صفحه 19 از 417 نخستنخست ... 9101112131415161718192021222324252627282969119 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Member sare2010 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فیزیک

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

نقل قول نوشته اصلی توسط susis نمایش پست ها
    بنابراین میشه پول لیسانس نقدی داد و پول ارشد پیجوند!!! بله خیلی! به حساب من حدود 1400 تومن به نفع آدم میشه!!! خیلی ممنون از راهنماییتون
    سلام
    ببخشيد
    اون بخشنامه واسه ي كار در حين تحصيل كارشناسي نيست؟
    ميشه با داشتن كار در دوره كارشناسي هم مدرك رو آزاد كرد؟

پیش فرض مشکل صندوق رفاه

با سلام

توی نامه پذیرش من، ( Regular هست و نه Conditional یا Provisional ) گفته باید Deficiency هایی رو برآورده کنی. یکی اش اینه که: official final transcript + degree confirmation بمحض ورود به International Admission Office بدم.
    حالا من می خوام از این تسهیلات متتقاضیان تحصیلات خارج کشور استفاده کنم، یعنی تعهدم را به تعویق بیندازم، با این روش می تونم official final transcript را بگیرم، ولی من نمی خوام با صندوق رفاه تسویه کنم (حسابم سنگینه اصلا زورم نمیرسه فعلا).

گواهی موقت هم که ارزش ترجمه نداره، از طرفی صندوق رفاه به دانشجویان داخل، این امتیاز رو میده که اگه قبول شدند برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر، پرداخت قسطها شونو رو به بعد از فارغ التحصیلی موکول کنه. خوب ماهم که می خواهیم ادامه تحصیل بدیم، تازه از تسهیلات دولت و ملت هم که نمی خوایم استفاده کنیم، برای ما اینکار رو نمی کنند؟ نمیشه سفته ای چکی ضمانتی چیزی بذاریم تا وقتی برگشتیم قسطهاشو بدیم؟

Thanks in advance
    ویرایش توسط snowman : March 3rd, 2010 در ساعت 11:45 AM
    بدین وسیله از تمامی مدیران، دوستان و همکاران فروم تقدیر و تشکر می نماییم، دست مریزاد.

رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    همونطور که تو آیین نامه اومده کار حین تحصیل برای دوره های کاردانی، کارشناسی و ارشد بلامانع هست. فقط برای دکترا اشتغال حین تحصیل تخلف می باشد.
    ما سعی کردیم مسائل رو تو ویکی به همراه اصل آیین نامه ها منعکس کنیم:
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...8C%D9%84%DB%8C
    لذا دوستان عزیز لطفا با نظراتتون در هر چه پربارتر کردن ویکی کمک کنید.
    موفق باشید
    خرید ریزنمرات از طریق کار که کاری به سربازی نداره.داره؟

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط sare2010 نمایش پست ها
    خرید ریزنمرات از طریق کار که کاری به سربازی نداره.داره؟
    ببینید شما حین تحصیل و یا بعد از فارغ التحصیلی می تونید ریزنمراتتون رو بخرید. در این میان ممکنه سابقه کار هم داشته باشید که می تونید از اون هم برای تخفیف استفاده کنید. فقط دقت کنید که شما این کار را تا زمانی می تونید بکنید که از خدمت سربازی غیبت نداشته باشید. به عبارت دیگه شما حین تحصیل که معافیت تحصیلی داری و هیچ مشکلی نیست ولی بعد از فارغ التحصیلی باید تا شش ماه که فرصت دارید خودتون رو آماده به خدمت معرفی کنید، ریزنمراتتون رو آزاد کنید.
    موفق باشید

Senior Member i_karimi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Construction Management and Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط susis نمایش پست ها
    با سلام! من تمامی 21 صفحه ی فروم رو مطالعه کردم، با توجه به بازه ی زمانی 2.5 ساله از ابتدا تا انتهای فروم، چندتا سوال دارم:

1) بچه ها گفتن که برای آرادسازی مدرک، کار همزمان با درس در دوره ی ارشد رو نمیپذیرند. در این بخش نامه که جدید هم هست گفته که کار همزمان با درس بلامانع و پذیرفته است. کسی اطلاعات دقیقتری داره؟

2) راجع به تخفیف برای ترم هایی که معدل بالا 17 بوده گفته شد، ولی من بخش نامشو پیدا نکردم، کسی در این مورد جزئیاتشو میدونه؟ یا کسی اخیرا این تخفیفو گرفته؟

3) من با توجه به امکان بنیاد نخبگان همزمان با دوره ی ارشد مشغول گذروندن سربازیم هم هستم و همزمان در یک شرکت هم پاره وقت کار میکنم، در محاسبه ی سابقه کار نمیشه یجوری از هردوی اینها استفاده کرد؟! با وجود اینکه همزمان هستند؟

اگه با ذکر شماره به سوالات پاسخ بدید ممنون میشم.
    1- من آخر سال 87 مدرکم رو خریدم ولی بیمه رو برای اینکه با ارشدم همراه بود نپذیرفتن. اگه قانون جدیدی بعد از این تاریخ اومده باشه من اطلاع ندارم
    Why So SeRiouS ??? ----------------------------(I cannot answer private msg)-------------- iM@n

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

نقل قول نوشته اصلی توسط i_karimi نمایش پست ها
    1- من آخر سال 87 مدرکم رو خریدم ولی بیمه رو برای اینکه با ارشدم همراه بود نپذیرفتن. اگه قانون جدیدی بعد از این تاریخ اومده باشه من اطلاع ندارم
    الان هم سابقه کار حین تحصیل رو قبول می کنن و هم دوره سربازی رو هم برات در نظر می گیرن. قوانین با بخشنامه های مربوطه تو "ویکی" نوشته شده:
    موفق باشید

رشته و دانشگاه
    فیزیک

نقل قول نوشته اصلی توسط sjjpo2002 نمایش پست ها
    الان هم سابقه کار حین تحصیل رو قبول می کنن و هم دوره سربازی رو هم برات در نظر می گیرن. قوانین با بخشنامه های مربوطه تو "ویکی" نوشته شده:
    موفق باشید

البته همتون در اشتباهید. اون بخشنامه جدید:

سابقه کار حین تحصیل در مقطع بالاتر

رو قبول میکنه نه هر وقت دیگه ای رو!
    ویرایش توسط h.behrouz : March 4th, 2010 در ساعت 10:20 PM دلیل: فونت نامناسب

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

کار همزمان با تحصیل برای کلیه مقاطع غیر از دکترا منع قانونی ندارد ولی موقع محاسبه سوابق کاری فقط سابقه کار همزمان با دوره کارشناسی ارشد قابل قبول هست. دوره خدمت سربازی هم برای آزادسازی مدرک هر مقطعی می تواند بکار رود.

رشته و دانشگاه
    فیزیک

سلام

برای گرفتن ریز نمرات و یا همون خرید تعهد خدمت یه راه دیگه هم هست:

سپردن تعهد 5 میلیون تومانی به اداره دانش آموختگان خارج.

آیا کسی تا حالا از این امکان استفاده کرده و یا میدونه چه شکلیه؟

بای

Junior Member

تا جايي كه من مي‌دونم كارهاي اداره بورس وزارت علوم (و البته بخش‌هاي ديگه‌اش) هيچ ارتباطي به كارهاي دانشگاه نداره، يعني مثلا اينطوري نيست كه شما براي دريافت ريزنمرات از طريق وزارت علوم بخواهيد كاري انجام بديد، اونجا فقط مي‌تونيد مدارك دانشگاه رو تاييد كنيد كه براي ترجمه استفاده كنيد. يعني قبل از داشتن مدارك، وزارت علوم كاري براي شما انجام نمي‌ده.

وثيقه‌اي كه وزارت علوم مي‌گيره براي اينكه كه مطمئن بشه شما برمي‌گرديد و اون تعهد تحصيل رايگان را انجام مي‌ديد. البته اگر قرار باشه كمك هزينه‌اي (براي كنفرانس يا سفر علمي و از اين‌چيزا) به شما بدند، باز اين وثيقه رو مي‌گيرند كه تا جايي كه من مي‌دونم مبلغش بيشتر از 5 ميليونه.

شما اگر بخواهيد مداركتون رو آزاد كنيد بايد با قوانين دانشگاه‌تون كنار بياييد.
    نقل قول نوشته اصلی توسط sare2010 نمایش پست ها
    سلام

برای گرفتن ریز نمرات و یا همون خرید تعهد خدمت یه راه دیگه هم هست:

سپردن تعهد 5 میلیون تومانی به اداره دانش آموختگان خارج.

آیا کسی تا حالا از این امکان استفاده کرده و یا میدونه چه شکلیه؟

بای

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)