صفحه 16 از 417 نخستنخست ... 6789101112131415161718192021222324252666116 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 151 تا 160 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

با سلام
    من فارغ التحصیل بهمن 87 هستم و می خاستم ریز نمراتم رو آزاد کنم. من دو جا کار کردم.
    1- خود دانشگاهمون، که یک طرح پژوهشی صنعتی هست و الانم دارم کار می کنم.
    2- تو یک شرکت مشاوره
    منتها ماهیت کارم چون پروژه ایه برا من بیمه رد نکردن. من از آموزش دانشگاه پرسیدم گفت که سابقه کار (1) محسوب نمیشه چون باید موسسه شرکت ثبت شده باشه!! من با این وضعیت چیکار می تونم بکنم؟ از طریق کار (2) با در نظر گرفتم نبود بیمه من سابقه کاریم حساب میشه یا نه؟ یا به طور کلی برا سابقه حتما باید بیمه واریز بشه یا یه معرفی از شرکت کافیه؟
    با تشکر

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط SMiner نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل بهمن 87 هستم و می خاستم ریز نمراتم رو آزاد کنم. من دو جا کار کردم.
    1- خود دانشگاهمون، که یک طرح پژوهشی صنعتی هست و الانم دارم کار می کنم.
    2- تو یک شرکت مشاوره
    منتها ماهیت کارم چون پروژه ایه برا من بیمه رد نکردن. من از آموزش دانشگاه پرسیدم گفت که سابقه کار (1) محسوب نمیشه چون باید موسسه شرکت ثبت شده باشه!! من با این وضعیت چیکار می تونم بکنم؟ از طریق کار (2) با در نظر گرفتم نبود بیمه من سابقه کاریم حساب میشه یا نه؟ یا به طور کلی برا سابقه حتما باید بیمه واریز بشه یا یه معرفی از شرکت کافیه؟
    با تشکر
    واقعیت اینه که من ندیدم تا به حال هیچ دانشگاهی (اونهایی که من برخورد کردم، شریف، پلی تکنیک، علم و صنعت، تهران، خواجه نصیر، بهشتی و ...) وقتی که گواهی تایید اشتغال در یه شرکتی رو میگیره سوابق بیمه رو هم بخواد... حتی یه بار توی یکی از این دانشگاه ها شنیدم که مسئول مورد نظر خیلی رک گفتش که اگر بتونین یه نامه از دوستی آشنایی چیزی جور کنین که شرکت داشته باشه و توش فقط نوشته باشه از این زمان تا اون زمان اینجا کار کردین،کفایت میکنه...
    Winners are simply willing to do what losers won't

Junior Member kasparov آواتار ها

سلام دوستان
    من دانشجوي ارشدم بهمن ميخوام دفاع كنم و مشغول اپلاي هستم. ايلتس رو دارم. GRE هم 24اكتبر امتحان دارم. دانشگاههاي مورد نظرم رو هم معلوم كردم. فقط اينكه براي خريد مدرك دير نشده؟. البته كارشناسي شبانه بودم كه نميخواد پول بدم

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط kasparov نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من دانشجوي ارشدم بهمن ميخوام دفاع كنم و مشغول اپلاي هستم. ايلتس رو دارم. GRE هم 24اكتبر امتحان دارم. دانشگاههاي مورد نظرم رو هم معلوم كردم. فقط اينكه براي خريد مدرك دير نشده؟. البته كارشناسي شبانه بودم كه نميخواد پول بدم
    خیر... دیر نشده ... البته کمی بستگی به دانشگاه داره... ولی با توجه به ددلاین های ثبت نام، بعید میدونم که نرسید

Junior Member kasparov آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    خیر... دیر نشده ... البته کمی بستگی به دانشگاه داره... ولی با توجه به ددلاین های ثبت نام، بعید میدونم که نرسید
    ميشه بيشتر توضيح بدين، ميگن شما كه پايان خدمت نداري و پذيرش نگرفتي مدرك نميدين

Member Archi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    University of Tehran

سلام دوستان
    سلام
    همونطور که گفتن بستگی به دانشگاتون داره. من مدرکم را 5 مهر خریدم و هر روز باید زنگ بزنم به مسئول فارغ التحصیلی یاد آوری کنم که کارم را انجام بده..همش می گه سرم شلوغه. شما حداقل روی یک ماه برای گرفتن اصل مدرک و ریز نمره حساب کن..البته چون ارشد خوندین و چند سال گذشته از فارغ التحصیلی ، ممکنه خودشون آماده کرده باشن (البته خیلی بعیده)

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

ميشه بيشتر توضيح بدين، ميگن شما كه پايان خدمت نداري و پذيرش نگرفتي مدرك نميدين
    من قبلاً هم اینجا ذکر کردم... تجربه ی شخصی من میگه که دریافت کارت پایان خدمت ربطی به خریدن تعهد خدمت در قبال تحصیل رایگان نداره... چون خودم حداقل 10 نفر دانشجو رو دیدم که کارت پایان خدمت هم نداشتن و ریز نمراتشون رو خریدن... به علاوه در صورتی که شما نتونین مدرک و ریز نمراتتون رو بگیرین چطور میخوان اپلای کنین که بعدش بتونین معافیت بگیرین... این یعنی اینکه به لحاظ منطقی هم این قضیه منتفی هستش... ولی به هر حال اگر شکی دارید در این زمینه بهترین راه اینه که از خود آموزش سوال کنید... در مورد اینکه زمان کافی دارید یا نه بسته به دانشگاه و سیستم آموزش اون در دانشگاههای دولتی فرآیند صدور ریز نمرات و مدرک تحصیلی بین دو هفته تا دو ماه طول میکشه (دانشگاههایی تهران رو عرض میکنم البته) و با این حساب اگر حتی دو ماه هم طول بکشه شما به ددلاین ها (که اکثراً برای تصمیم گیری در مورد فاند 15 ژانویه هستند) خواهید رسید.

Junior Member hamed59 آواتار ها

سلام به همه دوستان
    من دانشجوی دکتری داخل هستم، میخوام برای رفتن اقدام کنم
    اول تصمیم داشتم برای فوق دکتری اقدام کنم ، ولی فهمیدم که برای آزاد کردن مدرک دکتری باید حدود 18-20 میلیون تومان پول بدم! که بنظر من اصلا بصرفه نیست.
    حالا میخوام بعد از پایان دکتری داخل برای دکتری خارج اقدام کنم.
    حالا سوال من اینه که آیا من میتونم بدون اینکه مدرک دکتری اینجا رو آزاد کنم برم و مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشدم رو آزاد کنم؟
    من قبلا شنیده بودم که برای آزاد کردن مدارک (مخصوصا با استفاده از سابقه کار)باید از بالا به پایین اقدام کرد، یعنی اول دکتری بعد ارشد و در نهایت کارشناسی.
    ممنون میشم راهنمایی کنید.
    موفق باشید

سلام
    شما اول باید بری با مدرک فوقت تو اداره کار ثبت نام کنی. اگه شهرستان باشه بهتره. ولی نگو که دانشجوی دکترا هستی بگو دنبال کار می گردی.
    بعد از 6 ماه که نتونستند برات کار پیدا کنند( اگر هم پیدا کردند بگو با هاشون به توافق نرسیدم). اونوقت یه نامه میدن برای دانشگاه که مدرکت مجانی آزاد میشه. من مدرک لیسانسم 1200000 تومان میشد .ولی با یه نامه حل شد. ایکاش قبل ارز اینکه دکترا قبول بشی اینکار را میکردی. ولی بازم امتحان کن سنگ مفت گنجشک مفت
    موفق باشی

Junior Member hamed59 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط saeedkakooei نمایش پست ها
    سلام
    شما اول باید بری با مدرک فوقت تو اداره کار ثبت نام کنی. اگه شهرستان باشه بهتره. ولی نگو که دانشجوی دکترا هستی بگو دنبال کار می گردی.
    بعد از 6 ماه که نتونستند برات کار پیدا کنند( اگر هم پیدا کردند بگو با هاشون به توافق نرسیدم). اونوقت یه نامه میدن برای دانشگاه که مدرکت مجانی آزاد میشه. من مدرک لیسانسم 1200000 تومان میشد .ولی با یه نامه حل شد. ایکاش قبل ارز اینکه دکترا قبول بشی اینکار را میکردی. ولی بازم امتحان کن سنگ مفت گنجشک مفت
    موفق باشی
    ممنون از راهنمایی شما، ولی من سربازی نرفتم!!!
    ظاهرا تا سربازی نری حق نداری کار کنی!!!
    من مشکلی با پرداخت پول کارشناسی و کارشناسی ارشد ندارم.
    میخوام بدونم که آیا میشه فقط این دو تا رو بدون خریدن مدرک دکتری آزاد کرد؟
    خوش باشید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)