صفحه 8 از 417 نخستنخست 12345678910111213141516171858108 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

ApplyAbroad Veteran
    farhan6155 آواتار ها

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

نقل قول نوشته اصلی توسط lady_in_red
    من یک ترم مرخصی گرفته بودم. خوشبختانه برای تسویه حساب، شهریه اون ترم رو از شما نمی گیرند. چون اون ترم رو اصلاً جزء مدت زمان تحصیل شما حساب نمی کنند.
    این موضوع توی مدرک تحصیلی موقت شما (اگر داشته باشید)، مشخص شده...
    شما مطمئني كه ترمي كه مرخصي مي‌گيري جزو سنوات تحصيل حساب نمي‌شه؟؟
    الان كه دانشگاه‌ها در مورد رعايت طول سنوات تحصيل سخت گير تر شدن، يه سري از بچه‌ها مي‌خواستن مثلا با مرخصي گرفتن طول دوره فوقشونو زياد كنند تا بتونن روي پروژه‌شون بيشتر كار كنند. ولي دانشگاه قبول نكرد و گفت ترمي كه مرخصي مي‌گيري جزو سنوات حساب مي‌شه و با احتساب اون ترم، طول دوره تحصيلت نبايد از 5 ترم بيشتر باشه!!!!

شايد براي ترم مرخصي تنها چيزي كه وجود داره اين باشه كه شهريه‌شو نگيرن.

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Telecommunication

نقل قول نوشته اصلی توسط farhan
    من یک ترم مرخصی گرفته بودم. خوشبختانه برای تسویه حساب، شهریه اون ترم رو از شما نمی گیرند. چون اون ترم رو اصلاً جزء مدت زمان تحصیل شما حساب نمی کنند.
    الان كه دانشگاه‌ها در مورد رعايت طول سنوات تحصيل سخت گير تر شدن، يه سري از بچه‌ها مي‌خواستن مثلا با مرخصي گرفتن طول دوره فوقشونو زياد كنند تا بتونن روي پروژه‌شون بيشتر كار كنند. ولي دانشگاه قبول نكرد و گفت ترمي كه مرخصي مي‌گيري جزو سنوات حساب مي‌شه و با احتساب اون ترم، طول دوره تحصيلت نبايد از 5 ترم بيشتر باشه!!!!

مرخصی جز سنوات محسوب میشه ولی شهریه براش نمیدید. مطمئن باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط Asman
    نقل قول نوشته اصلی توسط farhan

مرخصی جز سنوات محسوب میشه ولی شهریه براش نمیدید. مطمئن باشید.
    سلام،
    من توی دوره لیسانس، یک ترم مرخصی گرفتم و با احتساب اون ترم، درسم رو 5 ساله تموم کردم. موقع تسویه حساب، کاملاً مطمئنم که شهریه 9 ترم رو پرداخت کردم و نه 10 ترم...
    اما اگه توی پست قبلیم عنوان کردم که ترم مرخصی رو جزء مدت تحصیل به حساب نمی آرن، بر اساس این جمله ای بود که توی دانشنامه ام نوشته شده:

[img height=80 width=750]http://www.geocities.com/poona_bahrebar/IMAGE0024.JPG[/img]

حالا نمی دونم الآن قوانین عوض شده (من سال 84 فارغ التحصیل شدم) یا این که من در مورد مدت تحصیل/سنوات اشتباه می کردم... ???
    The tragedy of life does not lie in not reaching your goals
    The tragedy of life lies in not having goals to reach for

Member azadeh25 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Tehran

چه جوریه که همه ورودی های 80 حدود 600000 تومان میدن ولی مال من هم که ورودی 80 ام، میشه 1140000 تومان؟ حساب کتاباشون چه جوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25
    چه جوریه که همه ورودی های 80 حدود 600000 تومان میدن ولی مال من هم که ورودی 80 ام، میشه 1140000 تومان؟ حساب کتاباشون چه جوریه؟
    تا جایی که می دونم به شهر محل تحصیل هم بستگی داره.
    من آن خاكستر سردم كه در من شعله هم عصيان هاست
    من آن پروانه آرامم كه در من فرياد همه طوفان هاست
    من آن مجنون سردم كه در من آتش ليلي است

saeede83
    Guest

نقل قول نوشته اصلی توسط azadeh25
    برای کسانی که از سهمیه منطقه موقع قبولی کنکور استفاده کردن تقریبا دو برابر می شه.

سلام،
    با این که این نکته قبلا در این فروم ذکر شده ولی تاکیدی نشده در این مورد و خیلی ها بی اطلاع هستند و لازم میدونم بیشتر اطلاع رسانی بشه.
    آن دسته از فارغ التحصیلان قبولی منطقه 2 که رتبه کل کنکورشون کمتر از رتبه آخرین نفر قبولی منطقه 1 در بین هم ورودی هاشون هست(در همان رشته و همان دانشکده)، با گرفتن یک نامه استعلام از تحصیلات تکمیلی دانشگاه و تحویل به سازمان سنجش، میتونن هزینه ای برابر قبولی های منطقه 1 بپردازند.
    3 هفته بعد از تحویل نامه، نامه موافقت به دانشگاه امیرکبیر ارسال شده بود و من هزینه منطقه 1 رو پرداخت کردم و مدرکم رو آزاد کردم.
    موفق باشید.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar
    سلام،
    با این که این نکته قبلا در این فروم ذکر شده ولی تاکیدی نشده در این مورد و خیلی ها بی اطلاع هستند و لازم میدونم بیشتر اطلاع رسانی بشه.
    آن دسته از فارغ التحصیلان قبولی منطقه 2 که رتبه کل کنکورشون کمتر از رتبه آخرین نفر قبولی منطقه 1 در بین هم ورودی هاشون هست(در همان رشته و همان دانشکده)، با گرفتن یک نامه استعلام از تحصیلات تکمیلی دانشگاه و تحویل به سازمان سنجش، میتونن هزینه ای برابر قبولی های منطقه 1 بپردازند.
    3 هفته بعد از تحویل نامه، نامه موافقت به دانشگاه امیرکبیر ارسال شده بود و من هزینه منطقه 1 رو پرداخت کردم و مدرکم رو آزاد کردم.
    موفق باشید.
    بجه های منطقه ی 2 ، صلوات .....

ولی یک سوال ، شما مدرک فوقتون ، خریدین + کارشناسی (اون جمله رو بالا من قرمز کردم)

بچه های کارشناسی کجا باید برن؟
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

ApplyAbroad Veteran
    shahrouz آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    PhD, Chemical Engineering- Monash Uni- Aus

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar
    سلام،
    موفق باشید.
    رتبه ورودي كنكور من خيلي بهتر از رتبه آخرين نفر پذيرفته شده تو رشته و هم ورودي هاي من بود. من موقع كنكور منطقه 2 بودم. با اين شرايطي كه شما مي فرماييد هزينه پرداختي من براي خريد مدرك به اندازه منطقه يكي هاست؟
    از میان دو واژه انسان و انسانیت؛ ‬‫اولی در میان کوچه ها‬،‫و دومی در لابلای کتابها سرگردان است‬...
    PhD positions:Switzerland*** Netherlands***Norwa

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

دوستان من الان ، ایران نیستم ، بدون خرید مدرک ، پذیرش داشتم ، بهم کسی گیر نداده ولی بهم فرصت دادن که مدرکو براشون بیارم (با مهر و ...=یعنی خرید)

من صبح پدرومو فرستادم با تمام مدارکی که این ادعا رو ثابت می کرده ، تو دانشگاه ما بهش گفتم که همجین قانونی هست ولی پدرم وقتی به مسئولش رسیده ، گفته منم این قانون دیدم ، ولی هرچی گشته نتونسته تو کاغذاش پیدا کنه

بچه هایی که تهران هستن می تونن این کاغذی که بخش نامه ای این قانون هست یا اگه رو اینترنت هست رو اینجا بزارن ، من پرینتش رو بدم ایران (از دستشون خلاص شم)
    (البته از لطف نامبرده هم خیلی تشکر دارم و سعی می کنم تو پذیرش کانادا کمکش کنم)
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)