صفحه 404 از 417 نخستنخست ... 304354394395396397398399400401402403404405406407408409410411412413414 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,031 تا 4,040 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad747 نمایش پست ها
    سلام دوست گرامی
    در ابتدا لازم میدونم بگم که بهتر بود سوالتون رو توی تاپیک مربوط به خودش (http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?.../page122) مطرح می‌کردین.
    خیر شما قادر به آزادسازی مدرکتون از طریق گواهی عدم کاریابی نیستید.طبق ماده ۵۷ در آخرین قانون ابلاغ شده :
    دانشجویان شاغل به تحصیل در کلیه‌ دوره‌های مقاطع بالاتر دوره روزانه نمی‌توانند گواهی عدم کاریابی در حین تحصیل برای لغو تعهد خدمت آموزش رایگان مقطع قبلی ارائه نمایند.

موفق باشید
    ممنونم از راهنمایی شما ، سوال بعدی ممکنه تکراری باشه ،ابرای اپلای ارشد مجدد ، فقط لازمه مدرک کارشناسیمو ازاد کنم ؟

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

با سلام ، اگر بخوام برا ارشد مجدد اقدام کنم باید فقط هزینه مدرک کارشناسی رو پرداخت کنم ؟ یا باید هر دو مدرکم رو آزاد کنم؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture at University of Tehran

سلام دوستان،

برایِ این‌که مبلغِ سهمیه‌یِ منطقه‌یِ دو از پولی که برایِ آزاد کردنِ مدرکِ کارشناسی می‌پردازیم کم بشه، باید چه مراحلی رو طی کرد؟

Junior Member muogen آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Temark نمایش پست ها
    سلام دوستان،

برایِ این‌که مبلغِ سهمیه‌یِ منطقه‌یِ دو از پولی که برایِ آزاد کردنِ مدرکِ کارشناسی می‌پردازیم کم بشه، باید چه مراحلی رو طی کرد؟
    منظورتون اینه میخواید دو برابر یک منطقه یکی پول ندید؟
    Don't worry, don't be afraid, ever, because this is Just A Ride

Junior Member

وقت بخیر دوستان،
    من جدیدا نامه لغو تعهد کارشناسی از طریق عدم کاریابی رو در سامانه سجاد گرفتم، با دانشگاه کارشناسی تماس گرفتم که بعد از چه مدت میتونم بیام دانشنامه رو بگیرم میگن که اول باید برای ما مدرک موقت کارشناسی+کپی مدرک ارشد+اصل نامه اداره کار+ نامه لغو تعهد+عکس رو پست کنی بعد از دوهفته دانشنامه صادر میشه.(با اینکه بهشون توضیح دادم چند سال از فارغ التحصیلی من در اونجا میگذره) اینطور که من شنیدم اکثر دانشگاهها موقع تحویل دانشنامه این مدارک رو میخوان! با توجه به بعد مسافت حالا نمیدونم واقعا واجبه این مدارک رو فعلا ببرم تحویل بدم یا از طریق پست که امکان گم شدنشون هم هست.
    ممنونم میشم دوستان اگر تجربه مشابه دارید راهنمایی کنید!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Temark نمایش پست ها
    سلام دوستان،

سلام. در سامانه سجاد گزینه ای برای درخواست تبدیل منطقه 2 به منطقه 1 هست. اگر واجد شرایط باشید، هزینه منطقه 1 رو پرداخت خواهید کرد.

Junior Member

سلام دوستان
    آیا کسی میدونه گرفتن اصل دانشنامه و ریز نمرات از دانشگاه بهشتی چقدر زمان میبره؟؟ (مقطع ارشد)
    توی سایت دانشگاه نوشته دو ماه! که واقعا خییییلی غیر منطقیه نمیدونم از کی بپرسم

Junior Member

سلام،
    آیا سربازی رفتن از مقدار هزینه ای که باید برای آزادسازی مدرک پرداخت کنیم، کم میکنه؟
    شرایط خاصی برای کاهش مبلغ آزادسازی مدرک توسط سربازی وجود داره؟
    اگر میشه، در چه قسمتی از سامانه سجاد باید وارد کنیم؟ این سامانه مدرک خاصی میخواد؟

ممنون
    ویرایش توسط hopeman : June 3rd, 2019 در ساعت 03:09 PM

سلام وقت همگی به خیر،
    من میخوام فقط مدرک کارشناسیم رو آزاد کنم. (نیازی به مدرک ارشدم ندارم) ولی مسئول دانشگاه کارشناسی اصرار دارند که باید مدارک رو اول از دانشگاه ارشد بگیرم. میگن گواهی موقت و یک سری از مدارک دیگه دست دانشگاه ارشده که باید از اونا بگیرم. و اونا هم میگن باید مدرکتو آزاد کنی تا بهت بدیم! درصورتی که در راهنمایی ها خوندم اصلا صحیحش اینه که اول مدرک کارشناسی آزاد بشه. دوستان تجربه ای در این زمینه دارند؟ پیشنهادی دارید؟

Junior Member

سلام خدمت دوستان گرامی

بنده دو روز پیش در سامانه سجاد ثبت نام کردم و می خواهم مدارک لیسانس و ارشد را از طریق پرداخت هزینه آزاد کنم. سوالی که هست من نمیتوانم ترم ها را وارد کنم. سیستم به طور پیش فرض 8 ترم برای لیسانس در نظر گرفته. من الان چطور ترم های معرفی به استاد و مهمانی را وارد کنم؟؟

پیشاپیش ممنون

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)