صفحه 349 از 417 نخستنخست ... 249299339340341342343344345346347348349350351352353354355356357358359399 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,481 تا 3,490 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان
    من می خواستم بدونم هزینه آزاد سازی مدرک برای ورودی 85 کارشناسی و 89 ارشد حدودا چقدر است؟
    آیا امکان داره یکی رو بخری و دیگری رو با سابقه کار آزاد کنی؟
    حدودا چقدر طول میکشه؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

ببخشید میپرسم دوباره من 4 سال تو یه شرکتی کار کردم اما بیمه برام رد نشده میتونه به عنوان سابغه کار برام حساب بشه برای آزاد کردن مدرک کارشناسی؟
    تعرفه های جدید نیومده برای آزاد کردن مدرک؟ من سایت وزارت بهداشت رو چک کردم چیزی نداشت.

Junior Member

سلام،

مدت یک ماه برای صدور نامه لغو تعهد زیاد است. این نامه معمولا در صورت درخواست ازاد سازی مدرک پس از بررسی و محاسبه ی هزینه آموزش رایگان توسط آموزش دانشگاه برای شما صادر شده که شاید درکمتر از یک ساعت انجام شود.
    سلام دوستان.
    بنده ارشد روزانه یکی از شهرستان ها بودم و یکی از دوستانم از مسوول فارغ التحصیلان تو دانشگاه پرسیده که پروسه لغو تعهد چقدر زمان میبره و گفتن حدود 1 ماه زمان میبره که لغو تعهد رو دانشگاه (و یا احتمالا وزارت علوم) انجام بده (حالا میخواد شما پول واریز کرده باشی یا سابقه کار داشته باشی یا از هر طریق دیگه، ظاهرا زمانش به نوع آزاد کردن ربطی نداره!). حالا سوالاتی که پیش میاد اینه:
    1- راهی نداره که 1 ماه زمان نبره؟! مثلا اگه نامه ای هست باید به وزارت علوم بزنن خودمون دستی ازشون بگیریم ببریم تهران زودتر کارمون راه بیوفته؟
    2- تا پروسه لغو تعهد تکمیل نشده باشه به ما ریزنمره هم نمیدن؟ منظورم اینه که دانشگاه دیده ما برای لغو تعهد اقدام کردیم و آزاد شده ولی نمیدونم این زمان 1 ماهه دیگه چیه آخه، یعنی باید 1 ماه صبر کنم و بعد زیرنمرات هم بگیرم؟
    3- تا اونجایی که شنیدم داخل دانشنامه نوشته این مدرک x ماه تعهد آموزش رایگان داره. حالا ما اگه با کارت پایان خدمت بریم این دانشنامه رو به ما تحویل میدن ولی اینکه این جمله رو تو متنش نوشته باعث میشه که نشه این مدرک رو ترجمه رسمی کرد، درسته؟ چون فکر نکنم وزارت علوم چنین مدرکی رو برای ترجمه تایید کنه. حالا وقتی ما این آموزش رایگان رو انجام میدیم یک مدرک جدید برای ما صادر میشه که دیگه این جمله داخلش نیست؟ یا اینکه راه دیگه داره؟ یعنی اینکه دانشگاه گفته 1 ماه زمان میبره تا پروسه لغو تعهد انجام بشه به خاطر تعویض دانشنامه هست؟!
    با تشکر

Junior Member SpecialALIREZA آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس عمران - دانشگاه شریف

سلام

من همزمان با تحصیل در مقطع ارشد، جایی در شرکت مرتبط با رشته م کار میکنم و بیمه هم برام 1 ساله که رد میشه
    تا فارغ التحصیلی و موقع اپلای و آزاد کردن مدرک سابقه کارم میشه 2 سال
    این توی هزینه ی آزاد کردن مدرک تاثیری داره؟
    چون من با مدرک لیسانسم سرکار رفتم (وقتی دانشجوی ارشد هستم) این تاثیرش فقط روی هزینه ی مدرک لیسانسه یا میشه از فوق کم بشه؟ چون فوقم هزینه ش خیلی بیشتره قطعا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SpecialALIREZA نمایش پست ها
    سلام

من همزمان با تحصیل در مقطع ارشد، جایی در شرکت مرتبط با رشته م کار میکنم و بیمه هم برام 1 ساله که رد میشه
    تا فارغ التحصیلی و موقع اپلای و آزاد کردن مدرک سابقه کارم میشه 2 سال
    این توی هزینه ی آزاد کردن مدرک تاثیری داره؟
    چون من با مدرک لیسانسم سرکار رفتم (وقتی دانشجوی ارشد هستم) این تاثیرش فقط روی هزینه ی مدرک لیسانسه یا میشه از فوق کم بشه؟ چون فوقم هزینه ش خیلی بیشتره قطعا
    سلام
    سابقه كار شما فقط براي ليسانس محسوب ميشه البته اون مقدار از سابقه كار كه بعد از تاريخ فارغ التحصيلي مدرك كارشناسي باشه،براي ارشد هم سابقه كار حساب نميشه چون شما هنوز فارغ التحصيل نشدي و مدرك ارشد نگرفتي،ب طور كلي سابقه كار بعد از تاريخ فارغ التحصيلي هر مقطع محسوب ميشه

Junior Member

سلام اگه مدرک پایینتر رو با ارائه سابقه کار آزاد کنیم مدرک بالاتر رو میشه از طریق عدم کاریابی آزاد کرد؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram2015 نمایش پست ها
    سلام اگه مدرک پایینتر رو با ارائه سابقه کار آزاد کنیم مدرک بالاتر رو میشه از طریق عدم کاریابی آزاد کرد؟
    فكر ميكنم روندش اينجوري باشه كه مدرك پايينتر رو ميتونين با سابقه كار آزاد كنين،ولي براي مدرك بالاتر بايد در يه موسسه كاريابي ثبت نام كنين البته بايد موقع ثبت نام در كار يابي بايد شاغل نباشي يا اگر هم جايي شاغل هستي نبايد بيمه برات رد كنن،چون اگه برات بيمه رد كنن و شما هم تويه كاريابي ثبت نام كرده باشي بخاطر همين سابقه بيمه در مدت شيش ماه بعد از ثبت نام در كاريابي،به مشكل بر ميخوري،چون اداره كار شما رو به خاطر بيمه اي كه تو اين ٦ ماه برات رد شده به عنوان شاغل ميشناسه نه بيكار.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط M3HDI2012 نمایش پست ها
    فكر ميكنم روندش اينجوري باشه كه مدرك پايينتر رو ميتونين با سابقه كار آزاد كنين،ولي براي مدرك بالاتر بايد در يه موسسه كاريابي ثبت نام كنين البته بايد موقع ثبت نام در كار يابي بايد شاغل نباشي يا اگر هم جايي شاغل هستي نبايد بيمه برات رد كنن،چون اگه برات بيمه رد كنن و شما هم تويه كاريابي ثبت نام كرده باشي بخاطر همين سابقه بيمه در مدت شيش ماه بعد از ثبت نام در كاريابي،به مشكل بر ميخوري،چون اداره كار شما رو به خاطر بيمه اي كه تو اين ٦ ماه برات رد شده به عنوان شاغل ميشناسه نه بيكار.
    دوستان پس میشه؟؟
    آره میدونم که تو این 6 ماهی که کاریابی ثبت نام میکنی واست بیمه نباید رد شه.
    ضمنا باید بگم سابقه کار من (شامل خدمت سربازی و کار در یک شرکت) بعد از دوره ارشد بوده.
    واسه سابقه کار لزومی به ارائه بیمه که نیستش درسته؟
    یه سوال دیگه اینکه کار بدون بیمه در حین تحصیل هم هم جزو سابقه کار محسوب میشه؟ مثلا دوره ارشد کار کرده باشیم، سابقش رو واسه کارشناسی منظور کنند. میشه؟
    ویرایش توسط Bahram2015 : October 3rd, 2016 در ساعت 02:49 PM

ApplyAbroad Veteran
    Fairymaid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Bahram2015 نمایش پست ها

دوستان پس میشه؟؟
    آره میدونم که تو این 6 ماهی که کاریابی ثبت نام میکنی واست بیمه نباید رد شه.
    ضمنا باید بگم سابقه کار من (شامل خدمت سربازی و کار در یک شرکت) بعد از دوره ارشد بوده.
    واسه سابقه کار لزومی به ارائه بیمه که نیستش درسته؟
    یه سوال دیگه اینکه کار بدون بیمه در حین تحصیل هم هم جزو سابقه کار محسوب میشه؟ مثلا دوره ارشد کار کرده باشیم، سابقش رو واسه کارشناسی منظور کنند. میشه؟
    سلام،

کاربر گرامی برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه به تاپیک کاریابی مراجعه کنید. پست اول تاپیک را حتما مطالعه فرمایید.

موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Fairymaid نمایش پست ها
    سلام،

کاربر گرامی برای دریافت اطلاعات کامل در این زمینه به تاپیک کاریابی مراجعه کنید. پست اول تاپیک را حتما مطالعه فرمایید.

موفق باشید.
    ممنون چشم
    فقط نگفتین:
    واسه سابقه کار، لزومی به ارائه بیمه هست؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)