صفحه 406 از 417 نخستنخست ... 306356396397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,051 تا 4,060 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط parisssssaaaaa نمایش پست ها
    سلام وقت همگی به خیر،
    من میخوام فقط مدرک کارشناسیم رو آزاد کنم. (نیازی به مدرک ارشدم ندارم) ولی مسئول دانشگاه کارشناسی اصرار دارند که باید مدارک رو اول از دانشگاه ارشد بگیرم. میگن گواهی موقت و یک سری از مدارک دیگه دست دانشگاه ارشده که باید از اونا بگیرم. و اونا هم میگن باید مدرکتو آزاد کنی تا بهت بدیم! درصورتی که در راهنمایی ها خوندم اصلا صحیحش اینه که اول مدرک کارشناسی آزاد بشه. دوستان تجربه ای در این زمینه دارند؟ پیشنهادی دارید؟
    سلام، شما اصلا برای دانشگاه کارشناسیتون اطلاعاتی راجع به عدم تمایل به آزاد کردن مدرک کارشناسی ارشد ارائه ندهید. بهشون بگین که من اول برای ازاد سازی مدرک ارشدم مراجعه کردم اما مسئول مربوطه از من مدرک کارشناسی و برگه نحوه آزادسازی مدرک مقطع قبل رو درخواست کرده، حتی لازم شد با مسئول مربوطه توی دانشگاه ارشد تماس بگیرین و بخواین که توضیح بده براشون. احتمالا ایشون در جریان نیست که میگه از مقطع بالاتر باید شروع کنید.
    امضا بلد نیستم انگشت میزنم.

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

نقل قول نوشته اصلی توسط bahramelmiiiii نمایش پست ها
    ی سوال دیگه:
    من در حین تحصیل 4 سال سابقه کار و بیمه تامین اجتماعی دارم . بنظرتون بدرد میخوره برای ازاد کرئن مدرک؟
    سلام،
    1. سابقه بیمه حین تحصیل با دوره های غیر روزانه قابل قبول هست.
    2. سابقه بیمه فقط قابل تعمیم به مقاطعی هستش که قبلا فارغ التحصیل شده اید.
    پس اگه حین کارشناسی مشغول به کار بودین، متاسفانه نمیتونید ازش استفاده کنید.

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط Mr_Engineer نمایش پست ها
    سلام،
    شما با توجه به گفته هاتون (4*3 + 2 ) سال تعهد خدمت دارید. 24 ماه خدمت و 24 ماه بیمه در جمع 4 سال از تعهد خدمتتان را انجام داده اید.
    برای مابقی، میتوانید به طریق گواهی عدم کاریابی اقدام کنید یا مبلغ مابقی تعهد خدمت آموزش رایگان را بپردازید که سریع تر هم هست.

برای عدم کاریابی، بند فرصت 6 ماهه بعد از فارغ التحصیلی که از خرداد 96 وارد قضیه شده مسئله ساز میگردد. ولی در انتهای یکی از آئین نامه ها نوشته بود که برای فارغ التحصیلان قبل آئین نامه اعمال نمیشود!

کاریابی رو 6 ماه باید حداقل صبر نمائید.
    اگر میتوانید هزینه اش را بپردازید، که در عرض یک ماه به دانشنامه تان میرسید.
    سلام، البته این فرمایش دوست عزیزمون منوط بر اینه که شما 24 ماه سابقه بیمه رو همزمان با تحصیل پرداخت نکرده باشین.

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

نقل قول نوشته اصلی توسط starrynight نمایش پست ها
    سلام،
    1. سابقه بیمه حین تحصیل با دوره های غیر روزانه قابل قبول هست.
    2. سابقه بیمه فقط قابل تعمیم به مقاطعی هستش که قبلا فارغ التحصیل شده اید.
    پس اگه حین کارشناسی مشغول به کار بودین، متاسفانه نمیتونید ازش استفاده کنید.
    ممنون ک جواب دادید. در حین کارشناسی کار نکردم در حین ارشدم بوده . پس الان میتونم ازاین سابقه بیمه برای حذف طرح اجباری کارشناسی استفاده کنم؟ و باید بگم من هنوز سربازی نرفتم.

سلام و وقت بخیر
    دوستان من یه سوال فوری دارم ممنون میشم راهنماییم بفرمایید. من بهمن 1397 از رساله دکتریم تو دانشگاه علامه دفاع کردم و چند روز دیگه مهلت 6 ماهه ام برای لغو تعهد از طریق ادارات کاریابی برام تموم میشه. تو این مدت من شاغل بودن ولی همون طور که میدونید سابقه کار همزمان برای لغو تعهد محسوب نمیشه. با توجه به هزینه بالای لغو تعهد ترجیح میدم از طریق ادارات کاریابی اقدام کنم اما میخوام بدونم ادارات کاریابی بیمه منو چک می کنن؟ میتونم ادعا کنم بیکارم و بیمه برام رد نمیشه؟

سوال دیگه ام اینه که اساسا معادل چند ترم تعهد در دوره دکتری وجود داره چون تو دستورالعمل وزارت علوم زده ترم هایی که در اون ها امتحان جامع داده شده و یا تهیه و تصویب پروپوزال هستن در هزینه آموزش رایگان محسوب نمیشن.

Junior Member

سلام
    فارغ التحصیل مقطع دکتری هستم. هر سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری روزانه بودم
    حالا میخوام مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد با پرداخت هزینه آزاد کنم اما دکتری نمیخوام. امکانش هست؟ یا باید هر 3 با هم ازاد بشه؟

سلام دوستان ، من برای ازاد سازی مدرکم تو سامانه سجاد ثبت نام کردم ولی بعد از گذشت 1 ماه هنوز یک شماره پیگیری داده و اینکه گقته در حال بررسی مدارک هست، به نظر شما نباید حضوری رفت دنبال ازاد سازی؟ و اینکه من با سابقه کار میخوام مدرکم رو ازاد کنم، ممنونم

من ورودی سال ۹۰ در مقطع کارشناسی و ورودی سال ۹۴ در مقطع کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هستم،رشتم طرح دار هست و حدود ۶ماه از طرحم رو گذروندم و تازه ارشدم رو دفاع کردم،،یعنی ۶ ماه اخر ارشدم با ۶ ماه اول طرحم همزمان بودن،،بعد از اتمام طرحم میتونم این ۶ ماه سابقه بیمه رو برای لغو تعهد کارشناسی استفاده کنم و بقیه سابقه بیمه طرحم رو برای ارشد استفاده کنم؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط siavash_2015 نمایش پست ها
    سلام دوستان ، من برای ازاد سازی مدرکم تو سامانه سجاد ثبت نام کردم ولی بعد از گذشت 1 ماه هنوز یک شماره پیگیری داده و اینکه گقته در حال بررسی مدارک هست، به نظر شما نباید حضوری رفت دنبال ازاد سازی؟ و اینکه من با سابقه کار میخوام مدرکم رو ازاد کنم، ممنونم
    کل پروسه حدود 10 تا 20 روز اداری هست. درخواستتون رو در سایت حذف کرده و دوباره درخواست بدید.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)