صفحه 306 از 417 نخستنخست ... 206256296297298299300301302303304305306307308309310311312313314315316356406 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,051 تا 3,060 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

سلام،
    من چند روز پیش رفتم دانشگاه علم و صنعت برای آزاد کردن مدرک کارشناسیم از طریق عدم کاریابی، آقاهه گفت قانونش شده یه سال بیکار باشی، اما زنگ زدم اداره دانش آموختگان دانشگاه امیرکبیر اونجا گفتن همون شش ماهه، کدومش درسته؟ شما چیزی در مورد تغییر قانونش شنیدین؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UNSW-Computer Science

نقل قول نوشته اصلی توسط mirala نمایش پست ها
    سلام،
    من چند روز پیش رفتم دانشگاه علم و صنعت برای آزاد کردن مدرک کارشناسیم از طریق عدم کاریابی، آقاهه گفت قانونش شده یه سال بیکار باشی، اما زنگ زدم اداره دانش آموختگان دانشگاه امیرکبیر اونجا گفتن همون شش ماهه، کدومش درسته؟ شما چیزی در مورد تغییر قانونش شنیدین؟
    من چند ماه قبل آزاد کردم علم و صنعت. ۶ ماه بیکاری و یک سال از سربازیم میگذشت

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی شیمی-تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط mirala نمایش پست ها
    سلام،
    من فک میکنم همون 6 ماه باشه. تو خود اداره کاریابی چیزی نگفتن در این مورد؟

Junior Member

سلام. من 2.5 سال تعهد خدمت دارم برای ارشد. 9 ماه سابقه بیمه دارم اما قرار داد کاریم در حال اتمامه و نمی خوام تمدیدش کنم . با توجه به سابقه بیمه ای که رد شده اگه شش ماه بعد قرار داد واسه آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی اقدام کنم میشه؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط sepidehnm نمایش پست ها
    سلام. من 2.5 سال تعهد خدمت دارم برای ارشد. 9 ماه سابقه بیمه دارم اما قرار داد کاریم در حال اتمامه و نمی خوام تمدیدش کنم . با توجه به سابقه بیمه ای که رد شده اگه شش ماه بعد قرار داد واسه آزادسازی مدرک از طریق عدم کاریابی اقدام کنم میشه؟
    سلام

قاعدتا خیر، اگه اداره کار یا دانشگاه متوجه سابقه کار شما بشن کار شما رو انجام نمیدن و نمیتونید مدرکتون رو از طریق عدم کاریابی آزاد کنید.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fibbikalfild نمایش پست ها
    من فک میکنم همون 6 ماه باشه. تو خود اداره کاریابی چیزی نگفتن در این مورد؟
    نه، اونا شش ماه رو تایید کردن، فک‌کنم مشکلی نباشه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد برق- UT

سلام دوستان

اگر برای سربازی بشه از دانشگاه امریه گرفت، اون جزو خدمت حساب میشه که بعد از اون بشه مدرکو آزاد کرد؟
    در اون صورت اول باید مدرک کارشناسی آزاد بشه بعدش برم سراغ امریه و بعد سراغ آزاد کردن ارشد؟
    میشه لطفا راهنماییم کنید

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط hamed52 نمایش پست ها
    سلام دوستان

اگر برای سربازی بشه از دانشگاه امریه گرفت، اون جزو خدمت حساب میشه که بعد از اون بشه مدرکو آزاد کرد؟
    در اون صورت اول باید مدرک کارشناسی آزاد بشه بعدش برم سراغ امریه و بعد سراغ آزاد کردن ارشد؟
    میشه لطفا راهنماییم کنید
    سلام

شما به هر صورتی که خدمت رو بگذرونید با استفاده از سابقه ش میتونید از هزسنه آزادسازی مدرک کم کنید.
    در مورد سوال دوم: آره، اگه بخواید مدرک ارشد رو با سابقه خدمتتون (همون امریه) آزاد کنین قبل از آغاز به کار باید مدرک کارشناسی رو با پول آزاد کنید و بعد از پایان خدمتتون، با استفاده از سابقه خدمت (امریه) مدرک ارشدتون آزاد میشه.
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد تبدیل انرژی دانشگاه تهران

با سلام

دو تا سوال داشتم و ممنون میشم اگه پاسخ بدین 1.آیا میشه در حین سربازی مدرک لیسانسو آزاد کرد و بعد از اتمام سربازی مدرک فوق لیسانسو با بیمه رد شده در دوران سربازی آزاد کرد ؟؟؟

2. اگه از وزارت دفاع پروژه کسری خدمت بگیریم و و اصلن سربازی نریم بازم دو سال بیمه واسمون رد میشه؟ و اگه میشه لطفا راهنماییم کنید که از کجا باید واسه گرفتن پروژه کسری خدمت اقدام کنم و اصلن در حین تحصیل امکانش وجود داره ؟؟؟؟

Junior Member

سلام، دوستان من برای ترم پاییز 2016 قصد اپلای برای کانادا دارم، برای آزاد کردن مدرک تحصیلی از طریق کاریابی اقدام کردم که 12 اردیبهشت 95 یک سال از پایان خدمت و شش ماه از درخواست کارم میگذره، حالا به نظرتون اگه 12 اردیبهشت نامه مورد نظر رو از کاریابی بگیرم زمان کافی برای آزاد کردن مدارک لیسانس و ارشد و بعد اقدام برای ویزا رو خواهم داشت یا نه؟ مثلا اگه قبل از 12 اردیبهشت مدرک لیسانس رو بخرم چقدر به لحاظ زمانی تاثیر داره؟ (لیسانس خواجه نصیر، ارشد شریف).

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)