صفحه 409 از 417 نخستنخست ... 309359399400401402403404405406407408409410411412413414415416417 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,081 تا 4,090 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Senior Member Sha7ab آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    کسی نظری نداره؟ آخه تا چند وقت دیگه باید بدون کنکور دانشگاه ثبت نام کنم میخواستم ببینم روزانه اگر قبول شدم بخونم یا شبانه؟
    بستگی با دانشگاه داره. مثلا دانشگاهی که خودم بودم هزینه شبانه بیشتر میشد.
    اما بصورت کلی یه اندازه هستن
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط Garibaldi نمایش پست ها
    سلام خسته نباشید

میخواستم بدونم هزینه کدوم یک کمتر میشه: تحصیل در دوره شبانه و پرداخت شهریه یا تحصیل در دوره روزانه و آزاد کردن مدرک از طریق پرداخت هزینه؟

یا فرقی نمیکنه؟
    سلام

تا جایی که بنده اطلاع دارم در نهایت هزینه دوره شبانه کمتر از هزینه آزاد کردن مدرک میشه. از طرفی هم چون هزینه شبانه رو ترمی پرداخت میکنید- یه جورایی شبیه اقساط میشه- خیلی کمتر به چشم شما میاد.

موفق باشید

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    MSc. IUST Industrial Eng.

سلام دوستان
    وقت بخیر
    من ورودی 87 کارشناسی بودم و دوره کارشناسیم 5 سال طول کشیده، همچنین سال 92 وارد دوره کارشناسی ارشد و 2 ساله درسم رو به اتمام رسوندم. (هر دو دانشگاه دولتی و دوره روزانه)
    با توجه به اینکه که الان نزدیک به 3 سال سابقه بیمه‌ای دارم که بعد از فارغ‌التحصیلی دوره ارشدم تو سوابق بیمه ایم ثبت شده، آیا باید مبلغ کل 7 سال تحصیلیم رو پرداخت کنم تا مدارکم آزاد بشن و یا اینکه این 3 سال رو ازش کم می‌کنن و مابه‌التفاوتش رو ازم میگیرن؟
    متشکرم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amir_BM نمایش پست ها
    سلام دوستان
    وقت بخیر
    من ورودی 87 کارشناسی بودم و دوره کارشناسیم 5 سال طول کشیده، همچنین سال 92 وارد دوره کارشناسی ارشد و 2 ساله درسم رو به اتمام رسوندم. (هر دو دانشگاه دولتی و دوره روزانه)
    با توجه به اینکه که الان نزدیک به 3 سال سابقه بیمه‌ای دارم که بعد از فارغ‌التحصیلی دوره ارشدم تو سوابق بیمه ایم ثبت شده، آیا باید مبلغ کل 7 سال تحصیلیم رو پرداخت کنم تا مدارکم آزاد بشن و یا اینکه این 3 سال رو ازش کم می‌کنن و مابه‌التفاوتش رو ازم میگیرن؟
    متشکرم
    سلام اگر کارشناسی از سهمیه مناطق استفاده کرده باشید (منطقه 2و 3)، تعداد ترم ها ضرب در 2 میشه. به تعداد سال های بیمه هم از تعهدتون کسر میشه. این نکته هم از سامانه سجاد به نظرم براتون مفید باشه : " توجه بفرمایید در صورتی که تمایل دارید سابقه کار ارائه شده شما به ترتیب از پایین ترین مقطع مورد استفاده قرار نگیرد، لازم است درخواست لغو تعهد مقاطع مختلف خود را در فرم درخواست های جداگانه تکمیل بفرمایید. به عنوان مثال اگر شما 3 سال سابقه کار دارید و تمایل دارید ابتدا برای ارشد این سابقه مورد استفاده قرار بگیرد، بایستی برای کارشناسی یک فرم فرآیند لغو تعهد آموزش رایگان تکمیل و ثبت نمایید و در آن 1 سال از سابقه کار خود را ارائه بفرمایید. سپس برای کارشناسی ارشد یک فرم فرآیند دیگر ثبت نمایید و در آن 2 سال از سابقه کار خود را ارائه بفرمایید"
    موفق باشید.

Junior Member

من مدرک کارشناسیم ورودی ۹۰عه برا ارشدم ورودی ۹۶، کسی میدونه قیمت دوتا مدرکم چقد میشه؟ کسی مشابه من بوده؟

Senior Member Sha7ab آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط tannazma نمایش پست ها
    من مدرک کارشناسیم ورودی ۹۰عه برا ارشدم ورودی ۹۶، کسی میدونه قیمت دوتا مدرکم چقد میشه؟ کسی مشابه من بوده؟
    کارشناسی اگه سهمیه منطقه 1 هستی حدود 4 تومن میشه
    ارشدت هم حدودا ترمی 3 تومن میشه، البته ترم هایی که فقط پایان نامه داشتی حساب نیست.
    :Portgas D. Ace
    We have to live a life of no regrets

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط tannazma نمایش پست ها
    دوست عزیز، با توجه به رشته، تعداد ترم و سهمیه ای که داشتید متفاوت هست. به فرض کارشناسی فنی ورودی90، ترمی حدود 843000 تومان و اگر از سهمیه مناطق استفاده کرده باشید این مبلغ ضرب در دو می شه. از امور دانش آموختگان دانشگاه محل تحصیلتون هم می تونید سوال کنید که دقیق براتون محاسبه کنند. موفق باشید

سلام دوستان وقت بخیر
    من تو سامانه سجاد ثبت نام کردم تا از طریق پرداخت هزینه مدرکم رو آزاد کنم. آخرین مرحله قسمت "لغو تعهد آموزش رایگان" که باید کد امنیتی رو بزنم دائم پیام میده کد امنیتی اشتباهه در صورتی که درست وارد کردم. اشکال کار کجاست؟

Junior Member

با عرض سلام خدمت دوستان گرامی

من بعد از فارغ التحصیلی (سال ۹۶) برای خدمت تو بنیاد نخبگان پذیرفته شدم و فعلا هنوز طرحم تموم نشده. همزمان با بنیاد تخبگان چون وقتم آزاد بود از همون سال ۹۶ تا الان تو یک شرکت مهندسین مشاور مشغول کار بودم و سابقه بیمه دارم. سوالم اینجاست برای لغو تعهد رایگان سابقه بیمه قبول هست (چون هنوز پایان خدمت نگرفتم) ؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Production & Operation Management

سلام
    هزینه آزاد سازی مدرک کارشناسی فنی ورودی 86-91 حدودا چه قدر میشه؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)