صفحه 57 از 417 نخستنخست ... 7474849505152535455565758596061626364656667107157 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 561 تا 570 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

یه سوالی داشتم, هرچی توی تاپیک رو مطالعه کردم به نتیجه نرسیدم... من امروز رفتم سازمان مرکزی دانشگاهمون (علامه) که تقاضای ریزنمرات رسمی و دانشنامه بدن. آقاهه گفت دانشنامه 2 سال طول می کشه بهت بدیم! ریز نمرات رو هم باید پول تحصیلات رایگانت رو واریز کنی به حساب دانشگاه تا بهت بدیم. (روزانه بودم). بهش گفتم اما من شنیدم باید به حساب وزارت علوم پول پرداخت کنم گفت شنیده ها رو ول کن باید به حساب خود دانشگاه واریز کنی ترمی 130 تومن (ورودی 87) حالا من موندم نکنه اینا میخوان دزدی کنن, چیکار کنن, مگه نباید به حساب وزارت علوم باشه؟ از چه مرجعی باید وارد شم؟ اول برم خود وزارت علوم بگم اینا اینطوری میکنن؟ توروخدا کمکم کنید!!

Banned
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering Of UOT

نقل قول نوشته اصلی توسط homb90 نمایش پست ها
    یه سوالی داشتم, هرچی توی تاپیک رو مطالعه کردم به نتیجه نرسیدم... من امروز رفتم سازمان مرکزی دانشگاهمون (علامه) که تقاضای ریزنمرات رسمی و دانشنامه بدن. آقاهه گفت دانشنامه 2 سال طول می کشه بهت بدیم! ریز نمرات رو هم باید پول تحصیلات رایگانت رو واریز کنی به حساب دانشگاه تا بهت بدیم. (روزانه بودم). بهش گفتم اما من شنیدم باید به حساب وزارت علوم پول پرداخت کنم گفت شنیده ها رو ول کن باید به حساب خود دانشگاه واریز کنی ترمی 130 تومن (ورودی 87) حالا من موندم نکنه اینا میخوان دزدی کنن, چیکار کنن, مگه نباید به حساب وزارت علوم باشه؟ از چه مرجعی باید وارد شم؟ اول برم خود وزارت علوم بگم اینا اینطوری میکنن؟ توروخدا کمکم کنید!!
    معلومه...باید به شماره حساب دانشگاه پول بریزید...وزارت علوم فقط تایید میکنه دیگه...همین که پول میگیرن دزدن خوب دیگه دزدی لازم نیس...

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Solid Mechanical Engineeering

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

اين بستگي داره منطقه يك باشي يا دو، اگه من طقه دو باشي واسه كارشناسي 270 هزار تومن براي هر ترم و منطقه يك نصفش يعني 135 منظورم ازمنطقه يك اينه كه ازمنطقه يك قبول شده باشي يا دو در مورد شبانه و ارشد هم نميدونم. ولي واسه شبانه فك نميكنم هزينه اي بخواد چون برادر من ارشد شبانه بود و مداركش رو بعد از فارق التحصيلي گرفت. در مورد هزينه ها هم اينا واسه پارسال اگه الان فرق كرده باشه نميدونم

سلام دوستان اگه تعداد سالهایی که کار کردی کمتر از اون مقداری باشه که تعهد خدمت داری اصلا به حساب نمی آید یا اینکه اونم به حساب می آورند و پول باقیمانده ترمها را ازت می گیرند؟

Senior Member m_rond آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط elara نمایش پست ها
    سلام دوستان اگه تعداد سالهایی که کار کردی کمتر از اون مقداری باشه که تعهد خدمت داری اصلا به حساب نمی آید یا اینکه اونم به حساب می آورند و پول باقیمانده ترمها را ازت می گیرند؟
    سلام
    سابقه ی کار رو کسر می کن و واسه باقیمانده، پول می گیرن.
    Never Say Never

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunications Engineering,MS

با سلام
    دوستان عزیز چنتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    توضیح:من مدرک لیسانسمو آزاد کردم از طریق کاریابی حین تحصیل در مقطع ارشد.ارشد ورودی 87 بودم و 6 ترم طول کشید 3 ترم درس و 3 ترم پایان نامه.سال 90 دکترا همون دانشگاه محل تحصیل ارشدم قبول شدم و الان 2 ترم گذروندم.برا ثبت نام دکترا دانشنامه لیسانسمو گرفتن!(باید میگرفتن؟!).سال آخر ارشد تو یه شرکت کار میکردم یعنی 1 سال سابقه کار حین تحصیل در مقطع ارشد.الان میخوام مدرک ارشد و لیسانسمو آزاد کنم و اگه فاند خوبی گیر اوردم بیخیال دکترا اینجا بشم.
    سوال!
    1-حین تحصیل تو مقطع دکترا میتونم دانشنامه و ریز نمرات ارشدمو بگیرم؟
    2-اگه آره طبق جدول جدید آموزش مجانی برای ورودیهای 86-87 که ترمی حدود 400 تومنه من باید 6×400=2400 بدم یا 4×400=1600؟آخه شنیده بودم پایان نامه 1 ترم حسابه؟
    3-اون 1 سال کار از تعهدم چیزی کم میکنه آخه تو یه بخشنامه خوندم کار حین تحصیلات تکمیلی هم محاسبه میشه
    4-از طریق کاریابی میتونم مدرک ارشدمو آزاد کنم؟با توجه به اینکه دانشنامه لیسانسم هم تو پرونده دکترام هست...و حین تحصیل دکترا تو دا نشگاه ارشد...
    از دوستان عزیز خواهش میکنم با توجه به تجربیاتشون راهنمایی کنن از چه روشی استفاده کنم...
    Thanks a million

ApplyAbroad Veteran
    Rezace آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD in Biomedical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط elara نمایش پست ها
    سلام،
    ببینید دقیقا به ازای هر 6 ماه سابقه کار یک ترم از تعهد شما کم میشه.
    یه مثال میزنم:
    حالا شما اگر 1 سال و 5 ماه و 29 روز سابقه کار داشته باشید، فقط همون 2 ترم کم میشه از تعهد شما.
    موفق باشید
    با پوزش فراوان امکان پاسخگویی به پیام های خصوصی را ندارم، در صورت تمایل، پس از بیان پرسش در فروم، لینک آنرا برای من ارسال کنید.
    در نوشته ها و گفتار خویش، تا جاییکه می توانیم از واژه های فارسی استفاده کنیم.
    ثروتمندان Facebook روند و تهیدستان سوی تو آیند، Applyabroad جان!

نقل قول نوشته اصلی توسط homb90 نمایش پست ها
    سلام کلی میگم برای همه دوستان
    برای کسایی که روزانه و سراسری خوندند، برای آزادکردن مدرک یعنی همون گرفتن دانشنامه و ریزنمرات رسمی باید برید آموزش کل دانشگاهتون دریافت دانشنامه. اینکه تعهداتتنون را باید بخرید اگر مدرک کاریابی ندارید باید پول را به حساب وزارت علوم بریزید حتما اینایی که میگن به حساب دانشگاه است حرفه! بعد اینکه حساب وزارت علوم از طریق بانک ملی هم است. گرفتن دانشنامه از دانشگاه 3 روز کاری هم طول نمی کشه اگر پول را ریخته باشید! و همه کارمندایی که کار شما را انجام بدن سرکارشون باشند!!!
    فقط اینو می تونم بگم که وقتی هیچ تعهدی و بدهی پولی نداشته باشید می تونید به راحتی خودتون دنبال کاراتون باشید و هیچ کس هم نمی تونه توی کار شما سنگ بندازه.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Mechanic

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

با عرض سلام
    آیا کار همزمان با دوره تحصیل قبول می شود؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Telecommunications Engineering,MS

با سلام
    دوستان عزیز چنتا سوال داشتم ممنون میشم راهنمایی کنید
    توضیح:من مدرک لیسانسمو آزاد کردم از طریق کاریابی حین تحصیل در مقطع ارشد.ارشد ورودی 87 بودم و 6 ترم طول کشید 3 ترم درس و 3 ترم پایان نامه.سال 90 دکترا همون دانشگاه محل تحصیل ارشدم قبول شدم و الان 2 ترم گذروندم.برا ثبت نام دکترا دانشنامه لیسانسمو گرفتن!(باید میگرفتن؟!).سال آخر ارشد تو یه شرکت کار میکردم یعنی 1 سال سابقه کار حین تحصیل در مقطع ارشد.الان میخوام مدرک ارشد و لیسانسمو آزاد کنم و اگه فاند خوبی گیر اوردم بیخیال دکترا اینجا بشم.
    سوال!
    1-حین تحصیل تو مقطع دکترا میتونم دانشنامه و ریز نمرات ارشدمو بگیرم؟
    2-اگه آره طبق جدول جدید آموزش مجانی برای ورودیهای 86-87 که ترمی حدود 400 تومنه من باید 6×400=2400 بدم یا 4×400=1600؟آخه شنیده بودم پایان نامه 1 ترم حسابه؟
    3-اون 1 سال کار از تعهدم چیزی کم میکنه آخه تو یه بخشنامه خوندم کار حین تحصیلات تکمیلی هم محاسبه میشه
    4-از طریق کاریابی میتونم مدرک ارشدمو آزاد کنم؟با توجه به اینکه دانشنامه لیسانسم هم تو پرونده دکترام هست...و حین تحصیل دکترا تو دا نشگاه ارشد...
    از دوستان عزیز خواهش میکنم با توجه به تجربیاتشون راهنمایی کنن از چه روشی استفاده کنم...
    Thanks a million

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)