صفحه 370 از 417 نخستنخست ... 270320360361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,691 تا 3,700 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سوال ضروری !
    سلام؛
    من حین خدمتم (3 ماه مونده از خدمتم) و فارغ التحصیل لیسانس، آیا میتونم مدرک لیسانسم رو بخرم؟
    تو سایت زیر نوشتن "در صورت داشتن گواهی صادره از نیروهای نظامی و انتظامی مبنی بر اشتغال به خدمت دوره ضرورت با ذکر نداشتن غیبت" میشه !!
    کسی تجربه ای داره؟

http://vetmed.ut.ac.ir/index.php?opt...catid=156:---2

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان.

من توی سایت portal.saorg.ir اقدام به لغو تعهد آموزش رایگان که می کنم، وقتی سهمیه میزنم منطقه 2 یه گزینه داره به اسم
    آیا درخواست تغییر به سهمیه منطقه یک دارید؟
    و یه باکس باز میشه که مدارک این درخواست رو آپلود کنیم.

می خواستم ببینم کسی تا الان این کارو کرده؟ چه شرایطی باید داشته باشیم که بشه از منطقه 2 به منطقه 1 تبدیل کرد؟ و چه مدارکی.
    ممنون میشم

Member
    رشته و دانشگاه
    Microbiology - Shahid Beheshti University

نقل قول نوشته اصلی توسط newmrd نمایش پست ها
    سلام دوستان.

من توی سایت portal.saorg.ir اقدام به لغو تعهد آموزش رایگان که می کنم، وقتی سهمیه میزنم منطقه 2 یه گزینه داره به اسم
    آیا درخواست تغییر به سهمیه منطقه یک دارید؟
    و یه باکس باز میشه که مدارک این درخواست رو آپلود کنیم.

می خواستم ببینم کسی تا الان این کارو کرده؟ چه شرایطی باید داشته باشیم که بشه از منطقه 2 به منطقه 1 تبدیل کرد؟ و چه مدارکی.
    ممنون میشم

سلام. بله براى بنده انجام شد. مدارك لازم رو نميدونم چون اون زمان مدارك تو خود پرونده فيزيكيم تو دانشگاه بود. شرايطش ولى اينه كه تراز كل كنكور شما، از يه نفر منطقه يكى تو كلاستون بيشتر باشه. اين نشون ميده كه شما در صورت منطقه يكى بودن هم اون رشته رو قبول ميشديد تو همون دانشگاه. در نتيجه هزينه منطقه ٢ رو ازتون نميگيرن.

سلام دوستان
    امکان این هست که من تعهد خدمت دوره کارشناسی ام را با پول بخرم و بعد برم سربازی و مدت سربازی را برای تعهد خدمت دوره ارشد استفاده کنم؟
    در این صورت آیا صرف سرباز بودن تعهد خدمت حساب میشه یا باید بیمه هم رد کنم؟

Junior Member

با سلام.
    دوستان من کارشناسی شبانه بودم و اصل مدرکم رو هم دارم. ولی ارشد روزانه بودم. من 7 ماه خدمت رفتم . بعد از اینکه بنیاد نخبگان پذیرفته شدم تسویه کردم و کارهامو برای انجام پروژه جایگزین خدمت شروع کردم و همچنین چون وقتم آزاد بود یه شرکت هم واسه کار رفتم و بیمه هم برام رد میشه. سوالم اینجاست که الان که هم داره برام بیمه رد میشه هم خدمتم تو نخبگان در حال سپری شدن هست سابقه بیمم با سربازی جمع میشه یا اینکه چون باهم موازی هستن یکیش حساب میشه ؟
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان
    یک قانونی بود در مورد کسانی که با سهمیه منطقه 2 وارد دوره کارشناسی شده اند و تعهد خدمت آن ها و در نتیجه هزینه آزادسازی مدرک کارشناسیشان ضربدر 2 می شد، که این قانون میگفت اگر سازمان سنجش تایید نماید که این افراد بدون درنظرگیری سهمیه منطقه 2 باز هم می توانستند در همان دانشگاه قیول شوند، در این صورت لازم نیست تا هزینه آزادسازی مدرک کارشناسی را 2 برابر پرداخت نمایند.
    سوالم این هست که این قانون باز هم وجود دارد؟ اگر وجود دارد و باتوجه به اینکه الان آزادسازی از طریق سامانه سجاد وزارت علوم می پذیرد، چطور باید از این قانون استفاده کرد؟

با تشکر فراوان

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یک قانونی بود در مورد کسانی که با سهمیه منطقه 2 وارد دوره کارشناسی شده اند و تعهد خدمت آن ها و در نتیجه هزینه آزادسازی مدرک کارشناسیشان ضربدر 2 می شد، که این قانون میگفت اگر سازمان سنجش تایید نماید که این افراد بدون درنظرگیری سهمیه منطقه 2 باز هم می توانستند در همان دانشگاه قیول شوند، در این صورت لازم نیست تا هزینه آزادسازی مدرک کارشناسی را 2 برابر پرداخت نمایند.
    سوالم این هست که این قانون باز هم وجود دارد؟ اگر وجود دارد و باتوجه به اینکه الان آزادسازی از طریق سامانه سجاد وزارت علوم می پذیرد، چطور باید از این قانون استفاده کرد؟

با تشکر فراوان
    سلام!

بله، این قانون ظاهراً همچنان وجود داره. طبق پست ۳۶۹۲ همین تاپیک، زمانی که توی سامانه‌ی portal.sarog.ir سهمیه‌تون رو منطقه‌ی ۲ تعیین می‌کنید، خودش ازتون می‌پرسه که آیا چنین درخواستی دارید یا خیر.
    برای اطلاع از نحوه‌ی گرفتن مدارک مورد نیازش بهتره از دانشگاه‌تون سوال کنید.

موید باشید.

با سلام
    با توجه به :
    تبصره ۲-۱- ارائه پروانه اشتغال به کار معتبر صادره از سازمان نظام مهندسی و یا پروانه وکالت معتبر ویا نامه تدریس در دانشگاهها و مراکز آموزش عالی دولتی وغیر دولتی حد اقل ۱۰ ساعت در هفته وسایر موسسات حداقل ۱۶ ساعت در هفته (موارد ذکر شده نیاز به پرداخت بیمه ندارند )

آیا در صورت تدریس در حین تحصیل می توان از این سابقه تدریس برای آزادسازی مدرک استفاده کرد؟
    آیین نامه منع کار همزمان با تحصیل مصوب سال 89 هست. در صورتی که سابقه تدریس مربوط به قبل از 89 و مدارک کارشناسی و ارشد نیز مربوط به قبل از 89 باشند، آیا باز امکان استفاده از این گزینه وجود ندارد؟
    با سپاس فراوان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

سلام دوستان
    برای آزاد سازی مدرک توی سایت portal.saorg.ir رفتم و به دوتا مشکل خوردم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یکی اینکه توی درج سوابق بیمه ازم <پیوست پرینت بیمه> رو می خواد، اینو از کجا باید بگیرم؟
    دوم اینکه می پرسه تو هر ترم دقیقا چند واحد پاس کردم،‌ این رو از کجا می تونم پیدا کنم؟

حدود ۲ سال سربازی بودم و چندماه بیمه تو شرکت خصوصی، چطوری حساب می کنن؟ دقیقا به نسبت زمان از مبلغ کم میشه؟
    سوال آخر! این پروسه تا ترجمه مدرک دانشگاهی (برای ویزای کار می خوام) چقدر طول می کشه؟

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

نقل قول نوشته اصلی توسط darvish93 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای آزاد سازی مدرک توی سایت portal.saorg.ir رفتم و به دوتا مشکل خوردم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یکی اینکه توی درج سوابق بیمه ازم <پیوست پرینت بیمه> رو می خواد، اینو از کجا باید بگیرم؟
    دوم اینکه می پرسه تو هر ترم دقیقا چند واحد پاس کردم،‌ این رو از کجا می تونم پیدا کنم؟

حدود ۲ سال سربازی بودم و چندماه بیمه تو شرکت خصوصی، چطوری حساب می کنن؟ دقیقا به نسبت زمان از مبلغ کم میشه؟
    سوال آخر! این پروسه تا ترجمه مدرک دانشگاهی (برای ویزای کار می خوام) چقدر طول می کشه؟
    سلام! من پاسخ سه پرسش‌تون رو بر اساس اطلاعاتم میدم:

۱- فکر می‌کنم از شعبه‌ی کارگزاری بیمه‌تون می‌تونید این سند رو بگیرید. ببینید محل کارتون برای کدوم شعبه اطلاعات رو رد می‌کنه و به همون جا مراجعه کنید.
    ۲- از کارنامه‌ی ترمی دانشگاه دیگه. مگه هر ترم کارنامه نداشتید؟
    ۳- اطلاعی ندارم.
    ۴- بستگی به دانشگاه‌تون داره. بعضی دانشگاه‌ها ۲ هفته‌ای مدرک رو صادر می‌کنند و بعضی دیگه ممکنه تا ۳ ماه هم طول بکشه. البته توجه داشته باشید بعد از اینکه مدرک رو می‌گیرید، برای اینکه دارالترجمه بتونه ترجمه‌اش کنه و مهر دادگستری و امور خارجه رو بزنه، باید تاییده وزارت علوم هم رووش خورده باشه.

موید باشید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)