صفحه 355 از 417 نخستنخست ... 255305345346347348349350351352353354355356357358359360361362363364365405 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,541 تا 3,550 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان

امروز رفتم کاریابی مدارکم رو بذارم که 6 ماه بمونه که بعد با عدم کاریابی آزاد کنم که به مشکلی برخوردم و ممنون می شم اگر اطلاعاتی دارید راهنمایی کنید.

گواهی موقت کارشناسی و ارشد رو بردم (دفاع ارشدم شهریور 95 بود). مدرک کارشناسی ارشد رو می دونم که باید بخرم چون تا شهریور 96 زودتر نامهش رو نمیتونم بگیرم

ولی فکر می کردم کارشناسی رو با 6 ماه گذاشتن، یعنی آخر تیر می تونم بگیرم نامش رو و ببرم وزارت کار ولی امروز کاریابی گفت اون هم باید به سالگرد فارغ التحصیلی ارشدت برسی بعدا. یعنی گفت ما یه نامه کلا می دیم برای آخرین مدرکت اونم یه سال بعد از فارغ التحصیلی بعد باهاش برو هر دو رو آزاد کن.

هر چی گفتم بابا من می خوام کارشناسی رو بذارم برای کار گفت نمیشه آخرین مدرک. الان یعنی باید کارشناسی رو هم بخرم؟ از دوستان کسی به این مشکل برخورده؟ همینطوری هست که کاریابی میگه؟

ممنون می شم راهنمایی کنید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

من الان دکتری ام و مدرک لیسانس و ارشدم (از یه جای دانشگاه دیگه دست دانشگاه الانمه). مشکلی با پرداخت پولش ندارم ولی دانشگاه لیسانس و ارشدم می گه اصل دانشنامه موقت و می خواد چه کار کنم؟

Junior Member

سلام
    من ورودي سال 88 كارشناسي ام و ليسانسم پنج سال طول كشيد
    بعد سال 93 ارشد قبول شدم و شهريور 96 فارغ التحصيل ميشم
    يه سوْال داشتم
    چون هزينه آزاد سازي مدرك كارشناسي با توجه به سال ورودي ام حدود 2 ميليون و براي ارشد حدود 12 ميليون هست؛ميتونم مدرك كارشناسي رو الان بخرم و سه سال كار كنم و سابقه بيمه رد بشه برام و بعد مدرك ارشد آزاد بشه خود به خود؟!

سلام دوستای گلم
    هزینه آزاد کردن مدرک لیسانس برای منطقه دو ، ورودی 85(دانشگاه یزد،9 سال تعهد خدمت دارم) و مدرک ارشد از دانشگاه شیراز، ورودی 91(دو سال تعهد خدمت دارم) چقدر است؟؟

Junior Member

سلام دوستان یه سوال داشتم:
    من فارغ التحصیل کارشناسی در شهریور ۹۱ هستم. (دانشگاه سراسری و گواهی موقت رو هم نگرفتم فقط تسویه حساب کردم)
    ارشد ۹۲ قبول شدم و شهریور ۹۴ فارغ التحصیل شدم. (دانشگاه سراسری)
    قبل از اتمام ارشد (مرداد ۹۴) سربازیم با استفاده از تسهیلات بنیاد ملی نخبگان شروع شد و دی ماه امسال (ماه پیش) تموم شد.
    الان هم در مراحل صدور کارت پایان خدمت هستم اما چون آموزشی بچه های بنیاد نخبگان توی خود این مجموعه هست، برگه سبز اعزام من خورده اسفند 95! یعنی یک ماه دیگه! (به صورت مجازی دیگه)
    حالا با این حساب، من آیا میتونم با استفاده از همین برگه سبز به دانشگاه کارشناسی مراجعه کنم و مدرک خودم رو بخرم؟ چون ارزون تره
    بعد که کارت پایان خدمتم اومد با استفاده از بیمه سربازی برای ازاد سازی مدرک ارشد استفاده کنم به نظرتون؟
    به نوعی از این برگه سبز و تاریخی که روی اون زده استفاده ابزاری کنم برای ازاد کردن مدرک کارشناسیم.
    ممنون میشم نظرات شما رو هم بدونم چون گیج شدم

ببخشید یک سوال

من یکسال رفتم سرکار و بیمه برام رد شده، ایا من میتوانم دوره لیسانس رو بخرم و این یکسال بیمه رو برای دوره ارشد استفاده کنم؟؟(یعنی یکسال ارشد رو فقط بخرم؟)

Member applyie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط delbina نمایش پست ها
    سلام دوستای گلم
    هزینه آزاد کردن مدرک لیسانس برای منطقه دو ، ورودی 85(دانشگاه یزد،9 سال تعهد خدمت دارم) و مدرک ارشد از دانشگاه شیراز، ورودی 91(دو سال تعهد خدمت دارم) چقدر است؟؟
    سلام دوست عزیز
    شما که میدونی برای هر مقطع چند سال (یا بهتره بگیم چند نیم سال) تعهد داری پس فقط از دوتا جدول زیر هزینه هر نیم سال رو میتونی ببینی و یه حساب ساده هزینه کل رو برات درمیاره. البته به اینکه چه رشته ای بود (فنی، علوم پایه و ...) هم ربط داره ولی با همین دو لینک به جوابتون میرسید.
    http://mad.saorg.ir/EDUS/FileBakhshn...ahrie/8586.pdf
    http://mad.saorg.ir/EDUS/FileBakhshn...shahrie/91.pdf
    ضمنا اگر سابقه کار با بیمه بعد از فارغ التحصیلی داری، یا اگر پسر هستید و بعد از تحصیل خدمت سربازی رفتی کمی از تعهد خدمتت کم میکنه.
    موفق باشید
    If you are the smartest person in the room, then you are in the wrong room

نقل قول نوشته اصلی توسط applyie نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    شما که میدونی برای هر مقطع چند سال (یا بهتره بگیم چند نیم سال) تعهد داری پس فقط از دوتا جدول زیر هزینه هر نیم سال رو میتونی ببینی و یه حساب ساده هزینه کل رو برات درمیاره. البته به اینکه چه رشته ای بود (فنی، علوم پایه و ...) هم ربط داره ولی با همین دو لینک به جوابتون میرسید.
    http://mad.saorg.ir/EDUS/FileBakhshn...ahrie/8586.pdf
    http://mad.saorg.ir/EDUS/FileBakhshn...shahrie/91.pdf
    ضمنا اگر سابقه کار با بیمه بعد از فارغ التحصیلی داری، یا اگر پسر هستید و بعد از تحصیل خدمت سربازی رفتی کمی از تعهد خدمتت کم میکنه.
    موفق باشید
    سلام دوست عزیز. متاسفانه لینکها باز نمیشه.
    من الان چند ماه خدمت کردم و باقیمانده رو کسری گرفتم. الان برای آزاد کردن مدرک ارشدم میخوام ببینم بقیه خدمت رو خودم سابقه بیمه جور کنم و خودم بیمه واریز کنم میشه؟ یا اینکه حتما باید بقیه تعهد خدمت رو به دانشگاه پرداخت کنم؟ کدوم هزینه ش برام کمتر میشه؟
    و اینکه یه سالی که بیشتر دانشگاه بودم و ارشد رو خودم 2 ساله تموم نکردم هزینه اون رو هم باید پرداخت کنم؟ چون زمان فارغ التحصیلی برای ترم 5 به بعد ازم پول گرفتن. بازم روی تعهد خدمت حساب میشه اون ترم 5 و 6؟
    با تشکر

نمونه W و S من ؛ تصحیح W و S در1 و 2
    ت.*.پ.*.و تا 49 ؛نحوه استفاده از نرم افزار جدید ت پ و
    آمادگی GRE
    "never give up" همین برای تازه واردین این مسیر توضیح کاملیه...

سلام دوستان من ساکن تهران وررودی 91 کارشناسی ارشد و87 لیسانس مهندسی شیمی هردو از دانشگاه سراسری روزانه کاشان هستم 16 اسفند93 فارغ اتحصیل شدم یعنی 6 ترم البته ترم 6 م 15 روز بیشتر نشد اسفند94 تا ابان 95 یعنی 9 ماه سربازی رفتم و 2 ماهه که بیکارم هزینه خرید مدارک من چقدر هست؟ باتشکر
    ویرایش توسط amirda : February 4th, 2017 در ساعت 06:27 PM

Junior Member

من الان ترم 6 کارشناسی هستم و به آموزش دانشگاهم رفتم و گفتم میخوام منطقم رو از 2 به 1 تغییر بدین و اونا تو سیستمشون چک کردن و گفتن که میتونی این کار رو بکنی.هر وقت خواستی مدارکت رو آزاد بکنی ما نامه میدیم به وزارت علوم که برات این کار رو بکنن.
    حالا من نگران اینم که تا اون موقع این قانون عوض بشه و من مجبور بشم دو برابر پول بدم.آیا نمیشه از دانشگاه بخوام این نامه رو همین الان بفرسته به وزارت علوم که از همین الان منطقه 1 حساب بشم؟
    خیلی ممنون میشم که جواب بدین.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)