صفحه 373 از 417 نخستنخست ... 273323363364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,721 تا 3,730 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

نقل قول نوشته اصلی توسط navidsalami نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان.
    من يه آشنا تو بيمه دارم كه ميتونه سابقه بيمه من رو بيشتر از تعداد ماهي كه خودم دارم بزنه و مهر كنه برام. ولي تو سيستم ثبت نميشه. فقط كاغذ هست.
    حالا سوالم اينه كه اگر اين مدرك رو تو سامانه سجاد آپلود كنم به نظرتون از بيمه استعلام ميگيرن يا نه؟ چون اگه استعلام بگيرن معلوم ميشه الكيه و دردسر ميشه

سلام دوست عزیز... شما متوجه شدین که با ثبت نام تو سامانه سجاد سابقه بیمه چک میشه یا نه؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام من امروز مدرکمو رو آزاد کردم.تجربه ام رو نویسم شاید برای کسی توی دانشگاه ارومیه کاربرد داشته باشد.
    اول از همه برید سایت سازمان امور دانشجویی (عضو شید). من چندبار قبلاً رفتم آموزش کل نازلو پیش آقای بابک کریمی،چون فک میکردم اونا باید کار رو راه بیاندازند ولی اینطوری نیست و فقط وقتمو اتلاف کردم که رفتم. توی سایت برید مدارک رو بار گذاری کنید،من لیسانسمو میخواستم آزاد کنم. مدارک هم اسکن کارت ملی و شناسنامه،مدرک موقت و یه برگه ریزنمرات بود که موقع گرفتم مدرک موقت بهم داده بودند(خدا رو شکر که نینداخته بودنش توی سطل اشغال چون فک میکردم که به درد نمیخوره) و عکس سه در چهار. با اپلیکیشن CamScanner من اسکن کردم و مشکلی نداشت. بعد کد رهگیری میدن. من حدودا ۱۲ میلیون و ششصد تومن دادم و منطقه سه بودم و درخواست انتقالی به منطقه دو نکردم(برای من فک نکنم چیزی کم می کرد) بعد باید صبر کنید تا تایید بشه. من یه اشتباهی کردم این بود که فک میکردم موقعی که تایید بشه خودش توی قسمت کارتابل می‌نویسه که پرداخت هزینه برای آزاد سازی. ولی در اصل باید برید داخل درخواستی که دادید واگر تایید شده باشه آخر درخواست نوشته پرداخت هزینه و محاسبه. بعد پرداخت میکنید هزینه رو و منتظر دریافت نامه لغو تعهد آموزش رایگان میشید. بعد که اومد میرید نامه رو پرینت میکنید با مدرک موقت میرید آموزش کل نازلو پیش آقای بابک کریمی. ساعت یک بعدازظهر من رفتم و کار رو راه انداختند. بعد مدرک لیسانس رو بهتون میدن و میگن اول برید امضا و مهر برجسته ریس دانشکده ی خودتو بگیرید و بعد ریس دانشگاه. من ریس دانشگاه رو نتونستم بگیرم چون مرخصی بود رفتم پیش آقای مظفری معاونت اموزش کل. بعد میرید پیش آقای بابک کریمی .ایشون مدرک و ریزنمرات رو بهتون میده.( هزار تومن هم بابت تمبر میدید و عکس سه در چهار هم فراموش نشه برای روی مدرک). بعد ریزنمرات رو میرید آموزش کل که آقای قدرت الله آزادی بود امضا کنه و بعدش دبیرخانه. «بعد از تمام اینا مدرک شما آزاد میشه. دمتون گرم و پیش به سوی خان بعدی»

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

سلام دوستان
    پرداخت هزینه برای آزادکردن مدرک، ازطریق خود سامانه اینترنتی انجام میشه یا باید بریم به اون شعبه بانک ملی که توی بخشنامه نوشتن؟؟؟

Local Moderator
    pitbullirani آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Urmia state university, English Language and literature

نقل قول نوشته اصلی توسط nastarankhdmy نمایش پست ها
    سلام دوستان
    پرداخت هزینه برای آزادکردن مدرک، ازطریق خود سامانه اینترنتی انجام میشه یا باید بریم به اون شعبه بانک ملی که توی بخشنامه نوشتن؟؟؟

سلام من اینترنتی پرداخت کردم.

Junior Member

سلام

چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
    1- من 2.5 سال تعهد خدمت برای دوره ارشد دارم (یعنی 5 ترم) که 3 ترم از اون پایان نامه تمدید شده یعنی دو ترم فقط پایان نامه بوده و یک ترمش 9 واحد (شامل 3 واحد تخصصی + 6 واحد پایان نامه) .... آیا برای ترم هایی که پایان نامه داشتم شهریه یک ترم کامل رو حساب میکنن؟ (منظورم اینه قانونی وجود نداره که اگر زیر فلان واحد داشته باشید شهریه ثابت شاملمون نشه)
    2- تا اونجایی که متوجه شدم سابقه خدمت رو میشه جزو سابقه کار آورد و برای آزادسازی استفاده کرد.....من الان در حال خدمت هستم، آیا میتونم از سابقه خدمت فعلی ام (قبل از اتمام سربازی) برای آزادسازی مدرک استفاده کنم؟ یا باید حتما سربازی تموم بشه و کارت پایان خدمت دستم برسه تا بشه از سابقه سربازی استفاده کرد؟
    چون یکسال قبل خدمتم سابقه بیمه داشتم، میخوام بدونم در حین خدمت میشه سابقه سربازی رو هم بیارم جزو سابقه کار و بدون پرداخت هزینه مدرک رو آزاد کنم.... یا نه؟ برای اینکه بدونم کدوم گزینه سامانه سجاد رو انتخاب کنم 1- انجام کار و پرداخت یا 2- انجام کار؟

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_mn نمایش پست ها
    سلام

چند تا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی بفرمایید:
    1- من 2.5 سال تعهد خدمت برای دوره ارشد دارم (یعنی 5 ترم) که 3 ترم از اون پایان نامه تمدید شده یعنی دو ترم فقط پایان نامه بوده و یک ترمش 9 واحد (شامل 3 واحد تخصصی + 6 واحد پایان نامه) .... آیا برای ترم هایی که پایان نامه داشتم شهریه یک ترم کامل رو حساب میکنن؟ (منظورم اینه قانونی وجود نداره که اگر زیر فلان واحد داشته باشید شهریه ثابت شاملمون نشه)
    2- تا اونجایی که متوجه شدم سابقه خدمت رو میشه جزو سابقه کار آورد و برای آزادسازی استفاده کرد.....من الان در حال خدمت هستم، آیا میتونم از سابقه خدمت فعلی ام (قبل از اتمام سربازی) برای آزادسازی مدرک استفاده کنم؟ یا باید حتما سربازی تموم بشه و کارت پایان خدمت دستم برسه تا بشه از سابقه سربازی استفاده کرد؟
    چون یکسال قبل خدمتم سابقه بیمه داشتم، میخوام بدونم در حین خدمت میشه سابقه سربازی رو هم بیارم جزو سابقه کار و بدون پرداخت هزینه مدرک رو آزاد کنم.... یا نه؟ برای اینکه بدونم کدوم گزینه سامانه سجاد رو انتخاب کنم 1- انجام کار و پرداخت یا 2- انجام کار؟
    در مورد سوال اول: به این صورت هستش که تو سنوات عادی ( منظورم 4 ترم هست) بالای 8 واحد یه ترم کامل محسوب میشه و هزینه اون گرفته میشه. زیر 8 واحد نسبت میخوره، مثلا اگر سه واحد داشته باشید 3/8 هزینه ترم کامل گرفته میشه. در حالت های بیشتر از 4 ترم اطلاع ندارم و بهترین منبع میتونه آموزش کل دانشگاهتون باشه.

سلام به همه‌ی دوستان.

من یک تجربه‌ای رو امروز داشتم، گفتم به اشتراک بذارم شاید به درد باقی اعضا هم بخوره.
    در قسمت آخر آزادسازی مدرک و بعد از تایید نهایی دانشگاه، در کارتابل می‌نویسه «ارسال برای سازمان امور دانشجویان» و شما باید منتظر بمونید تا سازمان تایید بکنه و اصطلاحاً یک کد «صحت» رو بهتون اختصاص بده (یعنی همون نامه‌ی لغو تعهد رو برای دانلود قرار بده!). در صورتی که عجله داشته باشید و امکان مراجعه‌ی حضوری دارید، مثل اینکه می‌تونید حضوری تشریف ببرید سازمان امور دانشجویان تا براتون این تایید رو بزنند. من خودم نرفتم و یک نفر از طرف من رفت اما کار رو در همون لحظه انجام دادند و پیامک هم برای من اومد و همون موقع هم توی سیستم می‌تونستم نامه‌ی لغو تعهد رو دانلود کنم.

موید باشید.

سلام دوستان.
    من از زمان فارغ التحصیلی لیسانسم 11 سال و از فوق لیسانسن 8 ساله که می گذره. از سال 90 هم مشغول کار هستم و سابقه بیمه دارم. میخوام برای گرفتن مدارک و ریز نمراتم برای تحصیل در خارج اقدام کنم. یکی میشه فرایند رو تیتر وتر توضیح بده؟ من لیسنسنم ارومیه و ارشدم بیرجند بودم و الانم تهرانم. چند روز پیش بدهیم رو به صندوق رفاه صفر کردم. در سامانه گفته تسویه شما برای دانشگاه ارومیه انجام و برایس دانشگاه بیرجند در حال بررسیه. من چطور باید دنبال ریز نمرات و ... باشم. لطفاً یکی جامع راه کارو بگه.تشکر

Junior Member

سلام دوستان
    همه قسط ها رو پرداخت کردم و درخواست تسویه حساب دادم تو سایت http://bp.swf.ir ولی الان یک هفتس نوشته منتظر تایید. باید چه کار کنم؟
    اصلا برای پرکردن فرم سایت http://portal.saorg.ir لازمه که اون تسویه حساب بشه یا الان میتونم فرم رو پر کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط darvish93 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    همه قسط ها رو پرداخت کردم و درخواست تسویه حساب دادم تو سایت http://bp.swf.ir ولی الان یک هفتس نوشته منتظر تایید. باید چه کار کنم؟
    اصلا برای پرکردن فرم سایت http://portal.saorg.ir لازمه که اون تسویه حساب بشه یا الان میتونم فرم رو پر کنم؟
    بله لازمه
    یک قسمت میپرسه که آیا با صندوق رفاه دانشجویی تسویه حساب کردید یا نه؟
    دانشگاهتون باید تایید کنه از طرق دانشگاه پیگیری کنید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)