صفحه 51 از 417 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Junior Member Onasis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology- Chamran university & Arak university

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    دوستان مطلع لطفا راهنمایی کنید.
    شرایط فعلی: هنوز از مقطع ارشد فارغ التحصیل نشدم و سربازی هم معاف نیستم.
    1- تسویه حساب و ازاد کردن مدرک ارشد رو باید بزارم وقتی که تو وزارت علوم تشکیل پرونده دادم و وثیقه برا سربازی گذاشتم درسته؟ در این صورت اصل مدرک رو میدن؟
    2- الان که هنوز فارغ التحصیل نشدم با گرفتن نامه اشتغال به تحصیل از دانشگاه فعلی برای ازاد کردن مدرک لیسانس اقدام کنم که از نظر زمانی جلو بیفتم یا نه صبر کنم مراحل بالارو طی کنم بعد لیسانس و فوق رو باهم ازاد کنم؟ اگه همین الان اقدام کنم اصل مدرک رو میدن؟
    ممنون
    من تازه مداركم رو آزاد كردم...ليسانست رو قاعدتا بايد بتوني بدون مشكل آزاد كني...ولي واسه فوق به اين ترتيبه كه تو سايت بايد ثبت بشي..ادميشن لتر و نمره زبان رو به همراه تمامي مداركي كه تو سايت نشا آپلود كردي ببري وزاتخونه. وزارتخونه نامه بزنه به نظام وظيفه...بري 15 ميليون وثيقه بزاري..نامه معافيت تحصيلي بگيري..بعد دوباره بياي وزارتخونه..نامه بدن به دانشگاهت دانشگاه بهت ميگه مثلا براي ارشد 6 ميليون ميريزي به شماره حساب وزارتخونه (من خودم ليسانسم رو آزاد كردم 2 ميليون تموم شد برام!) بعد نامه رو ميبري تهران و تازه نامه ميزنن بري اداره گذرنامه كه اين داستان ديگه اي هستش...

اگر مدرك واسه ترجمه ميخاي بگو تا بگم چه كني
    ایمان به انسان شهامت می دهد تا فراتر از آنچه به چشم می آید برود.
    ویلیام کلارک

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط Onasis نمایش پست ها
    من تازه مداركم رو آزاد كردم...ليسانست رو قاعدتا بايد بتوني بدون مشكل آزاد كني...ولي واسه فوق به اين ترتيبه كه تو سايت بايد ثبت بشي..ادميشن لتر و نمره زبان رو به همراه تمامي مداركي كه تو سايت نشا آپلود كردي ببري وزاتخونه. وزارتخونه نامه بزنه به نظام وظيفه...بري 15 ميليون وثيقه بزاري..نامه معافيت تحصيلي بگيري..بعد دوباره بياي وزارتخونه..نامه بدن به دانشگاهت دانشگاه بهت ميگه مثلا براي ارشد 6 ميليون ميريزي به شماره حساب وزارتخونه (من خودم ليسانسم رو آزاد كردم 2 ميليون تموم شد برام!) بعد نامه رو ميبري تهران و تازه نامه ميزنن بري اداره گذرنامه كه اين داستان ديگه اي هستش...

اگر مدرك واسه ترجمه ميخاي بگو تا بگم چه كني
    ممنونم از شما برای پاسخگویی سریع
    بله مدرک برای ترجمه میخوام
    الان سفارت ازم ریز نمرات و همینطور مدرک فارغ التحصیلی میخواد. مسلما دانشنامه فوق لیسانس به این سرعت صادر نخواهد شد. حالا چه مدارکی رو میتونم تو کمتر از دو هفته مبنی بر فارغ التحصیلی بگیرم که قابلیت ترجمه رسمی داشته باشن؟
    یه سوال هم در مورد مدرک لیسانس: 3 سال از فارغ التحصیلیم میگذره. به نظر شما صدور دانشنامه لیسانس هم 2 ماه طول میکشه یا بعد از این همه سال اماده شده و با پرداخت پول ازاد میشه؟

Junior Member

سلام
    دوستان من چند تا سوال داشتم ممنون میشم پاسخ بدین:من سال 1381 لیسانس از دانشگاه تبریز فارغ التحصیل شدم، سربازی معاف بودم، کاریابی دولتی ثبت نام کردم، 2 سال کار آزاد کردم، سال 1383 ارشد شهید بهشتی قبول شدم و سال 86 فارغ اتحصیل شدم یک کاریابی خصوصی تو امیر آباد ثت نام کردم واسه آزادسازی مدرک ولی دنبالشو نگرفتم بعد سال 1387 رفتم سر کار تا الان
    الان واسه PhDدارم apply می کنم، زنگ زدم کاریابی میگه از اون سال مدارکت قابل استفاده نیست باید بری اداره کار (میگه قبل 1390 قابل قبول نیست)، به نظر اساتید با تجربه و آگاه تو این زمینه من چه کاری می تونم انجام بدم، هم مدرک لیسلنس هم ارشد و بایست بفرستم، می خوام از سابقه کارم واسه آزاد سازی ارشد استفاده کنم که گرون تره، اون ادره کار دولتی که ثبت نام کردم الان هیچ سابقه ای ندارن، به نظرتون چی کار کنم، ضمنا الان شاغلم
    با تشکر فراوان

Junior Member Onasis آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Biology- Chamran university & Arak university

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ممنونم از شما برای پاسخگویی سریع
    بله مدرک برای ترجمه میخوام
    الان سفارت ازم ریز نمرات و همینطور مدرک فارغ التحصیلی میخواد. مسلما دانشنامه فوق لیسانس به این سرعت صادر نخواهد شد. حالا چه مدارکی رو میتونم تو کمتر از دو هفته مبنی بر فارغ التحصیلی بگیرم که قابلیت ترجمه رسمی داشته باشن؟
    یه سوال هم در مورد مدرک لیسانس: 3 سال از فارغ التحصیلیم میگذره. به نظر شما صدور دانشنامه لیسانس هم 2 ماه طول میکشه یا بعد از این همه سال اماده شده و با پرداخت پول ازاد میشه؟
    ببين دوست من شما ميگي هنوز فارغ التحصيل نشدي...خوب قاعدتا هيچ مدركي نميتوني بگيري كه فارغ شدي! يه اشتغال به تحصيل رسمي ميگيري كه چه وقت فارغ ميشي يا اينكه با خود سفارت صادقانه در ميون بگذار..بخدا نه شاخ دارن نه دم! آدمن فقط قانون مدار هستن
    اونا ميگن بهت كه چي بياري...باز اگه شك داري بپرس از من...اگر فارغ شدي راه اينه: دانشگاه يه نامه ميزنه برات كه ببري نظام وظيفه به اين شرح كه ايشون طول دوره تحصيلشون و معافيت تحصيليشون تو دانشگاه تموم شده...ميري نظام وظيفه ميگي آقا به من يه نامه رسمي بدين كه من تو فرصت يك ساله بعد از فارغ التحصيلي هستم..به اين ترتيب وضعيتت روشن ميشه..با اين نامه ميتوني مدرك موقتت رو - اگر زرنگ بجنبي- يك روزه بگيري..با ريز نمراتي كه تو كاغذ با سربرگ دانشگاه بدون مهر پرينت گرفته شده .
    حالا اينا رو ببر دارالترجمه و بعد سفارت...البته اينا ترجمه رسمي نمي شن..چون پايين مدرك موقتت زده ارزش ترجمه ندارد و ريز نمراتت هم كه رسمي نيست..ولي كار راه بندازه در حد لا ليگا!!

در مورد ليسانست هم وقتي مقطع بالاتر قبول ميشي مدرك پايينترت آزاده- من كه اينجوري شنيدم- و بايد همون ارشد رو شما آزاد كني نه هم ارشد هم ليسانس

باز ابهام داري بپرس
    ایمان به انسان شهامت می دهد تا فراتر از آنچه به چشم می آید برود.
    ویلیام کلارک

سلام
    مقطع کارشناسی: ورودی 80 فارغ التحصیل 84 دولتی
    مقطع ارشد: ورودی 87 فرالتحصیل 89 آزاد
    در حین گذراندن دوره کارشناسی ارشد کار میکردم ( در شرکت خصوصی ، بدون بیمه ، عضو هئیت مدیره هم بودم)

بعد از فارالتحصیل شدن در مقطع کارشناسی ارشد یکسال در بخش دولتی مشغول بکارم (همراه با بیمه)

با توجه به سوابق فوق من برای چند ترم باید پول پرداخت کنم؟
    آیا کار کردن در شرکت بدون بیمه جزء سابقه کاری محسوب میشود با توجه به اینکه در حین خواندن کارشناسی ارشد در شرکت بودم؟
    مدارک لازم برای اثبات کار کردن چی هست؟ برای شرکت و بخش دولتی؟

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط nanopich نمایش پست ها
    سلام
    مقطع کارشناسی: ورودی 80 فارغ التحصیل 84 دولتی
    مقطع ارشد: ورودی 87 فرالتحصیل 89 آزاد
    در حین گذراندن دوره کارشناسی ارشد کار میکردم ( در شرکت خصوصی ، بدون بیمه ، عضو هئیت مدیره هم بودم)

بعد از فارالتحصیل شدن در مقطع کارشناسی ارشد یکسال در بخش دولتی مشغول بکارم (همراه با بیمه)

با توجه به سوابق فوق من برای چند ترم باید پول پرداخت کنم؟
    آیا کار کردن در شرکت بدون بیمه جزء سابقه کاری محسوب میشود با توجه به اینکه در حین خواندن کارشناسی ارشد در شرکت بودم؟
    مدارک لازم برای اثبات کار کردن چی هست؟ برای شرکت و بخش دولتی؟
    سلام
    مدرك ارشدتون كه هيچ ، چون پولشو دادين ميتونين اصل مدرك رو بگيرين
    اما در مورد مدرك ليسانستون طبق بخشنامه مورخ اردبهشت 1390 ، كار كردن در حين تحصيل جزء سابقه كار محسوب نميشه و در واقع نميتونين براي خريد مدركتون ازش استفاده كنين
    در مورد مدرك براي اثبات كاركردن هم بايد يه گواهي انجام كار از اداره كارگزيني محل خدمتتون بگيرين كه توش نوشته شده باشه كه يك سال كار كردين
    اگه اشتباه نكنم هر 6ماه سابقه كار معادل هزينه خربد 1 ترم ميشه
    از اين لينك هم ميتونين استفاده كنين و ببينين كه چه قدر بايد براي خريد مدركتون پول بپردازيد.
    http://www.msrt.ir/sites/ddstu/Lists...orm.aspx?ID=29
    موفق باشيد...

Member reza_20112011 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Software Eng. Shiraz University

سلام

کسی تونسته بدون آزاد کردن مدرک (خرید یا عدم کاریابی ) ریز نمرات برای اپلای بگیره ؟؟
    راهی هست که از طریق وثیقه , تعهد محضری 2 کارمند و ... بتوان مدارک مورد نیاز قابل ترجمه (رسمی) رو آزاد کرد برای یه مدت 4 ماهه ؟؟؟؟؟

با سپاس

Junior Member

سلام میخواستم بدونم کسی دکتری روزانه انصراف میده ایا باید پولی پرداخت کنه و اینکه هزینه در سال اول و دوم چقدر خواهد بود؟

Junior Member

با سلام
    دوستان شرايط من به شرح زير است، ميشه كمك كنيد و بگيد كه من بايس چقد بپردازم تا مدركمو آزاد كنم؟
    1- ورودي مهرماه سال 82 دانشگاه فردوسي در رشته اقتصاد و 8 ترمه تموم كردم
    2- ورودي سال 86 دانشگاه شهيد بهشتي در رشته اقتصاد و 5 ترمه تموم كردم
    3- 2.5 سال سابقه كار بعد از فارغ التحصيلي ارشد
    با سپاس بيكران

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ارشد ورودی90 هستم
    اگه فارغ التحصیل بشم و معافیت یا پایان خدمت داشته باشم و بخوام با مدرک لیسانس برای دکترا اپلای کنم و کلا بیخیال مدرک ارشد بشم آیا باز هم نیاز هست که پولی بابت تحصیل رایگان پرداخت کنم؟ خودم اینطو فکر نمیکنم. دوستان اگه کسی می دونه کمک کنه. اگه مشکل سربازیم حل نشده باشه چطور؟ اصلا قضیه ربطی به سربازی داره؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)