صفحه 54 از 417 نخستنخست ... 4444546474849505152535455565758596061626364104154 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 531 تا 540 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    سلام.
    من ريپورت كاغذي تافلم هنوز به دستم نرسيده. يعني الان نميتونم براي آزاد كردن مدركم اقدام كنم؟ گواهي موقت، گواهي اشتغال به خدمت سربازي رو هم دارم. هزينه تحصيل رايگان (واقعاً اين اسم پارادوكس داره) پرداخت كنم، باز هم دانشنامه اصلي رو به من نميدن؟!؟!
    من هم MCHE داشتم هم تافل (البته مثل شما کارنامه نداشتم و پرینت پروفایل داشتم!)، تافل رو قبول نکرد و با MCHE کارم راه افتاد.
    اصل مدرک زبان رو میخوان!
    تافل تون اگه 1-2 ماه بیشتر گذشته احتمالا کلا دیگه نمیاد!
    پیشنهاد میکنم اگر زمان دارید یه MCHE بدید، هر ماه برگزار میشه، هزینش هم مناسبه، در حد 25-30 تومن فکر کنم.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezace نمایش پست ها
    من هم MCHE داشتم هم تافل (البته مثل شما کارنامه نداشتم و پرینت پروفایل داشتم!)، تافل رو قبول نکرد و با MCHE کارم راه افتاد.
    اصل مدرک زبان رو میخوان!
    تافل تون اگه 1-2 ماه بیشتر گذشته احتمالا کلا دیگه نمیاد!
    پیشنهاد میکنم اگر زمان دارید یه MCHE بدید، هر ماه برگزار میشه، هزینش هم مناسبه، در حد 25-30 تومن فکر کنم.

دوست عزيز من الان يك نكته اي رو نميفهمم!
    من اگر وضعيت نظام وظيفه ام مشخص باشه، كه هست، ديگه اصلاً چه نيازي هست كه برم نمره زبانم رو بخوان؟ يكي دلش ميخواد بره ريز نمره و مدركش رو آزاد كنه، تنها گيري هم كه هست هزينه آزاد سازي مدرك و نداشتن مشكل نظام وظيفه است. من توي اين بخشنامه هاي وزارت علوم رو گشتم، ولي چيزي از نمره زبان نديدم.
    يعني واقعاً يكي بخواد مدركش رو آ‍زاد كنه، اصلاً بگيم قصد ادامه تحصيل هم نداره كه پذيرشي در كار باشه، امتحان زبان هم نداده باشه، اين بشر نميتونه با پرداخت هزينه و وضعيت نظام وظيفه مشخص، مدرك رو آزاد كنه؟
    ویرایش توسط vv_matin : August 26th, 2012 در ساعت 11:34 PM

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط vv_matin نمایش پست ها
    دوست عزيز من الان يك نكته اي رو نميفهمم!
    من اگر وضعيت نظام وظيفه ام مشخص باشه، كه هست، ديگه اصلاً چه نيازي هست كه برم نمره زبانم رو بخوان؟ يكي دلش ميخواد بره ريز نمره و مدركش رو آزاد كنه، تنها گيري هم كه هست هزينه آزاد سازي مدرك و نداشتن مشكل نظام وظيفه است. من توي اين بخشنامه هاي وزارت علوم رو گشتم، ولي چيزي از نمره زبان نديدم.
    يعني واقعاً يكي بخواد مدركش رو آ‍زاد كنه، اصلاً بگيم قصد ادامه تحصيل هم نداره كه پذيرشي در كار باشه، امتحان زبان هم نداده باشه، اين بشر نميتونه با پرداخت هزينه و وضعيت نظام وظيفه مشخص، مدرك رو آزاد كنه؟
    کلا بحث مشخص شدن وضعیت نظام وظیفه فرد هستش، شما اگر وضعیتت مشخص هست و کارت پایان خدمت یا معافی داری، نیاز به اجازه وزارت علوم و نامه به دانشگاه نداری!
    شما مشکلت فقط تعهد خدمت رایگان هستش، برو پرداخت کن و بخر!
    موفق باشید.
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

دقیقا فقط مشکل سربازی باید حل بشه...یه سوال؟این نمره ها رو بعد از آماده شدن دانش نامه میدن؟یعنی باید دانشنامه اماده بشه؟کسی میدونه چقدر طول میکشه اماده بشه این دانشنامه؟بعد از ارسال مدارک از دانشکده به اموزش کل چقدر طول میکشه منظورم؟مرسیی

Senior Member vv_matin آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    UTSA

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    دقیقا فقط مشکل سربازی باید حل بشه...یه سوال؟این نمره ها رو بعد از آماده شدن دانش نامه میدن؟یعنی باید دانشنامه اماده بشه؟کسی میدونه چقدر طول میکشه اماده بشه این دانشنامه؟بعد از ارسال مدارک از دانشکده به اموزش کل چقدر طول میکشه منظورم؟مرسیی
    نه، ريز نمره شما آماده است. ولي دانش نامه ميگن يه مدت طول ميكشه تا آماده بشه.

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط torkanturk نمایش پست ها
    ببینید کاملا بستگی به دانشگاه شما و آدم هاش داره!
    ریزنمره و دانشنامه کلا پرینت و الصاق عکس و هولوگرام و مهر هایی که دست همون مسئولین قسمت دانشنامه هستش کار نیم ساعت هست !
    حالا بعدش، ریزنمره 1 مهر و امضا از مدیر آموزش کل میخواد که 100% همون روز انجام باید بشه و چیز خاصی نیست دیگه حاضره و میدند دستتون.
    اما دانشنامه 2 تا مهر امضای دیگه میخواد که یکیشون از رئیس دانشگاه هست، به من که سراسری شهرستان بودم گفتند از 2 روز تا 2 هفته ممکنه طول بکشه !، اما اصرار کردم و یه آشنا هم اونجا بود همون فرداش اول وقت بهم تحویل دادند!
    موفق باشید

دوستان شما می دونید چطور میشه تعهد خدمت آموزش رایگان به تعویق انداخت؟ منظورم اینه که فعلا مدرک قابل ترجمه بهمون بدن تا ببریم بعدا یه فکری به حال خریدش کنیم، یعنی بعد از پایان دوره تحصیل خارج از کشور؟

Junior Member

با عرض پوزش بسیار از دوستان من الان کمی دچار شک شدم با خوندن چندین صفحه در این فرم. سوال من به این ترتیب است:
    شرایط من= جند روز دیگر دفاع میکنم و فارغ التحصیل میشوم (مقطع لیسانس سراسری)+ سربازی دارم
    خواسته من= برای پروسه اپلای نیاز به مدارک مورد نظر دارم

حالا آیا من اول باید برم دنبال آزاد کردن سربازی (با گذاشتن وثیقه) و بعد بیام دانشگاه برای گرفتن کارنامه و غیره؟ یا اینکه اول برم دانشگاه؟ (دانشگاه به من کارنامه نمیدهد چراکه گفته اند چون واحد کمتر از 13 داری باید حتما فارغ التحصیل بشوی و بعد؟)
    اما اینکه میگن اگر فارغ التحصیل بشی گرفتن دانشنامه ممکن 6 ماه طول بکشه درسته؟ (مگر دانشنامه برای اپلای لازم نیست؟ در این صورت من که چند روز دیگر فارغ التحصیل میشوم چطور میتوانم به اپلای برسم!!!!!؟)

+++خواهشن اگر ایراد نداره یک بار بصورت تیتر مراحل گرفتن مدرک را بگویید!!

سلام

من می خوام برای یه فرصت مطالعاتی برای یه دانشگاه اقدام کنم!

الان دارم کارشناسی ارشد می خونم.

سوال من اینه: با توجه به اینکه من فعلا معافیت تحصیلی دارم و معاف هم نمیشم و دانشگاه کارشناسی ارشدم هنوز تموم نشده، چه جوری می تونم دانش نامه لیسانسم رو از دانشگاه بگیرم؟
    چون اون طوری که دانشگاه مقصد بهم گفته برای انجام این دوره فرصت مطالعاتی باید مدرک لیسانس رو بهشون نشون بدم.

خیلی ممنون
    ! The dream is not what you see in sleep, the dream is which does not let you sleep

Junior Member

کسی نیست سوال مارو جواب بده، لطفا!؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)