صفحه 9 از 417 نخستنخست 1234567891011121314151617181959109 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به خرید مدرک

سلام
    خوب من یه توضیحات کلی در رابطه با حرف yashar و سوالات بچه ها بدم:

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrouz
    رتبه ورودي كنكور من خيلي بهتر از رتبه آخرين نفر پذيرفته شده تو رشته و هم ورودي هاي من بود. من موقع كنكور منطقه 2 بودم. با اين شرايطي كه شما مي فرماييد هزينه پرداختي من براي خريد مدرك به اندازه منطقه يكي هاست؟
    بله شما میتونید پول منطقه یک رو بپردازید! اما اول باید بروید اداره فارغ التحصیلان دانشگاهتون و بگید که یه نامه به سازمان سنجش بزنن و این موضوع رو از اونا استعلام کنن، سازمان سنجش بین 2 تا 3 هفته جواب نامه رو میده و بعد شما با استناد به اون نامه میتونید هزینه رو برابر منطقه یکی ها بپردازید.

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    بجه های منطقه ی 2 ، صلوات .....

ولی یک سوال ، شما مدرک فوقتون ، خریدین + کارشناسی (اون جمله رو بالا من قرمز کردم)

بچه های کارشناسی کجا باید برن؟
    مدرک فوق که منطقه ای نیست که بشه از این قانون استفاده کرد! فکر کنم yashar اشتباه کرده، نامه رو باید از اداره فارغ التحصیلان دانشگاه بگیرید نه تحصیلات تکمیلی!

به صابری:
    من منظور سوال دوم شما رو نفهمیدم! پدرتون با کدوم مدارک رفتند و شما الان دنبال چه بخشنامه ای هستید؟ نامه سازمان سنجش رو گرفتید؟ تو اون نامه قید میشه که شم شرایط منطقه یکی رو دارید و مسئول محاسبه هزینه با همین نامه میتونه شما رو منطقه یک حساب کنه.

باز هم اگه سوالی بود در خدمتم

شاد و پیروز باشید.

«مسائلی که بدلیل سطح فعلی تفکر ما بوجود می‌آیند، نمی‌توانند با همان سطح تفکر حل گردند .» انشتین
    - تا حد ممکن پیغام خصوصی ندید، ولی اگه هم لازمه، لطفا لینک موضوع رو هم بفرستید.

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

ببینید ، زمانی که ما وارد دانشگاه شدیم ، به من لوح تقدیری دادند که فلانی آفرین ، تو دربین ورودی های امسال بالاترین رتبه رو داشتین.
    پدرم امروز با همون لوح رفت + کارنامه کنکور

بهش یک از مسئولین گفت که این قانون هست. بعد فرستادش پبش نفر اصلی که باید دستور می داد این قانون وحود داره و به آقا این امتیاز رو بدین . اون آقا گفتش ، که ما تا الان از این کارا نکردیم ، شما اگه این قانون رو جایی دیدی ، یا نامه ای رو که دستور این کار رو صادر کرده بیار یا برو ببیت تو ایتنرنت چیزی هست که بیاری. ( حالا ما هم افتادیم دنبال پرتقال فروش !!)
    اون آقاهه گفت که اگه اون قانون رو بیاری ، بر اساس چیز هایی که در دست شماست ، ما این تخفیفو بهنون می دیم و نیازی به رفتن به سازمان سنجش نیست
    گر نکوبی شیشه غم را به سنگ هفت رنگش میشود هفتاد رنگ

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط yashar
    سلام،
    با این که این نکته قبلا در این فروم ذکر شده ولی تاکیدی نشده در این مورد و خیلی ها بی اطلاع هستند و لازم میدونم بیشتر اطلاع رسانی بشه.
    آن دسته از فارغ التحصیلان قبولی منطقه 2 که رتبه کل کنکورشون کمتر از رتبه آخرین نفر قبولی منطقه 1 در بین هم ورودی هاشون هست(در همان رشته و همان دانشکده)، با گرفتن یک نامه استعلام از تحصیلات تکمیلی دانشگاه و تحویل به سازمان سنجش، میتونن هزینه ای برابر قبولی های منطقه 1 بپردازند.
    3 هفته بعد از تحویل نامه، نامه موافقت به دانشگاه امیرکبیر ارسال شده بود و من هزینه منطقه 1 رو پرداخت کردم و مدرکم رو آزاد کردم.
    موفق باشید.
    طبق آخرین تلاش های من ، این قانون صحت داره و در سال 76 از حسین توکلی به معاونت آموزشی تمامی دانشگاه های دولتی کشور ابلاغ شده است
    موفق و موید باشید. به محض این که اسکن به دستم برسه اینجا می زارم

Junior Member

بچه ها، من یه چیزاییی شنیدم در مورد اداره کار و 6 ماه بی کار موندن و....یه گواهی گرفتن و تحویل وزارت علوم دادن و آزاد کردن مدرک..شما نشنیدین؟
    بعدشم،این دوستمون که یه جدول قیمت تو سایت Upload کرده بود،قیمتاش خیلی بالا بودن آآآآآ.
    بعده سال 83 هر سال قیمت آ زیاد شدن.
    اون درسته؟

Bushwhack
    Guest

سلام
    برو به لینک زیر و همه چیز رو دوستان نوشتن. من هم خودم با کمک تجریبات بچه های فروم این کار رو انجام دادم.
    موفق باشی.

http://www.applyabroad.org/forum/showthread.php?t=208

ApplyAbroad Champion
    Pink Floyd آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

نقل قول نوشته اصلی توسط alikocholo
    بعدشم،این دوستمون که یه جدول قیمت تو سایت Upload کرده بود،قیمتاش خیلی بالا بودن آآآآآ.
    بعده سال 83 هر سال قیمت آ زیاد شدن.
    اون درسته؟
    درود
    بله قیمت ها درسته
    این حساب کاربری غیر فعال می باشد.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی می دونه هزینه خرید مدرک ارشد ترمی چقدره؟

مرسی

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط صابری
    نقل قول نوشته اصلی توسط yashar
    این هم متن نامه که با موبایل دوستان عکس گرفتن و تکلیف رو روشن می کنه ( در صورتی که متن نامه رو می خواین خانم محمدی (وزارت علوم )
    مرسی مرسی مرسی ی ی ی ی ی ی
    کارتون عالی بود.همین امروز با n نفر سرو کله زدم سر این بخشنامه،همه گفتن توهم زدی!!
    آخرش رئیس آموزش ام گفت همچین چیزی نداریم!!!
    همین فرئا پرینت اش می گیرم،می رم می کوبم تو صورت تک تک او ساختمون اداریه دانشگاه.
    فقط من شماره بخشنامه رو نتونستم بخونم،میشه بگین چنده؟

Member
    رشته و دانشگاه
    N/A

نامه از خانم محمدی جانشین خانم معماری (اتاق 406 طبقه 4 ) تو وزارت علوم گرفته شده. متاسفانه دست من نیست که بتونم براتون اسکن کنم. اگه تو دانشگاه نیومده ، خودتون باید برین و بیارین بزنید تو صورت مسئول اداره فارغ التحصیلان دانشگاهتون و این نامه ی کم رنگ زیاد نمی توننه کمک کنه.

توضیح : این روزا سازمان سنجش شلوغ بود ، نشد قانون رو از اونا بگیرین ، هیچی سوار تاکسی شدن ، با اینترنت ایران سل از AA آدرس وزارت علوم رو در اوردن و رفتن اونجا!!

یک کم توضیح بدم :
    تو کنکور یک سهمیه ثبت نامی داریم (کد صفر و ...) یک سهمیه قبولی.(منطقه ی 1 و 2و 3 و ...)

خرید مدرک بر اساس سهمیه ی ثبت نامی صورت می گیره

قانون این رو می گه:
    به استناد دستور العمل شماره ی 5025/1 مورخ 6/3/76 سازمان سنجش کشور ، پذیرفته شدگان آزمون سراسری سال 74 به بعد با سهمیه ثبت نامی مناطق 2 و 3 دوره روزانه که دارای حد نصاب حداقل نمره قبولی گزینش آزاد در رشته تحصیلی خود بوده اند مانند سهمیه (آزاد یا منطقه ی یک ) محسوب شده و برابر مدت تحصیل در هر نقطه از کشور متهد خدمت می باشند

به هر شکلی هست تهران رو برین. و بگیرینش
    اگه مسول فارغ التحصیلان دانشگاهتون آدم عوضی باشه ، گیر میده که باید از سازمان سنجش (رتبتون در اون سال ) استعلام بشه!!! که 3 هفته طول می کشه

ApplyAbroad Champion

رشته و دانشگاه
    Comp. Eng

سلام

من دانشجوی ارشد هستم و از چند تا استاد نامه امیدوار کننده دریافت کرده ام. برای آزاد کردن مدرک کارشناسیم چون منطقه 2 بودم دو برابر 96 هزار تومن یعنی حدود 200 تومن می گیرن. کلی هم بایستی به صندوق رفاه بابت وامهایی که گرفتم بدم. ولی واقعیتش اینهمه هزینه رو نمی تونم تا 2 ماه پرداخت کنم. حالا من راه دیگه ای دارم یا موندگار شدم؟

منظورم اینه که با مدرک موقت نمیشه کاری کرد؟

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)