صفحه 33 از 44 نخستنخست ... 232425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 321 تا 330 , از مجموع 438

موضوع: دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

سلام دوستان
    یک سوال در سایت وزارت علوم دانشگاهها در سه گروه الف و ب و ج تقسیم بندی می شوند. کسی میدونه رنک جهانی این سه دسته در چه حدوده ؟(مثلا دسته دوم بین 300ت 400.منظورم اینجوریه)می خوام ببینم اگه رنک گروه ب خیلی بالاست، فقط سایت دانشگاههای رنک الف رو نگاه کنم.
    ممنون

با سلام یه سوال خیلی مهم داشتم
    از کشورهای نزدیک ایران کدوم کشور در رشته دندونپزشکی مورد تایید وزارت بهداشت ایران هست؟
    من قصدم این هست که دو سال در خارج از کشور در رشته دندانپزشکی تحصیل کنم و بعد به ایران بیام و واحد هارو معادلسازی کنم و ادامشو بدم
    نمیخوام دانشگاهی که در خارج میخوام برم آزمون ورودی داشته باشه اولویتم مورد تایید بودن هست
    اگه میشه بگید کدوم کشورها برای این کار مورد تایید هست و بعد در معادلسازی به مشکل نمیخورم
    اصلا هنوز این کار امکان داره؟
    لطفا راهنمایی کنید ممنون
    فوری

Junior Member

با سلام و احترام

خدا رو شکر، دیشب نامه پذیرش من از یکی از دانشگاههای ایالت Quebec کانادا برام ایمیل شد. من دو سوال خیلی مهم داشتم و خواهش داشتم لطفا پاسخ مرا در اسرع وقت بدهید.
    1: آیا این نامه که بصورت pdf برام ایمیل شده کافیه که پرینتش رو بگیرم و ببرم تهران؟ البته میدونم که همینو باید تو سیستم نشا اتچ کنم!
    2: این نامه به فرانسوی میباشد، آیا ایرادی ندارد و وزارتخونه ایرادی نمیگیرد؟

با تشکر

سلام دوستان
    یه سوال داشتم : دانشگاه های آمریکایی که در دسته بندی ب دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم قرار میگیرند دانشگاه هاش خوبی نیستند؟
    مثلا Virginia International University و Florida International University دانشگاه های خوبی نیستند و نباید apply کرد؟!

Member blueearth آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    زیست

نقل قول نوشته اصلی توسط katayoun15151 نمایش پست ها
    سلام دوستان
    یه سوال داشتم : دانشگاه های آمریکایی که در دسته بندی ب دانشگاه های مورد تایید وزارت علوم قرار میگیرند دانشگاه هاش خوبی نیستند؟
    مثلا Virginia International University و Florida International University دانشگاه های خوبی نیستند و نباید apply کرد؟!
    نه این به این معنا نیست که نباید اپلای کرد!
    اگر داشنگاه های خوب ینبودن وزارت علوم اصلا مدارکشون رو معتبر حساب نمیکرد
    وزارت علوم داشنگاه ها رو بر اساس کیفیت اموزشیشون رده بندی که ممتاز خوب متوسط یه همچین رده بندی و اون بند ب این رو داره میگه

Junior Member

سلام خدمت تمام دوستان عزیز
    بنده می خواستم بدونم اگر از یه دانشگاه کانادا که تو لیست وزارت علوم نیست (تو هیچ کدوم از دسته ها)، نمی تونم مدرکم رو آزاد کنم و وثیقه بزارم؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master in Computer Science at Sabanci University

من تو ليست اسم florida polytechnic رو پيدا نكردم يعني معتبر نيست ؟

Junior Member

سلام دوستان،
    من به تازگی از دانشگاه Higher School of Economics روسیه برای ارشد Cognitive science پذیرش با فاند گرفتم. ولی متأسفانه این دانشگاه تو لیست وزارت علوم نیست. حتی تو گروه ضعیف. این در حالیه که این دانشگاه یکی از دانشگاه های بسیار معتبر روسیه است و رنک بین المللی این دانشگاه به مراتب بهتر از سایر دانشگاه هاییه که تو لیست وزارت علوم هستند. کسی میدونه که آیا راهی هست که بشه از وزارت علوم خواست این دانشگاه رو بررسی کنه ببینه قبولش داره یا نه؟

boise state university سلام داشگاه
    در هیچ کدام از لیست ها نیست در حالی که این دانشگاه از دانشگاه های متوسط امریکاست. ایا این دانشگاه واقعا اعتبار ندارد؟ یا از جا افتاده؟

Junior Member

سلام دوست عزیز.
    والا منم موندم با این رنکینگ وزارت علوم.
    ببین در لیست الف یا دانشگاه ممتاز در امریکا بعد از 2013 نامهای Amory university و Case western reverse university و College of William & Mary و Queen Mary, University of London (به واژه لندن توجه کن) و Rockefeller University و Yeshiva University و Syracuse University و Rutgers, The State University of New Jersey - New Brunswick دیده میشود در حالی که دانشگاه Virginia tech که بسیار معروفتر هست در دانشگاه های خوب یا گروه ب جای دارد.البته من vir tech قبول نشدم ولی حیرت کردم.
    باید از خودشون بپرسید.والا من که موندم. راستی اگه بدون استفاده از Google گفتید Amory کجای امریکا هست؟

نقل قول نوشته اصلی توسط alohomora نمایش پست ها
    سلام دوستان،
    من به تازگی از دانشگاه Higher School of Economics روسیه برای ارشد Cognitive science پذیرش با فاند گرفتم. ولی متأسفانه این دانشگاه تو لیست وزارت علوم نیست. حتی تو گروه ضعیف. این در حالیه که این دانشگاه یکی از دانشگاه های بسیار معتبر روسیه است و رنک بین المللی این دانشگاه به مراتب بهتر از سایر دانشگاه هاییه که تو لیست وزارت علوم هستند. کسی میدونه که آیا راهی هست که بشه از وزارت علوم خواست این دانشگاه رو بررسی کنه ببینه قبولش داره یا نه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)