صفحه 407 از 417 نخستنخست ... 307357397398399400401402403404405406407408409410411412413414415416 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,061 تا 4,070 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

​ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوستان من یه ارشد دولتی قبول شدم بعد از دو ترم انصراف دادم
    حالا یه ارشد دیگه می خونم دولتی
    برای آزادسازی این مدرک ارشدم اون انصرافیه مشکلی ایجاد می کنه عایا؟
    برای اون انصرافیه هم چیزی باید پرداخت کنم؟

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط sympathetic نمایش پست ها
    ​ممنون میشم راهنماییم کنید
    دوستان من یه ارشد دولتی قبول شدم بعد از دو ترم انصراف دادم
    حالا یه ارشد دیگه می خونم دولتی
    برای آزادسازی این مدرک ارشدم اون انصرافیه مشکلی ایجاد می کنه عایا؟
    برای اون انصرافیه هم چیزی باید پرداخت کنم؟
    برای ارشد دومتون آزاد کردن مدرک کارشناسیتون (اگر تحصیل رایگان داشتید) باید کفایت کنه. ولی اگه قصدتون خروج از کشوره باید همه چیو پرداخت کنید حتی اون دو ترمو.

نقل قول نوشته اصلی توسط hosien_sg نمایش پست ها
    سلام
    فارغ التحصیل مقطع دکتری هستم. هر سه مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری روزانه بودم
    حالا میخوام مدارک کارشناسی و کارشناسی ارشد با پرداخت هزینه آزاد کنم اما دکتری نمیخوام. امکانش هست؟ یا باید هر 3 با هم ازاد بشه؟
    ببینید این سوال چند بعد داره. اگه میخوایید خارج درس بخونید و معافیت سربازی نداشته باشید برای گرفتن مجوز خروج(با معافیت تحصیلی فرق میکنه) کارتون به وزارت علوم گیر میکنه که مجوز خروج نمیده مادامی که حتی یک ترم هم بدهی نداشته باشید بهش. ولی اگه سربازی رفته باشید یا معاف باشید بخوایید دکتری انصراف بدید خارج درس بخونید میتونید تا قبل از انصراف کارشناسی و ارشد رو بخرید و بعد انصراف و بعد خلاص.

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirdrake97 نمایش پست ها
    برای ارشد دومتون آزاد کردن مدرک کارشناسیتون (اگر تحصیل رایگان داشتید) باید کفایت کنه. ولی اگه قصدتون خروج از کشوره باید همه چیو پرداخت کنید حتی اون دو ترمو.
    نه خدا روشکر مدرک کارشناسیم دانشگاه آزاد بوده! یعنی اگر کارشناسی دولتی بود باید برای خوندن ارشد دوم اول کارشناسی رو آزاد می کردم؟!!
    بعد اطلاع دارید برای اون دو ترم چقد باید پرداخت کنم؟؟ آیا میتونم از الن این کارو انجام بدم ؟؟؟ بعدا گرونتر ممکنه بشه؟؟!!

نه خدا روشکر مدرک کارشناسیم دانشگاه آزاد بوده! یعنی اگر کارشناسی دولتی بود باید برای خوندن ارشد دوم اول کارشناسی رو آزاد می کردم؟!!
    بعد اطلاع دارید برای اون دو ترم چقد باید پرداخت کنم؟؟ آیا میتونم از الن این کارو انجام بدم ؟؟؟ بعدا گرونتر ممکنه بشه؟؟!!
    http://mad.saorg.ir/EDUS/File.aspx
    آموزش رایگان و لغوتعهد> جدول شهریه> بعدش ورودیتونو انتخاب کنید. اگر ورودی 93 به بعد هستید همون 92 حساب میشه براتون. منظقه باشید همین قیمتا منظقه دو باشید فک کنم دوبرابر میشه.
    قیمتم انجوری حساب میشه تعداد ترمهایی که 12 یا بیشتر واحد داشتید ضربدر هزینه هر ترم. اگه ترمی کمتر از 12 واحد داشتید قیمت اون ترم میشه تعداد واحد ها در هزینه ای که برای هر واحد اونجا نوشته.
    گرونتر نمیشه سال ورود شما ملاکه تو محاسبه قیمت.. ولی انحام بدید خوبه. بله دولتی بودید کارشناسی باید اول اونو انجام میدادید چون لغو تعهد از مقاظع پایین انجام میشه ویکی از مدارکی که برای لغو تعهد لازم هست نامه لغو تعهد مقاطع پایینتره.

http://mad.saorg.ir/EDUS/File.aspx
    آموزش رایگان و لغوتعهد> جدول شهریه> بعدش ورودیتونو انتخاب کنید. اگر ورودی 93 به بعد هستید همون 92 حساب میشه براتون. منظقه باشید همین قیمتا منظقه دو باشید فک کنم دوبرابر میشه.
    قیمتم انجوری حساب میشه تعداد ترمهایی که 12 یا بیشتر واحد داشتید ضربدر هزینه هر ترم. اگه ترمی کمتر از 12 واحد داشتید قیمت اون ترم میشه تعداد واحد ها در هزینه ای که برای هر واحد اونجا نوشته.
    گرونتر نمیشه سال ورود شما ملاکه تو محاسبه قیمت.. ولی انحام بدید خوبه. بله دولتی بودید کارشناسی باید اول اونو انجام میدادید چون لغو تعهد از مقاظع پایین انجام میشه ویکی از مدارکی که برای لغو تعهد لازم هست نامه لغو تعهد مقاطع پایینتره.
    خیلی ممنونم از توضیحات دقیقت
    عذر می خوام من زیاد سوال پرسیدم اصلا با روند کار آشنا نیستم
    برای ارشد دوم که بعد از پایان تحصیل از طریق کاریابی اقدام می کنم
    برای لغو تعهد اون دو ترم انصرافی از کجا باید شروع کنم؟ کجا برم؟

خیلی ممنونم از توضیحات دقیقت
    عذر می خوام من زیاد سوال پرسیدم اصلا با روند کار آشنا نیستم
    برای ارشد دوم که بعد از پایان تحصیل از طریق کاریابی اقدام می کنم
    برای لغو تعهد اون دو ترم انصرافی از کجا باید شروع کنم؟ کجا برم؟
    باید تو سامانه سجاد درخواست بدی. خوندن این رو بهت توصیه میکنم.

سلام دوستان من کارشناسی شریف ورودی ۸۹ و ارشد ورودی ۹۳ هستم و دکتری هم ورودی ۹۷ ولی دارم کارامو میکنم که اگه پذیرش گرفتم انصراف بدم. متاسفانه مدرکامو آزاد نکردم میخواستم بپرسم هیچ راهی نیست قبل از انصرافم بتونم مدرکامو با لغو تعهد آزاد کنم؟ که بعدا لازم نباشه هزینه انصراف دکتری رو هم برای آزادسازی مدارکم بدم؟ خواهش میکنم هرکی اطلاعاتی داره راهنماییم کنه

ببینید این سوال چند بعد داره. اگه میخوایید خارج درس بخونید و معافیت سربازی نداشته باشید برای گرفتن مجوز خروج(با معافیت تحصیلی فرق میکنه) کارتون به وزارت علوم گیر میکنه که مجوز خروج نمیده مادامی که حتی یک ترم هم بدهی نداشته باشید بهش. ولی اگه سربازی رفته باشید یا معاف باشید بخوایید دکتری انصراف بدید خارج درس بخونید میتونید تا قبل از انصراف کارشناسی و ارشد رو بخرید و بعد انصراف و بعد خلاص.
    ببخشید یعنی حین تحصیل دکتری میتونم مدارک قبلیم رو آزاد کنم؟ مشکلی پیش نمیاد واسم؟ من هر سه مقطعم شریف خوندم و الان سال دوم دکتری هستم ولی میخوام انصراف بدم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران-نقشه برداری

سلام، بنده لیسانس مهندسی عمران گرایش نقشه برداری هستم
    سال 93 مقطع کارشناسی فارغ التحصیل شدم و بعد از اون 20 ماه خدمت سربازی رو در قرارگاه خاتم الانبیا گذروندم
    منطقه کنکورم 2 بود ک از طریق سامانه سجاد به منطقه 1 تغییرش دادم و تعهد خدمتم بجای 8 سال، 4 سال شد.از این 4 سال حدود 1 سال و نیم سابقه بیمه دارم. حالا میخواستم ببینم خدمت سربازی هم جزء تعهد خدمت بحساب میاد و از اون دو سال و نیم کسر میشه یا فقط در صورتی ک بخرم سابقه اش رو، جزء تعهد خدمت بحساب میاد؟
    سپاس

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)