صفحه 52 از 417 نخستنخست ... 2424344454647484950515253545556575859606162102152 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 511 تا 520 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط rasoul32 نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان شرايط من به شرح زير است، ميشه كمك كنيد و بگيد كه من بايس چقد بپردازم تا مدركمو آزاد كنم؟
    1- ورودي مهرماه سال 82 دانشگاه فردوسي در رشته اقتصاد و 8 ترمه تموم كردم
    2- ورودي سال 86 دانشگاه شهيد بهشتي در رشته اقتصاد و 5 ترمه تموم كردم
    3- 2.5 سال سابقه كار بعد از فارغ التحصيلي ارشد
    با سپاس بيكران
    واسه دوره ليسانستون به اين لينك نگاه كنين :
    http://www.msrt.ir/sites/ddstu/Lists...s/29/81-82.pdf
    بچه هاي ورودي 81-82 براي دوره ليسانس بايد ترمي 60 هزار تومن بپردازند

و براي دوره ارشد هم به لينك پايين
    http://www.msrt.ir/sites/ddstu/Lists...s/29/86-87.pdf

كه براي هر ترم بايد 276 هزار تومن بپردازيد

هر 6ماه كار معادل پرداخت هزينه 1 ترم هستش كه به نظر من بهتره باهاش مدرك ارشدتون رو آزاد كنين و هزينه مدرك ليسانستون رو هم كه حدود 480 هزار تومان ميشه رو نقدي بپردازين
    موفق باشيد...

من چند تا سوال داشتم که یکم در موردشون گیج شدم. همسر من از وقتی دانشجوی لیسانس بود سر کار می رفت ولی از یک سال بعد از لیسانسش واسش بیمه رد کردن تا الانم که 2 سال از فوقش می گذره میره سره کار .می خواستم بدونم فقط سابقه بیمه ایش قبوله واسه آزاد کردن مدرکش و دوم اینکه برای ازاد کردن مدرکش با کار بازم باید یکسال از سربازیش بگذره. خیلی ممنونم که جواب سوالامو میدین. بعدم می خواستم بدونم اون 16 ماهه سربازیشم سابقه کار واسش حساب می شه یا باید بره اداره بیمه واسه اون مدت پوله بیمشو بده تا به درد آزاد کردن مدرکش بخوره؟ مرسی.

مدتزمانی که در حین درس خوندن کار می کنیم میشه سابقه کار؟

Member zrahmati آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مديريت بازرگاني ، علامه طباطبايي

نقل قول نوشته اصلی توسط zohrehariana نمایش پست ها
    مدتزمانی که در حین درس خوندن کار می کنیم میشه سابقه کار؟
    سلام
    به اين لينك سر بزنيد جواب سوالاتونو ميگيريد
    http://www.applyabroad.org/wiki/inde...AF%D8%A7%D9%86

انجام کار در ایران به شرطی مورد تایید است که همزمان با دوره دانشجویی نباشد (مثلا اگر طی دوره کارشناسی ارشد خود مشفول به کار تمام وقت بوده اید، نمی‌توانید از آن برای لغو تعهد رایگان دوره کارشناسی خود استفاده کنید-بخشنامه مورخ اردبهشت 1390).

- انجام سربازی جزو سابقه کار حساب میشود.
    تذکر ۱: هنگام محاسبه سنوات کاری برای ازاد کردن مدرک، ارائه سابقه بیمه لازم نیست. کار انجام گرفته می تواند در موسسات دولتی و یا خصوصی انجام گرفته شده باشد. (هر چند برخی از دانشگاهها ممکن است یک یا چند مدرک زیر را علاوه بر گواهی اشتغال به کار تمام وقت + تاریخ شروع و پایان خدمت را درخواست کنند: کپی روزنامه رسمی شرکت، کپی سابقه/دفترچه بیمه، کپی فیش حقوقی)

موفق باشيد ...

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

سلام بر دوستان...
    من فارغ التحصیل روزانه سراسری هستم و معافیت از سربازی هم دارم..میخوام واسه تسویه حساب اقدام کنم.الان اصل دانشنامه رو بهم میدن دیگه پس از تسویه حساب درسته؟یکیم اصلا اصل دانشنامه رو دانشگاه های اونور میخوان ترجمه شدش رو و واسه ترجمه دانشنامه باید اصل باشه دیگه؟سوال اخرم اینکه ازاد کردن نمرات که ربطی به دانشنامه نداره؟
    مرسییییی

Member
    رشته و دانشگاه
    Industrial Engineering,Tehran

دوستان من بعد از كارشناسي مشغول به كار شدم و بيمه هم برام رد شده! البته همزمان ارشد روزانه هم خوندم. حالا كي خوام مدرك آزاد كنم، مي تونم مدرك ليسانسم را بخرم و از اين بيمه براي آزاد كردن مدرك ارشد استفاده كنم؟؟ چون ورودي 89 بودم تقريبا 8 مليون پول بايد داد.ممنون

ApplyAbroad Hero

سلام بچه ها
    من رفتم دانشگاه لیسانسم برای ازاد کردن مدرک لیسانس بعد از پرداخت هزینه تحصیلات رایگان. بعد مسئول امور فارغ التحصیلان بم گفت صدور اصل دانشنامه یک سال طول میکشه!!! و ورودی 82-83-84 و...هیچ کدوم اصل دانشنامه رو نگرفتن. گفتم پس من چکار کنم؟ گفت یه نامه رسمی بهت میدیم که قابلیت ترجمه رسمی شدن رو داره و به همه ی بچه های شبیه شما همینو میدیم و خیلیا رفتن خارج! اسم این نامه ی کذایی چیه؟ کسی بوده این نامه رو گرفته باشه؟ الان سفارت اصل دانشنامه میخواد اینو قبول میکنن؟

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    من رفتم دانشگاه لیسانسم برای ازاد کردن مدرک لیسانس بعد از پرداخت هزینه تحصیلات رایگان. بعد مسئول امور فارغ التحصیلان بم گفت صدور اصل دانشنامه یک سال طول میکشه!!! و ورودی 82-83-84 و...هیچ کدوم اصل دانشنامه رو نگرفتن. گفتم پس من چکار کنم؟ گفت یه نامه رسمی بهت میدیم که قابلیت ترجمه رسمی شدن رو داره و به همه ی بچه های شبیه شما همینو میدیم و خیلیا رفتن خارج! اسم این نامه ی کذایی چیه؟ کسی بوده این نامه رو گرفته باشه؟ الان سفارت اصل دانشنامه میخواد اینو قبول میکنن؟
    اگه نامه ای که بهتون میدن، مهر و امضای دانشگاه رو داشته باشه و وزارت علوم، مهر بزنه روش، فرقی با دانشنامه نداره و هم ترجمه میشه و هم سفارت قبول میکنه
    میتونید یه تماس با وزارت علوم هم بگیرید و جریان رو بهشون بگید، در صورت لزوم خودشون دانشگاهتون رو توجیه میکنن
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    اگه نامه ای که بهتون میدن، مهر و امضای دانشگاه رو داشته باشه و وزارت علوم، مهر بزنه روش، فرقی با دانشنامه نداره و هم ترجمه میشه و هم سفارت قبول میکنه
    میتونید یه تماس با وزارت علوم هم بگیرید و جریان رو بهشون بگید، در صورت لزوم خودشون دانشگاهتون رو توجیه میکنن
    ممنون از شما ایدا جان
    ازشون پرسیدم اینو وزارت علوم تایید میکنه؟ گفت اره مهر داره و وزارت علوم هم تاییدش میکنه بعدش ببری دارالترجمه میتونی مهر امور خارجه و دادگستری هم بزنی. این نامه اگه دانشنامه نیست، اسمش چیه؟ همون گواهی موقته؟ یه نامه ای که بچه ها میگفتن وزارت علوم مهرش نمیکنه اسم اون چی بود؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

سلام...
    یکی به پست 970 هم جواب بده
    مرسیییی

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)