صفحه 371 از 417 نخستنخست ... 271321361362363364365366367368369370371372373374375376377378379380381 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,701 تا 3,710 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

سلام به همه دوستان.
    من يه آشنا تو بيمه دارم كه ميتونه سابقه بيمه من رو بيشتر از تعداد ماهي كه خودم دارم بزنه و مهر كنه برام. ولي تو سيستم ثبت نميشه. فقط كاغذ هست.
    حالا سوالم اينه كه اگر اين مدرك رو تو سامانه سجاد آپلود كنم به نظرتون از بيمه استعلام ميگيرن يا نه؟ چون اگه استعلام بگيرن معلوم ميشه الكيه و دردسر ميشه

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام بچه ها
    از اوایل اردیبهشت توی portal.saorg درخواست لغو تعهد اموزش رایگان دادم هنوز که هنوزه نوشته "
    در حال بررسي-تاييد مدارک، محاسبه مدت تعهد آموزش رايگان
    " این یعنی چی؟ کی این مدارک رو تایید میکنه؟
    اداره فارغ التحصیلان دانشگاه ارومیه( ایشالله خدا ازشون نگذره یا میگن حضوری بیاید یا مرخصی هستن) رفتم میگن برو توی سایت و لینک پرداخت رو بزنم، این لینک پرداخت با توجه به قسمت بالا کجا هست؟ همش میگن برید توی سایت.کد پیگیری رو میزنم میگه درخواست ثبت نشده؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان، توی سایت portal.saorg.ir قسمتی که باید تعداد سال تعهد رو وارد کنیم، من 3.5 سال تعهد دارم ولی 3ونیمو نمیشه وارد کرد. چیکار کنم؟! اگر 4 بزنم، ممکنه توی تعیین هزینه تاثیر بذاره؟ چون من شنیدم طبق تعداد سال تعهد آخرش هزینه رو مشخص میکنه نمیدونم درسته یا نه.

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin74 نمایش پست ها
    سلام دوستان، توی سایت portal.saorg.ir قسمتی که باید تعداد سال تعهد رو وارد کنیم، من 3.5 سال تعهد دارم ولی 3ونیمو نمیشه وارد کرد. چیکار کنم؟! اگر 4 بزنم، ممکنه توی تعیین هزینه تاثیر بذاره؟ چون من شنیدم طبق تعداد سال تعهد آخرش هزینه رو مشخص میکنه نمیدونم درسته یا نه.
    سلام! من نظر خودم رو میگم شما باز پرس و جو بفرمایید.

تا جایی که در خاطرم هست در نهایت دانشگاه خودش دسترسی داره و تعیین می‌کنه در کل چه مدت تعهد خدمت داریم بر اساس سنوات تحصیل‌مون. چون من خاطرم هست که بعد از پر کردن فرم، مقداری که برای تعهد وارد کرده بودم تغییر کرده بود در فرم نهایی. می‌تونید از دانشگاه‌تون هم بپرسید.
    در مورد سوال آخرتون هم درست می‌فرمایید. تعداد سنوات تعهد هزینه رو مشخص می‌کنه. حالا نمی‌دونم در حال حاضر دروس افتاده و غیره هم تاثیری دارند یا خیر.

موید باشید.

Junior Member

سلام و عرض احترام
    عذر میخوام اگر سوالم تکراریه
    من دانشجوی فوق لیسانس روزانه هستم اما دوره لیسانس شبانه بودم
    ایا میتونم قبل از اتمام دوره ارشد برا آزاد کردن لیسانسم اقدام کنم؟ یا حتما باید دوره فوق رو هم تموم کنم بعد؟
    ممنون از راهنمایی که میفرمایین

نقل قول نوشته اصلی توسط kimkim87 نمایش پست ها
    سلام و عرض احترام
    عذر میخوام اگر سوالم تکراریه
    من دانشجوی فوق لیسانس روزانه هستم اما دوره لیسانس شبانه بودم
    ایا میتونم قبل از اتمام دوره ارشد برا آزاد کردن لیسانسم اقدام کنم؟ یا حتما باید دوره فوق رو هم تموم کنم بعد؟
    ممنون از راهنمایی که میفرمایین
    سلام!

البته که دیگه آزاد کردن برای دوره‌ی شبانه معنی نداره چون تعهد خدمت ندارید. در صورتی که بدهی به دانشگاه نداشته باشید (شهریه، بدهی به صندوق رفاه و غیره)، می‌تونید مدرک لیسانس‌تون رو دریافت کنید و نیازی به اتمام دوره‌ی فوق یا آزاد کردن مدرک دوره‌ی فوق ندارید.

موید باشید.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

نقل قول نوشته اصلی توسط darvish93 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    برای آزاد سازی مدرک توی سایت portal.saorg.ir رفتم و به دوتا مشکل خوردم ممنون میشم راهنمایی کنید.
    یکی اینکه توی درج سوابق بیمه ازم <پیوست پرینت بیمه> رو می خواد، اینو از کجا باید بگیرم؟
    دوم اینکه می پرسه تو هر ترم دقیقا چند واحد پاس کردم،‌ این رو از کجا می تونم پیدا کنم؟

حدود ۲ سال سربازی بودم و چندماه بیمه تو شرکت خصوصی، چطوری حساب می کنن؟ دقیقا به نسبت زمان از مبلغ کم میشه؟
    سوال آخر! این پروسه تا ترجمه مدرک دانشگاهی (برای ویزای کار می خوام) چقدر طول می کشه؟
    شما باید برید سازمان تامین اجتماعی شعبه ای که بیمتون اونجا رد میشده و ازشون بخواهید که سابقه بیمه بهتون بدم و مهر و امضاش کنن.
    2-ریز نمرات تایید نشده رو از دانشگاه بگیرید که ترم به ترم تعداد واحدها مشخص شده

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    از اوایل اردیبهشت توی portal.saorg درخواست لغو تعهد اموزش رایگان دادم هنوز که هنوزه نوشته "
    اداره فارغ التحصیلان دانشگاه ارومیه( ایشالله خدا ازشون نگذره یا میگن حضوری بیاید یا مرخصی هستن) رفتم میگن برو توی سایت و لینک پرداخت رو بزنم، این لینک پرداخت با توجه به قسمت بالا کجا هست؟ همش میگن برید توی سایت.کد پیگیری رو میزنم میگه درخواست ثبت نشده؟
    تو سامانه یه بخش هست که میتونید بهشون پیام بدید که چرا انجام نمیشه اما فکر کنم شما از مرورگری بجز اکسپلورر استفاده میکنید که تمام فیلدها براتون باز نمیشه.یه بار با اکسپلورر انجام بدید.امیدوارم مشکلتون حل بشه.

Junior Member

اینجا میخوام به کساییکه از سامانه امام سجاد استفاده میکنن بگم این سایت رو باید حتما با اینترنت اکسپلورر باز کرد وگرنه ممکنه بعضی از فیلدها باز نشه و به دردسر بندازتتون.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط pitbullirani نمایش پست ها
    ببینین تا اینجایی که خودم پیش رفتم رو میگم خدمتتون: اول مدارم رو آپلود میکنین توی سامانه سجاد و درخواست آزادسازی مدرک رو میدین (پرداخت، عدم کاریابی و...)، بعد که اینکار رو انجام دادین در «کارتابل» وضعیت رو درحال بررسی توسط مسئول دانشگاه مینویسه (بهتره اینجا تماس بگیرین تا سریعتر چک کنن) مسئول دانشگاه بررسی میکنه مدارک آپلودی، ترمها، واحدها، مدت تعهد و... رو و اگر مشکلی نباشه اونها رو تایید اولیه میکنن و بعد اگر شما پرداخت رو انتحاب کرده باشین، در «کارتاپل» در توضیحات مینویسه مبلغ دقیقی که باید پرداخت بفرمایید رو. بعد باید در همون کارتابل روی شماره پیگیری اصلی (آبی رنگ و بزرگ) کلیک بفرمایین (یا open new tab کنین با راست کلیک) و این ممکنه حدود چند دقیقه طول بکشه تا باز بشه (کند)، وقتی باز بشه میتونین در پایین پایین صفحه همون مبلغ رو ببینین و اینکه نوشته جهت پرداخت بر روی گزینه «بروزرسانی» کلیک کنین و با این کار شما به سیستم پرداخت آنلاین بانکی متصل میشین و بعد از پرداخت، شما وارد یک صفحه ای میشن که بهتون خطا میده و میگه شما پیش از پرداخت دسترسی به این بخش از سامانه سجاد رو ندارید (نگران نشید)... برید به کارتابل میبینین که توی توضیحات دیگه مبلغ نوشته نشده و فقط نوشتن در حال بررسی، شما باید صبر کنین و مجددا با همون مسئول دانشگاه تماس بگیرین تا اینبار صحت پرداخت شما رو تایید کنند، بعد این این مرحله توی بخش «پرداختها» میتونین این پرداخت رو ببینین و در «کارتابل» میبینین که نوشته ارسال نتیجه برای سازمان امور دانشجویان... یعنی رفته تهران و باید صبر کنین که حالا تهران جواب بده (طی 3 ساعت، چندین بار تلفن زدم به شماره های مسئول مربوطه توی تهران و هیچکس جواب تلفن رو نداد، و این خیلی آدمو اذیت میکنه)...

دانشگاه ها معمولا خیلی سریع تایید میکنن، ولی تهران ممکنه طول بکشه... خودمم الان منتظر تایید تهرانم... بعد از تایید سازمان امور دانشجویان به من توضیح دادن که، شما میتونین از سامانه نامه لغو تعهد رو پرینت بگیرین و با مدارک مراجعه کنین دانشگاه تا دانشنامه و ریز نمرات قابل ترجمه رو بهتون تحویل بدن.

اگر هم از طریق عدک کاریابی اقدام میکنین فکر کنم پروسه همینه فقط دانشگاه ها اینکه یکسال از تحصیل و یکسال از پایان خدمت شما گذشته باشه رو بررسی میکنن و به جای پرداخت گزینه «عدم کاریابی» رو انتخاب میکنین و نامه کاریابی رو آپلود میکنین.

شماره اداره آموزش دانشگاه و بخش مربوط به صدور دانشنامه رو هم میتونین از بخش دفترچه تلفن دانشگاه پیدا کنین (گوگل کنین).

فقط حتما همونطور که در جریان هستید، اگر مقاطع بالاتر رو میخواین آزاد کنین، باید مقطع قبل رو آزاد کرده باشین و دانشنامه و ریز نمرات اون مقطع رو داشته باشین تا بتونین مقطع بعدی رو آزاد کنین.

صبور باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Negin74 نمایش پست ها
    اونجا نوشته مدت تعهد: سال: (بزنین 3) ماه: (بزنین 6) روز: (بزنین 0)
    که میشه همون 3.5 سال که خودتون میگین (باید عینا مشابه گواهی موقت شما باشه، مثلا اگه احیانا گواهی موقت گفته 3 سال و 7 ماه و 1 روز، همون رو باید بزنین).

من خودم 4 سال نوشته بود، همونو زدم (4-0-0)، بعد مسئول دانشگاه موقع تایید اصلاحش کرده بودن به 4 سال و 2 ماه بابت ترم تابستونم... (خیلی نگران نباشید)

صبور باشید
    ویرایش توسط fox2 : June 13th, 2018 در ساعت 01:53 PM

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)