صفحه 351 از 417 نخستنخست ... 251301341342343344345346347348349350351352353354355356357358359360361401 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,501 تا 3,510 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member Rodriquez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

با سلام خدمت دوستان
    اگر اشتغال حین تحصیل باشه و بیمه هم براش رد بشه ولی حین اشتغال، وضعیت نظام وظیفه "معافیت تحصیلی" باشه (یعنی طرف هنوز سربازی نرفته باشه)، این سابقه کار در هزینه آزادسازی مدارک تاثیر داره یا اینکه سابقه کار صرفا با داشتن کارت پایان خدمت به حساب میاد؟
    ممنون

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

من هم سوال مشابهی دارم
    برای خرید مدرک ارشد چقدر باید هزینه کنیم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Rodriquez نمایش پست ها
    با سلام خدمت دوستان
    اگر اشتغال حین تحصیل باشه و بیمه هم براش رد بشه ولی حین اشتغال، وضعیت نظام وظیفه "معافیت تحصیلی" باشه (یعنی طرف هنوز سربازی نرفته باشه)، این سابقه کار در هزینه آزادسازی مدارک تاثیر داره یا اینکه سابقه کار صرفا با داشتن کارت پایان خدمت به حساب میاد؟
    ممنون
    سابقه بیمه حین تحصیل در مقطه روزانه هیچ ارزشی ندارد

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohammad_Amir نمایش پست ها
    من هم سوال مشابهی دارم
    برای خرید مدرک ارشد چقدر باید هزینه کنیم؟
    این سوال کاملا وابسته به ترم ورود به دانشگاه، تعداد واحد گذارنده و ... است و اساسا باید بجای اینترنت از مسئول آموزش دانشگاهتان بپرسید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hamidjjapply نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من ورودی 86 کارشناسی بو علی سینا بودم، حالا می خوام از طریق خرید تعهد مدرکمو آزاد کنم. سربازی هم رفتم. کارشناسیم 10 ترم طول کشید. حالا هزینه خرید مدرک چقدر میشه؟ و مراحلش چیه؟
    من منطقه 2 بودم، یه چیزایی شنیدم که میشه مثلا گفت من یه رشته پایینتر تو منطقه 1 قبول میشدم و هزینه کمتری داد، اگه کسی اطلاع داره ممنون میشم راهنمایی کنه
    حدود 3 تومن برای شما در میاد که سابقه سربازی شما می تونه 500 تومنش رو کم کنه
    شما بجای اینترنت گردی به خودتان یه زحمتی بدید و تا اداره آموزش دانشگاهتان مراجعه نمایید براساس تعداد واحد، ترم، سال ورود، منطقه میزان هزینه آزادسازی را محاسبه می کنند. همچنین قانون تبدیل منطقه 2 به 1 را برای شما توضیح خواهند داد

نقل قول نوشته اصلی توسط eng_ama نمایش پست ها
    سلام.
    من این ماه میتوانم در اداره کاریابی ثبت نام کنم و بعد از 6 ماه مدرکم را آزاد کنم. میخاستم بدونم اگر بخام پول بدم چقدر میشه، خاهشا جواب بدید کل ویکی رو هم نگاه کردم،نبود! چون از هرکی میپرسم نمیدونه!
    کارشناسی 87-رشته عمران-منطقه2-8ترم
    کارشناسی ارشد-عمران-دانشکده محل تحصیل منطقه 3 ولی دانشگاه اصلی منطقه 1 (تو مدرک پردیس درج شده)-4 ترم
    ممنون
    کاملا درسته؛ جواب این سوال در اینترنت و ... نیست. جواب این سوال را مسئول آموزش دانشگاهتان می تواند جواب بدهد
    هزینه کاملا وابسته به سال ورود، تعداد ترم، واحد های گذارنده در هر ترم و منطقه پذیرش هست
    کارشناسیتون حدود 3 تومن باید بشود
    اطلاعات ارشدی که گفتید ناقص است

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_350z نمایش پست ها
    ببخشید در بحث بیمه چند نوع بیمه وجود داره از جمله: اجباری، اختیاری، بازنشستگی، صاحبان حرف و مشاغل آزاد و ... . فرق بین اختیاری و مشاغل آزاد چیه؟ من همین امروز رفته بودم تامین اجتماعی و برای پر کردن سابقه بیمه، بیمه اختیاری برای خودم باز کردم. خواستم بودم با سابقه بیمه اختیاری هم میشه مدرک تحصیلی را آزاد کرد؟ یا اینکه حتما باید اجباری و مشاغل آزاد باشه؟
    فرق بین انواع بیمه را می توانید از مشاور بیمه مستقر در نمایندگی های بیمه به جای اینترنتی بپرسید
    بله میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط behzad_350z نمایش پست ها
    با سلام
    من فارغ التحصیل 87 برای لیسانس و 93 برای مقطع فوق لیسانس هستم. 15 ماه سابقه بیمه تامین اجتماعی پس از فارغ التحصیلی مقطع فوق دارم و 9 ماه هم خدمت سربازی. میخوام مدرک لیسانسم را بخرم و با سابقه بیمه مدرک فوقم را آزاد کنم. آیا 9 ماه سربازی که رفتم با 15 ماه سابقه بیمه جمع زده میشه؟ که در این صورت با 24 ماه سابقه بشه بدون پرداخت هزینه مدرک فوق لیسانس رو آزاد کرد.
    لازم به ذکر است که من کسری خدمت داشتم: 2 ماه جبهه و 10 ماه پروژه کسری. همچنین از 15 ماه سابقه بیمه 7 ماه اجباری و 8 ماه اختیاری هست.
    این 24 ماه سابقه برای آزادسازی مقطع کارشناسی خرج می شود
    و شما باید کل هزینه مقطع ارشد را از جیب خرج کنید

دوستان عزیز؛ در اداره آموزش دانشگاه ها یک بورد اطلاع رسانی وجود دارد و قوانین آزادسازی و محدودیت ها را در آن نوشته شده است. از شما برادرانه می خواهم یک بار به آن نگاه کنید تا چند سال بعد حسرت نخورید: مثلا در مورد این دوستمان که سوال پرسیدند اگر قبلا قانون را خوانده بودند مدرک کارشناسی را به قیمت 1.5 میلیون می خریدند و مدرک ارشد 7.5 میلیونی را رایگان به علت سابقه بیمه و سربازی دریافت می کردند اما الا به علت نبود آگاهی قبلی فقط 700 هزار تومن بابت کارشناسی تخفیف می گیرند و باید 7.5 میلیون برای ارشد بدهند. واقعا خواندن چند صفحه قانون آزادسازی در دوران تحصیل و یا مشاوره با مسئول آموزش چقدر وقت می گرفت که الان حدود 8 میلیون بجای 1.5 میلیون باید بدهید؟؟؟ واقعا چرا؟ دلم به حال ایشان می شوزه که چرا قبلا این سوال را نپرسیده بودند

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک - هوافضا

نقل قول نوشته اصلی توسط ali26393 نمایش پست ها
    حدود 3 تومن برای شما در میاد که سابقه سربازی شما می تونه 500 تومنش رو کم کنه
    شما بجای اینترنت گردی به خودتان یه زحمتی بدید و تا اداره آموزش دانشگاهتان مراجعه نمایید براساس تعداد واحد، ترم، سال ورود، منطقه میزان هزینه آزادسازی را محاسبه می کنند. همچنین قانون تبدیل منطقه 2 به 1 را برای شما توضیح خواهند داد
    ممنون از پاسختون
    من دیگه همدان نیستم که بتونم برم بپرسم، هرچقدر هم تماس می گیرم جواب نمیدن میگن باید حضوری بیای، اگه شما می دونین لطفا توضیح بدین که قانون تبدیل منطقه 2 به 1 چطوره و این سه تومنی که فرمودین در صورت استفاده از این قانون چقدر میشه؟ بسیار ممنون

Junior Member

سلام
    دوستان اگه کسی سابقه بیمه رو برای خرید مدرک تو لیسانس استفاده نکنه و برا ارشد استفاده کنه ممکنه وزارت علوم زمان تایید مدارک بفهمه و مشکل ساز بشه ؟

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    یک سوال دوستان، آیا سابقه کار قبل از سربازی هم حساب هستش؟
    اصلن ربطی داره به سربازی؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ekhordad نمایش پست ها
    سلام
    دوستان اگه کسی سابقه بیمه رو برای خرید مدرک تو لیسانس استفاده نکنه و برا ارشد استفاده کنه ممکنه وزارت علوم زمان تایید مدارک بفهمه و مشکل ساز بشه ؟
    اگر این کار را کردید هیچ مشکلی ندارد
    اما اگر دارید رویا پردازی میکنید که کارشناسی که ارزان تر است را بخرید و ارشد گران را با سابقه آزاد کنید مطمئن باشید موفق نخواهید شد
    دلیل این امر هم متن قانون است که باید یکبار با چشمانتان مطالعه کنید
    نقل قول نوشته اصلی توسط amirreza_pro نمایش پست ها
    با عرض سلام خدمت دوستان عزیز
    یک سوال دوستان، آیا سابقه کار قبل از سربازی هم حساب هستش؟
    اصلن ربطی داره به سربازی؟
    این ها چه سوال های ... هست که به ذهنتان رسیده؟!
    سابقه کار غیر همزمان با تحصیل روزانه ملاک است
    مدت زمان خدمت هم به عنوان سابقه خدمت محاسبه شده و به شما کمک خواهد کرد

دوستان لطفا به جای خلق سوالات ... ابتدا قانون ساده آزاد کردن مدرک را یکبار مطالعه کنید از یک فرد تحصیل کرده بعید است درک حداقلی نداشته باشد

[QUOTE=ali26393;2359088]اگر این کار را کردید هیچ مشکلی ندارد
    اما اگر دارید رویا پردازی میکنید که کارشناسی که ارزان تر است را بخرید و ارشد گران را با سابقه آزاد کنید مطمئن باشید موفق نخواهید شد
    دلیل این امر هم متن قانون است که باید یکبار با چشمانتان مطالعه کنید

سلام. ببخشید من الان دقیقا به همچین مشکلی برخوردم که دانشگاه برای آزاد کردن مدرک فوق لیسانس بم گفته چون برای آزاد کردن لیسانس از سابقه کارت استفاده نکردی برای فوق هم نمیتونی استفاده کنی. این قانون آزاد کردن مدرک رو از کجا میشه پیدا کرد؟ تو سایت وزارت علوم که من چیزی ندیدم

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)