صفحه 258 از 417 نخستنخست ... 158208248249250251252253254255256257258259260261262263264265266267268308358 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 2,571 تا 2,580 , از مجموع 4161

موضوع: مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک از طریق "پرداخت هزینه و یا ارئه سابقه کار"

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

پیش فرض پاسخ : مسایل مربوط به آزاد کردن مدرک دانشگاه سراسری

نقل قول نوشته اصلی توسط Moharez نمایش پست ها
    دوستان من نمیتونم صفحه های قبلی رو بخونم . میخواستم بدونم من ورودی سال 91 کارشناسی دانشگاه دولتی هستم و منطقه ی 2. هزینه ی آزاد کردن مدرک چقدر هستش ؟ ممنون میشم بگید
    سلام.

هزینه ها بستگی به رشته تحصیلی، هزینه ترم های تحصیلی سالهای بعدی و تعداد ترم هایی که اتمام تحصیلات کارشناسی شما طول میکشه بستگی داره.
    طبق جدولی که پیوست شده، اگه کارشناسی رو 8ترمه تموم کنید به طور متوسط حدودا 9 میلیون تومنی میشه.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست
    Power Tends to Corrupt, and Absolute Power Corrupts Absolutely
    (
    Sir John Dalberg)

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط sasansas نمایش پست ها
    سلام
    خسته نباشید دوستان
    من 29 شهریور 1393 فارغ التحصیل شدم
    25 اسفند 93 رفتم کاریابی درخواست دادم...ایا دقیقا 29 شهریور 93 نامه آراد شدن مدرک را می دهند نمیشه...زودتر اقدام کنم...بدجور لازمش دارم...سپاس
    سلام.

درسته، باید حداقل یک سال از فارغ التحصیلی شما بگذره.
    متاسفانه راه قانونی برای جلو انداختن مراحل آزادسازی از طرق عدم کاریابی وجود نداره.
    ویرایش توسط rmojtaba : July 9th, 2015 در ساعت 11:26 PM
    (
    Sir John Dalberg)

Junior Member

سلام
    خسته نباشید دوستان
    25 اسفند 93 رفتم کاریابی درخواست دادم...ایا دقیقا 29 شهریور 93 نامه آراد شدن مدرک را می دهند نمیشه...زودتر اقدام کنم...بدجور لازمش دارم...سپاس
    اگر ازشان در کاریابی بخواین که تاریخ اقدام برای پیدا کردن کار را زودتر بزنند؛ مثلا در مهر۹۳؛ احتمالا مدرک زودتر آزاد بشه...
    من همچین چیزی را شنیدم

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

سلام
    خسته نباشید دوستان
    نقل قول نوشته اصلی توسط zahra4208 نمایش پست ها
    اگر ازشان در کاریابی بخواین که تاریخ اقدام برای پیدا کردن کار را زودتر بزنند؛ مثلا در مهر۹۳؛ احتمالا مدرک زودتر آزاد بشه...
    من همچین چیزی را شنیدم
    حتی اگه کاریابی با انجام این کار خلاف موافقت کنه، اداره کار و دانشگاه هم شرایط استفاده از عدم کاریابی رو چک میکنن. اینجوری که شما گفتین شرط گذشتن یکسال از فارغ التحصیلی ارضا نمیشه.
    (
    Sir John Dalberg)

ApplyAbroad Hero sasansas آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    حتی اگه کاریابی با انجام این کار خلاف موافقت کنه، اداره کار و دانشگاه هم شرایط استفاده از عدم کاریابی رو چک میکنن. اینجوری که شما گفتین شرط گذشتن یکسال از فارغ التحصیلی ارضا نمیشه.
    یعنی حتما باید 12 ماه بشه..خداییش این قانون ها را از کجاشون در میارن این مسئولین...جالبه کار تو مملکت نیست بعد روزانه ها تعهد کار دارن!؟؟!!؟!؟ بهرحال...آیا امتیازاتی بابت معدل و ممتاری قائل نمیشوند..سپاس
    I spring over the spring with the spring in the spring

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

آیا امتیازاتی بابت معدل و ممتاری قائل نمیشوند..سپاس
    اگه جزء رتبه های برتر ورودی خودتون به دانشگاه باشید یا اینکه هزینه آزادسازی مدارک رو تا 6ماه پس از فارغ التحصیلی پرداخت کنید بهتون تخفیفاتی تعلق میگیره.

توی ذهنم مونده یه دوستی توی همین تاپیک نوشته بود اخیرا تخفیف ها برداشته شده، ولی من چیز رسمی روی سایت دانشگاهها ندیدم هنوز. شما از آموزش دانشگاه خودتون مطلب رو جویا بشید.
    (
    Sir John Dalberg)

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

سلام دوستان
    یه سوال فوری داشتم
    من پذیرش از دانشگاه خارج دارم و الان تو پروسه ی اولیه ی وزارت علوم هستم. انطوری که من شنیدم وزارت علوم نامه میده به دانشگاه ها برای آزادسازی مدارک و لغو تعهد آموزش رایگان.
    می خواستم با وجود این نامه هم باید هزینه ی تحصیلمون رو بپردازیم یا رایگان آزاد میشه؟
    من لیسانس رو شبانه خوندم ولی ارشد رو روزانه. حالا با وجود این نامه از وزارت علوم باز باید هزینه ی تحصیل ارشدم رو بپردازم؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی ام کنید

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط aliraz2005 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال فوری داشتم
    من پذیرش از دانشگاه خارج دارم و الان تو پروسه ی اولیه ی وزارت علوم هستم. انطوری که من شنیدم وزارت علوم نامه میده به دانشگاه ها برای آزادسازی مدارک و لغو تعهد آموزش رایگان.
    می خواستم با وجود این نامه هم باید هزینه ی تحصیلمون رو بپردازیم یا رایگان آزاد میشه؟
    من لیسانس رو شبانه خوندم ولی ارشد رو روزانه. حالا با وجود این نامه از وزارت علوم باز باید هزینه ی تحصیل ارشدم رو بپردازم؟
    خیلی ممنون میشم راهنمایی ام کنید
    سلام.

اون نامه ای که وزارت علوم میده برای لغو تعهد آموزش رایگان نیست، بلکه فقط برای اینه که شر خدمت نظام وظیفه رو از سر شما کم کنه تا بدون اقدام به اعزام به خدمت بتونید مدارک رو آزاد کنید و تحصیلاتتون رو ادامه بدید. مراحل آزادسازی مدرک (از جمله پرداخت هزینه ش) همچنان به قوت خودش باقیه و برای دریافت دانشنامه و ریزنمرات لازمه هزینه لغو تعهد آموزش رایگان ارشد رو بپردازید.
    (
    Sir John Dalberg)

Member aliraz2005 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Energy Conversion

نقل قول نوشته اصلی توسط rmojtaba نمایش پست ها
    سلام.

اون نامه ای که وزارت علوم میده برای لغو تعهد آموزش رایگان نیست، بلکه فقط برای اینه که شر خدمت نظام وظیفه رو از سر شما کم کنه تا بدون اقدام به اعزام به خدمت بتونید مدارک رو آزاد کنید و تحصیلاتتون رو ادامه بدید. مراحل آزادسازی مدرک (از جمله پرداخت هزینه ش) همچنان به قوت خودش باقیه و برای دریافت دانشنامه و ریزنمرات لازمه هزینه لغو تعهد آموزش رایگان ارشد رو بپردازید.
    اینطوری که خیلی بد میشه، با توجه به جدول یه چیزی در حدود 9 میلیون باید بدم به دانشگاه...
    من با توجه به اینکه لبسانس رو شبانه خوندم و درنتیجه تعهد خدمتی ندارم، صرفنظر از این که دانشگاه خارج چی بگه، میشه فقط درخواست بدم که دانشنامه و ریز نمرات لیسانسم رو بدن؟

ApplyAbroad Veteran
    rmojtaba آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    تبدیل انرژی - تربیت مدرس

نقل قول نوشته اصلی توسط aliraz2005 نمایش پست ها
    اینطوری که خیلی بد میشه، با توجه به جدول یه چیزی در حدود 9 میلیون باید بدم به دانشگاه...
    من با توجه به اینکه لبسانس رو شبانه خوندم و درنتیجه تعهد خدمتی ندارم، صرفنظر از این که دانشگاه خارج چی بگه، میشه فقط درخواست بدم که دانشنامه و ریز نمرات لیسانسم رو بدن؟
    آره میشه. چون کارشناسی رو شبانه بودید با در دست داشتن نامه وزارت علوم میتونید بدون هیچ مشکلی مدارک کارشناسی رو تحویل بگیرید.
    (
    Sir John Dalberg)

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)