باز خرید را دانلود کنید میبینید که در صفحه 4 آن نوشته:
    افرادی که قسمتی از تعهد خدمت خود را انجام داده اند، گواهی انجام کار آنان به ترتیب از ترمهای اول کسر میگردد.
    موفق باشید.

Junior Member

سلام دوستان،
    اگر کسی پیش از رفتن، با دانشگاه تسویه حساب نکنه(منظورم خرید مدرک نیستا!) مشکلی براش پیش می آد؟ مثلا ممنوع الخروج می شه؟ یا ممکنه مثلا دانشگاه لج کنه یا طبق یه قانونی چیزی کلا تحصیلاتش زیر سوال بره؟!! یا هر مشکلی از این دست؟ کسی تجربه ای داره؟
    با سپاس

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

خیر ... به هیچ وجه
    Winners are simply willing to do what losers won't

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)