صفحه 34 از 44 نخستنخست ... 2425262728293031323334353637383940414243 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 331 تا 340 , از مجموع 438

موضوع: دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

Member
    رشته و دانشگاه
    Biomechanics - IUST

پیش فرض پاسخ : دانشگاههاي مورد تائيد وزارت علوم

سلام دوستان؛
    یک سوال: برای ارزشیابی مدارک دانشگاه های گروه ج (متوسط)، طبق سایت وزارت علوم، نوشته که باید دو مقاله علمی پژوهشی مستخرج از پایان نامه داشته باشی.
    می خواستم بدونم، آیا منظور مقاله ISI هست یا خیر؟

باتشکر
    توی پادگانی که خدمت میکردم، این رو پرینت گرفتم و گذاشتم روی تابلو اعلانات: پیامبر اکرم صلّی الله علیه و آله فرمودند:بدترین مردم در روز قیامت کسانی هستند که (در این دنیا) از ترس شرّشان مورد اکرام و احترام واقع میشوند.

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط sinag نمایش پست ها
    با سلام و احترام

خدا رو شکر، دیشب نامه پذیرش من از یکی از دانشگاههای ایالت Quebec کانادا برام ایمیل شد. من دو سوال خیلی مهم داشتم و خواهش داشتم لطفا پاسخ مرا در اسرع وقت بدهید.
    1: آیا این نامه که بصورت pdf برام ایمیل شده کافیه که پرینتش رو بگیرم و ببرم تهران؟ البته میدونم که همینو باید تو سیستم نشا اتچ کنم!
    2: این نامه به فرانسوی میباشد، آیا ایرادی ندارد و وزارتخونه ایرادی نمیگیرد؟

با تشکر
    بله فقط باید امضا داشته باشه و ارم و ادرس و اینها
    2- نه مشکلی ندارد
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

ApplyAbroad Hero
    رشته و دانشگاه
    ریاضی محض دانشگاه صنعتی شریف

نقل قول نوشته اصلی توسط mmohaqeqf نمایش پست ها
    سلام دوستان؛
    یک سوال: برای ارزشیابی مدارک دانشگاه های گروه ج (متوسط)، طبق سایت وزارت علوم، نوشته که باید دو مقاله علمی پژوهشی مستخرج از پایان نامه داشته باشی.
    می خواستم بدونم، آیا منظور مقاله ISI هست یا خیر؟

باتشکر
    نه عزیز طبق گفته شما علمی پژوهشی یعنی همین مقاله های داخلی
    ​هیچ آداب و ترتیبی مجو هر چه می خواهد‏ دل تنگت، بگو

آخرین لیست آپدیت شده دانشگاه ای موردتایید آمریکا رو کجا میشه پیدا کرد؟ یه جا دیدم ولی مال سال 91 بود.
    واسه مقطع bachelor هم بورس میدن؟ و اینکه حدودا چقدر طول میکشه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ali.kalamy نمایش پست ها
    نه عزیز طبق گفته شما علمی پژوهشی یعنی همین مقاله های داخلی
    مجلات علمی - پژهشی می توانند شامل مجلات خارجی و احیاناً ایرانی "معتبر" نمایه شده در ISI (چون هر مجله موجود در این لیست الزاماً معتبر نیست و لیست سیاهی در این مورد وجود دارد) با مجلات ایرانی درج شده در لیست مجلات علمی - پژوهشی وزارت باشد. برای پیدا کردن اینگونه لیست ها می توان به سایت وزارت مراجعه کرد.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه هاي تاييد شده از سوي وزارت علوم

ممنون بابت این اطلاعات

در مورد کانادا هم ممنون میشم اصلاعات بزارید

Junior Member

سلام دوستان ، من دنبال رنک یک دانشگاهم که تو گروه ب وزارت علوم است ، چون شنیدم بعضا دانشگاه های گروه ب توشون بی اعتبارم هست ، میخواستم بدونم چجوری میشه مطمئن شد که دانشگاهی مدرک واقعا معتبری داره ؟

Junior Member

سلام
    دوستان در مورد رنک دانشگاه ها مراجع مختلف زیاده ، من سعی کردم اولویت اولم موضوع رشته ام باشه بعد رنک دانشگاه . ولی یه سوالی برام پیش اومده که تا چه رنکی جز دانشگاه های خوب محسوب میشن ؟ زیر 100 ... چون یکی از دانشگاه هایی که رشته خیلی نزدیکی به من داره رنکش بین 200 تا 225 هست . دانشگاه هایی که رنکشون بین 200 تا 300 هست چه کیفیتی دارن ؟! چه نوع دانشگاه هایی هستند !و اصلا مورد تایید وزارت علوم هستند ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط sara432 نمایش پست ها
    سلام
    دوستان در مورد رنک دانشگاه ها مراجع مختلف زیاده ، من سعی کردم اولویت اولم موضوع رشته ام باشه بعد رنک دانشگاه . ولی یه سوالی برام پیش اومده که تا چه رنکی جز دانشگاه های خوب محسوب میشن ؟ زیر 100 ... چون یکی از دانشگاه هایی که رشته خیلی نزدیکی به من داره رنکش بین 200 تا 225 هست . دانشگاه هایی که رنکشون بین 200 تا 300 هست چه کیفیتی دارن ؟! چه نوع دانشگاه هایی هستند !و اصلا مورد تایید وزارت علوم هستند ؟
    ممنون میشم راهنمایی بفرمایید .
    این موضوع خیلی سلیقه ای است چون رنکینگ ها معیار آکادمیک قابل قبول همگانی ندارند. دانشگاهی با رنکینگ 200-300 جهانی دانشگاه خوب و بمراتب دارای کیفیت بالاتری نسبت به دانشگاههای تاپ ایران مثل تهران و شریف است (که بنظر بنده با ارفاق بزحمت در رده 500-600 جهانی جای میگیرند.)

در مورد تایید وزارت علوم هم باید گفت بسیاری از دانشگاههایی که اصلا در رنکینگ ها جایی هم ندارند مورد تایید وزارت علوم هستند.

اگر برای مقطع دکترا میروید بجای رنکینگ به کشور و اعتبار و شهرت استادی که شما را میپذیرد بیشتر توجه کنید. رنکینگ در نهایت خیلی مهم نیست.

Junior Member

میشه لطفا بگید لیست به روز شده فوق رو از کجا میشه پیدا کرد؟
    این ورژن سال 1383 هست، یعنی حدودا 10 سال پیش !!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)