صفحه 374 از 417 نخستنخست ... 274324364365366367368369370371372373374375376377378379380381382383384 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 3,731 تا 3,740 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

دوستان توی پرتال http://portal.saorg.ir حتما باید اول خرید مدرک کارشناسی صورت بگیره و بعد ارشد؟ منظورم اینه واسه تسریع کار نمیشه همزمان واسه دوتا اقدام کرد؟

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    دوستان توی پرتال http://portal.saorg.ir حتما باید اول خرید مدرک کارشناسی صورت بگیره و بعد ارشد؟ منظورم اینه واسه تسریع کار نمیشه همزمان واسه دوتا اقدام کرد؟
    سلام!

تا جایی که خاطرم هست می‌تونید همزمان اقدام کنید. فقط خود پورتال با خط قرمز و همون بالای صفحه براتون می‌نویسه که اگر چنین قصدی دارید، دو درخواست جداگانه بدید.

موید باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام!

تا جایی که خاطرم هست می‌تونید همزمان اقدام کنید. فقط خود پورتال با خط قرمز و همون بالای صفحه براتون می‌نویسه که اگر چنین قصدی دارید، دو درخواست جداگانه بدید.

موید باشید.
    ممنون از جواب. انجام دادم این کارو.
    منتها توی درخواست دومی که واسه مدرک ارشد دادم، چون قسمت مربوط به مدرک کارشناسی هنوز فعاله، برای غیرفعال کردنش گزینه (این مقطع لغو تعهد شده است) رو انتخاب کردم، امیدوارم مشکلی پیش نیاد

Junior Member

سلام دوستان
    آیا بیمه سربازی باعث میشه که از میزان هزینه آزادسازی مدارک کسر بشه؟
    اگر بشه، میشه با بیمه سربازی ارشد رو آزاد کرد بعد کارشناسی رو؟ یا باید اول کارشناسی رو آزاد کرد؟
    ممنون

نقل قول نوشته اصلی توسط hopeman نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آیا بیمه سربازی باعث میشه که از میزان هزینه آزادسازی مدارک کسر بشه؟
    اگر بشه، میشه با بیمه سربازی ارشد رو آزاد کرد بعد کارشناسی رو؟ یا باید اول کارشناسی رو آزاد کرد؟
    ممنون
    سلام! من نظر خودم رو میگم، شما باز پرس و جو بفرمایید.

بله، از بیمه‌ی سربازی می‌تونید به عنوان سابقه‌ی کار استفاده کنید. در سامانه سجاد هم این امکان رو به شما میده که از سابقه‌ی کارتون برای هر مقطعی که مورد نظرتون هست استفاده کنید. مثلاً خود پورتال نمونه‌ای رو به این صورت مثال زده: شما می‌خواید مدارک کارشناسی و ارشد رو آزاد کنید و ۳ سال هم سابقه‌ی کار دارید؛ اما اولویت‌تون استفاده از سابقه‌ی کار برای ارشده. دو درخواست جداگانه میدید برای هر مقطع و در درخواست کارشناسی ۱ سال از سابقه‌ی کارتون رو وارد می‌کنید و در درخواست ارشد ۲ سال از سابقه‌ی کار رو.

یک نکته: نمی‌دونم این قضیه در پرسش شما مستتر بود یا نه ولی اگر اشتباه نکنم کلاً آزادسازی از مقطع پایین‌تر باید انجام بشه. البته این مغایرتی با این نداره که دو مقطع رو باهم آزاد کنید اما فکر نمی‌کنم اجازه بدن اول ارشد رو آزاد کنید و بعد کارشناسی رو.

موید باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط redbird نمایش پست ها
    سلام! من نظر خودم رو میگم، شما باز پرس و جو بفرمایید.

بله، از بیمه‌ی سربازی می‌تونید به عنوان سابقه‌ی کار استفاده کنید. در سامانه سجاد هم این امکان رو به شما میده که از سابقه‌ی کارتون برای هر مقطعی که مورد نظرتون هست استفاده کنید. مثلاً خود پورتال نمونه‌ای رو به این صورت مثال زده: شما می‌خواید مدارک کارشناسی و ارشد رو آزاد کنید و ۳ سال هم سابقه‌ی کار دارید؛ اما اولویت‌تون استفاده از سابقه‌ی کار برای ارشده. دو درخواست جداگانه میدید برای هر مقطع و در درخواست کارشناسی ۱ سال از سابقه‌ی کارتون رو وارد می‌کنید و در درخواست ارشد ۲ سال از سابقه‌ی کار رو.

یک نکته: نمی‌دونم این قضیه در پرسش شما مستتر بود یا نه ولی اگر اشتباه نکنم کلاً آزادسازی از مقطع پایین‌تر باید انجام بشه. البته این مغایرتی با این نداره که دو مقطع رو باهم آزاد کنید اما فکر نمی‌کنم اجازه بدن اول ارشد رو آزاد کنید و بعد کارشناسی رو.

موید باشید.
    ممنون از پاسختون
    بله منظورم من همین بوده که اول می تونم ارشد رو آزاد کنم یا نه، که اون هم بنا به صحبت های شما بایستی از کارشناسی شروع کرد. این سوال رو به این خاطر پرسیدم که چون هزینه آزادسازی ارشد برای من بالا است خواستم از سابقه بیمه سربازی برای کاهش هزینه آزادسازی این مقطع استفاده کنم.

از کجا می تونم دقیقا بپرسم که آیا میشه از بیمه سربازی برای کاهش هزینه آزادسازی استفاده کرد یا نه؟
    من خودم از برخی از دوستان شنیدم نمیشه، چون سابقه کار محسوب نمیشه و خدمت اجباری هست. آیا درسته؟
    کسی از دوستان هست که از این قابلیت استفاده کرده باشه؟

ممنون از پاسختون
    بله منظورم من همین بوده که اول می تونم ارشد رو آزاد کنم یا نه، که اون هم بنا به صحبت های شما بایستی از کارشناسی شروع کرد. این سوال رو به این خاطر پرسیدم که چون هزینه آزادسازی ارشد برای من بالا است خواستم از سابقه بیمه سربازی برای کاهش هزینه آزادسازی این مقطع استفاده کنم.

از کجا می تونم دقیقا بپرسم که آیا میشه از بیمه سربازی برای کاهش هزینه آزادسازی استفاده کرد یا نه؟
    من خودم از برخی از دوستان شنیدم نمیشه، چون سابقه کار محسوب نمیشه و خدمت اجباری هست. آیا درسته؟
    کسی از دوستان هست که از این قابلیت استفاده کرده باشه؟
    ببینید شما دو تا مبحث رو قاطی کردید.
    خیر شما نمیتونید اول ارشد رو آزاد کنید،
    بله شما میتونید سابقه بیمه رو برای آزاد کردن ارشد استفاده کنید (طبق متن رو سایت) (اینکه بیمه سربازی، سابقه کار حساب میشه رو نمیدونم)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط F_O نمایش پست ها
    ببینید شما دو تا مبحث رو قاطی کردید.
    خیر شما نمیتونید اول ارشد رو آزاد کنید،
    بله شما میتونید سابقه بیمه رو برای آزاد کردن ارشد استفاده کنید (طبق متن رو سایت) (اینکه بیمه سربازی، سابقه کار حساب میشه رو نمیدونم)
    ممنون، بله من این مورد رو متوجه شدم
    فقط میگم این قضیه بیمه سربازی رو باید از کی بپرسم تا اطمینان پیدا کنم؟

ممنون، بله من این مورد رو متوجه شدم
    فقط میگم این قضیه بیمه سربازی رو باید از کی بپرسم تا اطمینان پیدا کنم؟
    توی همین تاپیک رو اگر جستجو کنید افرادی هستند که ظاهراً از بیمه‌ی سربازی به عنوان سابقه‌ی کار استفاده کردند. می‌تونید فرض کنید قوانین همچنان پابرجا موندن. اگر شک دارید باید پرس و جو کنید. یک منبع شما می‌تونه سازمان امور دانشجویان باشه. می‌تونید تلفنی زنگ بزنید (نمی‌دونم چند درصد احتمال داره پاسخ بدن) یا اینکه حضوری مراجعه کنید. شاید هم بتونید فایل قوانین رو توی این لینک یا این لینک پیدا کنید (هر دو لینک زیرمجموعه‌ی سازمان امور دانشجویان هستند)
    فقط در نظر بگیرید که اجباری بودن خدمت دلیل بر حساب نشدن سابقه‌ی بیمه نمیشه! همین سربازی رو در زمان بازنشستگی به عنوان سابقه‌ی کار محسوب می‌کنند. دوره‌ی خدمت اجباری هست ولی خب تفاوت هست بین کسی که دو سال کار کرده (به عنوان سرباز) و کسی که این شرایط رو نداره و با پرداخت هزینه مدرک رو آزاد می‌کنه.

موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    Natural Resources Engineering-Environment

دوستان میشه لطفا تیتروار بگید واسه گرفتن مدرک لیسانس باید چکار کنم؟
    این داستان آزادسازی مدرک و لغو تعهد که میکین، مربوط به دانشگاه دولتیه؟
    من که سال ۹۳ از دانشگاه غیرانتفاعی ببنالود مشهد فارغ التحصیل شدم، میتونم حضوری برم دانشگاه وامم رو پرداخت کنم و مدرکمو بدن؟
    باید تاکید کنم که واسه ترجمه میخوام؟
    مدرک کارشناسی + فارغ التحصیلی رو بگیرم و ببرم دارالترجمه؟ و بعد مدرک ترجمه شده رو با پست بفرستم وزارت علوم که تایید کنند و اونا دوباره واسم پست میکنن؟ و من این مدارک رو باید در سایت دانشگاه اپلود کنم؟
    انگار اینجا گفتین مدارک ترجمه شده رو باید هم اپلود کنیم و هم با پست ارسال کنیم به وزارت علوم؟ سازمان امور دانشجویی چیه این وسط؟
    ببخشید من خیلی گیج شدم اگه میشه راهنمایی کنید

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)