صفحه 53 از 417 نخستنخست ... 3434445464748495051525354555657585960616263103153 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 521 تا 530 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط mahmoudb نمایش پست ها
    ممنون از شما ایدا جان
    ازشون پرسیدم اینو وزارت علوم تایید میکنه؟ گفت اره مهر داره و وزارت علوم هم تاییدش میکنه بعدش ببری دارالترجمه میتونی مهر امور خارجه و دادگستری هم بزنی. این نامه اگه دانشنامه نیست، اسمش چیه؟ همون گواهی موقته؟ یه نامه ای که بچه ها میگفتن وزارت علوم مهرش نمیکنه اسم اون چی بود؟
    شما باید گواهی موقتتون رو بعد از فارغ التحصیلی گرفته باشید،گواهی موقت، چون که مهر وزارت علوم نمیخوره؛ قابل ترجمه رسمی نیست و روش نوشته شده، اما مورد شما فرق داره و بهتون گفتن که مهر میخوره
    این که دانشکده این برگه رو مهر و امضا میکنه، مثل گواهی فارغ التحصیلی، یا گواهی هایی که کسانی که هنوز فارغ التحصیل نشدن میگیرن، توسط وزارت علوم مهر میشن و رسمی هستن
    زیاد سخت نگیرید، خود مسئولین در جریان هستن، البته اگه شهرستانی هستید، میتونید برای اطمینان، قبل از مراجعه به وزارت باهاشون تماس بگیرید، فقط برگه تسویه حساب، هنگام مراجعه به وزارت علوم همراهتون باشه
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Eng

سلام
    در قسمت ویکی سایت و همچنین در چندین پست دوستان خوندم که وزارت علوم برای آزاد کردن مدرک دانشگاه نمره(مدرک) آزمون زبانی که شرکت کردیم رو میخواد.من 28 آبان واسه تافل ثبت نام کردم ولی مهر برای آزاد کردن مدرکم اقدام میکنم که به موقع مدارکم حاضر شه.
    سوالی که دارم اینه که مدرک زبان حتما باید باشه؟
    اصلا شاید کسی باشه که بدون مدرک زبان تونسته اقدام کنه.قبلا که از مسئول صدور دانشنامه که پرسیده بودم پروسه رو اینطوری شرح داد :
    گفت یه نامه میدیم به وزارت علوم اون مینویسه به نظام وظیفه مشکل سربازی (یا نوعی سرطان خوشخیم واسه پسرا)که حل شد دوباره برمیگردی وزارت علوم و درنهایت برمیگردی پیش خودمون و مدرکت رو میدیم.
    کلا وزارت علوم چه شرایطی واسه آزاد کردن مدرک داره؟من که فعلا مدرکی(هیچ مدرکی برای اقدام به خارج جز پروفایل ثبت نام)ندارم امیدی هست؟
    لطفا هر کسی پاسخی داشت بنویسه
    با سپاس

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

دوستان سلام.
    يك سوال،
    ما قبل از پرداخت هزينه آزاد سازي مدرك، كاري با دانشگاه كه نداريم؟‌هماهنگي خاصي كه نبايد صورت بگيره؟‌منظورم اينه كه به همون اداره دانشجويان مراجعه كنيم و مبلغ رو پرداخت كنيم كفايت ميده؟
    بعد بهمون رسيدي چيزي ميدن؟
    ممنون.

ApplyAbroad Guardian
    aida_11041 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوستان سلام.
    يك سوال،
    ما قبل از پرداخت هزينه آزاد سازي مدرك، كاري با دانشگاه كه نداريم؟‌هماهنگي خاصي كه نبايد صورت بگيره؟‌منظورم اينه كه به همون اداره دانشجويان مراجعه كنيم و مبلغ رو پرداخت كنيم كفايت ميده؟
    بعد بهمون رسيدي چيزي ميدن؟
    ممنون.
    قبلش باید کامل تسویه حساب کرده باشید و مدرک موقت رو هم گرفته باشید، یک سری مدارک باید ببرید ، که از دانشگاه بپرسید+ مدرک موقتتون که ازتون میگیرن
    بله، رسید میدن و این رسید رو موقعی که برای مهر وزارت علوم میرید،باید همراه خودتون ببرید.
    هرچه گویی چاره دانم کرد جز تقدیر را

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezad68 نمایش پست ها
    سلام
    در قسمت ویکی سایت و همچنین در چندین پست دوستان خوندم که وزارت علوم برای آزاد کردن مدرک دانشگاه نمره(مدرک) آزمون زبانی که شرکت کردیم رو میخواد.من 28 آبان واسه تافل ثبت نام کردم ولی مهر برای آزاد کردن مدرکم اقدام میکنم که به موقع مدارکم حاضر شه.
    سوالی که دارم اینه که مدرک زبان حتما باید باشه؟
    اصلا شاید کسی باشه که بدون مدرک زبان تونسته اقدام کنه.قبلا که از مسئول صدور دانشنامه که پرسیده بودم پروسه رو اینطوری شرح داد :
    گفت یه نامه میدیم به وزارت علوم اون مینویسه به نظام وظیفه مشکل سربازی (یا نوعی سرطان خوشخیم واسه پسرا)که حل شد دوباره برمیگردی وزارت علوم و درنهایت برمیگردی پیش خودمون و مدرکت رو میدیم.
    کلا وزارت علوم چه شرایطی واسه آزاد کردن مدرک داره؟من که فعلا مدرکی(هیچ مدرکی برای اقدام به خارج جز پروفایل ثبت نام)ندارم امیدی هست؟
    لطفا هر کسی پاسخی داشت بنویسه
    با سپاس
    سلام، شما برای پروسه ی گرفتن نامه از وزارت علوم به دانشگاه مبنی بر مجاز بودن خرید تعهد خدمت رایگان:
    به 3 مدرک زیر نیاز دارید:
    1. اصل نامه پذیرش از یک دانشگاه مورد تایید در یک دوره مورد تایید !
    2. اصل مدرک زبان (آزمون های مورد تایید و نمره حدنصاب در سایت نشا ملاحظه شود)
    3. مدرک فارغ التحصیلی یا همان برگه دانشگاه خطاب به نظام وظیفه (که تنها مدرک مبنی بر فارغ التحصیلی ما ها است !)

ابتدا این مدارک را آپلود می کنید در سایت نشا، سپس با در دست داشتن اصل آنها به اداره اعزام وزارت علوم واقع در میدان فردوسی، خیابان موسوی مراجعه میکنید، و پس از تایید آنها نامه معرفی به نظام وظیفه را دریافت میکنید.
    به نظام وظیفه مراجعه و پس از پروسه سپردن وثیقه و دریافت نامه معافیت تحصیلی مجددا به اداره اعزام میروید و آنجا نامه برای دانشگاه دریافت می کنید !

موفق باشید.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

سلام دوستان،

یه سوالی داشتم:
    من لیسانس سراسری روزانه خوندم، و شنبه انشالله نامه وزارت برای دانشگاه رو میگیرم که آزاد کنم مدرک رو.
    همون یکشنبه اول وقت میرم و در همون شعبه بانک دانشگاه مبلغ رو واریز میکنم، تا آخر همون روز کارم تموم میشه دیگه؟
    اصل دانشنامه نمیخوام، اما 3 چیز میخوام:
    1. مدرک یا رسید مبنی بر پرداخت تعهد خدمت رایگان
    2. مدرک فارغ التحصیلی ممهور و معتبر قابل ترجمه
    3. ریزنمرات رسمی

من خیلی وقتم کمه و احتمالا تا 10-12 روز دیگه خواهم پرید!

خیلی ممنون پیشاپیش.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط aida_11041 نمایش پست ها
    قبلش باید کامل تسویه حساب کرده باشید و مدرک موقت رو هم گرفته باشید، یک سری مدارک باید ببرید ، که از دانشگاه بپرسید+ مدرک موقتتون که ازتون میگیرن
    بله، رسید میدن و این رسید رو موقعی که برای مهر وزارت علوم میرید،باید همراه خودتون ببرید.

با تشکر از راهنماییتون.
    ببینید من الان گواهی موقت دانشنامه لیسانسم رو دارم. گواهی دائم رو دنبالش نرفتم چون وضعیت نظام وظیفه ام معلوم نبود، ولی الان مشغول به خدمت هستم و گواهی اشتغال به خدمت هم دارم.
    تسویه حساب کامل هم انجام دادم.
    حالا سوال اینجاست که من اول باید برم هزینه تعهد رایگان رو پرداخت کنم، بعد رسید از وزارت علوم بگیرم، برم دانشگاه ریز نمره بگیرم و بعد بیام مهر وزارت علوم رو بگیرم؟
    این سوال رو از این جهت میپرسم که زمان تحصیل در مقطع فوق لیسانس، برای گرفتن ریز نمره لیسانس باید از دانشگاه نامه میبردیم و دانشگاه لیسانس، همین جوری ریز نمره نمیداد.
    حالا الان یعنی میدن؟
    سوال دوم هم این هست که من الان با گواهی اشتغال به خدمتم، و پرداخت هزینه آزاد کردن مدرک، میتونم درخواست دانشنامه اصلیم رو بدم، یا باید خدمتم تموم بشه؟
    ممنون از راهنمایی.
    ویرایش توسط vv_matin : August 24th, 2012 در ساعت 02:32 PM

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil

سلام به همه
    من فردا دارم میرم واسه گرفتن مدارک ارشدم از دانشگاه و باید هزینه آموزش رایگانم رو پرداخت کنم الان وقتی خوب بخشنامه رو خوندمواسم سوال پیش اومد
    ورودی 88 که آخر 89 فارغ التحصیل شده برای محاسبه هزینه اش باید عدد 447 هزارتومان بخشنامه رو در 4 ترم ضرب کنه یا اینکه هزینه دو ترم بر اساس قیمت سال 89 و دو ترم دیگه بر اساس قیمت سال 88 خواهد بود؟
    ممنون میشم اگه سریع جوابم رو بدین چون اختلاف اعداد زیاده و من هم باید این پول رو تهران واریز کنم بعد برم شهرستان دنبال مدرک

رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    سلام، شما برای پروسه ی گرفتن نامه از وزارت علوم به دانشگاه مبنی بر مجاز بودن خرید تعهد خدمت رایگان:
    به 3 مدرک زیر نیاز دارید:
    1. اصل نامه پذیرش از یک دانشگاه مورد تایید در یک دوره مورد تایید !
    2. اصل مدرک زبان (آزمون های مورد تایید و نمره حدنصاب در سایت نشا ملاحظه شود)
    3. مدرک فارغ التحصیلی یا همان برگه دانشگاه خطاب به نظام وظیفه (که تنها مدرک مبنی بر فارغ التحصیلی ما ها است !)

ابتدا این مدارک را آپلود می کنید در سایت نشا، سپس با در دست داشتن اصل آنها به اداره اعزام وزارت علوم واقع در میدان فردوسی، خیابان موسوی مراجعه میکنید، و پس از تایید آنها نامه معرفی به نظام وظیفه را دریافت میکنید.
    به نظام وظیفه مراجعه و پس از پروسه سپردن وثیقه و دریافت نامه معافیت تحصیلی مجددا به اداره اعزام میروید و آنجا نامه برای دانشگاه دریافت می کنید !

موفق باشید.
    سلام.
    من ريپورت كاغذي تافلم هنوز به دستم نرسيده. يعني الان نميتونم براي آزاد كردن مدركم اقدام كنم؟ گواهي موقت، گواهي اشتغال به خدمت سربازي رو هم دارم. هزينه تحصيل رايگان (واقعاً اين اسم پارادوكس داره) پرداخت كنم، باز هم دانشنامه اصلي رو به من نميدن؟!؟!

رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط Elimah نمایش پست ها
    سلام به همه
    من فردا دارم میرم واسه گرفتن مدارک ارشدم از دانشگاه و باید هزینه آموزش رایگانم رو پرداخت کنم الان وقتی خوب بخشنامه رو خوندمواسم سوال پیش اومد
    ورودی 88 که آخر 89 فارغ التحصیل شده برای محاسبه هزینه اش باید عدد 447 هزارتومان بخشنامه رو در 4 ترم ضرب کنه یا اینکه هزینه دو ترم بر اساس قیمت سال 89 و دو ترم دیگه بر اساس قیمت سال 88 خواهد بود؟
    ممنون میشم اگه سریع جوابم رو بدین چون اختلاف اعداد زیاده و من هم باید این پول رو تهران واریز کنم بعد برم شهرستان دنبال مدرک
    سلام.
    فكر كنم شما دانشگاه تشريف ببريد، همون جا خودشون براتون محاسبه ميكنند مبلغ رو. بعد شما اون مبلغ رو به حساب وزارت علوم واريز ميكنيد و رسيد رو به دانشگاه ميبريد و باقي داستان.
    نيازي نيست خودتون چيزي رو محاسبه كنيد. البته تا جايي كه من فهميدم!

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)