صفحه 416 از 417 نخستنخست ... 316366406407408409410411412413414415416417 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 4,151 تا 4,160 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط wbc نمایش پست ها
    خیلی ممنون بابت پاسختون. آخه من بعد از کارشناسی که 95 تموم شد سال 98 تازه رفتم ارشد و در اون فاصله برام بیمه رد شده. اون بیمه بعد از کارشناسی باعث نمیشه که با عدم کاریابی نتونم کارشناسی مو ازاد کنم؟
    چون کاریابی ها میگن اصلا ربطی نداره حتی اگه یک روز هم بیمه داشته باشید با عدم کاریابی نمیتونید ازاد کنید و همچنین نباید بین دو مدرک فاصله باشه وگرنه باید بخرید.
    تو این سایت هم زیاد خوندم ولی هر کی یه چیزی میگه و هر کس یه تجربه ای داشته.

من خواهرم دکتری بود. حین دکتری بیمه براش رد میشد.. بعد از دکتری مدرکش رو گذاشت کاریابی و از اون زمان هم براش بیمه رد نشد... و تونست همه مقاطعش رو آزاد کنه...
    درباره فاصله بین مقاطع اطلاعی ندارم
    به نظرم مشکلی براتون پیش نمیاد... شما مدرکتون رو بذارید کاریابی... با همون نامه قطعا ارشدتون رو میتونید آزاد کنید.. بعدش برای آزادسازی کارشناسی هم اقدام کنید اگر نشد دیگه مجبورید کارشناسی تون رو بخرید..

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_70 نمایش پست ها
    من خواهرم دکتری بود. حین دکتری بیمه براش رد میشد.. بعد از دکتری مدرکش رو گذاشت کاریابی و از اون زمان هم براش بیمه رد نشد... و تونست همه مقاطعش رو آزاد کنه...
    درباره فاصله بین مقاطع اطلاعی ندارم
    به نظرم مشکلی براتون پیش نمیاد... شما مدرکتون رو بذارید کاریابی... با همون نامه قطعا ارشدتون رو میتونید آزاد کنید.. بعدش برای آزادسازی کارشناسی هم اقدام کنید اگر نشد دیگه مجبورید کارشناسی تون رو بخرید..
    خیلی ممنون بابت راهنماییتون. مچکرم

Junior Member

سلام به همه.من یه سوال دارم در مورد هزینه آزاد کردن مدرک ارشد VS شهریه کلی شبانه...
    میخواستم بدونم منی که قصدم اپلای هستش دانشگاه شبانه بخونم یا روزانه برای ارشد؟؟؟در هرصورت من خوابگاه نمیرم(خونه میگیرم).پس کل هزینه هام میشه شهریه و ناهار.کسی از آخرین مبلغ استاندارد مهندسی در مقطع ارشد برای خرید خبر نداره؟؟؟؟منظورم ورودی 1400 یا 1401 هستش یا حتی 99... و اینکه این مبالغ به نظرتون سالانه افزایش پیدا میکنه یا چند سال یکبار؟؟؟
    واقعا ممنون میشم کمکم کنید دوستان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط suntin نمایش پست ها
    سلام به همه.من یه سوال دارم در مورد هزینه آزاد کردن مدرک ارشد VS شهریه کلی شبانه...
    میخواستم بدونم منی که قصدم اپلای هستش برای PhD. ارشد رو در یک دانشگاه مشخص شبانه بخونم بهتره یا روزانه؟؟؟
    در هرصورت من خوابگاه نمیرم به احتمال خیلی زیاد(خونه میگیرم).پس کل هزینه هام میشه شهریه و ناهار.کسی از آخرین مبلغ استاندارد در مقطع ارشد برای خرید مدرک خبر نداره؟؟؟؟
    منظورم ورودی 1400 یا 1401 هستش یا حتی 99 و 98 رشته های فنی...
    و اینکه این مبالغ به نظرتون سالانه چند درصدافزایش پیدا میکنه؟؟؟
    (البته میدونم هر دانشگاهی مبلغ مشخصی داره.من منظورم فقط 7 تا دانشگاه معتبر شهر تهران هستش.کسی که امسال یا پارسال مدرکشو خریده باشه ازین دانشگاه ها...از یکیشون اطلاع داشته باشم بقیه دستم میاد)
    واقعا ممنون میشم کمکم کنید دوستان.من چون دانشجو نیستم نمیذارن برم داخل دانشگاه و از آموزش بپرسم.تماسم میگیرم جواب نمیدن.دوستی هم ندارم تو این دانشگاه ها که بپرسه نرخ کلیشو متاسفانه
    دوستان کسی نبود جواب بده؟؟؟

Junior Member

دوستان کسی نبود جواب بده؟؟؟
    سلام

کسی نمیتونه به طور دقیق بگه برای شرایط شما کدوم مناسب تر هستش
    خودتون باید بررسی کنید و ببینید براتون میصرفه یا نه

من بچه هایی میشناسیم که برای اینکه هدفشون رفتن بود ارشد رو شبانه خوندن

اگر شما از پس هزینه های شبانه بر میای و هدفتون هم اپلای هست میصرفه که شبانه بخونید.

ولی اگر روزانه بخونید این رو هم در نظر بگیرید برای آزاد سازی مدرکتون از طریق عدم کاریابی با قوانین الان یک سال باید صبر کنید اگر هم میخواهید بخریدش فکر میکنم حدود قیمت همون هزینه ارشد ورودی خودتون باشه ولی خودتون بررسی کنید حتما

گوگل کنید هزینه لغو تعهد آموزش رایگان

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط amin_70 نمایش پست ها
    سلام

کسی نمیتونه به طور دقیق بگه برای شرایط شما کدوم مناسب تر هستش
    خودتون باید بررسی کنید و ببینید براتون میصرفه یا نه

من بچه هایی میشناسیم که برای اینکه هدفشون رفتن بود ارشد رو شبانه خوندن

اگر شما از پس هزینه های شبانه بر میای و هدفتون هم اپلای هست میصرفه که شبانه بخونید.

ولی اگر روزانه بخونید این رو هم در نظر بگیرید برای آزاد سازی مدرکتون از طریق عدم کاریابی با قوانین الان یک سال باید صبر کنید اگر هم میخواهید بخریدش فکر میکنم حدود قیمت همون هزینه ارشد ورودی خودتون باشه ولی خودتون بررسی کنید حتما

گوگل کنید هزینه لغو تعهد آموزش رایگان
    ممنونم ازتون.ولی بنده منظورم به صرفه بودن شبانه نبود.بذارید با مثال براتون توضیح بدم.فرض کنید بنده بخوام انتخاب رشته کنم امسال.مثلا 2 تا انتخاب دارم.یکی روزانه علم و صنعت و دیگری شبانه تهران.طبیعتا اگه بحث خریدن مدرک نباشه من به شخصه روزانه رو انتخاب میکنم چون به صرفه تره برام. در غیر این صورت شبانه یه دانشگاه خوب رو ترجیح میدم.اگه قرار باشه پولی که برا آزادسازی مدرک بدم همون اندازه شهریه دانشگاه باشه...فقط بحث اینجاس که اینا با هم برابرند؟! تو اینترنت نرخ ها تا سال 92 نوشته شده.پس این هیچ.با آموزش دانشگاه ها هم که تماس میگیرم جواب نمیدن.وقتیم که حضوری میخوام برم دانشگاه رام نمیده(خصوصا تو این وضعیت).تنها راهم پرسیدن از دانشجویانی هست که امسال یا پارسال مدرکشونو خریدن.گفتم شاید یکیشون عضو این سایت باشه و بتونه کمکم کنه.در ضمن نرخ ها برای تمام دانشگاه ها برابره.کافیه فقط هزینه یه ترم 1401 رو بدونم.بقیشو خودم حساب میکنم.ممنون میشم واقعا از شما اگه دوست یا آشنایی در داخل دانشگاه داری بپرسی ازش خبرشو بهم بدی.باور کنید اگه کارت دانشجویی داشتم یه روزه آمارشو درمیاوردم.ولی متاسفانه نیستم دیگه

Junior Member ahmad747 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

ممنونم ازتون.ولی بنده منظورم به صرفه بودن شبانه نبود.بذارید با مثال براتون توضیح بدم.فرض کنید بنده بخوام انتخاب رشته کنم امسال.مثلا 2 تا انتخاب دارم.یکی روزانه علم و صنعت و دیگری شبانه تهران.طبیعتا اگه بحث خریدن مدرک نباشه من به شخصه روزانه رو انتخاب میکنم چون به صرفه تره برام. در غیر این صورت شبانه یه دانشگاه خوب رو ترجیح میدم.اگه قرار باشه پولی که برا آزادسازی مدرک بدم همون اندازه شهریه دانشگاه باشه...فقط بحث اینجاس که اینا با هم برابرند؟! تو اینترنت نرخ ها تا سال 92 نوشته شده.پس این هیچ.با آموزش دانشگاه ها هم که تماس میگیرم جواب نمیدن.وقتیم که حضوری میخوام برم دانشگاه رام نمیده(خصوصا تو این وضعیت).تنها راهم پرسیدن از دانشجویانی هست که امسال یا پارسال مدرکشونو خریدن.گفتم شاید یکیشون عضو این سایت باشه و بتونه کمکم کنه.در ضمن نرخ ها برای تمام دانشگاه ها برابره.کافیه فقط هزینه یه ترم 1401 رو بدونم.بقیشو خودم حساب میکنم.ممنون میشم واقعا از شما اگه دوست یا آشنایی در داخل دانشگاه داری بپرسی ازش خبرشو بهم بدی.باور کنید اگه کارت دانشجویی داشتم یه روزه آمارشو درمیاوردم.ولی متاسفانه نیستم دیگه
    با سلام

تا چند سال پیش (همون سال ۹۲ که گفتین) وزارت علوم اطلاعیه می‌داد مبالغ رو ذکر می‌کرد.توی چند سال گذشته دیگه اطلاعیه نمیده(یا شایدم بده اما نه صورت عمومی) .معمولا دانشگاهها به نام خودشون منتشر میکنن و متاسفانه خوب هم اطلاع رسانی نمیکنن(یعنی جدول رو واضح توی سایتشون نمیذارن) باید کلی این‌ور اونور بگردی!علتشم نمیدونم!واسه همین بهترین کار این هست که از دانشجوهای اون دانشگاه یا کانال‌ها و گروه‌های دانشجویی و... بپرسید اینجوری سریع‌تر جواب میگیرید(با توجه به اینکه گفتید امکان رفتن به دانشگاه وجود نداره).
    من یه نمونه که مربوط به ورودی سال ۱۴۰۱ برای دانشگاه شهید بهشتی هست رو میذارم.احتمالا بقیه دانشگاه‌ها هم قیمتاشون توی همین حدود باشه.من این عکس رو از یک کانال گرفتم که دانشجوها اون رو اداره میکنن.یعنی کانال رسمی دانشگاه نیست.
    در ضمن یدونه فایل pdf هم هست مربوط به ورودی سال ۱۴۰۰ دانشگاه شهید بهشتی که این یکی رو از کانال رسمی دانشگاه گرفتم.
    به نظر من هر دو تا فایل معتبر هستن.

منبع شهریه ورودی ۱۴۰۱: https://t.me/SBU_SBMU/9998

منبع شهریه ورودی ۱۴۰۰: https://t.me/SBU_Official/11594

موفق باشید
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست
    • نوع فایل: jpg 1401.jpg (146.3 کیلوبایت, 5 views)
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    • نوع فایل: pdf 1400.pdf (45.8 کیلوبایت, 6 views)

Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی, مهندسی نرم افزار

سلام دوستان
    لطفا کسایی که اواخر مدرک آزاد کردن یا قصدشو دارن و اقدام کردن بیان تجربیات خودشونو بگن
    اطلاعاتمون اپدیت بشه
    People wait
    all week for friday,
    all year for summer,
    all life for happiness

Junior Member

سلام و عرض ادب خدمت دوستان...

لینک خبر:
    https://alirezaafshar.org/%D9%87%D8%...C%D9%84%DB%8C/
    ویرایش توسط suntin : January 25th, 2023 در ساعت 05:18 PM دلیل: ناقص بودن

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد زمین شناسی زیست محیطی دانشگاه شیراز

با عرض سلام و وقت به خیر، بنده سال 1391 در مقطع کارشناسی از دانشگاه پیام نور فارغ التحصیل شدم و بعد تا سال 1392 مشغول خدمت بودم و بعد تا سال 1398 مشغول به کار بودم و بعد در سال 1399 وارد دانشگاه دولتی شده و در سال 1401 فارغ التحصیل شدم، با توجه به این شرایط آیا میتوانم با سابقه بیمه خدمتم که قبل از مقطع ارشد پرداخت شده مدرک این مقطع را آزاد کنم؟با تشکر.

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)