صفحه 3 از 417 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

دوستان درست مي‌گن اين قانون اگه تصويب هم بشه عطف به ما سبق نمي‌شه.

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

منم اين خبر رو از چند تا از نزديكانم شنيدم. ظاهراً تو اخبار تلوزيون هم اعلام كردن. لطفاً اگه كسي بيشتر مي دونه بگه كه اگه يكي فارغ التحصيل هست ولي هنوز مدركشو نخريده، واسه اونم اعمال ميشه اين قانون يا نه.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

خرید هر ترم مطابق همون قانونی هست که تو اون ترم و تو اون سال وجود داشته. 20 سال دیگه هم برید بخرید. به قیمت زمان تحصیلتوت حساب می کنند.

با این مورد که ورودی هر سال تا انتهای دوران تحصیلش با همون تعرفه محاسبه میشه شدیداً مخالفم... نمونه زنده و بارزش خود من... که ورودی 77 بودم و از یه جایی به بعد قیمت تغییر کرد، تا اون ترم رو با قیمت قبلی و از او ترم به بعد رو با قیمت جدید محاسبه کردن... به هر حال، هر زمان که تصویب بشه، محاسبه قیمت تا قبل از اون با قیمت سابق و بعد از اون با قیمت جدید خواهد بود
    [/quote]

دوست عزیز با احترام باید بگم چون در حین تحصیل بودید این اتفاق افتاده ولی اگه فارق التحصیل شده بودید با همون قیمت قبلی حساب می شد.

ApplyAbroad Veteran

با این مورد که ورودی هر سال تا انتهای دوران تحصیلش با همون تعرفه محاسبه میشه شدیداً مخالفم... نمونه زنده و بارزش خود من... که ورودی 77 بودم و از یه جایی به بعد قیمت تغییر کرد، تا اون ترم رو با قیمت قبلی و از او ترم به بعد رو با قیمت جدید محاسبه کردن... به هر حال، هر زمان که تصویب بشه، محاسبه قیمت تا قبل از اون با قیمت سابق و بعد از اون با قیمت جدید خواهد بود
    دوست عزیز با احترام باید بگم چون در حین تحصیل بودید این اتفاق افتاده ولی اگه فارق التحصیل شده بودید با همون قیمت قبلی حساب می شد
    نخیر! من وقتی فارغ التحصیل شدم مدرک رو خریدم و همین اتفاق برای من افتاد.:" هر زمان که تصویب بشه، محاسبه قیمت تا قبل از اون با قیمت سابق و بعد از اون با قیمت جدید خواهد بود"
    بدون مرز و محدوده / وطن یعنی همه دنیا...

قيمت خريد مدرک به سال تحصيل ارتباط داره و نه زمان حال.

اگر هم گرون بشه براي اونايي که دانشجو هستن گرون شده، نه اونايي که فارغ التحصيل شدن
    ...Spend each moment perfecting the next, not correcting the last

[quote=Roya82 ]

نخیر! من وقتی فارغ التحصیل شدم مدرک رو خریدم و همین اتفاق برای من افتاد.:" هر زمان که تصویب بشه، محاسبه قیمت تا قبل از اون با قیمت سابق و بعد از اون با قیمت جدید خواهد بود"

درسته و حرف منم همین بود دیگه!!!

دوستان درست می گن.
    منم با 4 سال تاخیر مدرکم رو آزاد کردم ولی به قیمت همون موقع محاسبه کردن نه به قیمت جدید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Tsukuba-Japan

نقل قول نوشته اصلی توسط aftab
    ببین اولا دارلترجمه ها فقط مدرک رسمی رو ترجمه میکنن یعنی میری مدرکتو میخری(مال من BSشد240000تومن وMs شد نهصد و خورده ای)
    Really! من مجبور شدم برای آزاد کردن مدرک B.Sc اگه اشتباه نکنم حدود 570000 تومان بدم.
    من در مقطع لیسانس ورودی 80 بودم و در 84 فارغ التحصیل شدم. میشه بگین شما ورودی چه سالی بودین؟ آخه تو سالهای اخیر هزینه آزاد کردن مدرک 3 برابر شده.
    فراموش شدگان، فراموش کنندگان را فراموش نمی کنند.....

195
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط mysm
    تعهد خدمت هم یعنی دو برابر طول تحصیلت باید تو ایران کار کنی
    تعهد خدمت یعنی طول دوران تحصیل ضرب در منطقه آموزشی که شما از اوون در دانشگاه قبول شدید! حالا اگه شما از سهمیه منطقه دو در کنکور قبول شده باشید میشه دو برابر و برای منطقه یک همون یک برابره!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)