صفحه 13 از 417 نخستنخست ... 3456789101112131415161718192021222363113 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 121 تا 130 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

نقل قول نوشته اصلی توسط arash642004
    ممنون از جوابت(تشکر هم کردم ).
    یه سوال دیگه اینکه این پولی که قراره به خاطر کار کم بشه از مدرک کم میشه یا از ریز نمرات؟ و سوال اساسی تر اینکه پول اصلیه(1600 برای منطقه 2) که قراره بدیم پول مدرکه یا ریز نمرات؟ چون من بعد فارغ التحصیلی ریز نمرات رو باید برای apply بخرم اما مدرک رو 9 8 ماه بعدش بعد انجام سربازیم (فقط آموزشی دارم) یعنی تا اون موقع 6 7 ماه کار کردم که از پول مدرک میشه کم بشه.
    بازم ممنون
    مدرک و ریز نمرات در این مورد تفاوتی با هم ندارند. تا زمانی که تعهد خدمت به دانشگاه تموم نشده باشه، دانشگاه هیچگونه مدرک قابل ترجمه ای نمیده، تنها چیزی که میده مدرک موقت (غیرقابل ترجمه) و یه پرینت از ریز نمراته که هیچ مهر و امضایی نداره... البته توی همین فروم دوستانی بودن که همون ریز نمرات رو ترجمه کردن و به طریقی تونستن مهر دانشگاه (یا دانشکده) رو پاش بزنن و دانشگاههای اونور هم قبول کردن ولی به هر حال رویه معمول نیست و احتمال پذیرفته نشدنش هم توسط دانشگاه مقصد کم نیست.
    Winners are simply willing to do what losers won't

نقل قول نوشته اصلی توسط arash642004
    ممنون از جوابت(تشکر هم کردم ).
    یه سوال دیگه اینکه این پولی که قراره به خاطر کار کم بشه از مدرک کم میشه یا از ریز نمرات؟ و سوال اساسی تر اینکه پول اصلیه(1600 برای منطقه 2) که قراره بدیم پول مدرکه یا ریز نمرات؟ چون من بعد فارغ التحصیلی ریز نمرات رو باید برای apply بخرم اما مدرک رو 9 8 ماه بعدش بعد انجام سربازیم (فقط آموزشی دارم) یعنی تا اون موقع 6 7 ماه کار کردم که از پول مدرک میشه کم بشه.
    بازم ممنون
    خواهش ميشه
    ببينيد همونطور كه يكي ديگه از دوستان توضيح دادند شما اول بايد تحصيل رايگانتون رو لغو تعهد كنيد و اين يعني اينكه بايد پولش رو بپردازيد بعد كه لغو تعهد كرديد، بهتون اصل مدرك رو مي دهند + كارنامه ممهور به مهر دانشگاه. حالا اين مدارك رو مي تونيد ببريد وزارت علوم تائيد كنه و نهايتا دارالترجمه ترجمه كنه و به تائيد دادگستري و وزارت خارجه در بياره.
    من هم براي اينكه دارم كار ميكنم و نمي خواستم پول اضافي بپردازم با دانشگاه مقصد صحبت كردم. اونها كارنامه دانشگاه ام رو كه به انگليسي بود و مهر دانشگاه رو داشت قبول كردند و بعد از گرفتن پذيرش كامل، (كه خودش پروسه چند ماه اي هست) در آخرين مرحله رفتم و مدركم رو خريدم. تو صفحات قبلي همين موضوع، يه لينك خيلي خوب گذاشته شده كه فايلي رو مي تونيد دانلود كنيد و همه قيمتها توش آمده. دقيقا هم بر اساس همون حساب مي شه. فقط دقت كنيد كه مثلا براي رشته هاي فني دوره كارشناسي ارشد اگر زير 12 واحد (درست يادم نيست 12 بود يا 8) يه ترم درس داشتيد اشتباها پول يك ترم رو كامل ازتون نگيرن!!!

Member
    رشته و دانشگاه
    Eelectrical Engineering - POWER

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    خواهش ميشه
    ببينيد همونطور كه يكي ديگه از دوستان توضيح دادند شما اول بايد تحصيل رايگانتون رو لغو تعهد كنيد و اين يعني اينكه بايد پولش رو بپردازيد بعد كه لغو تعهد كرديد، بهتون اصل مدرك رو مي دهند + كارنامه ممهور به مهر دانشگاه. حالا اين مدارك رو مي تونيد ببريد وزارت علوم تائيد كنه و نهايتا دارالترجمه ترجمه كنه و به تائيد دادگستري و وزارت خارجه در بياره.
    من هم براي اينكه دارم كار ميكنم و نمي خواستم پول اضافي بپردازم با دانشگاه مقصد صحبت كردم. اونها كارنامه دانشگاه ام رو كه به انگليسي بود و مهر دانشگاه رو داشت قبول كردند و بعد از گرفتن پذيرش كامل، (كه خودش پروسه چند ماه اي هست) در آخرين مرحله رفتم و مدركم رو خريدم. تو صفحات قبلي همين موضوع، يه لينك خيلي خوب گذاشته شده كه فايلي رو مي تونيد دانلود كنيد و همه قيمتها توش آمده. دقيقا هم بر اساس همون حساب مي شه. فقط دقت كنيد كه مثلا براي رشته هاي فني دوره كارشناسي ارشد اگر زير 12 واحد (درست يادم نيست 12 بود يا 8) يه ترم درس داشتيد اشتباها پول يك ترم رو كامل ازتون نگيرن!!!
    پس میشه کاریش کرد. یعنی برای گرفتن ریز نمرات به انگلیسی نباید به دانشگاه پول بدی؟ و مهلت تحویل مدرک به دانشگاه مقصد تا کیه؟
    اون فایل رو دیدم. 8 واحد بود ولی فکر کنم فقط ترم 4 ارشد که پروژه داریم بشه زیر 8 واحد چون ترم 3 هم باید پروژه رو بگیریم هم درس رو.

من اميركبير بودم. اميركبير ريز نمرات (كارنامه) به انگليسي ميده و يه پولي مي گيره (300 تومن فكر كنم)! فكر كنم بستگي به دانشگاه داره.
    من هم پايان نامه فوقم تو دو ترم بود ولي براي حساب كتاب پول گرفتن، فقط تو يه ترم پولش رو حساب كردن!

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط tefan5
    من اميركبير بودم. اميركبير ريز نمرات (كارنامه) به انگليسي ميده و يه پولي مي گيره (300 تومن فكر كنم)! فكر كنم بستگي به دانشگاه داره.
    من هم پايان نامه فوقم تو دو ترم بود ولي براي حساب كتاب پول گرفتن، فقط تو يه ترم پولش رو حساب كردن!
    خوب اگه اینجوری باشه که بگیم ترم 3 حساب کنن تا ترم 4 پولمون صفر بیاد
    من لیسانس خواجه نصیر بودم و فوق شریف. باید برم بپرسم ببینم میدن یا نه چون اگه ندن فکر کنم باید مدرک رو خرید و همه ی کارهام خراب میشه چون سربازی هم میخوام برم که اونجوری دیگه نمیشه و باید وثیقه گذاشت.

پیش فرض خرید تعهد خدمت ارشد

سلام دوستان
    من ارشد ورودی 84 بودم، 5 ترمه تموم کردم البته واحدهام رو تا ترم 3 پاس کردم و برای ترم 4 و 5 فقط پروژه موند که اونم واحدشو ترم 3 گرفته بودم. حالا می خوام مدرکمو آزاد کنم کسی می دونه که باید پول هر 5 ترم رو بدم یا فقط 3 ترم؟ یه دوستم پارسال مدرکش رو آزاد کرد پول هر 5 ترم رو داد اما یکی دیگه از دوستام که چند ماه پیش مدرکش رو آزاد کرد وضعیتش مثل من بود بعد پول 5 ترم رو ظاهرا داد اما وقتی رفت وزارت علوم گفتن که دانشگاه ازت زیاد گرفته بعد دوباره بقیه پولش رو پس گرفت. من الان که رفتم برای آزاد کردن مدرکم بهم می گه که باید پول هر 5 ترم رو بدی...
    ممنون میشم یکی در این زمینه اطلاعات بهم بده.

نقل قول نوشته اصلی توسط shayan_6162 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ارشد ورودی 84 بودم، 5 ترمه تموم کردم البته واحدهام رو تا ترم 3 پاس کردم و برای ترم 4 و 5 فقط پروژه موند که اونم واحدشو ترم 3 گرفته بودم. حالا می خوام مدرکمو آزاد کنم کسی می دونه که باید پول هر 5 ترم رو بدم یا فقط 3 ترم؟ یه دوستم پارسال مدرکش رو آزاد کرد پول هر 5 ترم رو داد اما یکی دیگه از دوستام که چند ماه پیش مدرکش رو آزاد کرد وضعیتش مثل من بود بعد پول 5 ترم رو ظاهرا داد اما وقتی رفت وزارت علوم گفتن که دانشگاه ازت زیاد گرفته بعد دوباره بقیه پولش رو پس گرفت. من الان که رفتم برای آزاد کردن مدرکم بهم می گه که باید پول هر 5 ترم رو بدی...
    ممنون میشم یکی در این زمینه اطلاعات بهم بده.
    من شرايطم اينطور بود كه درسام تا ترم 3 تموم شد. ترم 4 پايان نامه رو برداشتم و آبان ماه دفاع كردم به جاي تابستون و عملا طول مدت تحصيل رو برام 2 سال و نيم در نظر گرفتن (به خاطر اينكه آبان دفاع كرده بودم عملا 5 ترم حساب كردن).
    ووقتي رفتم مدركم رو آزاد كنم فقط يكبار پروژه رو برام حساب كرد و پول 6 واحد رو ازم گرفت نه 1 ترم كامل (كه 8 واحده).

Junior Member nima_gorji آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Geotechnical Engineering-Bahonar University

Smile پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

سلام دوستان.من کل این تاپیک رو خوندم اما جواب سوالم نگرفتم.من لیسانس روزانه و دانشجوی شبانه ارشدم.
    1-برای پذیرش به مدرک لیسانس و ارشد (هر دو) نیاز است؟
    2-اگر به مدرک ارشد نیاز است برای من که دانشجو هستم چه چیزی باید بفرستم؟
    3-با دانشگاه لیسانس تماس گرفتم گفتن یک گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه ارشدت بیار و پول تعهد رایگان و صندوق رفاه رو همین جا بده و دانشنامه رو تحویل بگیر(البته گفت یک ماه طول میکشه) بعدش من چه کار کنم؟
    ممنون
    میان عاشق و معشوق هیچ حجاب حائل نیست تو خود حجاب خودی حافظ از میان برخیز

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط nima_gorji نمایش پست ها
    سلام دوستان.من کل این تاپیک رو خوندم اما جواب سوالم نگرفتم.من لیسانس روزانه و دانشجوی شبانه ارشدم.
    1-برای پذیرش به مدرک لیسانس و ارشد (هر دو) نیاز است؟
    2-اگر به مدرک ارشد نیاز است برای من که دانشجو هستم چه چیزی باید بفرستم؟
    3-با دانشگاه لیسانس تماس گرفتم گفتن یک گواهی اشتغال به تحصیل از دانشگاه ارشدت بیار و پول تعهد رایگان و صندوق رفاه رو همین جا بده و دانشنامه رو تحویل بگیر(البته گفت یک ماه طول میکشه) بعدش من چه کار کنم؟
    ممنون
    برای پذیرش در دکترا شما در نهایت به هر دو مدرک لیسانس و ارشد نیاز داری اما موقع اپلای تقریبا همه دانشگاه ها ریز نمرات ارشدتون رو تا حالا هرچی پاس کردین قبول میکنن و تا موقع ثبت نام و خروج از کشور میتونین مدرکتون رو ندید. اما به هر حال باید تحویل بدید.

Member
    رشته و دانشگاه

دوستان یه سوال:
    اگه از زمان پست دفترچه یعنی فارغ التحصیلی تا زمان اعزام کار کنیم، این مدت از تعهد خدمت کم میشه یا حتما باید بعد از سربازی باشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)