صفحه 368 از 417 نخستنخست ... 268318358359360361362363364365366367368369370371372373374375376377378 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,671 تا 3,680 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member hj1331 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc of Electronics @ SBU

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

با سلام و عرض ادب

من لیسانسم رو از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس رو از دانشگاه دولتی دوره روزانه (ورودی سال 92) گرفتم. در حال حاضر هم مشغول گذروندن خدمت سربازی هستم. توی گواهینامه موقت پایان تحصیلات کارشناسی ارشدم قید شده که "نامبرده به مدت 2.5 سال از مزایای آموزش رایگان بهره مند بوده و به میزان 2.5 سال تعهد خدمت در ایران دارد". حالا دو سوال داشتم:

1) با توجه به اینکه خدمت سربازی من 24 ماهه هست و در این 24 ماه هم بیمه هستم، آیا میشه بعد از اتمام سربازی از این مدت بیمه ی 2 ساله استفاده کرد و مدرک رو آزاد کرد؟ با توجه به اینکه 2.5 سال تعهد خدمت دارم مقدار هزینه ی 2 سالش بابت بیمه ای که در مدت زمان سربازی واسم رد شده باید waive بشه و فقط هزینه ی مدت 0.5 سال معادل با 6 ماه رو محاسبه و اخذ کنند. درسته؟

2) مقدار شهریه ی آزادسازی مدرک کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی 92 رشته های مهندسی چقدر هست؟

با تشکر

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

با سلام

من دانشجوی دکتری هستم الان و قصد دارم مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشدم رو با پرداخت هزینه آزاد کنم. آیا این مورد که من در حال تحصیل دکتری هستم مانعِ آزاد کردن مدارکم از این طریق میشه؟

با تشکر

Lightbulb پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان.

دستور عمل ایفای تعهد خدمات آموزش رایگان در تاریخ 96/2/11 تغییر کرده و از تاریخ 96/10/26 اجرایی شده. یک بند در این دستورالعمل ذکر شده به شرح زیر:

ماده 30: دانش آموختگان می توانند مبلغ تعهد مقاطع پایین تر را پرداخت و گواهی انجام کار را برای مقاطع بالاتر ارایه دهند.

من فکر می کنم که مشکلی که اکثرا دارن که سابقه کار و سربازی از پایین ترین مقطع محاسبه و کسر می شه با این قانون حل میشه. من می خواستم سابقه سربازیم که بعد از ارشد بوده و از تسهیلات بنیاد نخبگان استفاده کردمو برای ارشد استفاده کنم. راجع به این تسهیلاتم یک بند هست که میشه ازش استفاده کرد. دوستانی که اطلاع دارن لطفا نظرشونو بگن که همه بتونیم از این قانون جدید استفاده کنیم.

لینک قانون جدید:
    http://mad.saorg.ir/EDUS/FileBakhshn...hodRayegan.rar

با تشکر

Junior Member

سلام.
    دوستان من معافیت کفالت مادری گرفتم و یعنی کارت معافیت موقتی برام اومده تا 98/9 و بعد اون تبدیل به داپمی میشه و تاریخ 97/04 فارغ التحصیل میشم میخاستم ببینم آیا امکان این وجود دارد که بعد از شش ماه سپری شدن از فارع تحصیلی من اقدام به کاریابی کنم ؟‌برای آزاد سازی مدرک - یعنی با این گواهی موقتی هم میشه اقدام به کاریابی کرد یا اینکه حتما باید کارت داپمی باشه ؟

Junior Member hj1331 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MSc of Electronics @ SBU

نقل قول نوشته اصلی توسط hj1331 نمایش پست ها
    با سلام و عرض ادب

من لیسانسم رو از دانشگاه آزاد و فوق لیسانس رو از دانشگاه دولتی دوره روزانه (ورودی سال 92) گرفتم. در حال حاضر هم مشغول گذروندن خدمت سربازی هستم. توی گواهینامه موقت پایان تحصیلات کارشناسی ارشدم قید شده که "نامبرده به مدت 2.5 سال از مزایای آموزش رایگان بهره مند بوده و به میزان 2.5 سال تعهد خدمت در ایران دارد". حالا دو سوال داشتم:

1) با توجه به اینکه خدمت سربازی من 24 ماهه هست و در این 24 ماه هم بیمه هستم، آیا میشه بعد از اتمام سربازی از این مدت بیمه ی 2 ساله استفاده کرد و مدرک رو آزاد کرد؟ با توجه به اینکه 2.5 سال تعهد خدمت دارم مقدار هزینه ی 2 سالش بابت بیمه ای که در مدت زمان سربازی واسم رد شده باید waive بشه و فقط هزینه ی مدت 0.5 سال معادل با 6 ماه رو محاسبه و اخذ کنند. درسته؟

2) مقدار شهریه ی آزادسازی مدرک کارشناسی ارشد ناپیوسته ورودی 92 رشته های مهندسی چقدر هست؟

با تشکر
    ضمن تشکر از دوستانی که اصلا هیچ پاسخی به سوال بنده ندادند و ضمن تشکر از کاربر jahan_moosavi بابت اشتراک گذاری فایل قانون جدید ایفای تعهد خدمت آموزش رایگان، در خصوص دوستانی که خدمت سربازی رفتند طبق ماده 33 فایلی که jahan_moosavi قرار دادند، خدمت سربازی جزو تعهد خدمت حساب میشه.

ماده 33 دستورالعمل جامع ایفای تعهد خدمت آموزش رایگان مورخ 2/11/96
    انجام خدمت وظیفه ی عمومی پس از تاریخ فراغت از تحصیل، ترک تحصیل و یا اخراج، جزو خدمات موثر در انجام تعهد خدمت متقاضی محسوب شده و تاریخ و مدت زمان مندرج در پشت کارت پایان خدمت مبنای محاسبه می باشد.

سلام و خسته نباشید
    من هر دو مدرک کارشناسی و ارشدم از دانشگاهای روزانه بودن (دانشگاه الزهرا و دانشگاه تهران)‌ و الان می خوام مدارکم رو آزاد کنم. سابقه کار دارم منتها بیمه ناقصی داشتم توی این مدت. سال ۲۰۱۵ از ارشد فارق التحصیل شدم و ظاهرا با قانون جدید نمی تونم از گواهی عدم اشتغال استفاده کنم.
    راهنمایی می کنین کجا باید مراجعه کنم و چه کار باید کنم؟ هرچی گشتم سوال ها خاص بودن و جواب کلی داده نشده بود.

Junior Member

سلام
    من تیر 95 از داشنگاه فردوسی در مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدم و حداقل تا پاییز سال 98 طول میکشه تا بتونم اپلای بگیرم،توی این مدت تا الان تقریبا همیشه شاغل بودم ولی هیچ سابقه بیمه ای ندارم
    ایا در صورت داشتن گواهی از شرکت مزبور میتونم مقداری از هزینه تعهد به خدمت رو کم کنم ؟هزینه کل این مدت 4.5 حدودا چه قدر میشه؟
    و به کجا باید مراجعه کنم؟

سلام دوستان . من کارشناسی ام در بهمن 94 تموم شد و ورودی مهر 90 هستم دانشگاه دولتی روزانه، و کارت پایان خدمت دارم با دوازده ماه خدمت که اول آبان سال 96 تموم شدم و هنوز سرکار نرفتم و میخوام برم مدرکم رو بردارم وبذارم تو کاریابی و بعد از شش ماه کلا مدرکم رو آزاد کنم و چند سال کار آزاد کنم و حدود 50 میلیون در بیارم و برم از اینجا.بنظرتون امکانش هست یا راه دیگه ای پیشنهاد میدید؟هزینه ای که بخوایم بدیم مستقیم به دانشگاه و مدرک رو بگیریم چقدر میشه؟ممنون اگر لطف کنید...خدا خیرتون بده.

Junior Member

سلام

من در تاریخ ۱۹ مهر ۹۶ کارشناسی ارشدم رو دفاع کردم ولی هنوز کارای فارغ‌التحصیلی رو انجام ندام. الان مطلع شدم که در بخشنامه جدید (۱۳۹۶/۱۱/۰۲) << حداکثر ۶ ماه از تاریخ فارغ‌التحصیلی فرصت هست که مدرک رو بزاری اداره کار تا اگر کاری پیدا نشد آزاد بشه >> . می‌خواستم بدونم که تکلیف من که قبل از اجرای این بخشنامه جدید دفاع کردم چی هست؟ مثل اینکه تا قبل از بخشنامه جدید، باید حداکثر یکسال از فارغ‌التحصیلی می‌گذشته تا بتونی مدرک رو بزاری اداره کار!!!

دوستانی که مطلع هستند لطفا راهنمایی بفرمایند

سلام

می شه لطفا کسی ابتدایی ترین موضوع رو توضیح بده؟ این که اصلا کدوم سامانه باید ثبت نام کنیم؟ از طریق دانشگاه باید اقدام کرد یا وزارت علوم؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)