صفحه 35 از 417 نخستنخست ... 25262728293031323334353637383940414243444585135 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 341 تا 350 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط ab12ab نمایش پست ها
    می خواستم بپرسم صدور دانش نامه از زمانی که شما لغو تعهد می کنید چقدر طول می کشه؟
    بستگی به دانشگاه داره از یه روز تا یکی، دو ماه !

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

سلام.
    دوستان من ورودی 87 روزانه کارشناسی دانشگاه سراسری هستم (رشته مهندسی) و ایشالا دو ترم دیگه فارغ التحصیل ام. می خواستم ببینم اگه بخوام ارشد رو ایران بخونم و واسه PhD اپلای کنم، چقدر بابت مدرک باید بدم؟ اگه از کارشناسی برم چی؟ (قیمت های حدودی)
    بعد اگه ارشد شبانه بخونم باز هم باید هزینه مدرک بدم؟
    ممنون

Member QUPHAS آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PHYSICS

نقل قول نوشته اصلی توسط redevil6990 نمایش پست ها
    سلام.
    دوستان من ورودی 87 روزانه کارشناسی دانشگاه سراسری هستم (رشته مهندسی) و ایشالا دو ترم دیگه فارغ التحصیل ام. می خواستم ببینم اگه بخوام ارشد رو ایران بخونم و واسه PhD اپلای کنم، چقدر بابت مدرک باید بدم؟ اگه از کارشناسی برم چی؟ (قیمت های حدودی)
    بعد اگه ارشد شبانه بخونم باز هم باید هزینه مدرک بدم؟
    ممنون
    سهمیه کنکورتون منطقه یک باشه کارشناسی نزدیکه میلیون 1.2، ارشدتون بالای 7میلیون جدیدا تورم هم در نظر میگیرن! شبانه خرید مدرک نمی خواد(ارزونتر از روزانست!)

نقل قول نوشته اصلی توسط QUPHAS نمایش پست ها
    سهمیه کنکورتون منطقه یک باشه کارشناسی نزدیکه میلیون 1.2، ارشدتون بالای 7میلیون جدیدا تورم هم در نظر میگیرن! شبانه خرید مدرک نمی خواد(ارزونتر از روزانست!)
    ممنون . سهمیه منطقه 2 ام با این حساب کلا بعد از ارشد چند واسه مدارک باید بدم؟

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط redevil6990 نمایش پست ها
    ممنون . سهمیه منطقه 2 ام با این حساب کلا بعد از ارشد چند واسه مدارک باید بدم؟
    باید مبلغی رو که دوستمون گفتن( که فکر کنم یه کوچولو زیاد گفتن) دوبرابر کنید!!!
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کشاورزی

من که رفتم کاریابی گفت شش ماه دیگه بیا مدرکتو آزاد کن تازه قبلا که کامپیوتری نبوده همون روز میرفتی آزاد میکردن

Junior Member

با سلام و عرض تبریک سال نو خدمت همه دوستان
    وضعیت من کمی پیچیده است و با شرایط زیر قصد آزادسازی مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشدم را دارم. لذا ممنون میشم به من کمک کنید. چجوری مبلغ به حداقل می رسه؟
    کارشناسی: ورودی 83 تا 87 - 8 ترم، شاگرد اول هم بوده ام.
    کارشناسی ارشد: ورودی 87 تا 90 - 6 ترم، ترم 5 و 6 فقط پایان نامه داشتم و برای ترم 6 هم شهریه دادم به مبلغ 300000 تومان.
    در طول دوره کارشناسی ارشد، 2 سال سابقه کار همراه با بیمه دارم.
    جزء نخبگان بنیاد ملی نخبگان هستم.
    در طول دوره کارشناسی ارشد، سربازی خود را نیز به صورت نخبگان انجام دادم و کارت پایان خدمت دریافت کردم.
    نامه گواهی به اشتغال بدون سابقه بیمه هم هرچقدر بخوام می تونم بگیرم.
    ویرایش توسط momeniiman : March 29th, 2012 در ساعت 01:19 PM

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط momeniiman نمایش پست ها
    با سلام و عرض تبریک سال نو خدمت همه دوستان
    وضعیت من کمی پیچیده است و با شرایط زیر قصد آزادسازی مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشدم را دارم. لذا ممنون میشم به من کمک کنید. چجوری مبلغ به حداقل می رسه؟
    کارشناسی: ورودی 83 تا 87 - 8 ترم، شاگرد اول هم بوده ام.
    کارشناسی ارشد: ورودی 87 تا 90 - 6 ترم، ترم 5 و 6 فقط پایان نامه داشتم و برای ترم 6 هم شهریه دادم به مبلغ 300000 تومان.
    در طول دوره کارشناسی ارشد، 2 سال سابقه کار همراه با بیمه دارم.
    جزء نخبگان بنیاد ملی نخبگان هستم.
    در طول دوره کارشناسی ارشد، سربازی خود را نیز به صورت نخبگان انجام دادم و کارت پایان خدمت دریافت کردم.
    نامه گواهی به اشتغال بدون سابقه بیمه هم هرچقدر بخوام می تونم بگیرم.
    سلام، متاسفانه در خرید مدرک از هیپکدام از امتیازاتتون، جز سابقه کار نمیتونید استفاده کنید، با توجه به اینکه سابقه کارتون برای آزادسازی لیسانستون استفاده میشه، و ورودی 83 بودین، مبلغ کمی برای خرید لیسانس میپردازین،البته این در صورتیه که سابقه کارتون همزمان با تحصیل نباشه

چون الان دیگه سابقه کار، همزمان با تحصیل در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد قبول نیست ، اما ( شاید ) دانشگاهتون قبول کنه

برای ارشد هم،برای ورودی 87 در رشته های مختلف قیمت آزادسازی هر ترم حدود 300000 تا 400000 میشه
    در مورد بنیاد علمی نخبگان هم اطلاعی ندارم که تاثیری در کم شدن هزینه داره یا نه، این مورد رو حتما از خودشون بپرسین

تنها راه کم کردن هزینه خرید مدرک، ارائه سابقه کاره، اونهم بعد از فارغ التحصیلی
    اگه بتونید برای فاصله زمانی بین اتمام کارشناسی و شروع ارشد، سابقه کار ببرید، حتما قبول میکنند

تازگیها و برای ورودیهای 89 به بعد، تسهیلاتی هست برای کسایی که مدرکشون رو بلافاطله بعد از فارغ التحصیلی میخرن، یا شاگرد اول ورودی هستن ، اما فکر نکنم این مورد برای شما قابل اجرا باشه

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post572221
    ویرایش توسط aida_11041 : March 29th, 2012 در ساعت 04:41 PM
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    سلام، متاسفانه در خرید مدرک از هیپکدام از امتیازاتتون، جز سابقه کار نمیتونید استفاده کنید، با توجه به اینکه سابقه کارتون برای آزادسازی لیسانستون استفاده میشه، و ورودی 83 بودین، مبلغ کمی برای خرید لیسانس میپردازین،البته این در صورتیه که سابقه کارتون همزمان با تحصیل نباشه

چون الان دیگه سابقه کار، همزمان با تحصیل در دوره کارشناسی و کارشناسی ارشد قبول نیست ، اما ( شاید ) دانشگاهتون قبول کنه

برای ارشد هم،برای ورودی 87 در رشته های مختلف قیمت آزادسازی هر ترم حدود 300000 تا 400000 میشه
    در مورد بنیاد علمی نخبگان هم اطلاعی ندارم که تاثیری در کم شدن هزینه داره یا نه، این مورد رو حتما از خودشون بپرسین

تنها راه کم کردن هزینه خرید مدرک، ارائه سابقه کاره، اونهم بعد از فارغ التحصیلی
    اگه بتونید برای فاصله زمانی بین اتمام کارشناسی و شروع ارشد، سابقه کار ببرید، حتما قبول میکنند

تازگیها و برای ورودیهای 89 به بعد، تسهیلاتی هست برای کسایی که مدرکشون رو بلافاطله بعد از فارغ التحصیلی میخرن، یا شاگرد اول ورودی هستن ، اما فکر نکنم این مورد برای شما قابل اجرا باشه

http://www.applyabroad.org/forum/sho...l=1#post572221
    ممنون بابت جوابتون. یعنی خدمت سربازی از سنواتم کم نمی شه؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط momeniiman نمایش پست ها
    ممنون بابت جوابتون. یعنی خدمت سربازی از سنواتم کم نمی شه؟
    نه. سابقتون فقط وقتی به درد می‌خوره که یا در ستون تموم شده باشه یا اینکه مثلا ارشد و شبانه بوده باشید و از کاری که در زمان ارشد انجام دادید برای آزاد کردن کارشناسی که روزانه بودید، استفاده کنید. در ضمن نیاز به سابقه بیمه و ... هم نیست. یه نامه با مهر و سربرگ کفایت می کنه.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)