صفحه 12 از 417 نخستنخست ... 234567891011121314151617181920212262112 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 111 تا 120 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Member hossein.k آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    کامپیوتر امیرکبیر

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

نقل قول نوشته اصلی توسط arash642004
    اگه تو لینک داده شده در چند پست قبلی برید و فایل قسمت لغو تعهد خدمت از طریق باز خرید را دانلود کنید میبینید که در صفحه 4 آن نوشته:
    افرادی که قسمتی از تعهد خدمت خود را انجام داده اند، گواهی انجام کار آنان به ترتیب از ترمهای اول کسر میگردد.
    موفق باشید.
    از جوابها خیلی ممنون. آیا فکر میکنید امکان داره که سابقه کار را فقط برای فوق ارایه داد و نه برای لیسانس؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo
    خیر ... به هیچ وجه
    آقا شما با منی؟!
    اگه آره می شه بیشتر توضیح بدید؟
    ممنون می شم.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ferfere
    آقا شما با منی؟!
    اگه آره می شه بیشتر توضیح بدید؟
    ممنون می شم.
    شما هر وقت به ریز نمراتت احتیاج داشتی، باید بری تسویه حساب کنی. اگر احتیاج نداشتی 40 سال هم نری کسی باهات کاری نداره، منتها عین اینه که اون دوره رو نگذروندی چون دانشگاه قبل از تسویه حساب هیچ مدرکی (دانشنامه، گواهی موقت، ریز نمره) دال بر فارغ التحصیلی شما ارائه نمی ده.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakd
    شما هر وقت به ریز نمراتت احتیاج داشتی، باید بری تسویه حساب کنی. اگر احتیاج نداشتی 40 سال هم نری کسی باهات کاری نداره، منتها عین اینه که اون دوره رو نگذروندی چون دانشگاه قبل از تسویه حساب هیچ مدرکی (دانشنامه، گواهی موقت، ریز نمره) دال بر فارغ التحصیلی شما ارائه نمی ده.
    ممنون از پاسختون. راستش من یه ریز نمرات انگلیسی رسمی دارم که تاریخ فارغ التحصیلیم توش هست. با توجه به اینکه گویا گواهی موقت قابل ترجمه نیست گفتم اگه مشکلی پیش نمی آد دیگه بیخودی نرم دنبال گواهی موقت. نظرتون چیه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

سلام دوستان
    من دانشجوی فوقم ولی الان سر کار هم میرم و برای ایجاد سابقه کار برام بیمه رد کردن. حالا به نطرتون میشه برم به دانشگاه کارشناسیمو نگم فوق میخونم و بگم اینقد سابقه کار دارم تا از پول خرید مدرکم کم کنن؟

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی فوقم ولی الان سر کار هم میرم و برای ایجاد سابقه کار برام بیمه رد کردن. حالا به نطرتون میشه برم به دانشگاه کارشناسیمو نگم فوق میخونم و بگم اینقد سابقه کار دارم تا از پول خرید مدرکم کم کنن؟
    وقتی شما ارشد قبول شدی، دانشگاه یه نامه می زنه به آموزش دانشگاه دوره لیسانس و از اونها می پرسه که شما درست تموم شده یا نه. این نامه تو پرونده دانشگاه قبلی شما باقی می مونه و اونها می دونن شما داری کدوم دانشگاه و در چه رشته ای ارشد می خونی. ولی بگو که سابقه کار داری تا از پول خرید مدرکت کسر کنن.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط S.O.H.A
    وقتی شما ارشد قبول شدی، دانشگاه یه نامه می زنه به آموزش دانشگاه دوره لیسانس و از اونها می پرسه که شما درست تموم شده یا نه. این نامه تو پرونده دانشگاه قبلی شما باقی می مونه و اونها می دونن شما داری کدوم دانشگاه و در چه رشته ای ارشد می خونی. ولی بگو که سابقه کار داری تا از پول خرید مدرکت کسر کنن.
    S.O.H.A جان
    ممنون از جوابت. پس یعنی سابقه کار نباید پس از اتمام کل تحصیلات باشه؟

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

S.O.H.A جان
    ممنون از جوابت. پس یعنی سابقه کار نباید پس از اتمام کل تحصیلات باشه؟
    بدون هیچ شکی سابقه ی کار باید بعد از اتمام دوره لیسانس باشه، در اونصورت حتی اگر سابقه بیمه هم نداشته باشید و فقط یه گواهی اشتغال از یک شرکت در داخل سربرگ و با مهر و امضا ببرید ازتون قبول میکنن... در صورتی که سربازی رفته باشید، دوره خدمت رو هم از تعهد شما کم می کنن ... و در صورتی که پس از لیسانس ادامه ی تحصیل داده باشید، اون دوره جزو کسری تعهد خدمت محسوب نمیشه...
    Winners are simply willing to do what losers won't

من خودم لیسانس و فوقم رو پشت سر هم خونده بودم ولی از سال دوم فوق به صورت تمام وقت کار می کردم و بیمه هم داشتم ولی دانشگاه اون یک سال سایقه کارم رو که هنوز فارغ التحصیل نشده بودم و کار در حین تحصیل بود رو قبول نکرد و تاریخ شروع به کارم رو درست از روز دفاع ‍پایان نامه فوق حساب کرد.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    من خودم لیسانس و فوقم رو پشت سر هم خونده بودم ولی از سال دوم فوق به صورت تمام وقت کار می کردم و بیمه هم داشتم ولی دانشگاه اون یک سال سایقه کارم رو که هنوز فارغ التحصیل نشده بودم و کار در حین تحصیل بود رو قبول نکرد و تاریخ شروع به کارم رو درست از روز دفاع ‍پایان نامه فوق حساب کرد.
    ممنون از جوابت(تشکر هم کردم ).
    یه سوال دیگه اینکه این پولی که قراره به خاطر کار کم بشه از مدرک کم میشه یا از ریز نمرات؟ و سوال اساسی تر اینکه پول اصلیه(1600 برای منطقه 2) که قراره بدیم پول مدرکه یا ریز نمرات؟ چون من بعد فارغ التحصیلی ریز نمرات رو باید برای apply بخرم اما مدرک رو 9 8 ماه بعدش بعد انجام سربازیم (فقط آموزشی دارم) یعنی تا اون موقع 6 7 ماه کار کردم که از پول مدرک میشه کم بشه.
    بازم ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)